YDS Kursu Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(8)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Şamil Sandal
  16 Nisan 2021
  5.0

  Yabancı dil sınavına hazırlanma konusunda A'dan Z'ye dolu dolu, programlı ve etkili bir eğitim.

  Özge Altınyaprak
  15 Mart 2021
  5.0

  Esra hoca ilgili bir eğitimci.Enstitünün ve hocamızın sayesinde dersler verimli geçiyor. YDS ye hazırlanan herkese tavsiye ederim.:)

  Berkay Arslan
  Berkay Arslan
  05 Şubat 2021
  5.0

  Akademik kariyer hedefi olanların önünde geçmesi gereken aşamalardan biri olan YDS'ye ilk kez girecek biri olarak bu kursu Esra öğretmenden almanın şansına sahip oldum. Esra öğretmen, gerek öğrencilere yaklaşımı gerekse sahip olduğu bilgi birikimi ile bizlere bu yolda güven ve bilgi aşılıyor. Kendisine ve Enstitü platformuna bu imkanı tanıdıkları için çok teşekkür ederim.

  Canan Bozkurt
  04 Şubat 2021
  5.0

  YDS, YÖKDİL sınavlarına ilk kez gireceğim ve iyi ki Esra hocanın kursuyla başlamışım. Hocanın hem ders anlatımı çok keyifli hem de ipuçları, hap bilgilerle en kestirme yollardan soruyu nasıl çözersiniz hepsini öğretiyor size. Hiç düşünmeden başlayın derim. Özellikle canlı dersleri takip etmek , "dersi derste öğrenmek" gibi oluyor gerçekten ama her türlü kayıttan da kaçırdıklarını takip edebiliyorsunuz. Esra hoca varsa telaşlanmayın, "fear of missing out (FOMO)" yaşamazsınız;))

  Hasan Barış Durgut
  Hasan Barış Durgut
  02 Şubat 2021
  5.0

  İster ilk defa YDS ye giriyor olun isterseniz daha önce girmiş ama notunuzu yükseltmek istiyor olun. Her seviyede kendinizi bu kursla geliştireceğinize eminim. Oldukça faydalı bir kurs olduğunu göreceksiniz. Sadece temel bilgiler ya da sınav teknikleri değil ikisinin birlikte entegre edilerek verildiği bir kurs. YDS de başarılı olmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  Ezgi Memircik
  28 Ocak 2021
  5.0

  YDS'ye hazırlanmaya bu kurs ile başladım ve iyi ki diyorum. Çok verimli ders işleniyor. Bana çok katkısı oldu. Hocamızla sürekli iletişime geçebilip soruları sormamız da çok büyük bir avantaj. Herkese tavsiye ediyorum.

  Nilay Güngör
  21 Ocak 2021
  5.0

  YDS' ye hazırlanmak için kesinlikle alınması gereken bir eğitim, konu anlatımları ve özellikle sorularda dikkat edilmesi gereken püf noktalar açısından da oldukça faydalı, böylelikle konular içerisinde vakit kaybetmeden soru çözme tekniği edinilmiş oluyor. Ayrıca Esra hocamızdan bu dersi alıyor olmak da ayrı keyifli; konu tekrarları,soru çözümleri, ders anlatımı, ilgi ve alakasıyla hem samimi hem disiplinli bir kurs sağlanmış oluyor. YDS ye girmeyi düşünen herkese rahatlıkla önerebileceğim bir kurs ...

  Aleyna Kubat
  Aleyna Kubat
  18 Ocak 2021
  5.0

  Beklediğim verimi fazlasıyla alıyorum ve öneriyorum özellikle soru çözümü konusunda bana katkısı fazla oldu. Esra Hocam da çok başarılı bir eğitmen onun rehberliğine uyan derslere katılan aksatma yapmayan herkesin de verim alacağından emin olduğum kurs :)