Close
Mobil Menu Bars

WordPress Eğitimi Yorumları

Yorumlar(419)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Shabnam Mirzazada
27 Temmuz 2020
5.0

Sertac hoca cok iyi bir ogretmen. Wordpress eğitiminin, web sitesi kurma konusunu sıfırdan öğrenmek isteyenler için super

Merve Işiksal
26 Temmuz 2020
5.0

Hiç sıkılmadan dinledim, tane tane anlatım. ve dersten sonrada da hocaya soru sorup destek alabiliyorsunuz. İyiki Sertaç Hoca, her şey için teşekkürler.

Berkay Düzenli
26 Temmuz 2020
5.0

Bir internet sitesine girdiğiniz zaman arkasında ne gibi emeklerin olduğunu anlamak için çok önemli bir fırsat. Sayın Sertaç Hocanın samimi ve anlaşılabilir anlatımı ile siz de bundan sonra internet sitelerini ziyaret ederken sitedeki tüm unsurlara dikkat edeceksiniz.

Çağla Tezcan
26 Temmuz 2020
5.0

Bu kurs benim için güzel bir deneyim oldu. Hocamızın akıcı ve yönlendirici anlatımıyla dersler daha verimli geçti. Mutlaka bu kursu almanızı tavsiye ederim.

Ersin HANBAY
26 Temmuz 2020
5.0

Herkes için uygun ve basit bir dille anlatılmış. Konuya biraz ilginiz varsa öğrenememe şansınız yok

Gökben Biler Özkoray
13 Temmuz 2020
5.0

Sertaç Hocanın eğitimlerde özverili, destekçi ve öğrenci dostu bir yaklaşımı var. Öğrencilerini teorik seviyeden pratik aşamaya geçiş yapabilmeleri için motive ediyor.Bu sayede wordpress eğitiminin, web sitesi kurma konusunu sıfırdan öğrenmek isteyenlere de, bilip daha da geliştirmek isteyenlere de mutlaka olumlu yönde birçok katkısı oluyor. Kılavuzluğunuz için teşekkürler.

Özlem Çiçek
12 Temmuz 2020
5.0

Muhteşemdi. Eğitmenimizin zekası ve nezaketi her şeyden önce dersi sevmenizi sağlıyor. Keyifli bir eğitimdi. Mutlaka içerik editörlüğü dersini de almanızı öneririm.

Muhammet Reha Yılmaz
12 Temmuz 2020
4.0

Başlangıç için fazlasıyla yeterli ve ufuk açıcı bir eğitim alacağınıza emin olabilirsiniz.

Funda Şirinoğlu
11 Temmuz 2020
1.0

WordPress'in sadece blog yazmak için değil, birçok alanda kullanıldığını, keyifli ve ayrıntılı anlatan Sertaç Hoca'ya çok teşekkürler. Dersler sayesinde aklımda konuyla ilgili soru işareti kalmadı. İstanbul İşletme Enstitüsüne de bu ayrıcalıklı eğitimleri verdiği için teşekkürler.

Emel Keskin
11 Temmuz 2020
5.0

İçerik Editörlüğü Eğitimiyle başlayan maceram, WordPress Eğitimi'yle devam etti ve maalesef bitti. Sertaç Hoca'mızın uzmanlığına ve her tavsiyesine "altın" değerinde güvenirim. Kısa sürede çok önemli kazanımlar elde ettiğim bu eğitimi herkese tavsiye ederim. Bu eğitimden sonra, Sertaç Hoca'mızın "nirvana" dediği İçerik Uzmanlığı Eğitimiyle devam edeceğim. Hocamıza ve Enstitü'ye kucak dolusu teşekkürler. İyi ki varsınız...

Demet Toptaş
11 Temmuz 2020
5.0

Hiç bir şey bilmeden sadece online içerik eğitimi sonrası katılmaya karar verdiğim dersti. Gerçekten son faydalı oldu. Hocamizin emeğine sağlık .. Sosyal medya ile ilgilenen herkesin mutlaka alması gereken bir eğitim.

Ayşenur Adak
11 Temmuz 2020
5.0

Online içerik editörlüğü eğitimi ile Sertaç hocamızla tanıştım. Sonrasında yönlendirmesi ile wordpress eğitimini aldım. Hiçbir bilgim yokken şu an kendimi birçok konuda daha yeterli hissediyorum. Emekleri için Sertaç hocama sonsuz teşekkürler.

Ahmet Tekin
29 Haziran 2020
5.0

Bir eğitimi Sertaç hocam veriyorsa öğrenmek tek sonuçtur, eğitimlerinde aldığım yüksek notlar benden ziyade kendi başarısıdır ayrıca öğrencilerine çok değer veren bir eğitmen, bütün içtenliğimle teşekkür ediyorum hocam.

Nilsun Ceylan
28 Haziran 2020
5.0

WordPress eğitimi almak muhteşem bir deneyim oldu. İyi ki cesaret edip bu eğitimi almışım. Sertaç Hocama emekleri için teşekkür ediyorum. WordPress eğitimi almanızı şiddetle öneririm. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

Semih Cırıkcı
28 Haziran 2020
5.0

Sıfırdan eğitime girip beş gün gibi kısa bir sürede bir sürü şey öğrenmek beni gaza getirdi, akıcı ve sıkmadan anlatım her hocanın yapabileceği birşey değildir ancak Sertaç hocamız bunu çok güzel bir şekilde başardı. Teşekkürler

Buse Gumusboga
28 Haziran 2020
5.0

Hocamız gerçekten çok iyi anlatıyor. Sıfırdan başlayanlar da konuya hakim olup geliştirmek isteyenler de kolaylıkla yararlanabillir dersinden

Sezin Gök
28 Haziran 2020
5.0

Hocamızdan bu eğitimi alarak hem Wordpress’i yakından tanımış oldum hem de web sitesi için gereken her şey hakkında bilgi sahibiyim. Tabi, heyecanla beklediğim Online İçerik Eğitimi kitabım var. Hiç gecikmeden Online İçerik eğitimini de alacağım. Bu enstitüden çıkamıyorum💗

Elif Sönmez
28 Haziran 2020
5.0

Teknik olarak neredeyse hiçbir şey bilmeden katıldığım WordPress eğitimini, bir web sayfası hazırlamış olarak bitiriyorum. Pratiğe döküldükçe müthiş keyif aldım. Bu eğitimle ana başlıkları öğrenip eğer ilginiz varsa sonrasında geliştirebilirsiniz de. Sertaç hocama verdiği önemli ipuçlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Zeynep Cemre Asker
28 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocamız sayesinde WordPress ve eklentileri kullanmakta zorlandığım her şey açıklığa kavuştu. Kendi sayfasını oluşturmak isteyenlerin mutlaka alması gereken bir eğitim. Eğitimi alarak web sayfası oluşturmaya başlamanız işinizi çok kolaylaştıracak ve doğru ilerlemenizi sağlayacaktır. Hocamıza tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Esra Temel
28 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocamın emeklerine sağlık. Sıkılmadan, sabırla bizlerin her sorusuna cevap verdiniz. Dersini işlerken tane tane anlamıtı, detayları veririken anlamadığımız yabancı terimlerin açıklması gerçekten böyle eğitimcilere ihtiyacımız var. Hocam bir kez daha emeğinize sağlık. Emin olun öğrettiğiniz her şey ben dahil birçok kişinin işini gördü. Yazılım, web sitesi vs konularında hiçbir fikri olmayan kişi olarak bu eğitimden fazlasıyla yararlandım. Bu eğitimi almaya düşünenler hiç tereddüt etmeyin derim, alın web sitesi kurmasanız bile bu alanda bilgi sahibi olursunuz.

Elif Yücerman
28 Haziran 2020
5.0

Harika bir eğitimdi. Özellikle benim gibi sıfırdan öğrenim almak isteyenler için tavsiye ederim. Bu alandaki diğer eğitimleri de almayı planlıyorum. Sertaç Hocaya kaliteli ve anlaşılır eğitiminden dolayı çok teşekkür ederim.

Göktuğ Çatak
28 Haziran 2020
5.0

Temel bir eğitim olmasına rağmen, oldukça faydalı bilgiler öğrendik. Öğrendiklerimizi uygulayarak da kendi websitemizin temellerini attık. Bu konuda çalışma yapmayı düşünün herkese teşekkür ederim.

Elif Tavkaya
28 Haziran 2020
5.0

Word Press ile kişisel veya kurumsal web sitenizi öne çıkarma fırsatını yakalayın... Hep web sitesi kurmanın zor olduğunu düşünürdüm. Sertaç Hoca'nın basit ve anlaşılır anlatımı sayesinde artık zor değil... Emeğinize sağlık, gösterdiğiniz özveri için ayrıca teşekkür ederim.

Ayşe Dost
28 Haziran 2020
5.0

Wordpress konusunda hiçbir bilgim olmadığı halde sistemi çok iyi anlayabildim. Enstitüye ve Sertaç Bey'e çok teşekkürler..

Elif Yaren Taş
28 Haziran 2020
5.0

bir hafta öncesine kadar hiçbir şey bilmeyerek girdiğim eğitimden güzel bir blog sayfam olarak çıktım. Sertaç hoca gerçekten çok iyi anlatıyor ve anlatıp geçmiyor, yardımcı da oluyor. herkese bu eğitimi tavsiye ederim.

İpek Özel
28 Haziran 2020
5.0

Derslerim arasında görmediğim için kayıt olduğum bir sertifika programıydı Sertaç Hocamla çok yol kattetim emekleri için çok teşekkür ederim.

Özgür Gür
28 Haziran 2020
5.0

Mükemmel bir eğitim, sıfırdan başlayıp eğitim sayesinde bir web sitem oldu. Saygıdeğer hocamıza teşekkür ediyorum.

Nilsun Ceylan
24 Haziran 2020
5.0

Sertaç Hocam wordpress i şahane anlatıyor hiç bilmediğim halde ben bile anlayabiliyorum. Sertaç Hoca nın diğer eğitimlerinide aşmayı planlıyorum

Ezgi özalp
18 Haziran 2020
5.0

Başlangıç seviyesinde olup uzmanlaşmak için temeli sağlam tutmak isteyenler için muhteşem bir eğitim. Kısa zamanda teknik bilgiler sayesinde kendini geliştirerek uygulamalı olarak kendine kazanımlarımı gözlemleyebildim. Sertaç hocamın dersi anlatışı ve önemli notlarla ilerleyebiliyoruz. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Gonca Genç
15 Haziran 2020
5.0

Benim gibi bu konuda hiç bilgisi olmayan biri için müthiş bir bilgi kaynağı oldu.Site kurdum. Sertaç hoca engin tecrübesi ile çok iyi bir eğitim veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sertaç hocam, emeğiniz için teşekkür ederim.

Osman Reşat Doğrul
15 Haziran 2020
4.0

Icerigi ve anlatılan konuların pratiğe dönüşmesi acısından faydalı bir ders oldu. Teşekkürler

Ceren Atmaca
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocam gayet güzel ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Bu dersi almanızı öneririm

İpek Başyurt
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocanın keyifli anlatımı sayesinde konuyla ilgili birçok püf noktasını öğrenebildim. Kendisine teşekkür, size de tavsiye ediyorum.

Elçin Karahan
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocam emeğinize sağlık. Muhteşem bir eğitimdi. Bu eğitim en iyi derecede sizden alınabilirdi zaten. Çok teşekkür ederiz. Umarım tekrar görüşebilme ve eğitimlerinizden faydalanabilme imkanı buluruz. Teşekkürler iiensitiü. Bizi böyle muhteşem insanlarla bir araya getirdiğin için...

Ayşenur Feyza Özbaş
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocama verdiği eğitim, ilgi ve alaka ayrıca da özveri için çok teşekkür ederim. Çok verimli bir dersti. Enstitüden şimdiye kadar aldığım en iyi eğitimdi diyebilirim. Ders içinde tüm sorularımıza cevap vermesi ve gerçekten anlamamızı önemsemesi gerçekten ne kadar başarılı bir eğitmen olduğunun da kanıtı. Eğitim sonunda da kendi WordPress sitenizi açmış olmak da cabası. Kesinlikle alınması gereken bir eğitim!!

Dilşat şenyüz
14 Haziran 2020
5.0

Verdiğiniz değerli bilgiler ile yola çıkmamıza vesile oldunuz; teşekkürler Sertaç hocam

Elçin Sümer
14 Haziran 2020
5.0

Çok keyifli bir öğrenme süreciydi. Sertaç Hocamın emeğine sağlık

Pinar Akan
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocamız muhteşem ders anlatıyor.Kendisinden içerik editörlügü ve wordpres eğitimini aldım. Çok faydalı ve kesinlikle alınması gereken eğitimler olduğunu düşünüyorum.

Şerif Can Nizam
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç Hocamız sayesinde gerçekten verimli bir ders oldu ve kendi başımıza sitemizi kurabiliyoruz emeğinize sağlık çok teşekkürler hocam. Herkes önüne çıkan bu fırsatları değerlendirmeli bence.

Serdar Sarıyıldız
14 Haziran 2020
5.0

Çok bilgilendirici ve oldukça keyifli bir eğitimdi. Emeğinize sağlık..

Duygu Atik
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç Hocam emekleriniz için teşekkürler sıfırdan web sitemi oluşturmayı öğrendim

Mehriban Hasanova
14 Haziran 2020
5.0

Sertaç hocamın Wordpress dərslərini herkese tavsiye ederim. Sıfırdan bir eğitim aldim ve çok beğendim.

Ali özkurt
13 Haziran 2020
5.0

Mükemmel bir eğitimdi. Sertaç Hocam mükemmel anlatıyor.

Osman Tarık Baştuğ
13 Haziran 2020
5.0

Normalde 1 saat ders dinleyebilen biri değilim fakat Sertaç hoca dersinde ne zaman başladığını ve bittiğini anlayamadım emekleri için teşşekür ederim

Selçuk Yücel
13 Haziran 2020
5.0

İçerik Editörlüğü eğitiminden sonra tamamlayıcı nitelikte bir eğitim. İnterneti tüketim amacı yerine artık birikimlerini ürün haline getirmek isteyenler için ideal iki eğitim. Hocamız da konu ne kadar kolay anlaşılabilirse o seviyede anlatıyor. Benim için verimli zamanlardı. Teşekkürler...

Benginur Albayrak
13 Haziran 2020
5.0

Bu kadar kısa sürede bu kadar etkili bir eğitim almayı beklemiyordum eğer ilginizi çeken bir konuysa sıfır bilgiyle bile bu derse katılmalısınız. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. Sertaç hocamıza da teşekkür ederim

Gamze Can
13 Haziran 2020
5.0

Sertaç Hocam; Bir deste başarılı olmak için ilk önce öğretmeni sevmek gerektiğini biliyorum. Kendinize özgü ders anlatımınız ile bana bu bu derste pratikte ve teoride nasıl başaracagımı öğretiniz. Çok teşekkür ederim. Bana düşen sizin gibi değerli bir eğitmen sen aldığım dersi sertifika sınavında geçmektir. Emeğinize sağlık.

Savaş Dinçer
13 Haziran 2020
5.0

WordPress eğitimini alıp kendi sitenizi kurmak istiyorsanız eğer Sertaç hocamızın tecrübesinden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çok ciddi bir tecrübe karşısında aldığımız bu güzel eğitim sayesinde kendi web sitenizi rahat bir şekilde kurabilirsiniz.. Hocamızın emeğine sağlık :)

Ece Tezcan
09 Haziran 2020
5.0

Sertaç Hocam gayet güzel anlatıyor ve sıfır bir bilgi ile bile 2 - 3 günde hemen site kurabiliyorsunuz. Bu anlamda katkıları için çok teşekkür ederim. Ayrıca her sorunuza cevap veriyor ve mutlaka görüşlerinizi size sunuyor. Alırsanız dersi hiç pişman olmazsınız. Tekrar teşekkür ederim kendisine.

Şengül Kurt
29 Mayıs 2020
5.0

Eğitimcimizin anlaşılır ve bilgilendirici anlatımıyla faydalı bir Wordpress eğitimiydi. Herkese tavsiye ediyorum.

Esra Ergül
26 Mayıs 2020
5.0

Wordpress uygulaması hakkında birçok yerde bilgi var ama detayları önemli noktaları öğrenemiyor ve destek alamıyorsunuz.İstanbul İşletme Enstitüsü ve eğitmenleri bu konuda oldukça profesyonel ayrıca serdar hocama akıcı anlatımı ,öğretme çabası ve desteği için teşekkür ederim.

Seyra Sun
25 Mayıs 2020
5.0

Harika bir eğitimdi. Siz de benim teknik bilgim olmadan kendi internet sitemi nasıl kuracağım diyorsanız. Bu eğitim doğru adres.Ders sonunda sizin de kendinize ait bir internet siteniz olacak. Sertaç hocamızın uygulamalı örnek anlatımları ile dolu dolu bir eğitim. Herkese tavsiye ederim.

Ersan Demirer
25 Mayıs 2020
5.0

Öncelikle Bu sıkıntı günlerde gelişim için bizlere değerli zamanınızı ayırdığınız , A'dan Z'ye Wordpress inceliklerini sunduğunuz için çok teşekkür ederim Sertaç hocam.Çok faydalı ve başarılı bir eğitimdi.

