Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(5)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Arife Kocaman
31 Mart 2021
5.0

Yöneticimin insan kaynakları alanında eğitim almam için talebi üzerine İstanbul İşletme Enstitüsün'ndeki eğitimlere kayıt oldum ve çok memnun kaldım. Online Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri Eğitimi de bu alanda başarılı olduğum ve sertifika aldığım eğitimlerden biri. Ders içeriği dopdolu ve benim için keyifli geçen bir süreç oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

İbrahim Dekci
26 Mart 2021
5.0

Özellikle insan kaynakları alanıyla ilgilenenlerin, bölüm öğrencilerinin yetkinlik bazlı mülakat teknikleri eğitimine kesinlikle katılıp sertifika almasını tavsiye ediyorum. İş görüşmesine gidecek adaylar için de hazırlık niteliğinde olacak bir eğitim. İstanbul İşletme Enstitüsü bu alanda çok iyi eğitimler açmış. Genel olarak hepsinden memnun kaldım.

Volkan Yolcu
25 Mart 2021
5.0

Sertifikamı aldım. Siparişimle beraber bardak da gönderilmiş. Eğitimler ve hediyeniz için teşekkür ederim. Katıldığım en iyi online eğitim platformu kesinlikle İstanbul İşletme Enstitüsü.

UGUR EFE
02 Eylül 2018
5.0

İstanbul Enstitü'yü tanıyalı kısa bir zaman oldu ama bugünkü sınavları da tamamlayınca onuncu eğitimimi almış olacağım.Yaklaşık 6-7 aydır bir sınava hazırlandığım için bu eğitimlerin bana çok katkısı oldu.Eylül ayının 14'ünde kamuda idareci pozisyonu için mülakata gireceğim.Umarım öğrendiğim bilgileri uygulama fırsatı yakalayabilirim.Bu imkanı sağlayan tüm ekibinize saygı ve selamlarımla

Çiğdem Tel
31 Mayıs 2018
5.0

İnsan kaynakları işe alım alanında kendisini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir eğitim. Canlı derslere telefonumdan katılmak zorunda kaldığım için biraz kokrmuştum açıkcası aksilik olacak mı diye. Fakar servisten eve dönerken geçen süremde bir sertifika sahibi olmuş oldum :*)