Yetenek Yönetimi Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(6)
Course Rating 4,5
Belgin çelik
15 Kasım 2021
3.0

Malesef tüm çalışan kesim ve yeteneklerin banka ve plaza çalışanlarından mevcut olduğu düşünülerek hazırlanmış bir eğitim.Ve eğitim ağılıklı olarak eğitmenin kendi tecrübesi ve yaptığı uygulamaların aktarımı şeklinde olmuş.Biraz daha bilimsel ve dayanakları olan eğitim olmasını isterdim.Sadece kişisel tecrübelerin paylaşılması objektif eğitim hissiyatı vermedi bana bana :( .Umarım daha güzel içerikli eğitimlerle tekrardan buluşuruz.Emekleri için teşekkürler.

Serhat Nazilli
Serhat Nazilli
26 Mayıs 2021
5.0

Selin Hanım'ın inanılmaz enerjisi ve anlatımının yanı sıra; konuya olan hakimliği ve ders içeriğinin yeterliliği de gayet başarılı.

Ferhat Arslan
Ferhat Arslan
21 Nisan 2021
5.0

Selin hocamın enerjisi ve anlattığı tecrübeleriyle çok güzel ve verimli bir eğitim. Yetenek Yönetimi Eğitimi'yle birçok farklı bakış açısı kazandım. Teşekkürler Selin hocam. :)

Fatma Kaya
04 Mart 2021
4.0

Selin hocanın enerjisi ve konuya hakimiyeti harika. Yetenek yönetimi sürecinin tüm inceliklerini bütünsel bir eğitimle edinmiş oldum. Teşekkürler

Leman Aslan
Leman Aslan
26 Şubat 2021
5.0

Selin Hanımın derslerini kayıttan izleseniz bile muhteşem enerjisini alabilirsiniz. Her yönüyle konuya oldukça hakim ve pozitif yaklaşımı harika. Umarım sizler de kendisi ile tanışma şansı elde edersiniz. Başarılar Selin Hanım.

Serdar KALELİ
Serdar KALELİ
23 Şubat 2021
5.0

Selin Hanım inanılmaz enerjisi ile Yetenek Yönetimi eğitiminde eğlenceli çok keyifli bir eğitim sizleri bekliyor. İnanın zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Buradan Selin Hanım'a ayrıca İstanbul İşletme Enstitü'nde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.