Close
Mobil Menu Bars

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Editörlüğe Giriş Yorumları

Yorumlar(17)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Simge Eroğlu
24 Ağustos 2020
5.0

Sen bu yorumları okuyorsan eğer doğru adrestesin demektir. Yasemin hocanın deneyimi,tecrübeleri,motive edici yorumlarıyla, eğitici bilgileriyle hayallerine ,yazma hevesini artıracak ve kendi potansiyelin farkına varmanı sağlayıp, seni yeni bir yolculuğa çıkarmaya hazırlıyor.Sen de bu yolculuğa çıkmaya hazırsan, haydi ne duruyorsun ....

Ayşe Demirtaş
24 Ağustos 2020
5.0

Yazma eylemini hikayeye dönüştürebilen Yasemin Hocam...Bu kadar ilgiyle ve sabırla onlarca öğrencinin sorularını cevaplayabilme, etkileme, öğretebilme kapasitesiniz hayranlık uyandırıcı...Üstelik alınan keyfi söylemiyorum bile..

Kardelen Yıldırım
22 Ağustos 2020
5.0

Yasemin Hoca herkesin sorularını sabırla cevaplayan, oldukça geliştirici eleştiriler getiren bir eğitimci. Dersi uygulama yöntemi, haftalık ödevler ve bu ödevlerin takibi biz öğrenciler için oldukça faydalı.

Hande Türker
20 Ağustos 2020
5.0

Harika bir eğitmenden harika ve sürekli yenilenen bir eğitim isterseniz, yazamaya ilginiz varsa, samimi ve sıcak bir eğitim arzuluyorsanız işte size fırsat. Benim için muhteşem bir deneyim oldu, çok şey öğrendim sevgili Yasemin Nasır Erbek hocadan.

Yücel Cüre Emren
20 Ağustos 2020
5.0

Yasemin Hoca'dan ders almak kesinlikle kendinize verebileceğiniz güzel bir hediye. Sabırlı, sakin, samimi ve detaylı anlatımıyla sizi eğitimin içine çekiyor. Kendisinden aldığınız ilk dersin sonunda, onun verdiği bir eğitime katılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Gizem Güler
28 Mayıs 2020
5.0

Yazmanın, okumanın keyfine varıyorsunuz, Yasemin Hocayla. Eğlenceli, keyifli, öğretici, kalıcı bilgiler öğreniyorsunuz. Çok teşekkür ederiz Yasemin Öğretmenim.

şeniz Karademir
27 Mayıs 2020
5.0

Yazma kervanına yeni katılmış bir kişi olarak hem "Yaratıcı Yazarlık" hem de "Yazarlık Atölyesi ve Editörlük Eğitimi" çok faydalı ve keyifli bir süreçti.Yasemin Hoca'mızın konuya hakimiyeti, etkin ve kaliteli anlatımı ise Atölye 2 eğitimini sabırsızlıkla beklememe neden oldu. Çok teşekkür ederim.

Abdülkadir Uslu
24 Mayıs 2020
5.0

İçinde yazma isteği olanlar için ideal bir eğitim. Atölye çalışması şeklinde uygulanması, Yasemin hocanın konuya hakimiyeti, anlatımı ve kursiyerle kurduğu pozitif iletişim eğitimi başarılı kılıyor. Yazmak isteyen, yazmaya başlayan, yazan herkes yararlanabilir. Tavsiye ediyorum. Hatta editörlük ile ilgili bir üst eğitimin kursunun da verilmesini talep ediyorum.

Betül Yilmaz
22 Mayıs 2020
5.0

Çok çok faydalı ve keyifli bir eğitim süreciydi. Yasemin Hoca'mızın güzel anlatımı ise atölye 2'yi istememe neden oldu :) Umarım atölyenin devamı gelir.

Dilek özcan
20 Mayıs 2020
5.0

Yasemin Hocamın her katılımcıya ayrı bir özeni ve yaklaşımı var. Anlatımı sakin ve detaylı. Örneklemeleri ve uygulamaları ile dersi destekliyor. İyi ki tanıdım.

Dilek özcan
20 Mayıs 2020
5.0

Sakin, duyarlı, anlayışlı, detaycı, yardımsever, iletişime açık Yasemin Hocamla ders yapmak çok keyifli. Yaratıcı Yazarlık kursundan sonra atölyede devam ediyorum. Umarım Editörlük için de ayrıca kurs yapılır ve Yasemin hanım yine hocamız olur.

Tuğba Varışlı
19 Mayıs 2020
5.0

Öncelikle iienstitu'ye bize böyle güzel eğitimler sunduğu için; sonrasında da bu güzel eğitimi bize Yasemin hocamızla sunduğu için çok teşekkür ederim. İnanilmaz keyif aldığım bir ders oluyor. Yazmayı alışkanlık haline getirmek, yazmak için cesaret almak, farklı konularda yazıp, bakış açısı gelistirmek için ve yazmanın inceliklerini öğrenmek için mutlaka tavsiye edeceğim bir ders. Teşekkür ederim hocam yazmayı bu kadar sevdirdiğiniz için.

Burcu Durak
18 Mayıs 2020
5.0

Evde sürekli yazmayı çok istesem de sürekli çeşitli bahanelerle erteliyordum. Beni dürtecek ve yazmamı keyifle hale getirecek bir hoca arayışındaydım ve arkadaşımın önerisiyle bu siteyi buldum. Şu an iyi ki bulmuşum diyorum ve bana bu hissi yaşatan Yasemin hocama çok teşekkür ediyorum 🙏

Tuğba Varışlı
15 Mayıs 2020
5.0

Yasemin hocamın güzel enerjisi ve bilgi birikimiyle hiç bitmesini istemedigim,bittiğinde çok uzulecegimi bildiğim çok başarılı bulduğum bir ders oldu.iienstituden yaklaşık 12 ders aldım ama en keyiflileri Yasemin hocamın dersleriydi.İyiki sizi tanıma fırsatımız oldu ve bu güzel bilgileri sizin araciliginizla öğrendik..hem çokça yazı pratigi yaptik,hem de her yazı üzerinde yorulmadan tek tek yorum yapan hocamiza cok çok teşekkür ediyorum👏🏻👏🏻💕

Figen Akkan
09 Mayıs 2020
1.0

Yasemin hocam sayesinde yazmak daha keyifli oldu.

Yağmur Şevik
07 Mayıs 2020
5.0

Şu an bu eğitimi alıyorum. Dersler çok keyifli geçiyor. Hoca her hafta bir ödev veriyor. Ödev hazırlamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Tabi eğer yazmayı seviyorsanız. Bir şeyler yazmak istiyorsanız ama nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız bu eğitim tam size göre kaçırmayın derim.

Yadigar Soydan
22 Mart 2020
5.0

Heyecanla bekledigim eğitim diyebilirim. Konulara bakınca ne kadar yaralı olacağını bir kez daha gördüm.