AnasayfaOnline EğitimlerE-Ticaret Eğitimleri

E-Ticaret Eğitimleri

Gelecekte de işinizi garantileyeceğiniz bir alan: E-ticaret. Sınır tanımayan girişimcilerin yeri.
Amazon dropshipping eğitimi
5
(11)

Amazon Eğitimi

6 Konu8 Saat
EğitmenSedat Ateş
39989
Dijital Pazarlama Eğitimi
4.9
(331)

Dijital Pazarlama Eğitimi

15 Konu5 Saat
EğitmenSedat Ateş
200119
E-Ticaret Eğitimi
5
(29)

E-Ticaret Eğitimi

25 Konu15 Saat
EğitmenSedat Ateş
590205
Sosyal medya becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimimize göz atın. Bu kapsamlı eğitim, kitlenizin ilgisini çeken içerikler oluşturmaktan stratejinizi yönlendirmek için verileri Insights'ta kullanmaya kadar sosyal medyada ustalaşmak için bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Bu eğitimin sonunda bir sosyal medya uzmanı olacaksınız!
EğitmenSedat Ateş
180119

E-ticaret, birçok işletme sahibinin başarılara imza atmasına yardımcı oldu. Mal ve hizmet alışverişi yapmanın ve satmanın ekonomik ve rahat yolu e-ticarettir. Amazon gibi online alışveriş sitelerinde olduğu gibi müşterilerin dilediği ürünü istedikleri yerden ve istedikleri zamanda almalarına olanak sağlar. E-ticaret hizmet sağlayıcılarının yardımıyla kendi e-ticaret sitenizi de açabilirsiniz. Bu da kendi online mağazanız aracılığı ile ürün ve hizmetlerinizin daha çok kişiye ulaştırılmasını sağlayacaktır.

E-Ticaret ve Girişimcilik Eğitimlerinde Neler Öğreneceksiniz?

Bugün e-ticaret yaparak bir envanteri stoklama ihtiyacı duymadan ve siparişlerin birçok müşteriye ulaşmasını sağlayan stoksuz pazarlamacı olarak yola devam etmek istiyorsanız kesinlikle e-ticaret ve girişimcilik eğitimlerine katılmalısınız.

Girişimci olmak için MBA derecesinde mezuniyete sahip olmanıza gerek yok. Tek ihtiyacınız olan bir e-ticaret planı ve bunun için de e-ticaret eğitimlerine katılmak. En iyi e-ticaret platformları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu eğitimler size rehberlik edecek.

Alanında uzman eğitmenler, girişimcilik ve e-ticaret ile ilgili kendilerinin de uyguladıkları ve sektörde çok fazla işinize yarayacak bilgilerle kendi girişiminizi ve e-ticaret sitenizi kurmak için birçok pazarlama ve satış tekniklerini öğretecekler. Kendinize bir istihdam alanı ve fırsat imkanı yaratmak istiyorsanız kesinlikle e-ticaret ve girişimcilik eğitimlerine katılabilrisiniz.

Özellikle sosyal medya alanında uzmanlaşmanız, başarılı bir e-ticaret web sitesi kurmak için gerekli bilgi ve araçları öğrenmenizde yol gösterici olacaktır. Alanında uzman eğitmenler size bu alanda profesyonel teknikleri kazanmanız, uzman olabilmeniz, kendi başınıza dahi olsa işi bir şekilde yürütebilmeniz için sosyal medya pazarlaması ve benzersiz fikir önerileri yaratmanıza yardımcı olacak.

E-ticaret ve girişimcilik eğitimleri, uzmanların kendi işlerinde gelir elde etmek için kullandıkları çeşitli iş stratejileri ve taktikleri üzerine hazırlanmış eğitimlerdir. Online e-ticaret ve girişimcilik eğitimleri aracılığı ile birçok tekniği uzman eğitmenler aracılığı ile öğreneceksiniz. Özellikle Facebook, Instagram gibi sosyal mecralardan işinizi tanıtma faaliyetlerinizi ve sosyal medya sitelerinde öne çıkmak ve viral olabilmek için çeşitli stratejileri ve e-ticaret araçlarını öğreneceksiniz.

E-Ticaret ve Girişimcilik Eğitimleri Nelerdir?

E-ticaret ve girişimcilik eğitimleri online işlemler üzerinden girişimcilik ve e-ticaret işlemlerinin yürütüldüğü her konu hakkında bilgi sağlar. Kredi kartı işlemleri, ödeme çözümleri, ürün ve hizmet üretimi, fikir önerileri ve daha fazlası hakkında bilgi verir.

Uzman eğitmenler tarafından ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan eğitimlerle web sitenizde en iyi çalışma ve iş ağ geçidini inşa edebileceksiniz. Ek olarak, girişimci olarak kendi bağlı olduğunuz sektörde rekabet edilebilir avantajları sağlayan çeşitli seçenekleri de kullanımınıza sunacaklar.

Enstitü’de yer alan e-ticaret ve girişimcilik eğitimleri;

 • E-Ticaret Eğitimi

 • Dijital Girişimcilik Eğitimi

 • Dijital Çağ Becerileri Eğitimi

 • Adwords(Ads) Eğitimi

 • Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi

 • CX Müşteri Deneyimi (Amazon Örneği)

 • Facebook ve Instangram Reklamcılığı

 • Dijital Pazarlama

 • Instagram’da Etkili Satış Teknikleri Eğitimi

 • SEO Eğitimi

 • SEO Uzmanlığı Eğitimi

 • Pazarlama İletişimi

E-ticaret ve girişimcilik eğitimlerinin tümüne online olarak katılabilirsiniz.

Buna ek olarak e-ticaret alanında bir girişiminiz olabilir ve faaliyetlerinizi sürdürüyor olabilirsiniz. Enstitü’de alanında uzman eğitmenler tarafından şirketinize özel kurumsal eğitim teklifleri de alabilirsiniz.

E-ticaret ve girişimcilik alanında uzmanlaşmak için hemen Enstitü’deki bu eğitimlere katılın. E-ticaret platformlarında etkin rol almak için bu eğitimlere ihtiyacınız var. Yenilikçi pazarlama stratejileri, dijital çağ becerileri edinmek ve son teknoloji ile işlerinizi yürütmek için bu eğitimler tam size göre.

İster kariyer arayışında olun, ister kariyer değişikliği yapmak istiyor olun bu eğitim programları sayesinde dinamik e-ticaret sektörüne kesinlikle ayak uydurabilecek ve kendi girişiminizi kurabilecek her türlü yetkinliğe sahip olabileceksiniz.

Devamını göster