Sami Kavak
25 Mayıs 2020
5.0

Bu verimli kurs için Sertaç hocamıza teşekkür ederim ... wordpress i en temelden öğrenmek isteyenler Sertaç hocamızın bilgilerinden istifade etmelisiniz.

Mustafa çap
25 Mayıs 2020
5.0

Wordpress ile ilgili tüm bilgileri öğrenebileceğiniz bir kurs olup Sertaç hocanın da güzel anlatım ve güzel sunumlar ile çok istifade edebeileceğiniz bu kursu tavsiye ederim

Remzi özmen
25 Mayıs 2020
5.0

Çok keyifli ve bilgilendirici bir deneyimdi, çok teşekkürler.

Mihriban şenol
25 Mayıs 2020
5.0

Bilmediğim ve merak ettiğim bir alanken hocamızın yalın ve başarılı anlatımı sayesinde geliştirmek istediğim bir alan oldu. Sertaç hocaya teşekkürler

Salih Erol Simaiş
25 Mayıs 2020
5.0

Gayet akıcı bir eğitim ,ana hatları adım adım uygulayın,ödevinizi yapın,bu işi Ücretsiz olarak yapan önce Değerli Sertaç Hocaya ve Enstitü çalışanlarına teşekkür ederim..Eğitimden sonra 3 Adet WP site kurdum..Teşekkürler

Ceylan Altuğ
25 Mayıs 2020
5.0

Uzun zamandır çok isteyip başaramadıklarımız, vakit bulamadıklarımız için yaşadığımız bu küresel pandemiyi faydaya çevirenlerden olduğuma inanıyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü ve online Wordpress eğitimi, asla yapamam dediğim bir web sitesi kurmama sebep oldu. Eğitimler gerçekten hem çok eğlenceli, hem çok öğretici geçiyor. Bu sistemi, İstanbul İşletme Enstitüsü’nü, online WordPress eğitimini ve tabiki Sayın Dr. Sertaç Dalgalıdere hocamızı herkese tavsiye ediyorum. Sağlıcakla kalın.

Gökçe Arpat
24 Mayıs 2020
5.0

hiç bilmeyenleri bile 1 hafta içinde web sitesi kurabilir hale getiren etkili bir ders.. Sertaç Dalgalıdere dikkat edilmesi gereken bütün ayıntıları ve püf noktalarını güzel bir dille anlatan iyi bir eğitmen.. bu imkanı hem de ücretsiz sağladıkları için kendisine ve İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür ederim..

CANSU COŞKUN
24 Mayıs 2020
5.0

Harika eğitim ve emekleri için Sertaç hocama teşekkürler

Buğra Han Danış
24 Mayıs 2020
5.0

Deneyimli eğitmenimiz Sertaç hocamızın güler yüzü ve deneyimli bilgileri ile çok verimli bir program oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

Mehmet Aslan
24 Mayıs 2020
1.0

Hiçbir LT YAPIYA SAHİP OLMADAN KATILDIĞIM BU EĞİTİM SONUCUNDA BİR WEB SİTESİNİN BEŞ GÜN GİBİ KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE ÖĞRENEBİLECEĞİMİ HİÇ ZANNETMİYORDUM. ŞİMDİ KENDİME AİT BİR SİTEM VAR VE HER GEÇEN GÜN KENDİMİ GELİŞTİRİYORUM. HERKESİN ANLAYACAĞI BİR ŞEKİLDE HAZIRLANAN EĞİTİMİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. SERDAR HOCAMA TEŞEKÜR EDERİM.

Aysel öğer
24 Mayıs 2020
5.0

Wordpress dersini tüm anlamıyla ayrıntılarıyla birlikte anlatan Sertaç hocama çok teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık benim çok verimli bir eğitimdi :)

Ali Dizibüyük
24 Mayıs 2020
5.0

WordPress dünyasına başlangıç seviyesinden giriş yapacak arkadaşlar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Gerek ders anlatımı gerek dokümanlar hayatınız boyunca faydalanabileceğimiz şekilde oluşturulmuş. Eğitmenimizin yoğun ilgisi de eklenince kaçırılmayacak bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

Kübra Gök
24 Mayıs 2020
5.0

Çok keyifli ve kaliteli bir eğitimdi. Sertaç Hocamıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Wordpress ile ilgili hiç bir fikrim yoktu, şuan kendi blog sayfam var. Dersi almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Yağmur Yavuz
24 Mayıs 2020
5.0

Çok güzel ve etkili bir egitimdi hocamizin anlattiklari altin degerinde her sey icin çok tesekkurler.

Tayyip Mermer
24 Mayıs 2020
5.0

Ben çok sevdim wordpres merakı yada deb sitesi ile ilgili merakı ilan varsa tavsiye ederim.

Emra Ergüzeloğlu Karataş
24 Mayıs 2020
5.0

Hem teorik hem pratik uygulamalar ile çok verimli bir ders oldu benim için. Sertaç hocamıza da ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Bundan sonra hem atölye sayfamı hem blog sayfamı daha güzel ve verimli yönetebileceğim. Ayrıca İstanbul işletme Enstitüsüne de teşekkürler

Zekai Şahin
24 Mayıs 2020
5.0

Gerçekten harika bir eğitim oldu. Dr. Sertaç Dalgalıdere hocamızın, enfes anlatımı ve rehberliği ile; sağlam bir site temeli attık, bilgilerimizi geliştirdik. Daha kaliteli site imkanına kavuştuk. Kendilerine özellikle teşekkürlerim sunuyorum. Site kurma fikri olanlar için ideal bir eğitim.

Burak Durgun
24 Mayıs 2020
5.0

Sertaç hocaya ne kadar teşekkür etsek az gelir dersleri gerçekten çok verimli geçiyor, uygulamalı işlenmesi, ödevde tüm öğrendiklerini uyguluyor olman ... Wordpress o ne ? Sertaç hoca cevabını fazlasıyla verdi şiddetle tavsiye ediyorum :)

Seda özaslan
24 Mayıs 2020
5.0

Sertaç hocam, bütün öğrencilerine yardımcı olmak için elinden geleni yapan bir öğretmen. Tane tane anlatımıyla, bütün bildiklerini paylaşıyor. Ayrıca kurs süresince ve sonrasında öğrencilerine verdiği tam destek için hepimiz minnettarız. Bu faydalı eğitim için çok teşekkür ediyorum.

Yalçın İlhan
24 Mayıs 2020
5.0

wordpress eğitimi son derece faydalı bir eğitim ve Sertaç Dalgalıdere hocamızın güzel anlatımlarıyla harika geçiyor derslerimiz bu eğitim fırsatından herkes faydalanmalı.

Özlem Ergün
22 Mayıs 2020
5.0

Wordpress'i baştan sona tüm detaylarıyla öğreten Sertaç hocamıza, detaylı ve bilgi verici sunumları, örnek veren anlatımları için çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir eğitimdi.

Yasemin Kabasakal
22 Mayıs 2020
5.0

Evlere kapandığımız bugünlerde, vaktinizi verimli şekilde değerlendirip, kendinizi geliştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ücretsiz ders imkanı sağlayan İstanbul Enstitüsü'ne ve bu değerli bilgileri edinmemizi sağlayan Sertaç Dalgalıdere'ye, yeni bir dünyaya adım atmanızda öncülük ettikleri çok teşekkür ederim.

Tuğçe Kostak
20 Mayıs 2020
5.0

Yeni başlayan kişilere son derece destek verici, doğru, etkili bir eğitim verdiğiniz için ve bunu büyük bir çoğunluğa da ücretsiz yaptığınızdan dolayı minnettarım iyi ki sizin gibi saygı değer hocalarımız var. Teşekkür ederiz Sertaç Hocam.

Erkan Cil
18 Mayıs 2020
5.0

Hakikaten günümüz dünyasına bu kadar destekleyici bir eğitimle giriş yapmak , benim için bir şans oldu.Teşekkürler SERTAÇ HOCA.

Hakan Soydan
10 Mayıs 2020
5.0

Zamanın verimli geçmesini sağlayan ve kendimize değer katan Sertaç hocama çok teşekkür ederim.

Naci Zeybekler
10 Mayıs 2020
5.0

Sertaç hocamızın eline emeğine sağlık. WordPress ile ilgili tüm önemli bilgileri deneyimleri ile birlikte paylaştı. Çok teşekkür ederiz.

Serap Dalkıran
10 Mayıs 2020
5.0

Benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Sertaç Hoca çok güzel ve detaylı anlatıyor. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Sertaç Hocam.

Cigdem Esmertas
10 Mayıs 2020
5.0

Ders muhteşemdi, kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca dersi vermekte olan Sertaç Dalgalıdere hocama derslerdeki ilgisi ve muhteşem anlatışı için çok teşekkür ederim.

Sabiha Topallar
10 Mayıs 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim, bilgiler teoride kalmıyor eğitim bittiğinde web sayfanızda bir içeriğiniz olmuş bilgiler pratiğe dökülmüş oluyor. Sertaç Hocanın tüm eğitimleri çok keyifli geçti. İçerik konusundaki eğitimleri de bu eğitimin tamamlayıcısı olacaktır.

çağlar Surun
10 Mayıs 2020
5.0

Gerçekten kaliteli ve güzel bir eğitim dijital dünyaya olan tüm önyargılarınızı ortadan kaldıran ben de kolaylıkla bir web sitesi kurabilirim mantığını sizlere aşılayan gösteren uygulatan bir eğitim . Sertaç hocamıza da akıcı ve pratik anlatımı için ayrıca çok teşekkür ederim .

Hasan Dinçer Ekmekci
10 Mayıs 2020
5.0

Sertaç hocam güzel anlatımınız için teşekkür ederim.

Burcu Ozdemir
10 Mayıs 2020
5.0

Sertaç Hoca'nın bu haftaki eğitimi canlı değildi. Ancak o kadar tane tane, net anlatıyor ki videolarının 2.sinin sonuna geldiğimde dayanamayıp Wordpress sayfamı açıp tüm tool lorla bir şeyler yapmaya başlamak istedim. Kalan tüm videolarını izleyeceğim. Canlı yayın yapacağı dersine de hemen kaydımı yaptım. Emeğinize, sabrınıza sağlık. Derslerinize katılmak için heyecanla bekliyorum.

Ebru Gümüşlü
10 Mayıs 2020
5.0

Sertaç Hocanın daha önce de dersine katılmıştım. Kendisi gerçekten çok donanımlı bir eğitmen. Anlatım tarzı ve ders işleyişi gayet akıcı. Kesinlikle tavsiye ederim. Bana cok katkısı oldu.

Ezgi Ayışığı
10 Mayıs 2020
5.0

Sadece teorik değil, pratiğini görüp uygulayarak ilerleyebildiğiniz için kısa sürede oldukça faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler Sertaç Hocam :)

Aycan Bozkurt
10 Mayıs 2020
5.0

Sertaç Hocamızın iki dersine de katıldım. Anlatış tarzı ile gerçekten konuyu anladım. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğitimleri düşünen herkese tavsiye ederim.

ünal Balcı
10 Mayıs 2020
5.0

Oldukça faydalı bir eğitim, Sertaç Hoca'mız tüm detaylarıyla en anlaşılır şekilde anlatıyor. Herkese mutlaka bu eğitimden faydalanmalarını öneririim.

Hüseyin Sürücü
09 Mayıs 2020
5.0

Hocam, vermiş olduğunuz ders ileriki zamanda çok işime yarayacak. Emeğinize sağlık.

Elif Ekşi Okur
09 Mayıs 2020
5.0

Sertaç hocamızla birlikte yine harika bir eğitim yolculuğunun sonuna geldik:)Kendimi gerçekten bu konuda çok şanslı hissediyorum.Verdiği tüm eğitimlere gözü kapalı katılabilirsiniz.Asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.Ben Wordpress’le alakalı hiçbir şey bilmiyorken,5 günün sonunda site kurar hale geldim,daha ne olsun:)Gerçekten Sertaç hocanın tüm eğitimleri insana çok şey katıyor.Her şey için kendisine sonsuz teşekkürler.Ayrıca kendisiyle tanışmamıza ve birebir eğitim almamıza vesile olan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne de teşekkürü bir borç bilirim.

Estefano Lopez
09 Mayıs 2020
5.0

Bu Ders gerçekten çok faydalı , bence bu çağda herkes bu dersi almalı. Sertaç Hocamız gerçekten çok profesyonel ve anlatım tarzı muhteşem. Mutlaka katılın

Pınar Yılmaz
01 Mayıs 2020
5.0

Sertaç Hoca'mızın eğlenceli anlatımı ve babacan tavrını hepimiz çok sevdik. Eğitimden birçok şey öğrendim. Herkese tavsiye ederim:)

Mehmet Ali Erten
27 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocam , emeğin ve gayretlerin için minnettarız. Öğretme hevesin muhteşem ve stresten uzak tarzın mükemmeldi.Başarılarının devamını dilerim. Bir başka eğitimde görüşmek ümidiyle.

Mehmet Horasan
27 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocam ile bu kursu çok eğlenerek bitirdim. Geç kalmadan eğitimi alın...

Elif Altuntaş
27 Nisan 2020
5.0

Çok şey öğrenebileceğiniz çok güzel bir eğitim. Sertaç Hocam kusursuz anlatıyor. Bu eğitime kayıt olup kendimi geliştirdiğim için mutluyum.

Filiz Işık
27 Nisan 2020
5.0

Kendi websitesini kurmak isteyen herkesin rahatlıkla bu dersi aldıktan sonra yapabileceğine eminim.Sertaç Hoca sayesinde öğrenmeniz çok daha kolay oluyor,harika bir eğitim.

şule özyanik
27 Nisan 2020
5.0

Artık Sertaç Hocamız var :) Çok Kaliteli bir Eğitmen ve çok etkin bir ders kesinlikle tavsiye ediyorum.

Senem Koçak
27 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocam anlatımı harikaydı çok fayfalı oldu benim için,teşekkür ederim Hocam.

Fulden Karayel
27 Nisan 2020
5.0

Sertaç bey'in verdiği pratik bilgiler hayat boyu işinize yarayacaktır.

çiğdem Baş
27 Nisan 2020
4.0

Faydalı bir eğitimidi,Sertaç Bey'e teşekkür ederim.

Tuğba Kurt
27 Nisan 2020
5.0

Kısa sürede çok verimli bir eğitim aldık.Ayrıca Hocamızın deneyimlerinden faydalandık.Sertaç Bey gerçekten alanında yetkin ve donanımlı bir eğitmen.Bize gösterdiği ilgi,alaka ve sempatikliği için kendisine çok teşekkür ederim.

Nafiz Orçun çelik
27 Nisan 2020
5.0

WordPress ile web sitesi yapmak çok kolay derlerdi ama İİENSTİTÜ'nün Dr. Sertaç Bey ile sağlamış olduğu eğitimde bunu bire bir gördüm.Şimdi derste öğrendiklerim ile korkusuzca WP-Admin sayfasında web sayfam için dilediğim değişikliği uygulayıp silebiliyorum. Teşekkürler emeği geçen tüm çalışanlar için.

Sertaç Kizilkaya
26 Nisan 2020
5.0

Öğretici ve sıkmayan üslubunuz ile arkadaş arkadaşa anlatıyor havasında bir eğitim veriyorsunuz. Çok başarılı. Tebrik ederim. Keşke zaman daha uzun olsa da insanlar daha fazla faydalanabilse.

Çetin Degirmen
26 Nisan 2020
5.0

Çok değerli hocalarımın anlatımıyla Wordpress Egitimni başarıyla bitirdim.Sitede yer alan kaynaklar eşsiz bir arşiv niteliğindeydi.

Ceyda Karabıyık
26 Nisan 2020
5.0

Eğitmen Dr. Sertaç Dalgalıdere öğrencileri ile doğru iletişim kurabilen, sabırlı ve güler yüzlü biri. Bu ondan aldığım ikinci eğitim ve derslerinde hiç sıkılmıyoruz. Sayesinde artık kendime ait etkileşimli bir blogum var. Emeği için çok ama çok teşekkürler.

Esra Savaş
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocamın detaylı ve samimi anlatımıyla çok başarılı bir eğitim aldım.Oldukça zengin içeriğe sahip bu eğitimi Web sitesi kurmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Aysel Donmez
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç hocanın sabrı ve her sorulan soruyu tekrar tekrar cevaplaması sayesinde öğrenmek hem çok kolay, hem de çok eğlenceli oldu. Bütün dönem arkadasşlarım adına teşekkür ederim. :)

Mert Ateşsönmez
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç Bey hem konuya hakimiyeti hem de öğrencilere yaklaşımı ile derse olan ilgiyi de arttırdı ve bizlerle çok değerli bilgiler paylaştı.Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Begüm özgen
26 Nisan 2020
5.0

Kendi sitesini kurmak isteyen herkesin alması gereken bir eğitim, çok faydalı, çok güzeldi.Teşekkür ederim.

Ilkay Toparlak
26 Nisan 2020
5.0

Hiç bilmediğim bir konuda bu aşamaya gelmeme yardımcı olan Sertaç Hocama teşekkürü bir borç bilirim,Emeğinize sağlık.

