Yaşam Koçluğu Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(11)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Muhammed Gürdal
  29 Mart 2021
  5.0

  Oğuz Saygın hocamızdan online Yaşam Koçluğu Eğitimi'nde yaşam koçluğu adına temel bilgiler edindik. Çok faydalı bir eğitimdi. Bu alanda bilgi edinmek isteyen, ilerlemek isteyen, bir yerden başlamak isteyen herkes için uygun bir eğitim. :) Eğitimi başarıyla tamamladım ve sertifikamı da aldım... Sertifikam ile gelen bardak hediyem için Enstitü'ye ayrıca teşekkür ediyorum. Eğitimleri, sertifikası ve eğitmen kadrosu çok kaliteli ve başarılı bir kurum... Herkese tavsiye ediyorum.

  Emine Gökbayrak
  13 Şubat 2021
  5.0

  Oguz hocam harikaydı. Eğitim çok doluydu. Resmen kilitlendik.

  Şefika Kaya
  06 Şubat 2021
  5.0

  Oğuz hocam bilgisiyle, anlatımıyla ve sabırla tüm sorularımıza cevap vermesiyle bizi derse kilitledi. Yaşam Koçluğu Eğitiminde aldığım bilgilerle, yaşama bakış açım değişti. İyi ki böyle bir eğitime katıldım. Oğuz hocam ve Enstitünün emeklerine ve gönüllerine sağlık. Çok teşekkür ederim.

  Sezer Pekel
  Sezer Pekel
  06 Şubat 2021
  5.0

  Bazı güzel şeyleri yaşamak için emek ve zaman harcamak gerekir. İstanbul İşletme Enstitüsünde, değerli hocam Oğuz SAYGIN ve ekibi ile kendimi harika hissettiğim ''Yaşam Koçluğu'' eğitiminin devamında yol açık ilerlemeye devam. Hocam'a bizlere katkıları için çok teşekkür ediyorum. Samimiyeti ve Mütevaziliği ile kendisine hayran bırakan, Oğuz hocam ile inanılmaz keyifli geçen 4 haftada zaman nasıl geçti anlamadık.

  Gökhan Özcan
  03 Şubat 2021
  5.0

  Gerçekten çok faydalı bir eğitim. Kişisel gelişimimize katkısı müthiş. Derslerin her bir saniyesi çok kıymetli. Sayenizde kendimizi tanıma fırsatı bulduk, hayata bakışımız değişti. Bugüne kadar binlerce insanın hayatına dokunmuş olan Oğuz Saygın hocam benimde hayatıma dokundu. Bizleri derin bilgilerinizle aydınlattığıniz için sonsuz teşekkürler. Sizden öğreneceğimiz daha çok şey var. Yeni eğitimlerinizi heyecanla bekliyorum. IIENSTITU ve Oğuz Saygın hocama çok teşekkür ederim.

  Fatma DONAT
  Fatma DONAT
  22 Ocak 2021
  5.0

  2005 Yılında mucize kitap'' Negatif Limanlardan Pozitif Sulara'' sayesinde Hayatımda bir çok değişiklikler yaptım. Oğuz SAYGIN'ın katıldığım Yaşam Koçluğu Eğitimi derslerinin, her dakikası çok verimli geçiyor. En önemlisi de her yaş grubu ve herkese hitap eden yaklaşımı örnek alınması gereken bir Eğitimci Yazar .

  Dilber Sarı
  11 Ocak 2021
  5.0

  Büyük bir heyecan ile beklediğim eğitimlerden. Yolum sayın Oğuz hocam ile çakıştığı için kendimi şanslı hissedenlerdenim.

  Hacer Doğaner Keklik
  09 Ocak 2021
  5.0

  Hayatımın en önemli noktası sevgili Oğuz hocamdı, alacağınız her eğitim kuşkusuz sizlere katkı sağlayacak ancak bu eğitimi alanında uzman ve hocaların hocası olan Oğuz Saygın hocamdan almak kesinlikle bir fark oluşturacaktır. İstanbul İşletme Enstitüsü ailesine tekrar hoşgeldiniz hocam :)

  Meliha Yıldız
  Meliha Yıldız
  05 Ocak 2021
  5.0

  Değerli bir hocamız. İlk defa boe bir eğitime katılacağım ve çok mutluyum. Heyecanla bekliyorum 🌹

  Lidiia Brylova
  Lidiia Brylova
  30 Aralık 2020
  5.0

  Heyecanla bekliyorum :)