Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Editörlüğe Giriş Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(18)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Hayriye Yılmaz Türe
16 Nisan 2021
5.0

Bu eğitimi almaktan çok memnunum. Ders içeriği ve eğitmenin bilgi ve deneyimi çok faydalı oldu. Yasemin Hanım'ın içten ve doğal tavrı sayesinde keyifli bir eğitim oldu.

Gülşah çakmak
Gülşah Çakmak
09 Nisan 2021
5.0

Katıldığım bu kurs benim için gerçekten harika bir deneyim oldu. Ders içeriği oldukça faydalı ve dersler kursu alanların aktif katılımları eşliğinde çok verimli bir şekilde ilerliyor. Yasemin hocanın rencide etmeden yaptığı yorumlar kişinin kendisini geliştirmesine büyük katkı sağlıyor. Bence yazar veya editör olma hayaline sahipseniz bu kursa mutlaka katılmalısınız.

Pınar Özer Baş
09 Nisan 2021
5.0

Yazmayı seviyorsanız ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız şu an burada olduğunuz için çok şanslısınız. Hiç düşünmeden Yasemin hocamızla tanışıp eğitimin tadını çıkarın. Enstitü ile ve Yasemin hocamız ile yollarımız kesiştiği için çok mutluyum. İyi ki buradayım! :)

Simge Eroğlu
Simge Eroğlu
24 Ağustos 2020
5.0

Sen bu yorumları okuyorsan eğer doğru adrestesin demektir. Yasemin hocanın deneyimi,tecrübeleri,motive edici yorumlarıyla, eğitici bilgileriyle hayallerine ,yazma hevesini artıracak ve kendi potansiyelin farkına varmanı sağlayıp, seni yeni bir yolculuğa çıkarmaya hazırlıyor.Sen de bu yolculuğa çıkmaya hazırsan, haydi ne duruyorsun ....

Ayşe Demirtaş
Ayşe Demirtaş
24 Ağustos 2020
5.0

Yazma eylemini hikayeye dönüştürebilen Yasemin Hocam...Bu kadar ilgiyle ve sabırla onlarca öğrencinin sorularını cevaplayabilme, etkileme, öğretebilme kapasitesiniz hayranlık uyandırıcı...Üstelik alınan keyfi söylemiyorum bile..

Hande Türker
Hande Türker
20 Ağustos 2020
5.0

Harika bir eğitmenden harika ve sürekli yenilenen bir eğitim isterseniz, yazamaya ilginiz varsa, samimi ve sıcak bir eğitim arzuluyorsanız işte size fırsat. Benim için muhteşem bir deneyim oldu, çok şey öğrendim sevgili Yasemin Nasır Erbek hocadan.

Yücel Cüre Emren
Yücel Cüre Emren
20 Ağustos 2020
5.0

Yasemin Hoca'dan ders almak kesinlikle kendinize verebileceğiniz güzel bir hediye. Sabırlı, sakin, samimi ve detaylı anlatımıyla sizi eğitimin içine çekiyor. Kendisinden aldığınız ilk dersin sonunda, onun verdiği bir eğitime katılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Gizem Güler
Gizem Güler
28 Mayıs 2020
5.0

Yazmanın, okumanın keyfine varıyorsunuz, Yasemin Hocayla. Eğlenceli, keyifli, öğretici, kalıcı bilgiler öğreniyorsunuz. Çok teşekkür ederiz Yasemin Öğretmenim.

şeniz Karademir
27 Mayıs 2020
5.0

Yazma kervanına yeni katılmış bir kişi olarak hem "Yaratıcı Yazarlık" hem de "Yazarlık Atölyesi ve Editörlük Eğitimi" çok faydalı ve keyifli bir süreçti.Yasemin Hoca'mızın konuya hakimiyeti, etkin ve kaliteli anlatımı ise Atölye 2 eğitimini sabırsızlıkla beklememe neden oldu. Çok teşekkür ederim.

Abdülkadir Uslu
Abdülkadir Uslu
24 Mayıs 2020
5.0

İçinde yazma isteği olanlar için ideal bir eğitim. Atölye çalışması şeklinde uygulanması, Yasemin hocanın konuya hakimiyeti, anlatımı ve kursiyerle kurduğu pozitif iletişim eğitimi başarılı kılıyor. Yazmak isteyen, yazmaya başlayan, yazan herkes yararlanabilir. Tavsiye ediyorum. Hatta editörlük ile ilgili bir üst eğitimin kursunun da verilmesini talep ediyorum.