ünsal Hanoğlu
26 Nisan 2020
4.0

Wordpress'e ilk defa sıfırdan başlayanlar için yeterli eğitim.

Saime Buse Güven
26 Nisan 2020
5.0

Özellikle Sertaç Hocanın içten, mütevazi bir şekilde ders anlatımı ile anlaşılmayacak ders yok! Kendisine ve bu imkanı veren enstitümüze teşekkür ederim. Oldukça kaliteli ve verimli bir dersti. İlgisi olan herkese öneririm.

Halitcan Turan
26 Nisan 2020
5.0

Gerçekten çok faydalı bir eğitimdi, Sertaç Bey konuları olabildiğince örneklerle ,detaylı şekilde anlattı.Teşekkürler...

Neslihan Helvacıoğlu
26 Nisan 2020
5.0

Oldukça keyifli ve akıcı bir şekilde anlattı Sertaç Hoca, eğitim sonunda ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim, her şey için teşekkürler.

Reyzan Gümüş
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç hocam az zaman da çok bilgi sağladı. Kendisine teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Merve Bağrıyanık
26 Nisan 2020
5.0

Site kurulumu ile ilgili bir düşünceniz yok ise bile kesinlikle kendinize bilgi katmak için almalısınız. Sertaç Beyin anlamı basit düzeyden başlayarak ileri düzeye kadar dengeyi kuruyor ki öğrenmemenizin imkanı yok. Kısa süre içerisinde o kadar güzel bilgiler öğrendim ki kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

Burcu Günşen Aydoğdu
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç Bey gerçekten çok güzel anlatıyor konuları, şu dersimi satın alırsanız vs. gibi cümleler kurmuyor. Bu da insanı rahatsız edici unsurları ortadan kaldırıyor. Ödevlere geri bildirim yapıyor. Dersi tavsiye ederim.

Ayşe şentürk
26 Nisan 2020
5.0

Eğitimi yeni tamamladım. Web sitesi kurmanın bu kadar kolay ve eğlenceli olacağını tahmin etmemiştim. Sertaç hocamıza ve enstitüye teşekkürler. Her şey harikaydı :)

M.emin Özgültekin
26 Nisan 2020
5.0

Gerçekten kaliteli ve güzel bir eğitim dijital dünyaya olan tüm önyargılarınızı ortadan kaldıran ben de kolaylıkla bir web sitesi kurabilirim mantığını sizlere aşılayan gösteren uygulatan bir eğitim . Sertaç hocamıza da ayrıca teşekkür ederim.

Seda Dil
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç hocam çok kaliteli bir eğitim verdi.İnşaallah bu dersin ileri seviyesi de açılır. Hocamın diğer derslerinden de eğitim alıyorum. Herkese tavsiye ederim. Beklediğim kadar zor değişmiş. Teşekkürler Sertaç hocam. Emeğiniz için çok teşekkürler..

Barış Kisirlioğlu
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç hocamın anlatımı ve ilgisi gerçekten müthiş. Hiç sıkılmadan yerinmeden her soruya cevap veriyor. Herkes benim gibi sıfır kodlama bilgisi ile bir web sayfası hazırlayabilir. Merakınız varsa mutlaka katılın bir şey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanırsınız.

Ecem şener
26 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hoca gerçekten çok sabırlı ve dersleri o kadar verimli ki herkese tavsiye ederim. Wordpress gerçekten çok güzel bir ders başlarken web sitesi kurabilir miyim acaba diye düşünürken hocanın kolay anlatımı sayesinde gerçekten site kurmak hiç zor olmadı. Hatta bundan sonrası için de geliştirip kullanmayı düşünüyorum :)

Rana Uztetik
26 Nisan 2020
5.0

Şiddetle tavsiye ediyorum mükemmel bir ders hocamız harika emeğinize sağlık hocam.

Emre Budak
26 Nisan 2020
5.0

Yalın ve güzel üslubuyla mükemmel bir ders işledik.Sertaç Hocamıza verdiği güzel bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Büşra çolak
18 Nisan 2020
5.0

Sertaç Bey çok kaliteli bir eğitim verdi.Kendisine çok teşekkür ederim.

Selçuk Çokzehir
17 Nisan 2020
5.0

Güzel ve aşırı kaliteli bir eğitim,çok teşekkür ederim bunu bizlere bu şekilde sunmanıza ayrıca eğitimci Dr.Sertaç bey mükemmel aktarma ve eğitim verme tarzı ile kendisine ayrıca çok teşekkür ederim ilgi ve bilginin tam yeri...tüm çalışan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim...Saygılarımla

Nuray Demirtaş
16 Nisan 2020
5.0

Corona virüsünün evde kal günlerini değerlendirmek amacıyla derslere katıldım. Şuan beş ders aldım. Wordpress eğitimi ve Sertaç Beyin eğitimciliği gerçekten süper.

Merve Kahraman
16 Nisan 2020
5.0

Sayın Dr. Sertaç Hocamin bizlere ilgi alaka ve emeğine gerçekten yürekten teşekkür ederim.Kendi şahsım adına bana hem dersi sevdirdi onun yaninda da kısa bir süre de olsa harika bir şekilde bana öğretti ve bütün herkese teşekkür ediyorum.

Koray Yücel
13 Nisan 2020
5.0

Hocamıza teşekkür ediyorum.İlgi alaka ve anlatımı çok memnun etti.

Fatma Akduran
13 Nisan 2020
5.0

Wordpress Eğitimi' ni hayallerinin sitesini kurmak isteyen herkesin almasını tavsiye ederim. Sayın Dr. Sertaç Dalgalıdere hocama da eğitim sürecindeki güler yüzü ve anlayışı için çok teşekkür ederim.

Barış çetinkaya
13 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocam ile geçen süper 1 haftalık eğitimdi. Her detayına kadar sade bir şekilde anlattı. Web sitesi kurmak istiyorsanız en iyi eğitimi alabileceğiniz yerlerden bir tanesi. Başta Sertaç hocama ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim.

özgür Pala
12 Nisan 2020
5.0

Şu zamana kadar aldığım en keyfli ve dolu dolu eğitim programıydı, Sertaç Hocanın sabrı,güler yüzü ve tatlı dilide cabası :) Konuya meraklı herkese şiddetle tavsiye ederim :)

Neşe Elanur Kendirci
12 Nisan 2020
5.0

Bu süreçte bize dokunan çok güzel bilgiler öğrendim.Kısa sürede bize daha fazla bilgi vermeye çalışan hocamıza teşekkür ederim.Faydalı ve verimli bir dersti.

Çiğdem Karaağaçlıoğlu
12 Nisan 2020
5.0

Sertaç hocadan aldığım ikinci eğitim. Öğretmeyi bu kadar çok seven, sabırla tek tek tüm sorularımızı cevaplayan çok başarılı bir eğitmen. Severek takip ettim ve birçok yeni şey öğrendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fazıl Atabay
12 Nisan 2020
5.0

Çok kısa sürede, hiç bir şey bilmediğiniz bir konuda: "Vay be! Aslında ne kadar kolaymış." diyeceksiniz. Hocamız hem konusuna çok hakim hem de çok iyi bir öğretici. Kendinden emin, herkesle ilgilenen, saygılı ve alçakgönüllü... Çok teşekkür ederim.

Mehmet Kara
12 Nisan 2020
5.0

WordPress ile 2015 yılında tanışan biri olarak bir çok seyi bilmediğimi Sertaç Beyin kaliteli ve ayrıntılı anlatımıyla farkında vardım. Artık WordPress Bloğum daha etkileşimli olacak ve çok sayıda bio zıyaretçiyi ücretsiz bloguma çekebileceğim. Teşşekürler Sertaç bey teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü

Hanife Teker
12 Nisan 2020
5.0

Konuya bu kadar uzak olmama rağmen beş dersle bu kadar aktif hale gelebileceğimi hiç düşünmemiştim. Benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Kendi web siteniz olmasını istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın derim.

Utku Alper özcan
12 Nisan 2020
5.0

WordPress uygulamasını daha önce farklı kaynaklardan öğrenmeye çalıştım ancak sıkıcı geldiği için başarılı olamamıştım. İstanbul İşletme Enstitüsü aracılığı ile Sertaç beyden dinlediğimde hiç de zor olmadığını fark ettim. İstanbul İşletme Enstitüsüne ve Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye çok teşekkür ederim. Bu eğitimi almak isteyenlere kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim.

şevval Baloğlu
12 Nisan 2020
5.0

Hocamın anlatımı gayet akıcıydı ve hiç sıkılmadan, yorulmadan dersler tamamlanıyordu.Emeği nefesi öğreticiliği ve teknik desteği için ayrıca çok teşekkür ederim.

Arif Kulpu
12 Nisan 2020
5.0

Harika bir ders.Hocamıza çok teşekkür ederiz 1 hafta gibi kısa sürede Wordpressin bütün ayrıntılarını en iyi şekilde bize anlattı.

Oğuzhan Albuz
12 Nisan 2020
5.0

Etkili bir kurs oldu.Emeği geçenlere başta Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye teşekkür ederim.Tüm sorulara ayrı ayrı ilgi ve her anlaşılamayan noktayı deştiği için şimdi kendi sitemi oluşturmaya başladım bile :)

Arda Lülegül
12 Nisan 2020
5.0

Eğitim alacaklar için söylüyorum dersler eğlenceli geçiyor ve iyi anlatılıyor.

Sevde üçüncüoğlu
12 Nisan 2020
5.0

Dinlerken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız faydalı bir eğitimdi.Hocamıza bu güzel etkinlik için çok teşekkür ediyorum.Herkesin bu özenle anlatılan dersi dinlemesini tavsiye ederim.

Zeliha Kılıçaslan
12 Nisan 2020
5.0

Çok yararlı bir eğitimdi ,kendi sitesini kurmak isteyen herkese tavsiye ederim ayrıca Hocamız gerçekten çok başarılı,eğlenerek öğreneceğinizden eminim:)

Cihangir Filiz
12 Nisan 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim,Hocamızın da anlatımı çok güzel Teşekkürler hocam emeğinize sağlık..

Gülnur Işıklar
12 Nisan 2020
5.0

Sertac Hoca'dan aldığım ikinci eğitim.Şimdi üçüncüsünü sabırsızlıkla bekliyorum. Bilgisini,deneyimlerini bu kadar özveri,sabır ve içtenlikle paylaşan bir akademisyene rastlamak çok zor. Deneyimlemek gerek. Ama 5 yıldız haksızlık. Hocam zorunluluktan 5 yıldızla değerlendiriyorum. Ben de akademisyenim, sizin eğitimleriniz genel değerlendirmelerle ölçülemez.Tüm öğrencilerime iienstitü de derslerinizi tavsiye ediyorum .Emeğinize, yüreğinize sağlık.Çok teşekkürler Dr.Gülnur Işıklar.

Murat Aydın
12 Nisan 2020
5.0

Öncelikle İİENSTİTÜ'ye çok teşekkür ederim ve Sertaç Hocam gerçekten ne desem az bu kadar kısa bir sürede dijital dünyada geleceğe yönelik ufkumu açtınız çok teşekkürler.

Rukiye Deligöz
12 Nisan 2020
5.0

Ders çok verimli geçti.Hocanın samimiyeti sorularımızı cevapsız bırakmayışı derse olan ilgimi fazlaca artırdı.Sizde kendi sitenizi kurmak istiyorsanız bu eğitimi kesinlikle almalısız.

Melike Demir
12 Nisan 2020
5.0

Kısa sürede bu kadar faydalı bir eğitim almak gerçekten harika.Sertaç hoca gerçekten çok güzel ve öğretici bir şekilde anlatıyor dersi.Dersi alan kimse pişman olmaz..

Furkan Kalkan
12 Nisan 2020
5.0

Ders çok güzel verimliydi.Wordpress eğitimini aldıktan sonra bilgi seviyem arttı.BU yüzden istanbul işletme enstitüsü ve Sertaç Dağlıdere Hocama teşekkür ederim.Bu eğitimi hocamızdan almanızı öneririm.

Deniz Çolak
29 Mart 2020
5.0

Bir hafta gibi kısa bir sürede web sitem olacağını, yazımı paylaşacağımı söyleseler inanmazdım. Sn.Seraç Hocama emeği nefesi öğreticiliği ve teknik desteği için ayrıca çok teşekkür ederim. Yeni başlayacaklar için Çok verimli bir ders şiddetle tavsiye ederim.

Ezgi özkaya
29 Mart 2020
5.0

Kısa sürede faydalı bir eğitim oldu. Hocamızın anlatımı gayet akıcıydı ve hiç sıkılmadan, yorulmadan dersler tamamlanıyordu. Teşekkür ederim, Sertaç hocam.

Fatih Türk
29 Mart 2020
5.0

Sıfırdan özenle anlatılan bir ders. Bunun yanısıra birkaç taktikte verilmesi gerçekten çok hoş oldu. Hocamıza emeği için teşekkürler...

Bilgehan Aslan
29 Mart 2020
5.0

Sertaç hocama eğitim süresinceki anlatımı,yönlendirmesi ve geri bildirimleri için çok teşekkür ederim. Konusunun uzmanı, işini severek yapan bir eğitmen.

Cansu şentürk Inceer
29 Mart 2020
5.0

Faydalı detaylı bir anlatımdı, Sertaç hocaya teşekkürler

Serra Dayıdinç
29 Mart 2020
5.0

Aldığım en verimli derslerden birisiydi.Sertaç Hocanın anlatımı çok iyi, online eğitim olmasına rağmen dersler tam bir sınıf sohbeti havasında geçiyor.Tekrardan emeğinize sağlık hocam.Wordpresse ilgisi olanlara temel atmak için tavsiye ederim.

Merve Kinin
29 Mart 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi ve gerçekten eğitimi almadan önce hedeflediğim tüm kazanımları örendim. Hocamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Nazlı Pehlivan Yirci
29 Mart 2020
5.0

Gerçekten çok kısa zamanda bu kadar çok şey öğrendiğinizi görmek ve en önemlisi de kendinize ait bir sitenizin olması çok çok güzel. Sertaç hocamın emeğine sağlık, bilgi önemli ama onu aktarabilmek daha da önemli. Dersin her dakikasını çok verimli geçirdim, ayrıca Sertaç hocanın katılım yoğunluğu olmasına rağmen herkesin sitesini tek tek incelemesi ve yorum yapması da beni ayrıca çok onure etti. Teşekkür ederim sayın hocam...

Bahar özkan
29 Mart 2020
5.0

Sedat bey e ne kadar teşekkür etsem azdır. Hiç bir bilgim yokken şuan web sitesini sıfırdan kurabiliyor güncelleyebiliyor ve daha pek çok özelliği aktif olarak kullanabiliyorum. Sadece derste değil youtube kanalı ve online içerik yazarlığı kitabı ile de öğretmeye devam ediyor. Emeği ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu enstitüde emeği geçen herkese de teşekkür etmek istiyorum evde kal günlerinde keyif alarak zaman geçirmemi sağladıkları için

ŞERİFE NUR ÇALIK
29 Mart 2020
5.0

Dijital dönüşüme ayak uydurabilmek ve göz önüne çıkabilmek için bu tarz eğitimleri almamız gerekiyor. Sertaç Hocamız entelektüel bilgi birikimi, donanımı muhteşem bir eğitmen. Kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum.

Batuhan Ayhan
29 Mart 2020
5.0

Bu dersi almak için kod bilmenize gerek yok çok kolayanlaşılabilir bir ders Ayrıca Dr Sertaç Dalgalıdere çok ilgili ve işinin ehli bir eğitmen.

Begüm çağla Bulut
29 Mart 2020
4.0

etkili bir eğitimdi teşekkürler

Çiğdem Akman
29 Mart 2020
5.0

Bu kısa ancak etkili eğitim sayesinde WordPress ile ilgili çok şey öğrendim. WordPress eğitimi almak isteyenlere mutlaka tavsiye ederim. Emeğinize sağlık hocam.

Ömer Çınar
29 Mart 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitim süreci geçirdim. Sertaç hocam hem bilgi hem tecrübelerini bizlerle paylaştı. kendisine teşekkür ederim. anlattıları sayesinde wordpress ile site hazırlama artık çok kolay.

S Burcu Avcı
29 Mart 2020
5.0

Faydalı bir eğitimdi. Tavsiye ederim.

Emrah Yilmaz
29 Mart 2020
5.0

5 günde anlatılabilecek ne varsa gayet açık bir şekilde anlatılıyor, eğer web tasarımına yeni başlıyorsanız kaçırmamanız gerek, Sertaç hocaya tesekkurler

Onur Ceco
29 Mart 2020
5.0

Eğitim gayet bilgilendirici ve farkındalık açacak derecede iyidi; anlatım ,sunum tarzı hocamız gayet herkesin anlayacağı,öğreneceği bir tarzda anlatım yaptı keyifli bir eğitim günü geçirdik

ŞERİFE NUR ÇALIK
27 Mart 2020
5.0

Sertaç hocanın eşsiz deneyimleri eşliğinde harika biir eğitim süreci geçirdik. Her anlamda entelektüel bilgisini paylaşmaktan asla geri durmayan bir eğitmen. Ders o kadar içinde bulunduğumuz döneme ait bir eğitim ki kesinlikle almanız gerekiyor.

