Zor Müşterilerle Başa Çıkma Yöntemleri Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(12)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ebrar Yörük
  Ebrar Yörük
  19 Nisan 2021
  5.0

  Önceden katılmıştım çok faydalı, özledim tekrar geldim. Tavsiye ederim, ders dinlemeyi sevmeyenler nasıl geçtiğini anlamayacak bile... Emeğinize sağlık, teşekkürler. <3

  Mediha Duygu Özer
  Mediha Duygu Özer
  31 Mart 2021
  5.0

  Faydalı bir eğitim.

  Cansu Soylu
  21 Mart 2021
  5.0

  Çok fayda sağladı.

  Ümran Göde
  06 Mart 2021
  5.0

  Gerçekten iş hayatınıza büyük değerler katan bir ders olacaktır. Ezgi hocanın ders anlatma tarzını çok seveceksiniz.

  Suat Narin
  Suat Narin
  08 Şubat 2021
  5.0

  Ücretsiz olmasına rağmen bu denli ciddi bir çaba ve özenerek dersine hazırlanmış bir hocayla karşılaşmam beni hem şaşırttı hem de mutlu etti... Doğru yerdeyim dedim kendime. Ders programımız bitmesine rağmen ek ders talebimizi mecbur olmadığı halde geri çevirmemesi ve müthiş bir performansla dersi bitirmesi olağandışıydı. Ek dersimizin maç saatine denk gelmesi bile öğrencileri yıldırmayıp tam kadro dersi işlememiz. Ezgi hocam kesinlikle öğretmeyi öğrenmiş. Eğitime katkınızdan dolayı hepinizi tebrik ederim.

  Ali Yılmaz
  Ali Yılmaz
  07 Şubat 2021
  5.0

  Başarıyla tamamladığınız ve sertifikasını aldığınız bir eğitimi tekrar alır mısınız? Eğer dersin eğitmeni Ezgi hoca ise kesinlikle alırsınız. Öğretici, akılda kalıcı, interaktif ve keyifli bir eğitim için Ezgi hocadan mutlaka kurs almalısınız.

  Elif Özalan
  28 Ocak 2021
  5.0

  Capcanlı anlatımıyla tam kendınızı sınıf ortamında hissediyorsunuz. Örnekler günlük hayatın içinden olması çok çekici hale getiriyor bu dersi.

  Esma Ünal
  10 Ocak 2021
  5.0

  Hayırlı aksamlar, verdiğiniz online derslerden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

  Tekin Uzun
  08 Ocak 2021
  5.0

  Ezgi hocanın dersi çok akıcı geçiyor. Hiç sıkılmıyorsunuz. Ders sonunda kaliteli bir eğitim almış olmanın mutluluğu da ayrıca karınız

  Seçil Kahraman
  Seçil Kahraman
  26 Aralık 2020
  5.0

  Müşteri tipleri, ikna teknikleri, örnek olaylar… Duygu veya düşünce; bilgi veya haber; eğitim veya ürün… Alımın konusu her ne ise rahatlıkla uygulayabileceğiniz etkili iletişim yollarının eğitimi… İletişim sürecinde ister alıcı ister verici olun, her alanda kullanabileceğiniz bilgiler içeren bu eğitim Ezgi hocamın samimi sunumu ile vazgeçilmez bir rehber niteliğinde olacaktır. Eğitimi alanlara başarılar dilerim.