Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Editörlüğe Giriş Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(16)
  Ortalama Değerlendirme 4,8

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Simge Eroğlu
  Simge Eroğlu
  24 Ağustos 2020
  5.0

  Sen bu yorumları okuyorsan eğer doğru adrestesin demektir. Yasemin hocanın deneyimi,tecrübeleri,motive edici yorumlarıyla, eğitici bilgileriyle hayallerine ,yazma hevesini artıracak ve kendi potansiyelin farkına varmanı sağlayıp, seni yeni bir yolculuğa çıkarmaya hazırlıyor.Sen de bu yolculuğa çıkmaya hazırsan, haydi ne duruyorsun ....

  Ayşe Demirtaş
  Ayşe Demirtaş
  24 Ağustos 2020
  5.0

  Yazma eylemini hikayeye dönüştürebilen Yasemin Hocam...Bu kadar ilgiyle ve sabırla onlarca öğrencinin sorularını cevaplayabilme, etkileme, öğretebilme kapasitesiniz hayranlık uyandırıcı...Üstelik alınan keyfi söylemiyorum bile..

  Hande Türker
  Hande Türker
  20 Ağustos 2020
  5.0

  Harika bir eğitmenden harika ve sürekli yenilenen bir eğitim isterseniz, yazamaya ilginiz varsa, samimi ve sıcak bir eğitim arzuluyorsanız işte size fırsat. Benim için muhteşem bir deneyim oldu, çok şey öğrendim sevgili Yasemin Nasır Erbek hocadan.

  Yücel Cüre Emren
  Yücel Cüre Emren
  20 Ağustos 2020
  5.0

  Yasemin Hoca'dan ders almak kesinlikle kendinize verebileceğiniz güzel bir hediye. Sabırlı, sakin, samimi ve detaylı anlatımıyla sizi eğitimin içine çekiyor. Kendisinden aldığınız ilk dersin sonunda, onun verdiği bir eğitime katılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

  Gizem Güler
  Gizem Güler
  28 Mayıs 2020
  5.0

  Yazmanın, okumanın keyfine varıyorsunuz, Yasemin Hocayla. Eğlenceli, keyifli, öğretici, kalıcı bilgiler öğreniyorsunuz. Çok teşekkür ederiz Yasemin Öğretmenim.

  şeniz Karademir
  27 Mayıs 2020
  5.0

  Yazma kervanına yeni katılmış bir kişi olarak hem "Yaratıcı Yazarlık" hem de "Yazarlık Atölyesi ve Editörlük Eğitimi" çok faydalı ve keyifli bir süreçti.Yasemin Hoca'mızın konuya hakimiyeti, etkin ve kaliteli anlatımı ise Atölye 2 eğitimini sabırsızlıkla beklememe neden oldu. Çok teşekkür ederim.

  Abdülkadir Uslu
  Abdülkadir Uslu
  24 Mayıs 2020
  5.0

  İçinde yazma isteği olanlar için ideal bir eğitim. Atölye çalışması şeklinde uygulanması, Yasemin hocanın konuya hakimiyeti, anlatımı ve kursiyerle kurduğu pozitif iletişim eğitimi başarılı kılıyor. Yazmak isteyen, yazmaya başlayan, yazan herkes yararlanabilir. Tavsiye ediyorum. Hatta editörlük ile ilgili bir üst eğitimin kursunun da verilmesini talep ediyorum.

  Betül Yilmaz
  22 Mayıs 2020
  5.0

  Çok çok faydalı ve keyifli bir eğitim süreciydi. Yasemin Hoca'mızın güzel anlatımı ise atölye 2'yi istememe neden oldu :) Umarım atölyenin devamı gelir.

  Dilek özcan
  20 Mayıs 2020
  5.0

  Yasemin Hocamın her katılımcıya ayrı bir özeni ve yaklaşımı var. Anlatımı sakin ve detaylı. Örneklemeleri ve uygulamaları ile dersi destekliyor. İyi ki tanıdım.

  Dilek özcan
  20 Mayıs 2020
  5.0

  Sakin, duyarlı, anlayışlı, detaycı, yardımsever, iletişime açık Yasemin Hocamla ders yapmak çok keyifli. Yaratıcı Yazarlık kursundan sonra atölyede devam ediyorum. Umarım Editörlük için de ayrıca kurs yapılır ve Yasemin hanım yine hocamız olur.