Ahmet Ayna
19 Şubat 2020
5.0

Bu eğitim sonunda Wordpress'i öğreniyorsunuz.Web sitesi kurmayı öğreniyorsunuz.Bu Eğitimdeki büyük emeğinden dolayı Sertaç hocamıza çok teşekkür ederiz.

Ismihan Deniz
17 Şubat 2020
5.0

kısa sürede gerçekten çok fazla bilgi edinebileceğiniz bir eğitim tavsiye ederim.

Nida Boz
17 Şubat 2020
5.0

Sadece entelektüel birikiminiz için bile bu dersi alabilirsiniz inanılmaz eğlenceli ve Sertaç hocanın uygulamalı anlatımı sayesinde daha da keyifli oluyor. İlginiz varsa hiç düşünmeden alın derim.

Burak Özgür
16 Şubat 2020
5.0

Sertaç Bey'in akıcı ve güzel anlatımından faydalanın ve hemen ders kaydınızı yaptırın. Kesinlikle alınması gereken bir eğitim.

şevval Albayrak
16 Şubat 2020
5.0

Harika bir süreçti hocam teşekkürler

Gülşah Gök
16 Şubat 2020
5.0

Eğitim boyunca hem ücretsiz hem de domain satın alınarak wordpress üzerinden uygulamalı siteler oluşturduk eğitimin bize sunduğu avantajlar eklentilerde süprizi oldu wordpressi merak edenler için önereceğim başarılı bir serüven

Damla Özgür
03 Şubat 2020
5.0

Tüm eğitimler gibi WordPress de oldukça verimli ve başarılı bir eğitimdi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Murat Sarıkuş
03 Şubat 2020
5.0

İlk adımı sağlam atmak lazım , Sertaç Hocamızada ayrıca teşşekürler sabrı için, herkese tavsiye ederim...

Mehmet Kizilboğa
03 Şubat 2020
5.0

Bir haftada alınabilecek maksimum faydayı aldığımızı düşünüyorum.Bende yeni eğitimler alma isteği ve arzusu uyandıracak kadar kaliteli ve güzel bir eğitimdi.Enstitüye bu imkan ve kalitesinden dolayı,Sertaç hocama da özgün ve kolay anlatımı için sonsuz teşekkürler.

Filiz Okanlı
02 Şubat 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ve Sertaç Hocama çok teşekkür ederim. Eğitimin içeriği ve hocamızın anlatımı ile edindiğimiz bilgiler doğrultusunda kendi web sitemi kurdum. Herkesin katılması gereken bir eğitim.

Feyza Sütcü
02 Şubat 2020
5.0

Tek kelime ile mükemmel bir eğitim. Artık bir yerden başlamak isteyenler için gerçekten mükemmel bir sebep var. 5 günlük bu güzel eğitim serüveni için Sertaç hocaya da çok teşekkür ederim. Kendi blog sayfamı açtım ve aktif olarak kullanıyorum sayesinde. Kesinle tavsiye edeceğim bir eğitim.

Süleyman Yiğit çelik
02 Şubat 2020
5.0

Bu eğitimi iyiki almışım sertaç hocamızın eğitimi teorik olarak değil gerçek hayattaki örneklerle anlatması çok faydalı yeni başlayanlar için kaçırılmaz bir fırsat bize sertaç dalgalıdere gibi değerli bir hocayı tanıma şansı veren İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür ederim

Abdulkadir Sertaşı
02 Şubat 2020
5.0

Temel Wordpress eğitimi benim için çok geliştirici bir şeçenek oldu iyiki almışım dersi artık kendi sitemi ve bloğumu açabliyorum.Eğer blok veya web site kurmak istiyor iseniz hiç düşünmeyiniz kesinlikle tavsiye ediyorum Dr.Sertaç dalgalıdere hocamızda gayet iyi bir eğitim verdi bundan daha iyi bir wordpress eğitimi verilemezdi profesyonel eğitimde olursa onuda almayı planlıyorum.Teşekkürler.

Yasemin özer
02 Şubat 2020
5.0

İlk defa 'Wordpress' ile tanışacaklara öneririm. İş hayatım için çok yararlı bir eğitim oldu. İş arama sürecimde İİenstitü'nün eğitimleri ile tanıştım, uzun süreli işsizliğim sonrası bir buçuk aylık eğitimler ile işimi de İstanbul İşletme Enstitü sertifikalarım sonrasında buldum. İstanbul İşletme Enstitü'süne ve değerli eğitmenimiz Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye çok teşekkür ederim. Mutlaka burada yer alan eğitimlere katılmalısınız.

Pınar Turan
02 Şubat 2020
5.0

Çok başarılı bir dersti. Eğitmenimiz ise yaratıcı firiler konusunda her zaman teşvik ediciydi. Her şey için teşekkürler.

Salihanur Gürses
02 Şubat 2020
5.0

Benim açımdan çok faydalı bir ders oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Ebru Yeter
02 Şubat 2020
5.0

Kesinlikle, Sertaç hocamızın ayrıcalığıyla çok güzel bir ders geçirdim. Benim için çok verimli bir eğitim oldu. Kendisine çok teşekkür ederim..

Naim Oflaç
20 Ocak 2020
5.0

İyi ki bu dersi almışım. Başta enstitüye sonra Sertaç Hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız güzel aile. Faydalı bir ders programı, içerik, eğitimdi. İnanın çabalarsanız da faydası çok dokunacaktır Wordpressin.

Emrah Demir
19 Ocak 2020
5.0

Eğer yeni başladıysanız tam size göre bir kurs. Sade ve anlaşılır bir anlatıma sahip. Diğer derside alacağım. ?

Ercan Uzun
19 Ocak 2020
5.0

Tamamen ücretsiz olan bu programda WordPress öğrenmemizi basit ve anlaşılır kılan eğitmenimiz Sayın Dr.Sertaç Dalgalıdere‘ye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Murat Akkuş
19 Ocak 2020
5.0

Daha önce wordpress sayfası acmistim devamını getiremedim Sertaç Hoca ile birçok belirsizlikten ortadan kalktı, konuya ve sürece daha çok hakim oldum. 4 senedir birşey yazmiyordum. Tekrar sayfama yazmaya başladım Mutlaka tavsiye ediyorum.

Ismail Kurt
19 Ocak 2020
5.0

Sıfırdan web sitesi kurmayı öğreniyorsunuz. Sertaç hocamız işinin uzmanı gerçekten. Her şey için teşekkürler...

Kadir Tekeş
19 Ocak 2020
5.0

wordpress ile site kurmayı hayal eden kişilere tavsiyem Sertaç hocamızdan düşünmeden ders almaları olacaktır. alanında uzman ve çok ilgili yardımsever birisi kendisi. herkese tavsiye ediyorum :)

Minel Demir
10 Ocak 2020
5.0

Alanında çok başarılı bir uzmandan dersi almanızın yanı sıra bir de ilgili, yardımcı bir insan oluşu da öğrenme açısından çok önemli. Değerli katkılarından, keyifli ve öğretici sunumundan ötürü hocamıza teşekkür ederim.

Muhammed Doğantekin
29 Aralık 2019
5.0

Evet yeni baslayanlar ve biraz bisey bilenler icin ideal guzel bir egitim ince detaylar ile kendinize biseyler katildigini fazladan biseyler öğrenildiğini farkedebiliyorsunuz... iienstitunun en guzel yani egitimlerin ucretsiz olmasi ve buna karsilik egitmenler ve egitim icerikleri kesinlikle hafife alınacak kadar basit degil gayet seviyeli ve emek yoğun bir iş... Hocamıza emekleri icin teşekkürler bu alana ilgisi olanlarin mutlaka almasi gereken bir eğitim...

Derya Tekin
29 Aralık 2019
5.0

Eğer Yazılım ve Bilişim alanında kendisinizi geliştirmek istiyorsanız ve bu eğitimin içinde Sertaç Dalgalıdere hocamız var ise o eğitimden muhakkak faydalanmalısınız. Kendisinden Online İçerik Yazarlığı ve WordPress eğitimini de aldıktan sonra sırada İnternet Gazeteciliği eğitimi var. Eğer bu alanda başka eğitimleri de olur ise muhakkak katılacağım. Kendisini youtube üzerinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca bu alanda yeni iseniz Online İçerik Yazarlığı Kitabı da alınması gereken bir kitap. İhtiyacınız olan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İstanbul İşletme Enstitüsü ve Sertaç Dalgalıdere hocamıza sonsuz teşekkürler. Eğitimin değerli olduğu bu zamanda iienstitü büyük bir nimet.

Nur çetinel
29 Aralık 2019
5.0

Merhaba, Wordpress eğitimimi verimli bir şekilde bitirdim ve sitemi kurdum. Bize bilgilerini ve tecrübelerini anlaşılır şekilde aktaran ve her sorumuzu özenle yanıtlayan Sertaç Hocama çok teşekkür ederim. Önerdiği diğer eğitimlerini de alacağım. Ayrıca online eğitimleriyle gelişimimize katkı sağlayan İstanbul İşletme Enstitüsune de çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Emre Doğan
29 Aralık 2019
5.0

Bu dersin bir parçası olmak güzeldi. Harika deneyimdi!

Tuğçe Apa Yağdiran
29 Aralık 2019
5.0

Harika bir eğitimdi teşekkür ederim hocam Artık benimde wordpresste bir bloğum var

Yasemin Gürder
29 Aralık 2019
5.0

Herkese tavsiye edebileceğim içeriği dolu ve verimli bir eğitimdi. Canlı dersler de çok keyifliydi. Hem canlı derslerde hem de ders dışında Sertaç Hoca hepimizin sorularıyla ilgilendi. Sertaç Hoca’ya emekleri ve ilgisi için çok teşekkürler.

Ali Kaba
29 Aralık 2019
5.0

Dersler efektif ve iyiydi emeği geçen herkese teşekkürler

Mücahit Tandoğan
29 Aralık 2019
5.0

Zamanı kısıtlı olanlar için beş günde WordPress öğrenebileceğiniz ve kendi sitenizi açabileceğiniz çok iyi bir eğitim. Ayrıca eğitmende bu konuda çok tecrübeli biri. Eğitimi almanızı tavsiye ederim.

özge Altınyaprak
16 Aralık 2019
5.0

Sertaç hocanın dersi ve dersi alan herkesi önemsemesi çok iyi. Amacı gerçekten bişeyler öğretebilmek, paylaşabilmek ki bunu çok iyi yapıyor. Teşekkürler.

özge Altınyaprak
16 Aralık 2019
5.0

Ders verimliydi.Sertaç hoca dersin hakkını tam anlamıyla veriyor.teşekkürler.

Nural Karadağ
01 Aralık 2019
5.0

Mümkün olsa 10 yıldız verilebileceğim, çok faydalı bir eğitimdi benim adıma. Uzun süredir kullanmama rağmen, birçok konuda eksik yada yanlış bilgi sahibi olduğumu farkettim. Sertaç hoca birikimi, kaliteli ve nitelikli eğitimiyle çok şey kattı. Herkese tavsiye ediyorum. Özellikle de Wordpress'i bildiğini ve doğru kullandığını düşünenlere :) Emekleri için de Sertaç hocaya teşekkürler.

Ayca Pars
01 Aralık 2019
5.0

Sertaç Hoca'ya çok teşekkür ederim. Çok verimli bir eğitimdi. Kısa sürede, nokta atışlarıyla püf noktaları öğretti. Canlı dersler çok zevkli, hocamız herkesin sorusuna tek tek cevap veriyor. Bu kadar kalifiye eğitimcilerin, ücretsiz olan bu eğitimlerde ders veriyor olmalı çok büyük imkan. Bence internette bulunmak isteyen herkes hiç gözünde büyütmesin, Sertaç hocanın dersine katılsın, kısa sürede ve kolaylıkla tek başına kendi sitesini kurabilir hale geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Nur Köroğlu
01 Aralık 2019
5.0

Wordpress sitemi ile ilgili en temel özellikleri hocamız sayesinde öğrendik geliştirmek sizin elinizde teşekkürler Sertaç hocam

Ebru Şahin Mızrak
01 Aralık 2019
5.0

Sertaç Hoca sayesinde çok başarılı ve içi dolu bir eğitim oldu. Daha önce de Sertaç Hoca’nın online içerik yazarlığı eğitimine katılmıştım. Her iki eğitimden de çok memnum kaldım. Herkese tavsiye ederim. Sertaç Hoca’ya ve işletme enstitüsüne çok teşekkürler.

Buse Bahar
01 Aralık 2019
5.0

Dersi tam takip ettiğiniz zaman öğrenmek isteğiniz herşeyi öğreniyorsunuz. Dersin hocası tüm öğrenciler ile ilgili ve iletişim içinde dersi işliyor.

Fatih Türk
01 Aralık 2019
5.0

Sertaç  hoca gayet güzel anlatıyo, tekrardan teşekkürler hocamıza. Eğitimin içerikleri de gayet verimli, iyi bir şekilde öğretiyo Wordpress'i.

Gönül Sungur
01 Aralık 2019
5.0

Wordpress eğitimi ile Web sitemi çok kolay kurarak yazılarımı yazmaya başladım. Eğitmenimiz Sertaç hocaya sonsuz teşekkürler.

Elif Kızılboga
01 Aralık 2019
5.0

Kaliteli bir eğitim süreci geçirdim. Bilgi birikimini bütün samimiyeti ile aktardığı için hocamıza ayrıca teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık..

Akin Özkan
18 Kasım 2019
5.0

Sertaç Hocamın geniş vizyonu ve derin bilgi birikimi ile ve İstanbul Işletme Enstitüsü tecrübesi ile hangi amaçla olursa olsun, doğru yollardan ve ücretsiz web sitesi kurmak için ve web site profillerini ve özelliklerini öğrenmek için mutlaka alınması gereken bir eğitim.Benim için son derece faydalı oldu aynı zamanda bilgi dağarcığım genişledi.

Elif Gümüş
18 Kasım 2019
5.0

Benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Hiç bir bilgim yokken kendi sitemi sıfırdan kolayca kurabildim. Hocamıza ve istanbul işletme enstitüsüne çok tesekkur ediyorum.

Nazif Arı
18 Kasım 2019
5.0

Öncelikle Hocamıza çok teşekkür ederim. Eğtimde çok ama çok fazla bilgi kattı bize. Daha önce site yapmak ile alakalı hiç bir fikrim yokken şu anda bir site yapabilecek bir çok eklentiyi kullanabilecek hale geldim. Hocamızın eğitimini mutlaka almalısınız hiç pişmanlık yaşamayacaksınız.

Nesrin Keklik
17 Kasım 2019
5.0

Ders anlatım tarzınız, örnekleriniz, tavsiyeleriniz sayesinde konu hakkında tek bir bilgi sahibi olmadan şuan blog sahibiyim. Tekrar tekrar katılıp dinlemelik ders oldu benim için ama neyse ki tek derste öğrendim birçok şeyi.Değerli bilgileriniz, emekleriniz, anlayışınız için teşekkürler..

Tuğba Varışlı
17 Kasım 2019
5.0

Sertaç hocama çok teşekkür ederim.Sayesinde aklımda ki hayali gerçeğe dönüştürme fırsatı buldum.Emeginiz,hakkınız ödenmez.Sonsuz teşekkürler.

Birsen Akyüz
17 Kasım 2019
5.0

Daha önce hocamızdan İçerik Editörlüğü eğitimi almıştım. Çok verimli geçmişti. Wordpress eğitimi de aynı şekilde çok verimliydi. Herkese tavsiye ederim.

Abdussamet Sakoğlu
17 Kasım 2019
5.0

Yeni başlayanlar için çok iyi bir eğitim

Onur Kalyoncu
17 Kasım 2019
5.0

Hep merak ettiğim WordPress ile tanışmamı sağlamış olmasından ve ücretsiz olarak sağlamış olduğu eğitim için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ayrıca eğitimi hakkıyla veren Sertaç hocamıza teşekkür ederim.

Ferhat Bağaç
17 Kasım 2019
5.0

Site kurmak konusunda sıfırdım. Bu eğitim sayesinde site kurabildim. Benim için güzel bir başlangıç oldu. Sertaç hocama da teşekkür ederim keyifli derslerdi ?

Pınar Şen
03 Kasım 2019
5.0

emeğinize sağlık harika bir eğitimdi.

Ali Can Kaygusuz
03 Kasım 2019
5.0

Temelden başlayıp Wordpress ile site tasarlamak istiyorum diyenler için ideal bir eğitim

Seyda Aşan
03 Kasım 2019
5.0

Çok başarılı bir eğitim oldu teşekkürler

Istemihan Teleri
03 Kasım 2019
5.0

Sertaç hocama öncelikle bilgilerini paylaştığı ve de bizlere her zaman yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. İstanbul dışında olduğum için teşekkürlerimi sunmak amacıyla yanınıza gelemiyorum. Ama İstanbula geldiğim ilk fırsatta teşekkürlerimi bizzat yapacağım. Herşey çok güzeldi. Öğrenmemiz gereken ana temaları öğrendik ve de uyguladık. Sertaç hocama tekrar çok teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarıma eğitimlerinde şimdiden başarılar dilerim..

