Yaratıcı Yazarlık Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(64)
Course Rating 4,8
tolga kazan
tolga kazan
29 Eylül 2021
4.0

hocamızın acil olarak sosyalleşmesi lazım depresyonda ve yalnızlık geçtiriği çok belli bunuda derse aşırı yansıtmıştı böyle bir karakterede sahip biriymiş kendisi. ders anlatımı konuları iyi hazırlamış detayına kadar.

hande yalçınkaya
Hande Yalçınkaya
18 Haziran 2021
5.0

Akıcı anlatımı ve bizlere kattığı faydalı bilgiler için değerli hocama çok teşekkür ederim. Benim açımdan çok verimli bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ederim.

Rümeysa Akkora
18 Haziran 2021
5.0

Keyifli bir eğitimdi. İlgilenenler için verimli ve yönlendirici olacağını düşünüyorum. Emekleri için Yasemin hocama teşekkür ediyorum.

Adem Haydar
09 Haziran 2021
5.0

Sayın Yasemin Nasır Erbek hocamızdan yazarlık konusunda derslerinde işlediği atölye çalışmalarından farklı bir bakış açısı kazandım. Göstermiş olduğu yol, yöntem ve bakış açıları için kendilerine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Gül BAYIR
Gül BAYIR
06 Haziran 2021
5.0

Çok keyif aldığım bir ders oldu. İlk eğitimimdi hocamız sayesinde verimli bir ders aldım. Teşekkür ederim.

B. Hilal Altınova
29 Mayıs 2021
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi. Yasemin hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayşe D. Tuncel
28 Mayıs 2021
5.0

Yaratıcı Yazarlık Atölye dersi; hocamızın konuya bakış açısı, atölye dersine yaklaşımı ve izlenen rotası ile güzel bir başlangıç ve rehber oldu. Teşekkür ederim.

Elif Şenocak Özer
25 Nisan 2021
5.0

YAZMAK İSTİYORUM AMA NASIL YAPACAĞIM? NEREDEN BAŞLAYACAĞIM? DİYE DÜŞÜNÜRKEN TAVSİYE ÜZERİNE İİENSTİTÜYLE TANIŞTIM.YARATICI YAZARLIK EĞİTİMİ BENCE ÖZELLİKLE ACEMİLER İÇİN YOL GÖSTERİCİ VE CESARETLENDİRİCİ BİR EĞİTİM.

Çisem Kurt
29 Mart 2021
5.0

Online Yaratıcı Yazarlık Eğitimi herkesin anlayacağı şekilde temel bilgilerden oluşuyor. Doğru kurgu oluşturmak ve etkili yazmak için güzel bir eğitim. Online olarak böyle bir eğitim almak güzel bir fırsat. :) Eğitmenimize de teşekkür ediyorum.

Bakiye Güzel
25 Mart 2021
5.0

Öncelikle sertifika siparişimle gelen hediyeler için teşekkür ediyorum. :) Online eğitim olduğu halde derste iyi etkileşim sağlandı ve eğitmenimiz çok ilgiliydi. Her şey için teşekkürler...