Melihşah Dönmez
02 Kasım 2019
5.0

Eğitim hem ücretsiz hem çok başarılı. Bu kadar titizlikle hocamızın ilgilenmesi ve gerçekten bir şeyler öğretmek için çabalaması harika. Teşekkürü borç bilirim.

Oya Koçhan
02 Kasım 2019
5.0

Öğrenmeye hevesli teknolojiye uzak biri olarak kursa kaydoldum. İyi niyetli bir yaklaşım ve yerinde bilgilendirme ile karşılaştım. Yapabileceklerim bilmediklerimden daha çokmuş, onu gördüm. Siz de “başkası nasıl yapıyor da oluyor” diyorsanız tam da şöyle oluyor: https://kulaktanbloga.home.blog/ WordPress Eğitimi yazımı okuyunca göreceksiniz, ben yaptım oldu :)

Nedim Akca
27 Ekim 2019
5.0

İçeriği dolu dolu bir eğitim. Sertaç hocamın ilgi çekici canlı derslerinden çok şey öğrendim. Bu eğitimi kaçırmayın.

Yalçın Kara
20 Ekim 2019
5.0

Bana "enstitüyü" tavsiye ettiklerinde ücretsiz bir eğitim olduğunu bilmiyordum. Üstelik wordpress eğitimi olduğunu hiç bilmiyordum. Bu konuda emeği geçen başta Sertaç Hocamız olmak üzere herkese sonsuz teşekkür ederim :)

Mert Can Elik
20 Ekim 2019
5.0

Çok başarılı bir eğitim tavsiye ediyorum.

Oğuzhan Demirer
20 Ekim 2019
5.0

Bu eğitim gerçekten faydalı. Akıcı bir anlatım ile uygulamalı olarak sizlerde rahatlıkla ve kolayca blog veya site oluşturabilirsiniz. Yeterki isteyin oluyor ;)

Ahmet Utku Güçlü
20 Ekim 2019
5.0

Güzel bir eğitim... öğretmenimiz, gayet akıcı ve net bir şekilde WordPress sisteminin nasıl çalıştığını anlatıyor.

Yusuf Toprak
20 Ekim 2019
5.0

hocamız makul ve çabalıyor.iletişimi anlatımı kusursuz. çok şey öğrenmeme ragmen odeve yerlestırmem zaman aldı.hocamıza teşekkürler sunuyorum. ayrıca iienstitü bu konuda bir devrime imza attı. buram buram kalite. teşekkürler uzem teşekkürler sayın hocam

Sevdanur Yamankaya
20 Ekim 2019
5.0

Bir haftanın bu kadar katkısı olacağını düşünmemiştim, Sertaç hocanın anlatımı da harika, kesinlikle katılmalısınız.

Hatice Özkan
20 Ekim 2019
5.0

Wordpress eğitimi benim için son derece verimli geçti ve Sertaç Hocama emekleri için çok teşekkür ediyorum .

Ahmet Selçuk Zengin
20 Ekim 2019
4.0

Eğitici ve keyifli ders anlatımından dolayı bu dersi almanızı tavsiye ederim

Murat şahin
20 Ekim 2019
5.0

Çok faydalı geçen bir eğitim süreci oldu, eğitmenimiz Sertaç bey gerçekten bu işe gönül vermiş özverili bir insan. Çok teşekkürler tekrardan her şey için..

Ersin Ertencan
07 Ekim 2019
5.0

Akıcı ve açıklayıcı önemli noktalara değinen başarılı bir eğitmen Teşekkür ediyorum.

Furkan Aksu
07 Ekim 2019
5.0

Başarılı bir eğitim dersi veren hocamız gayet basit bir şekilde anlatıyor herkes kolaylıkla anlayabilir

Furkan Eraslanoğlu
05 Ekim 2019
4.0

Bu eğitime katılarak, kendinize çok şey katabilirsiniz arkadaşlar.

Tayfun Candur
05 Ekim 2019
5.0

Çok verimli ders oldu benim için, tabi bunun nedeni Dr.Sertaç Dalgalıdere'nin akıcı ve güzel anlatımı. Hocamızın diğer eğitimlerinide almak isterim.Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü

Gülcan Tiyar
05 Ekim 2019
5.0

Wordpress Eğitimi'ne katıldığım için şanslıyım. Nelerin gerekli olduğu çok iyi bir şekilde Sertaç Dalgalıdere hocamız sayesinde öğrendik. Sertaç hocaya ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim.

Evren Pekdemir
05 Ekim 2019
5.0

Web sitesi yapmayı öğrenmek için;online,etkileşimli,motive edici eğitim tarzıyla Sertaç hocanın bu dersi kaçırılmayacak bir fırsat.

Beyza Sezgin
05 Ekim 2019
5.0

Ders gerçekten çok eğitici ,verimli ve zevkli geçiyor. Herkesin gelmesini tavsiye ederim☺️

Sedat Göktaş
05 Ekim 2019
5.0

Bu eğitimi almadan önce konu hakkında az çok bilgim vardı. Ancak eğitim ile birlikte hem bildiklerimi pekiştirdim, hem de bir çok yeni konu öğrendim. Artık WordPress panelini daha bilinçli ve kolay bir şekilde kullanıyorum. Bu eğitimi benzer eğitimlerden ayıran en önemli özellik ise Dr.Sertaç Dalgalıdere hocanın bilgi tecrübesi ve aktif anlatımı. Bu bağlamda canlı derslere katılmanızı önemle tavsiye ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne de böyle güzel bir eğitimi organize ettiği için ayrıca teşekkür ederim.

Hasan Tepehan
05 Ekim 2019
5.0

Dr. Sertaç Dalgalıdere hocamızın muhteşem anlatımıyla ders, hem zevkli hem de çok verimli geçti. İstanbul İşletme Enstitüsü' ne ve diğer çalışan arkadaşlara çok teşekkürler.

Mehmet Küçükeken
05 Ekim 2019
5.0

Gençler ve özellikle öğrenci arkadaşlar mutlaka bu derse katılım sağlayın.

Onur Ortak
05 Ekim 2019
5.0

Amacına uygun bir eğitim ve Sertaç Hoca her seviyeden insanın faydalanabileceği şekilde anlatıyor.

Mehmet Küçükeken
05 Ekim 2019
5.0

Ders çok iyi, hoca süper anlatıyor ve bilgilendiriyor. Ben de yeni bir bakış açılı oluştu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Mutlaka bu derse katılım sağlayın. Selam..

Nazan Sezek
22 Eylül 2019
5.0

İstanbul Enstitüsü verdiği eğitimlerle gerekten çok iyi. Wordpress eğitimi son derece etkin bir şekilde anlatılıyor. Dr.Sertaç Dalgalıdere'nin anlatımı gerçekten muhteşem. Konu hakkında bir fikrim olmamasına rağmen dersin sonunda bir blog sitesi kurmayı başardım. Herkese bu dersi tavsiye ediyorum. İstanbul Enstitü'ye ve hocamıza çok teşekkürler

Gül Ebru Yalçıner
22 Eylül 2019
5.0

Sertaç Dalgalıdere'den wordpress eğitimini herkese tavsiye ederim. Bir sınıf eğitimi kadar verimli ve faydalı. İstanbul İşletme Enstitüsü'nün diğer eğitimlerini almaya devam edeceğim.

Sedef Özcan
22 Eylül 2019
5.0

Sertaç Bey'in tüm derslerini gözüm kapalı öneririm. Wordpress eğitimi sayesinde tıpkı dersin başında söylediği gibi kendi başıma sitemi kurmayı öğrendim ve geliştireceğim. Çok teşekkürler

Ferit Efeoğulları
21 Eylül 2019
5.0

Hocam öncelikle ders için ve en önemlisi tavsiyeniz için çok teşekkürler...

Ferit Efeoğulları
21 Eylül 2019
5.0

Hocam öncelikle ders için ve en önemlisi tavsiyeniz için çok teşekkürler...

Ercüment Uzun
21 Eylül 2019
5.0

Yararlı bir eğitim oldu, Sertaç hoca etkileşimli anlatımı ile çok başarılı. Diğer konularda da eğitime devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Rıdvan Kadir Günay
21 Eylül 2019
5.0

Dersi anlatırken işin püf noktalarına değinmeyi es geçmiyor ve soruları özenle cevaplıyor. Kesinlikle iienstitünün en verimli kurslarından biridir.

Nesli ERGÜN
21 Eylül 2019
5.0

Konuları anlayabileceğim şekilde akıcı bir uslupla anlattığıiçin Serhat Hoca'ya teşekkür ederim. Kendisine danışma imkanımızın da kurs süreci ile sınırlı olmaması çok sevindirici. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne de bize böyle bir imkan sunduğu için ayrıca teşekkür ederim.

Sena çelik
21 Eylül 2019
5.0

Dr. Sertaç Dalgalıdere 'ye ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim. Hocamız, akıcı sunumuyla dersleri anlatmaktadır. Ders dışında öğrencilerinin her türlü sorularına cevaplar vermektedir.

Betül Kalkan
21 Eylül 2019
5.0

Hocamızın anlatımı, ilgisi güzeldi eğitimi faydalı buldum

ömer Fatih Poyraz
21 Eylül 2019
5.0

İnternet dünyasına adım atmak isteyen herkes lütfen bu derse kaydolsun. Çok memnun kaldım. Hem ücretsiz olup hem bu kadar ilgili ders anlatılması ve her konuda yardımcı olunması çok hoş. Sertaç hocamıza da saygılar umuyorum ki tekrar karşılaşırız.

Nazmiye Kaptan
21 Eylül 2019
5.0

Sifir bilgi ile basladigim wordpress egitiminde suan hazirladigim blogda ne yazi eklesem arastirmasina girdigimi gormek harika bir duygu. Egitmenimizin anlatim sekli ve sundugu orneklerle cok rahat bir sekilde hedefinize ulasma yonunde ilerliuorsunuz. Ayrica egitimcimiz canli ders saati disindaki tum sorularinizi da paylastigi iletisim adresleri sayesinde cevaplamada cok guzel geri donusler yapiyor. Sadece izle ve sonrasinda basinin caresine bak kalibindan cikilan istanbul isletme enstitusu dersleri ucretsiz wordpress egitimini cok da dogru secilmis bir egitmenle bize sunmus. Size kalan kayit olup yonergeleri takip etmek takildiginizda egitimciniz ile iletisime gecmek.. Cook tesekkur ederim hocam. Diger derslerinize de katilmak isterim

Irem Seven
08 Eylül 2019
5.0

Bu eğitim sayesinde wordpressle web sitesi yapmayı detaylarıyla öğrenmiş oldum. İstanbul İşletme Enstitüsüne ve Sertaç hocaya çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Murat Ecevit
07 Eylül 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü 'ne ve Dr. Sertaç Dalgalıdere 'ye çok teşekkür ederim. Akıcı anlatımıyla verimli bir programı tamamladık. Sadece canlı derslerde değil ders haricinde de ulaşılabilir olması harika. Her türlü soruya ve desteğe açık olması, hızlı cevap vermesi mükemmel. Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum. Dersi çevreme tavsiye etmeye başladım. Diğer derslerine de katılmayı bekliyorum.

Mislina Kayhan
07 Eylül 2019
5.0

oldukça faydalı bir eğitim. bu konuda hiçbir bilgiye sahip olmayan biri olarak başladığım eğitimin sonunda güzel bir blog oluşturdum. eğitmenimize teşekkürler.

Emre Kağan Gökbaş
07 Eylül 2019
5.0

Bu siteyi bir arkadaşım sayesinde keşfettim ve bu yüzden herkese anlatıyorum daha fazla insanın yararlanması için. WordPress eğitimi keşke bitmeseydi dediğim eğitimlerden birisi. Sertaç hocama da ayrıca çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok özverili bir şekilde herkesin anlayacağı şekilde dersi anlatıyor. Keşke ders hiç bitmese de başka şeyler de öğrensem diyorsunuz. Ayrıca instagram ya da mail yoluyla da iletişime geçtiğinizde bıkmadan sıkılmadan yardımcı olmaya çalışıyor. Kendisine bu yönden de çok teşekkür ediyorum. Bu eğitimi almak isteyen varsa hiç tereddüt etmesin.

Mustafa Sünter
31 Ağustos 2019
5.0

Eğitmenin dersi uygulamalı olarak anlatması gayet faydalı oldu. Öğrenciyle iletişim tarzı da derse katılımı artırıcı bir etken.

Ezgi Topsoy
26 Ağustos 2019
5.0

Enstitüden daha önce de dersler aldım hepsi gerçekten çok faydalıydı ama WordPress eğitimi bambaşka. Sertaç hoca 1 hafta boyunca dolu dolu konuları anlattı. Sayesinde hiçbir şey bilmezken şimdi her gün keyifle wordpress kurcalar oldum. Bir site kurmak istiyorum ama nereden başlasam bilemiyorum diyorsanız hemen buradan başlamanızı öneririm. Ayrıca konusunda gerçekten uzman, bu işin içinden biriyle diyalog kurma şansınız oluyor. Sağ olsun Sertaç hoca gerçekten çok yardımcı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Mücahit Bozlağan
25 Ağustos 2019
5.0

Güzel bir eğitimdi ,Faydalı ve güzel bilgiler için teşekkürler hocam.

çağdaş Oğuz
25 Ağustos 2019
5.0

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, Sayın Hocam Sertaç Dalgalıdere gibi konusunda yetkin birisinden böylesine etkileşimli bir eğitim almış olmak çok önemli bir kazanım. Sertaç Hocamız aynı zamanda bir o kadar da mütevazi ve paylaşımcı. Eğitim, bilişim teknolojilerine aşina olmayan kişiler için bile oldukça kolay ve özendirici. Şimdi sırada Sertaç Hoca'dan ikinci dersi almak için harekete geçme zamanı... (İstanbul İşletme Enstitüsü'nün hazırlamış olduğu bu portal, son derece başarılı. Kullanıcı arayüzü kolay ve gün boyu sürekli bilgisayarda açık tutmak için bir sürü sebebi içinde barındırıyor)

Cengiz Erdoğan
25 Ağustos 2019
5.0

Açıkçası ücretsiz bir eğitim olduğu için başta çekincelerim vardı. Ancak eğitime katıldıktan sonra ön yargılı yaklaşımdan uzak durmak gerektiğini anladım. Eğitmenimiz Sayın Dr Sertaç Dalgalıdere hocamızın anlatımı ve Enstitünün sağladığı çeşitli etkinlikler ile sıfırdan bir WordPress site kurmayı öğrendim. Artık kendi sitemi kuracağım. Teşekkürler hocam, teşekkürler İİE.

Sevinç Şahin
25 Ağustos 2019
5.0

Bugüne kadar karşılaştığım en iyi öğretmen. WordPress eğitimini İşletme enstitüsünden ve Sertaç hocamdan almış olmak büyük şans. Bu eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. 52 yaşındayım ve bu derslerden sonra WordPress le ilgili iş yapmaya karar verdim. Harika bir deneyim.

Batuhan Yerlikaya
25 Ağustos 2019
5.0

Bu eğitime başlamadan önce uzaktan eğitim olması ne öğrenebileceğim hakkında kafamda soru işareti bırakmıştı ancak hocanın herkese çok samimi davranması ve dersi çok güzel anlatıp verdiği ödevle onu iyice pekiştirmesi çok yararlı oldu herkese tavsiye ederim.

Sevinç Mutlutürk
25 Ağustos 2019
5.0

Web sitesi kurmanın bu kadar kolay olabileceğini düşünmezdim, Sertaç Bey'in anlatımıyla oldukça keyifli, güzel bir eğitim oldu benim için ,kendi blog sayfamı kurdum çok teşekkür ediyorum.

Feride Eroglu
25 Ağustos 2019
5.0

çok iyi bir egitmen ve çok faydası oluyor herşey için teşekkürler

Umut Can Hatay
25 Ağustos 2019
5.0

Wordpress'te blog açmak gereken tüm bilgilerin verildiği çok güzel bir kurs. Almanızı tavsiye ederim.

Nisan Yörükoğlu
25 Ağustos 2019
5.0

Ücretsiz derslere şüpheyle yaklaşan biri olarak 5 günün sonunda şu eğitimin bitiyor olması beni hüzünlendirdi.Her akşam aynı saatte dakika sektirmeden ekrana alanında uzman,sıcakkanlı, mütevazı her sorunuzu yanıtlayan müthiş bir hoca geliyor.Aklınıza takılan ne varsa cevaplıyor.Indirim, ücretsiz içerik ne varsa size sunuyor.Tüm bu imtiyazlara alışıyorsunuz.Gerçek sınıf ortamında gibi hissediyorsunuz.Ödevi teslim ederken ben baya bir şey öğrenmişim diyorsunuz.Onun sayesinde aceleye de gelse (ödevi son gün yaptım :)) bir site kurdum ve bu konuda çok şey öğrendim.Hocamız sağolsun dersler bitse de bize destek olmak için mail adresini veriyor.Kesinlikle düşünmeden kaydolun.Site kurduğumu gören abim de heveslendi hatta .Şimdi onu derslere kaydedicez.Herkese başarılar diliyorum.Sevgilerimle

Nalan Oğuz
07 Ağustos 2019
5.0

Sertaç Dalgalıdere'den aldığım Wordpress eğitimi sonrasında kendi web sayfamı inşa etmeye başladım. Konu ilgimi çektiği için bu eğitimi almış ama işlevsel bir web sayfası tasarlayabileceğimi düşünmemiştim. Çünkü bir blog değil bir işletme sayfası kurmak istiyordum. Ama bunu gerçekten başardım. Teşekkürler Istanbul İşletme Enstitüsü, teşekkürler Sertaç Hoca. Diğer eğitimlerin de mutlaka katılımcısı olacağım.

Eray Öztürk
05 Ağustos 2019
5.0

Çok yararlı bir ders hocamız çok güzel anlatıyor

Emine Yelkaya
04 Ağustos 2019
5.0

Uzun süredir açmayı isteyip bilgisayarın başına oturamadığım için sürekli ertelediğim bir şeydi web sitesi oluşturmak. Bu ders sayesinde bir web sitesi açmış bulunmaktayım. Hocamızın akıcı, sıcak, dikkati kendinde toplayan üslubu sayesinde ders dinlemek gerçekten zevkliydi. Herkese tavsiye ediyorum ve hocamıza emeğinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bahadır Ayaz
04 Ağustos 2019
5.0

böyle bir eğitim fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz

Ömer Çiftci
04 Ağustos 2019
5.0

Sertaç Dalgalıdere hocama ve bu dersin ücretsiz olarak alınması imkanını sağlayan İstanbul İşletme Enstitüsüne buradan bir kez daha teşekkür ederim. Faydalı bir eğitim oldu. Sertaç hocamın dersleri canlı ve etkileşimli olarak yapması gerçekten de büyük katkı sağlıyor. Ayrıca, anlatımı ve üslubu çok etkileyici. Ödevleri ve sınavları da sade, anlaşılabilir ve öğretici. Bu dersi mutlaka almanızı tavsiye ederim.

Sedef Mandali
04 Ağustos 2019
5.0

Verimli bir eğitim hem teorik hem pratik ,ders içeriği wordpress için zengin, konuyla ilgili bir bilgim yokken şimdi kendi sayfam var. Tavsiye ederim herkese. Dersler de çok keyifli. Hocamıza çok teşekkür ederim.

Duygu Gerçek Kutlu
04 Ağustos 2019
5.0

Bu imkânı bize sağladığınız için teşekkür ederim. Harika bir deneyim oldu benim için. Ders anlatımınız ve süreç yönetiminizi takdir ediyorum. Bu derse kayıt olmadan önce bu kadar kısa sürede dersi algılayabileceğimden endişeliydim. Nokta atışları ile alanı çok iyi açıkladınız. Çok güzel bir ders oldu benim için. Her şey için teşekkür ederim. Herkesin bu dersten faydalanması gerektiğini düşünüyorum.

Yusuf Arslan
03 Ağustos 2019
5.0

İlk başta öylesine alayım dediğim wordpress eğitiminin ilk dersinde Sertaç Dalgalıdere hocamın anlatıklarını dinlemem ve anlatıklarını da uygulamam beni wordpress eğitiminin hem kolay bir şeklide kurulduğunu hemde bu eğitim ile kendimi geliştirmemde bana lazım olacak bilgi birikimini alacağımı öğrenmiş oldum. İyiki kayıt yaptırmışım , teşekkürler Sertaç Dalgalıdere hocam.

Serap Karaman
03 Ağustos 2019
5.0

Deyim yerindeyse, "WordPress'in W'sini bilmezken, İlk ders Sertaç hocanın yönlendirmelerini dinleyerek bir blog açtım. 5 günlük online eğitim sonunda düşüncelerimi, tecrübelerimi paylaşmaya başladığım hoş bir WordPress blogum oldu. Bilgisayarın başından kalkmak istemiyorum. Blog, yaratıcılığı kesinlikle arttırıyor! Teşekkürler hocam, emeğinize sağlık.

Ahmet Gökhan Tönel
03 Ağustos 2019
5.0

Bu platformda aldığım en iyi eğitimlerden biri, eğitmen çok bilgili ve yardımcı, kesinlikle öneririm. Daha fazla detay için; https://atonel.home.blog/wordpress-egitimi/?frame-nonce=b0f74038d1

Raziye Karabey
31 Temmuz 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki WordPress eğitimi tecrübeli eğitmenimiz sayesinde çok verimli geçti. Dersin tümüyle anlaşıldığından emin olmaya gösterdiği özeni, önemli hususları bıkmadan tekrarlamasını ve ödevlere tek tek feedback vermesini takdirle karşılıyorum. Teşekkürler Sertaç Hoca.

Nalan Oğuz
29 Temmuz 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'nün eğitimlerine ilk kez katılıyorum. Hem canlı dersler, hem yazılı materyaller, hem de paylaşılan ek kaynaklar çok yararlı oldu. Eğitimcinin Eğitimi hazırlayacağım eğitimlere yön verecek ve nitelik kazandıracak diye düşünüyorum. Wordpress'e ilgimi çektiği için başladım ama iş hayatımda da yararlanacağım kadar çok mesafe kat ettim. Sertaç hoca bütün sorularımla yakından ilgilendi ve uygulamada karşılaştığım sorunları teker teker çözmemi sağladı. İçerik Editörlüğü gibi diğer eğitimlerine de mutlaka katılacağım. Artık kendimi İstanbul İşletme Enstitüsü'nün sürekli bir öğrencisi olarak görüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Işılay Kombak
28 Temmuz 2019
5.0

Gerçekten beklediğimden çok çok iyi bir eğitimdi. Sertaç hocamıza teşekkürü borç biliyorum. Sıfırdan öğrenmek isteyenler için adım adım ilerlenecek ve hedefe ulaştırabilecek bir kurs.

Engin Ekiz
28 Temmuz 2019
5.0

Müthiş bir deneyim ve gerçekten tahminimden çok daha kaliteli bir eğitim. Ayrıca hocamızın bilgisi de ileri düzeyde. mutlaka bu deneyimi yaşayın.

Dilek Tecir
28 Temmuz 2019
5.0

Eğitimcimiz Sertaç Dalgalıdere ile dersler akıcı bir şekilde ilerliyor ve hiç sıkılmadan dinliyorsunuz bu eğitimi almanızı tavsiye ediyorum. Eğitimcimize de çok teşekkür ediyorum :)

Muhammed Emin çakır
28 Temmuz 2019
5.0

Kesinlikle öğrenilmesi gerekli çok teşekkürler.

Ozan Yazıcı
27 Temmuz 2019
5.0

Konu anlatımı ve gidişatı iyi. WordPress eğitimi günümüz dünyasında ve iş hayatında işimize yarayabilecek unsurlar barındırıyor. Tavsiye ederim...

Raziye Karabey
27 Temmuz 2019
4.0

İstanbul İşletme Enstitüsü’nün Temel WordPress eğitimi, üstünlük sağlayan üç temel özelliğiyle diğerlerinden ayırd ediliyor: • Sitenin etkileşimli olarak, diğer bir deyişle maksimum trafik çekecek tarzda nasıl yapılandırılacağı üzerinde odaklanıyor. • İsteyen katılımcılara SEO Eğitimi, Online İçerik Editörlüğü gibi tamamlayıcı kursları da yine Enstitü bünyesinde sağlayarak WordPress eğitiminden en etkin verimi elde etme olanağı veriyor. • Ders panelinin kaynaklar kısmında mevcut zengin WordPress eklentileri ve temalarını katılımcılar ücretsiz olarak kullanabiliyor. Tecrübeli eğitmenimiz katılımcıların soru ve taleplerini gözeten özenli yaklaşımıyla derslerin akıcı ve verimli geçmesini sağlıyor. Olmazsa olmaz önerim soru sormaktan kaçınmayın.

Fatma Akdoğan
14 Temmuz 2019
5.0

Eğitimin içeriği öğretici ve eğlenceliydi gerçekten özgürce tasarım imkanı buluyorsunuz karıştırdıkça yeni şeyler öğreniyorsunuz. Dersin eğitmeni olan sertaç hocamıza da çok çok teşekkürler. :)

Seher Beyaztas
14 Temmuz 2019
5.0

iienstitü'den aldığım ilk eğitim. Çok memnun kaldım. Eğitimci sunumu ve sınıf otamı çok başarılı. Sıfırdan başlamak isteyenlerin dahi katılabileceği bir eğitim.

Esin şentürk Ince
14 Temmuz 2019
5.0

Güzel ve akıcı anlatımı ile verdiği önemli ek bilgiler için Sertaç bey'e çok teşekkür ederim. Gerçekten fayda sağlanan ve uygulamalı bir ders oldu. Emeğinize sağlık.

yıldız akçin
14 Temmuz 2019
5.0

“WordPress eğitimini beş günde öğreneceksin” deselerdi inanmazdım. İstanbul İşletme Enstitüsü ve Sertaç Hocamız o kadar faydalı bir eğitim geliştirmişler ki eğitimde sorular sorup, cevap alabiliyorsunuz. Eğitim sırasında sunulan kaynakların faydasına değinmiyorum bile :) Enstitüsünün sayfasında da yazdığı gibi gerçekten eğitim öncüleri onlar :) Bu eğitimi başka şartlar altında alsaydık hem zamandan hemde maddi yöndenden fedakarlık etmemiz gerekecekti. Sertaç Hocamızın sadece eğitim sırasında değil sonrasında da desteğinin bizlerle olduğunu bilmek çok mutlu edici. Teşekkürler hocam, teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü ?

Emine Yanık
14 Temmuz 2019
5.0

Hocamızın neşesi ve desteğiyle bitirdiğim bir program. Gerek derslerde gerekse ders dışında sorunlarımıza cevap vermesi çok güzel.

Melahat ÖZKAN VARLIER
14 Temmuz 2019
5.0

İienstit'den WordPress eğitimini Sertaç Dalgalıdere hocamdan aldım. Öğretici ve yol gösterici bir eğitimdi. Web sitenizi kurmak istiyorsanız kayıt olun derim. Gerekli bütün bilgiler ücretsiz veriliyor. Teşekkür ederim hocama ve İstanbul İşletme Enstittü ekibine.

Cem Akgün
30 Haziran 2019
5.0

Dersler çok güzel ve eğlenceli...eğer dikkatli dinlerseniz çok işinize yarayacaktır...Ders hocası enerjik ? tavsiye ederim...

Irfan Aydin
30 Haziran 2019
5.0

Wordpress ile ilgili çok güzel bir eğitim. Özellikle Sertaç Hoca çok güzel ve enerjik bir şekilde ders anlatıyor. Eğitimden ve eğitmenden çok memnun kaldım. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitiüsü.

Murat Gök
30 Haziran 2019
5.0

Eğitim çok güzel ve öğreticiydi. Eğitmenimiz de çok bilgili 5 saatte wordpress öğreniyorsunuz. Harika herkese tavsiye ederim. Buradan eğitim almaya devam edeceğim. Önce ienstitu ailesine sonra da öğretmenimize çok teşekkür ederim.

Gülşah Onat
30 Haziran 2019
5.0

Eğitim gerçekten faydalı,Sertaç hocanın anlatımı ve deneyimlerini paylaşarak dersi beslemesi takdire şayan.Herkese tavsiye ederim.

Canan Demirkol Topkara
30 Haziran 2019
5.0

Öncelikle bu derse katılma sebebim içerik editörlüğü dersinde Sertaç hocanın bu dersi muhakkak almamızı önermesiydi. Benim Wordpress hakkında en ufak bir bilgim bile yoktu ama iyi ki bu dersi almışım. ilk dersten daha sizi içine alarak bu konuda kendinizi geliştirmeniz için adeta cezbediyor. Tam aradığım şeymiş karmaşık ve zordur hiç girmeyeyim dediğim şey aslında ne kadar da kolaymış. ister hobi ister profosyonel kullanım için olsun Wordpress kullanmayı öğrenmeye başlayın benim kadar geç kalmayın lütfen.

Elif Kübra Söğüt
17 Haziran 2019
5.0

Muhteşem bir eğitim wordpress ile oluştuduğum web sayfamı daha etkileşimli ve daha kullanışlı bir hale getirdim sayenizde. web sayfam sizin öğrettiğiniz yöntemlerle google da daha üstlerde yer alacak teşekkürler Sertaç bey eğitiminiz açık anlaşılır ve muhteşemdi?

Burak Yolaçan
17 Haziran 2019
5.0

Beliri seviyede bilgiye sahip olsanız bile temelde varolan eksiklerinizi görmeniz acisindan cok faydali olacaktir. İlk kez görecekler icinde yeni bir heyecan yeni bir hobi edinip üzerinede koydugu taktirde yeni bir işe bile dönüştürülebilir. Hocamızın kıymetini bilelim

ömer Kök
16 Haziran 2019
5.0

Wordpress hakkında bilgilenmek ve bir şeyler üretmek isteyenler için faydalı bir kurs.

Tülay Güneş
16 Haziran 2019
5.0

Her eğitim konusu farklı olduğu gibi her farklı eğitmenden de öğrenebileceklerimiz yine farklı olacaktır doğal olarak. Dolayısıyla Wordpress hakkında bilgi sahibi olan da hiçbir bilgisi olmayan da eğitime katılabilir, yeni katılacaklar edindiği bilgiler ışığında Wordpress temalı bir blog oluşturabilirler. İsteyen bu aldığı temel bilgileri ileriye taşıyarak uzmanlaşabilir de. Enstitünün sayısızca eğitimlerine katıldım. Her birinden inanılmaz şeyler öğrendim. Bilgiye açık biri olursanız her eğitim ve her eğitmenden faydalanabilirsiniz. Bu eğitim de açık olan herkese temel taşları sunabilecek bir eğitimdir. Eğitimden ücretsiz yararlanacak olup tereddüt yaşayanlara şüphesiz katılmalarını tavsiye eder, şimdiden başarılarını dilerim.

Senem Göçer
15 Haziran 2019
5.0

Wordpress eğitimi benim için çok verimli oldu memnun kaldım. Açık ve net ,güzel anlatım, ilgi ve destek... Hepsi için kocaman teşekkürler :)

Seda Tofta
15 Haziran 2019
5.0

Sertaç hocamız hangi dersi verirse onu almaya kararlıyım. Ufkumuzu açan dersleri, anlattığı önemli noktalar için ve değerli bilgilerini öğrencileri ile paylaştığı için teşekkür ederim. Bu eğitim de aynı içerik editörlüğü gibi verimli geçti. Wordpress eğitimi kendi içinde beginner-advancesınıflanırsa eğer ileriki zamanlarda onlarada katılmak isterim. Bu platformu oluşturan herkese de teşekkürler.

Hüseyin Yavuz
15 Haziran 2019
5.0

Tek derste dahi basit bir blog kurmayı öğrenebileceğiniz, kısa sürede gelişim kaydedebileceğiniz kaliteli bir eğitim, tavsiye ederim.

Selçuk Bektaş
15 Haziran 2019
5.0

WordPressle hiçbir temasım olmadığı halde aldığım 5 saatlik ders sayesinde Wordpress i tanıma ve 5 derste kullanma imkanım oldu. Derste anlatılan bilgiler benim gibi önbilgisi olmayanlar için yolunu aydınlatan bir rehber niteliğinde. Teşekkürler Sertaç Hocam, Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü

Sevinç Üney Şahin
26 Mayıs 2019
5.0

Derslere başladığım andan itibaren çok şanslı olduğumu düşündüm. Çok net , çok güzel bir anlatım. Tüm öğretmenlerin olması gerektiği gibi. Sertaç hocamıza çook teşekkür ederken İienstitü yü seçmiş olmaktan dolayı da kendimi kutluyorum. Durmak yok. Daha sıra içerik editörlüğü, yazılım dersleri vs. var. Harika bir eğitimciyle tanıştım. Başını çok ağrıtacağım, mail adresini verdi bir kere. :)

Özge KARAKAŞ YILDIRIM
26 Mayıs 2019
5.0

Uzun zamandır aklımda olan ancak sürekli ertelediğim blog sayfası oluşturma fikrini bu derste öğrendiklerim ile gerçekleştirmiş oldum. Sertaç Hoca'ma verdiği faydalı bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

Koray BAROT
26 Mayıs 2019
5.0

Sİte kurmak isteyip de nereden başlayacaklarını bilmeyenler bu eğitim tam size göre. Ücretsiz kurulan bir site nasıl etkin hale getirilir, nasıl daha cok ziyaretci cekilir sorularının ve daha bircok sorunun cevabı bu eğitimin icinde. Sertac hocanın da deneyim ve emekleri sayesinde bu yola adımımı atmış bulunmaktayım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ismail Karaarslan
26 Mayıs 2019
5.0

Sertaç Hoca'nın ders aktarımını çok beğendim, sadece anlatmıyor. Bizi dinliyor ve soruları anlaşılır biçimde cevaplıyor oluşu WordPress'e temel adımı atmada bana büyük kolaylık sağladı. Bu imkanı sağladığı için Enstitü'ye teşekkürler

Ömer Akaroğlu
26 Mayıs 2019
5.0

Eğitim çok faydalıydı, hocamızın harika anlatımı ile her şey tam oturdu.

Bahar Mutadain
26 Mayıs 2019
5.0

Her şey için çooook teşekkür ederim, online ders götürdüğüm çok fazla oldu ama, Sertaç hocanın anlatımı muhteşem. Dersi izleyip de anlamamanız mümkün değil. Esas konulara defalarca değindi, WordPress'i evde bilgisayarının başından öğrenmek isteyen her kese şiddetle tavsiye ediyorum. Başta Sertaç hoca olmakla emeği geçen her kese çok teşekkürler. :)

Ertuğrul Güler
26 Mayıs 2019
5.0

Sertaç bey site kurmaktan hiç bir şey anlamayan birine bile site kurdurdunuz ya Tebrik ediyorum sizi. Bundan sonrası bende geliştiriceğiz artık. Keşke devamı da kursun.

Gülder Kale
13 Mayıs 2019
4.0

Sertaç hoca'nın ders anlatımı,ders saatini verimli kullanması, anlatım tarzı gayet iyi.Bu kadar kısa bir sürede hiç bilgim yokken birçok şey öğrendim.

ERCAN OKUR
13 Mayıs 2019
5.0

İEE öncelikle teşekkür ediyorum.WordPress eğitimi, farkındalık frekanslarının en iyi atılımlarını sıçratmanızı, adımsal süreçleri katlayarak sesleri duyurmanızı, gerçek yetenekleri keşfederek görüntülemenizi, hayal gücünüzü ilerleterek dönüşümleri şahlandırmanızı, hızların dünyasına girerek ideallerinizi renklendirmenizi, tutkulu ilişkilerin netliğine dokunarak zenginleştirmenizi, yaşam kalitesini artırarak mutluluğun doruğuna ulaşmanızı, kariyer oluşumlarının açılarını özgürleştirmenizi ve daha fazla fazla mutluluğunuzu dönüştürmekle kalmayacak, aynı zamanda hayatınızı ve diğer insanları da harika kılacaksınız.Eğitmenimiz Dr. Sertaç Dalgalıdere, canların düşüncelerini okuyarak gerekli yaklaşımı sergileyen, sonuçların beklentilerini karşılamaktan zevk alan, parmaklarıyla farklı noktaları delerek özleri açıklayan, kılıç gibi keskin lezzet veren, bomba gibi birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak duygularını özgürce ifade etmelerini arzuluyorum.

Emrehan Çağrı Turan
13 Mayıs 2019
5.0

Sertaç bey konusunda çok iyi, 4 saate kendine ait veya iş yerinize ait amatör bir web sitesi kurabilecek şekilde bilgi ediniyorsunuz. Gerisi ise biraz merak ve uzmanlaşma istiyor. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsi

Gamze Kücük
12 Mayıs 2019
5.0

Başta Sertaç Hocamız olmak üzere bize bu online eğitimi sunan İstanbul İşletme Enstitüsüne çok teşekkür ediyorum. Harika ve çok faydalı bir eğitim oldu benim için. Emeklerinize sağlık.

Zeynep Şengül
12 Mayıs 2019
5.0

Sertaç öğretmen derslerimiz boyunca sorduğumuz her soruya yanıt vererek WordPress'i daha kolay anlamamızı sağladı. İşin mantığınızı anladığınız zaman aslında çok eğlenceli, bu eğlenceli eğitimi de işini seven ve zevk alan bir öğretmen tarafından almak en büyük şansım oldu. Kendisine ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkür ederim.

Gizem Vatansever
12 Mayıs 2019
5.0

Çok iyi bir kurstaydı, ders bitse bile aklınıza takılanları sürekli Sertaç hocaya sorabiliyoruz. Çok verimli geçen bir hafta teşekkür ederim ??

Özlem Yalav
12 Mayıs 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü dersleri arasında aldığım en eğlenceli derslerden biri oldu. Kesinlikle site kurmak isteyen herkese wordpress dersini almalarını öneriyorum. Hocamız gayet akıcı ve anlaşılır bir dille herşeyi sıfırdan anlatmakta. Hepinize şimdiden kolay gelsin.

Tuba Eralp
12 Mayıs 2019
5.0

Wordpress ile 10 yıldır ilgileniyorum. Localhost üzerinden bir çok defa wordpress kurup, silip, yedekleyip yenilerini kurdum. Tema düzenledim. Bu bilgileri kendi kendime bir kaynak olmadan öğrendim. Blog yazarlığı ile ya da kişisel site yapımı ile ilgileniyorsanız, mutlaka herkesin katılması gereken bir eğitim. Bu derse katılmamın en büyük sebebi, web sayfamın üzerinde uygulamalarımın doğruluğu ve yenilikler ve sayfamı öne çıkarabilmek için gerekenlerdi. Sertaç hocamız gayet akıcı anlatımıyla yeni başlayanlar için anlaşır bir şekilde konuları anlatıyor. Kendi sitenizi tasarlamak veya bu işi ticarete dökmek istiyorsanız ve bu işi başkalarına bırakmadan kendiniz yapmak istiyorsanız, çok güzel ve net bilgiler veriliyor. Hocamızın diğer dersi olan "içerik editörlüğü" dersine de, mutlaka kayıt olacağım.

Elif Suçeken
12 Mayıs 2019
5.0

Merhaba arkadaşlar, Wordpress eğitimi almaya karar verdiğim gün kurslara gitmek istemiştim lakin kursa gitmeye vaktim hiç yoktu çalışan insan için inanın çok zordu. Ben de kardeşimin önerisiyle www.iienstitu.com ile tanıştım ve wordpress derslerine başvurdum. Siz inanabilirmiydiniz 1 haftada bu eğitimde başarılı olacağınızı.İşte burada Değerli eğitmenim,"Sertaç Dalgalıdere"ye çok teşekkürederim..Emeklerine, sesine ve yüreğine sağlık hocam.Herkesin bu sektörde freelance yapabileceğini önereceğim tek eğitim.. ?

Mihriban Çelebi
12 Mayıs 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim. Sertaç hocamız çok iyi bu konuda. Kendine ait veyahut iş üzerine blog kurmak isteyenler muhakkak bu eğitimi almalı. Şiddetle tavsiye ederim.

İbrahim Boyacı
12 Mayıs 2019
5.0

Çok başarılı ve son derece ilgili bir eğitmen. Geleceği yakalamak adına bu eğitimi kaçırmamalısınız.

Okan Dursun
12 Mayıs 2019
5.0

Wordpress üzerinde zaten tecrübem vardı hocamız da daha fazla katkı sağladı başarılı bir eğitimci katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Burcu Yılmaz
12 Mayıs 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu. Sertaç Hocamızın değerli bilgileri sayesinde WordPress'e sıfırdan başlayıp ilerledim, Dersi çok açıklayıcı, net ve çok güzel bir şekilde anlatımından ötürü hocamıza çok teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık. Herkese bu eğitimi almasını ısrarla tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız..

Mehtap Ercan
12 Mayıs 2019
5.0

Bu siteyi tesadüfen keşfettim.Ve herkese anlatıyorum daha fazla insanın yararlanması için.WordPress eğitimi keşke bitmeseydi.Sertaç hocama çok teşekkür ediyorum.Gerçekten özverili bir şekilde herkesin anlayacağı tarzda dersi anlatıyor.Ayrıca mail yoluyla iletişime geçtiğiniz de bıkmadan sıkılmadan yardımcı olmaya çalışıyor.Çok teşekkür ederim kendisine.Bu eğitimi almak isteyen varsa hiç tereddüt etmesin bence.

Kubilay Demir
11 Mayıs 2019
5.0

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bi eğitim. Sertaç hoca sağolsun herşeyi teker teker pratiğe dökerek anlatmakta. Öğrenememek mümkün değil..

Kenan Keleş
30 Nisan 2019
5.0

Kesinlike herkesin katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ben wordpress ile ilgili, site kurmak ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum diye çekingen yaklaşmayın. Sertaç hoca gayet açık, net ve yeni başlayanlar için gayet anlaşır bir şekilde konuyu anlatıyor. Kendi sitenizi tasarlamak veya bu işi ticarete dökmek istiyorsanız kesinlikle öğreneceğiniz çok güzel ve net bilgiler veriliyor.

Kadir Sarıtaş
29 Nisan 2019
5.0

Başta İstanbul İşletme Enstitüsüne olmak üzere hocamıza çok teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir eğitim oldu. Buradan internette ve bil hassa webtasarım alanında ilerlemek isteyen arkadaşlara bu eğitimi mutlaka almalarını tavsiye ederim.

Abdullatif Mavitaş
28 Nisan 2019
5.0

Herkese tavsiye edeceğim oldukça faydalı bir eğitim ve de eğitmen.

Hakan Ceylan
28 Nisan 2019
5.0

WordPress büyük bir güç.Bu gücü uzaktan eğitimle,kısa süreli kursla,kaliteli akademisyen Hoca ile sunan.Kurs sonunda başarılı olanlara Sertifika veren,Bütün bu hizmetleri ücretsiz sunan İ.İ.Enstitüsü Uzem'e tebrikler,teşekkürler. 5 Derste WordPress'i en güzel şekilde anlatan Sertaç Hoca'ya gönülden Teşekkürler.WordPress'i daha geniş ve sistematik olarak anlatacağı diğer derslerini dört gözle beklediğimizi belirterek,WordPress'i çok ilerilere taşıyacak tüm çalışmalarında başarılar diliyorum.

Yasin Yıldırım
28 Nisan 2019
5.0

Dersin çok faydasını gördüm , Sertaç hocamin sayesinde basit bir şekilde Wordpress site tasarlamaya başladım kendisine çok teşekkür ederim .

Ibrahim özkan
27 Nisan 2019
5.0

Çok güzel ve faydalı bir eğitim. Eğitimi aldığınızda bu işlerin o kadar zor olmadığını anlayacaksınız. Ve zaten kendi sitenizi de yapacaksınız. Kendi internet sitemi yapmak çok zevkliydi.

Esra Erol
27 Nisan 2019
5.0

Oldukça faydalı bir eğitim oldu benim için, birçok yeni bilgi öğrendim. Tavsiye ediyorum :)

Mehmet şerin Kanat
27 Nisan 2019
5.0

Gerçekten çok verimli ve etkileyici bir eğitimdi. Herkesin anlayabileceği bir anlatım şekli.. Enstitü'ye ve Sertaç hocama çok teşekkür ederim..

Elif Türkmen
27 Nisan 2019
5.0

Sertaç Hoca'nın 2 eğitimini aldım.(içerik editörlüğü ve bu ders) İkisinden de son derece memnunum. Kesinlikle alıması gereken derslerden. Hocanın tecrübeleriyle birlikte ufuk açıcı derslerdi.

Sedat Dedeoğlu
27 Nisan 2019
5.0

Çok yararlı bir eğitim oldu benim için. Hoca da çok ilgiliydi sağolsun. Hem de ücretsiz. Kaçırmayın derim.

Barış Erhan
19 Nisan 2019
5.0

Gayet açıklayıcı anlatım ile işe yarar bir eğitim. İlgili herkese öneririm.

Reha Ersavcı
18 Nisan 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne ve değerli hocam Dr.Sertaç Dalgalıdere'ye Wordpress eğitimi ve bana kazandırdıkları için teşekkürlerimi sunarım.

Ahmet Kunduracioğlu
15 Nisan 2019
5.0

Verimli ve güzel bir eğitim süreciydi, Enstitüye de Sertaç Hoca'ya da teşekkürler. Umarım ileri WP gibi kurslarla devamı gelir.

Mehmet Kapukaya
15 Nisan 2019
5.0

Sertaç Dalgalıdere sayesinde verimli bir eğitim dönemi oldu ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Eğitim de WordPress ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Wordpress Organizasyonunu merak ediyorsanız ve başlangıç yapmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir.

Muhammed Sancak
14 Nisan 2019
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Bu kadar kolay olacağını öğrenmeden bilemezsiniz.

Serhat Böyük
14 Nisan 2019
5.0

Mükemmel bir eğitim müthiş bir eğitmen , emeği geçenlere sonsuz teşekkürler, ileri seviye eğitim için bekliyoruz.

Füsun Çağırgan
14 Nisan 2019
5.0

Bugüne kadar aldığım eğitimler içinde hayatıma yeni yön vermemi sağlayan eğitimlerden birisi oldu. Diğer eğitim ise İçerik Editörlüğü. Hayatımın bundan sonraki kısmında birbirini tamamlayan bu iki eğitimden öğrendiklerim ile ilerleyeceğim. İnternet dünyasında varlığını sürdürmek isteyen zaman ilerledikçe etkinliğini artırmak isteyen herkesin bu eğitimleri almasını öneririm. Konu geniş olmakla birlikte her iki dersin de hocası Sertaç beyin adeta hap haline getirilmiş ders sunumu ile öğrenmemek ve uygulamada başarılı olmamak imkansız. Öğleden sonra saat 15 de alan adı ve hosting hizmeti aldım, siteyi bir kaç dakikada kurup çala kalem ama bu iki derste öğrendiklerime uygun bir makale yayınladım. Hiç kimseye haber vermediğim halde ertesi gün o tek makale ile 30 ziyaretçi gelmişti siteme. Bu örnek verilen eğitim kalitesini anlatmama yetecektir kanaatindeyim. İnternet dünyasındaysanız, her hangi bir amaçla yazıyorsanız bu rapor bile olabilir yazdıklarınızın okur tarafından anlaşılması, ilgi gösterilmesi için bu iki dersin alınmasını öneriyorum. Her iki dersin de ileri aşamalarını hem İ.İ. Enstitüsünden hem hocamız Sertaç beyden istiyor ve bekliyoruz. Bu vesile ile kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. saygı ile,

Vugar Imamov
13 Nisan 2019
5.0

5 günlük kısa bir zaman içinde Wordpress eğitiminin ana konularını öğrendik artık biz bir e-ticaret ve sıradan siteleri yapabiliyoruz. Dersler çok verimli geçiyor Web site kurmakla ilgilenenlere tavsiye ederim Ayrıca Sertaç Dalgalıdere hocamız çok motivasyonlu konuşuyor ve hep yardımçı oluyor. Bir daha Hocama ve Enstitüye teşekkürümü bildiririm.

Reha Ersavcı
13 Nisan 2019
5.0

5 gün Sertaç hocanın verdiği değerli bilgileri özümseyerek dinledim ve çok faydalı oldu tabii durmadan da wordpress'in heryerini kurcaladım. İşletme Enstitüsüne ve hocam Dr.Sertaç Dalgalıdere'ye bu güzel ve faydalı eğitim için çok teşekkür ederim.

Reha Inan
13 Nisan 2019
5.0

Çok faydalı ve ilham verici bir ders, hocamız ilgili ve yönlendirici. Herkese tavsiye ederim.

Mustafa Orhun çetin
13 Nisan 2019
5.0

faydalı bir kurs olduğunu düşünüyorum. Wordpress ile ilgileniyorsanız sizi tatmin edecektir.

Barış Dirlik
13 Nisan 2019
5.0

Sertaç hoca bilgili ve ilgili birisi. Konuya oldukça hakim. Dersi anlatırken akılda soru işareti bırakmıyor. Ders planının ve konu anlatımının yeni başlayanlara göre çok ideal bir şekilde planlandığını düşünüyorum. Teşekkür ederim bir kez daha.

Emine Kapan
13 Nisan 2019
5.0

Sertaç hocamdan wordpress ve içerik editörlüğü dersi aldım. İşini seven, öğrencilerini seven, ders dönemi ve sonrasında da yardımını esirmeyen Sertaç hocama ve bize bu imkanı sağlayan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim.

Mert Merve
04 Nisan 2019
5.0

Her ne kadar 5 gün az gibi görünsede Sertaç Beyin de tecrübesiyle kısa sürede çok fazla şey öğrenebiliyorsunuz. Sertaç Beyin konuya olan hakimiyeti ve bilgisi ayrıca basit ve yalın anlatımı ile WordPress e başlangıç için kesinlikle tavsiye ederim.

Fatma Duman Sarıgedik
31 Mart 2019
5.0

WordPress konusunda bilgi sahibi olmak hatta uygulamaya gecmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim..Sertaç hocanın püf noktalarına değinerek anlatması da ayrıca yararlı oldu.Enstitüye ve hocamıza teşekkur ederim..

Serkan Yumurtaci
31 Mart 2019
5.0

Sertaç hocanın sade ve anlaşılır bir şekilde anlatımıyla dersler gayet güzel geçti wordpress ile ilgili vermiş olduğu faydalı bilgiler için kendisine ve bizlere bu imkanı sunan İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür ederiz.

ZAFER DENİZ KÖSE
30 Mart 2019
5.0

Daha önce Wordpress kullanarak bir çok deneme yapmıştım. En son Wordpress altyapısı ile Woocommerce kullanarak, birazda dışardan destek alarak e-ticaret sitemi yaptım. Öğretmenimizin verdiği güzel ve detaylı bilgiler doğrultusunda e-ticaret sitemi bir adım daha ileri taşıyacağım. Başta bu platformu kurup bizlere ücretsiz eğitim sağlayan sizlere, eğitimleri veren öğretmenlerimize teşekkür ederim. Yeni gelen arkadaşlarımıza Wordpress eğitimini almanızı gönülden tavsiye ederim.

Bahadır DEMİR
30 Mart 2019
5.0

Sertaç Bey'in profesyonel ve ince eleyip sık dokuyan yaklaşımı, samimi ve ulaşılabilir yapısı sayesinde nasıl geçtiğini anlamayacağınız keyifli bir ders. Katılım gösterin. Pişman olmazsınız.

Bengisu şeyda Durak
30 Mart 2019
5.0

Bu eğitim sayesinde uzun zamandır yapmak istediğim ama bir türlü bu işe girişmediğim web sayfası ve blog oluşturmayı öğrendim ve bu alanla uğraşmak istediğimi fark ettim Sertaç hocamıza ve İstanbul İşletme Enstitüsüne bu fırsatı bize verdiği için çok teşekkür ederim.

Muradiye Teksöz
30 Mart 2019
5.0

Çok kolay anlaşılır, harika bir ders anlatımı var hocamızın. Ders keyifle geçiyor ve sonuçta gerçekten gerekli bilgiye sahip oluyorsunuz. İlgilenen herkes katılmali.

Ayşenur Genç
30 Mart 2019
5.0

5 günlük eğitim olmasına karşın çok dolu dolu geçen size temel edinimi kazandırmakta çok yeterli bir eğitim. Üstelik sadece temel değil ileri seviyede Wordpress kullananlarada yol gösterici nitelikte. Eğitmenin ilgisi ve özverisi sadece online eğitimle sınırlı kalmayan bir düzeyde.

Hümeyda Bozkurt
30 Mart 2019
5.0

Eğitimden hocamıza her şey çok güzeldi keşke daha uzun sürseydi dedim WordPress çok eğlenceli bir dünya mutlaka katılmanızı tavsiye ediyorum.

Alper Temürcü
30 Mart 2019
5.0

Sertaç Hocan'nın Wordpress eğitimine mutlaka katılın. Katılmazsanız çok şey kaybedersiniz çünkü.

M. Berk Uslupehlivan
30 Mart 2019
5.0

Sertaç Bey'in hazırladığı, İstanbul İşletme Enstitüsünün sunduğu bu eğitim içeriği her zamanki gibi yine bilgi dolu olmuş. Kendi blog sitenizi açmak veya kurumsal bir web sitesi hazırlamak istiyorsanız mutlaka göz atmalısınız! Temel Wordpress kullanımını beş saatte öğreneceksiniz.

Neriman Tecimer
30 Mart 2019
5.0

Sıkılmadan dinlediğim çok keyifli ve verimli bir eğitimi. Bu eğitim sayesinde Web sitem çok güzel oldu beklentimiz çok üstünde bir eğitimdi. Mutlaka serdar hocam diğer derslerinizede katılacağım emeğinize sağlık hocam ?

Fatma Duman Sarıgedik
30 Mart 2019
5.0

Nedir bu WordPress’ten Ne guzel bu WordPress aşamasına 4 saatte geçebildiğiniz çok güzel ve yararlı bir eğitim. Hocamızın samimi öğretimi ve paylaşma şevki ve saatlik degil ömürlük sizinleyim yaklaşımı çok az bulunur türden.. Kısacası sanal dunyada kendine bir yer açmak isteyen herkese tavsiye ederim...

Sueda Görgel
30 Mart 2019
5.0

Çok başarılı bir eğitimdi. Özellikle ders hocamız Sertaç Hoca bizimle çok güzel bir şekilde ilgilenerek bilgilerini aktardı. Kendisine de burdan teşekkür ederim?

Devrim Mehmet Pattabanoğlu
30 Mart 2019
5.0

İİENSTİTÜ Hayatıma yeni girdi fakat, çıkacak gibide durmuyor bu plaftormda emeği olan herkese teşekkürler. Gelelim geleceğin yatırımı Wordpress'e etkileşimli haliyle bir meslek artık. Doğru yatırım olarak görüyorum. Ve Sertaç Hocamız, gerçekten işin basit ve temel kısmından başlayarak, püf noktalarına kadar hepsini 5 derse sığdırdı... Öncelikle bu kadar ayrıntının verilebileceğini hiç tahmin etmemiştim klasik bir eğitim bekliyordum ama gelince gördümki wordpress bilenlerin -bildiğini sananların- genel sorunu etkileşimli olması hususunda o kadar çok vurgu yaptı ve tiyolardan bahsettiki wordpress eğitimi alınmalı ve Sertaç Hoca'dan alınmalı. Bu eğitimin devamı olmalı... İleri Wordpress ve belki eklenti tema yazma üzerine sabırsızlıkla bekliyorum. Ve gelecektir inanıyorum o eğitimler açılana kadar hemen hocamızın ikinci bir kursu içerik editörlüğüne kaydımı yaptım. Emeği geçen bize bu şansı veren bütün ekibe teşekkürler.

ümit Küçük
21 Mart 2019
5.0

Bu eğitim sayesinde kendi şirketimin web sayfası ve blogum için hazırlıklarımı tamamladım. Hocamız standart bilgi ve ders içeriklerinin yanı sıra katılımcılarla sektörden örnekler ve sonuçlar da paylaştı. Derslerde birçok benzer eğitimde bulunamayacak çok değerli Web ve SEO yaklaşımlı örnekler de gördük. Kendisine ve bizi hocamızla buluşturan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne sonsuz teşekkürler. Sevgiler, Ümit KÜÇÜK.

sibel erol
18 Mart 2019
5.0

bu eğitimden çok keyif aldım..bir domain ve hosting alıp sitemin genel çerçevesini yapıp takılıp kalmıştım..sayfaları menüleri yazıları tam olarak nereye nasıl yerleştireceğimi bilemiyordum..bu eğitimle bu bilgiler oturdu..bundan sonrası bol bol pratik yapmak..sertaç hocama çok teşekkür ediyorum

öznur Meydan
18 Mart 2019
5.0

Sertaç hocamız enerjisiyle, özverisiyle size mutlaka bir şeyler başarma azmi kazandıracaktır. İletişimi, sadece derste değil ders haricinde de takıldığınız bir şey olduğunda aynı samimiyeti görebiliyorsunuz. Emeğinize sağlık..

Büşra Bayrak
17 Mart 2019
5.0

Çok güzel bir eğitimdi ,dört gün gerçekten dolu dolu geçti , site kurma geliştirme fikri ile ilgilenenlerin eğitimi almasını tavsiye ederim.

Ömer Sercan Uzun
17 Mart 2019
5.0

Hocamızın vermiş olduğu wordpress eğitimi gerçekten özveri ile hazırlanmış ve çok değerli.Bence kendisinin bir başka eğitimi olan online içerik editörlüğü eğitimi ile beraber alınmalı.Kendisinden eğer düşünürse e-ticaret eğitimi de vermesini istiyoruz.Enstitü bu konuyu bir düşünmeli.

Kübra Hayvancı
17 Mart 2019
5.0

Önce Sertaç hocamıza sonra da enstitüye bu eğitimi bize sağladıkları için teşekkür ederim. Eğitim çok faydalı ve bilgi vericiydi. Özellikle ödevlerin tek tek incelenmesi bizim bu yolda ilerlememizde ve eksiklerimizi görmemiz açısından çok yarar sağlıyor. Herkese Sertaç hocanın eğitimlerini tavsiye ederim. :)

Yeşim Ege Yalçın
17 Mart 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim özellikle eğitimci Dr. Sertaç Dalgalıdere' ye anlaşılır anlatımı için teşekkür ederim.

Nebahat Ilter Efe
17 Mart 2019
5.0

Sertaç Hocamızın öğretmeye istekli ve açık bir dilde anlatışı çok güzel. Kesinlikle faydalı bir eğitim oldu. Teşekkürler Sertaç Hocam. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü :)

Abdullah uğurlu
17 Mart 2019
5.0

Sıkılmadan dinleyebileceğiniz nadir öğretmenlerden yararlı bilgiler için teşekkürler

Mehmet Gök
17 Mart 2019
5.0

Kısa zamanda çok şey öğrendik, ufkumuz gelişti. Wordpress sistemiyle bir internet sitesi kurmak ve onu yönetmek, yorumlar ve etkileşimler alabilmek,bilgilerinizi paylaşabilmek,başkalarına faydalı olduğunu hissedebilmek gerçekten çok heyecan verici, Bu duyguları yaşayabilmek için ilk adımı atmanızı ve eğitimlere katılmanızı kesinlikle tavsiye edebilirim. Emekleri için eğitmenimiz Sertaç Bey'e ve böyle bir imkanı ,altyapıyı oluşturduğu için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkürler.

Sümeyye Memiş
17 Mart 2019
5.0

WordPress ile bu ders sayesinde başladım 5 gün içerisinde bir yandan eğitim alıp bir yandan bunu uygulayıp kendi web sayfamı oluşturdum. Sertaç DALGALIDERE hocamız oldukça ilgiyle tane tane anlatıyor. Hem ders içeriği hem eğitim hem eğitmenin harika olduğu bu dersi kaçırmayın. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ve Sertaç hocamıza teşekkürler.

Fatma Bucak
17 Mart 2019
5.0

Dersler çok verimliydi gerçekten.Sertaç Hocam herşeyi ayrıntılarıyla anlattı.çok teşekkürler ilginize Hocam.

Mehmet Ali Sünger
17 Mart 2019
5.0

Daha önce blog açıp yarım bıraktığım wordpressi Sertaç Bey sayesinde ilerlettim. İşin güzel kısmı eğitim 5 gün değil, neredeyse ömür boyu... Sertaç Bey herkese sadece 1 e-posta uzaklıkta...

Yasemin Türk
13 Mart 2019
5.0

Oldukça faydalı bir eğitim oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum. Ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, kurslara katılın!...

TARIK KARANFİL
04 Mart 2019
5.0

İlk olarak Sn. Dr. Sertaç Dalgalıdere Hocama, Bilim teknoloji dalında, büyük bir sabırla eğitimleriniz ve engin tecrübeleriniz ile bize ışık tutmanızdan dolayı her türlü fedakarlığı gösterdiğiniz, değerli zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Kuruma ayrıca şükranlarımı sunarım..

ümit Küçük
03 Mart 2019
5.0

Kendimi çok şanslı addediyorum çünkü bu eğitimi ücretli alabileceğim başka birçok platformda bu kadar verimli bir eğitim alamayabilirdim. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne, WordPress Eğitimi'ni hazırlayan ve bize online ulaştıran tüm personeline, en önemlisi de eğitmenimiz Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye sonsuz teşekkürler.

Gamze özdemir
03 Mart 2019
5.0

Wordpress eğitimi gerçekten internet üzerinden basit bir şekilde nasıl dünyaya kendi sitenizle açılırsınız sorusuna bir yanıt bir başlangıç. İyi ki almışım, herkese tavsiye ederim ve bunun gibi bilişim ve yazılım üzerine daha fazla eğitim açılması oldukça iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca eğitmen hocamıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

ÖMER FARUK ATILGAN
02 Mart 2019
5.0

Sertaç hocanın eğitimleri gayet kalitelidir...Söz konusu eğitimin önemini zaten anlatmama gerek yok

Güray Özgün
02 Mart 2019
5.0

Kardeşimi sahibi olduğu şirketin internet sayfasını hazırlatması için bir kaç sefer uyardım. Ama işleri nedeniyle üstüne düşmedi. Tanıdıklara haber verdim, pek ilgilenen olmadı. Baktım olmayacak, işi ben devraldım. Konuyla ilgili 2 adet ücretli eğitim aldım ama pek bir şey anlamadım. Vazgeçmek üzereyken bu siteyi buldum. Üstelik eğitim de ücretsizdi. Kaydoldum. İyi ki öyle yapmışım. Kafamdaki sorular azaldı. Cesaretim yerine geldi. Htta kendime bile bir alan adı aldım. Yakında blog yazmaya başlarsam şaşırmayın. :-) Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

özge Uzgur
02 Mart 2019
5.0

Sertaç Bey gerçekten işinin ehli ve çok eğitici bir deneyim sundu. Herkese tavsiye ederim ??

kader nalmes demir
02 Mart 2019
5.0

Mevzu ne biliyo musunuz? Bilişim çağında nasıl var olabilirsin ve nasıl ayakta kalabilirsin. Amacin olsun olmasin bu dersten sonra değiştirmek istediğin çok şey olacak. Mükemmel bir liderden eğitim alacaksın emin ol! Bir web sitesine sahip olmak çok kolay. İşte bu derste bir web sitesiyle neler yapabileceğin konusunda da ufkun açılacak. Kayıt ol bak kesin haklıyım ?

Hıdır Ateş
02 Mart 2019
5.0

Bir internet kurmanın çok zor olduğunu düşünüyordum ama değilmiş.Bu eğitim gerçekten işe yarıyor.Önce her şey pek karışık gibi geldi bana ama wordpress'i kurcaladıkça görüntü netleşmeye başladı.Henüz yeterince zaman veremedim ama bu işi yapmanın mümkün ve eğlenceli olduğunun farkına vardım. Dersi yürekten anlatan Serdar Bey'e ve İİ.enstütü emekçilerine çok teşekkür ediyorum.

Furkan Yasin Keskin
02 Mart 2019
5.0

eğitim çok güzeldi websitesi kurmayı öğrenme ve temelleri öğrenmek isteyen arkadaşlarıma kardeşlerime kesinlikle tavsiye ederim

Cem Erkaç
02 Mart 2019
5.0

Verdiğiniz emekler için teşekkürler hocam,.

Bülent Aydın
02 Mart 2019
5.0

Bizi istersek herşeyi başarabileceğimize inanadıran öğretmen gibi öğretmen ve her konuda yardımını eksik etmeyen İstanbul İşletme Enstitüsü ne Teşekkürler. bu işe baş koymuş herkese önerimdir eğitimini mutlaka alın :)

Sibel Ay
02 Mart 2019
5.0

Wordpress Eğitimi benim için ilgimi sistematik bir şekilde bilgiye dönüştürebileceğim ve geniş kitlelerle en üst seviyede etkileşim içinde nasıl paylaşabileceğim hakkında çok şey öğrendiğim bir eğitim oldu. Bir iş olarak site tasarlamak isteyen ya da en azından anlatmak istediği bir hikayesi, paylaşmak istediği bir şeyleri olan herkese Sertaç hocamın araladığı bu uçsuz bucaksız kapıdan girmesini tavsiye ediyorum. Derse katılın sonrasını hayal gücünüze bırakın...

Hilal Güngör
02 Mart 2019
5.0

Mesleğiniz ne olursa olsun gerek profesyonel yaşantınız da gerek kişisel çalışmalarınızda hocamızın büyük emek vererek hazırladığı eğitim süreci ile çok faydasını göreceğimize inandığım bilgiler edindik. Bu verimli dersin ileri aşamalarının olacağını umut ediyorum. Katkılarından dolayı hocamız sayın Dr. Sertaç Dalgalıdere’ye teşekkürlerimi sunarım.

Nizamettin Oğuz
02 Mart 2019
5.0

WordPress sınırlı teknik bilgi ile kısa zamanda basit ve işlevsel web siteleri yapmak için oldukça iyi bir platform. WordPress ile üretilen web sitelerini yönetmek hem zaman hem emek olarak ekonomik. Eğitmenimiz Sayın Dr. Sertaç Dalgalıdere Bey’in güzel anlatımı ile dolu dolu geçirdiğim beş günün sonunda kendi blogumda yaptığım temel hataları öğrendim. Sayın Sertaç Hocama ve İstanbul İletişim Enstitüsüne teşekkürler.

Büşra Küçüker
02 Mart 2019
5.0

Hocamızın mükemmel anlatımı , öğretmeye olan istediği, desteği ve dersin içeriği tam bir süper üçlü diyebiliriz..Böyle bir fırsatı kaçrmayın..

Sakine Adıgüzel
02 Mart 2019
5.0

Harika bir dersti...1 haftada kendi sayfamı oluşturmayı öğrendim:) Bu dersi alanlara İçerik Editörü dersini de öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim hocam. Bundan sonra verdiğiniz derslerin takipçisiyim...

Buket Özsoy
02 Mart 2019
5.0

Wordpress' e sıfırdan başlayacak olsanız bile rahatlıkla anlayabileceğiniz, kurulumundan, uygulamalara kadar her konuda kendinizi geliştire bileceğiniz bir eğitim. Anlaşılabilir, açıklayıcı anlatımı için Sertaç hocama çok teşekkür ederim. Wordpress eğitimi almayı düşünen arkadaşlar için Online İçerik Editörlüğü dersine de mutlaka katılmanızı tavsiye ederim. İkisi birbirini gerçekten tamamlayıcı dersler.

Nalan Özyer
02 Mart 2019
5.0

Şu ana kadar aldığım eğitimler içinde en çok verim aldığım eğitim oldu. Sertaç bey kolay anlaşılır ve akıcı bir şekilde dersi anlatıyor. Dersi dinlerken hiç kopmadim. Sıkılmadım. Bu konuya ilgi duyanların mutlaka bu eğitimi almalarını tavsiye ederim.

Sakine Adıgüzel
01 Mart 2019
5.0

Wordpress Eğitimi 1 haftada öğrenemeyiz diyenlere bu yorumum. Hocamın harika anlaşılır anlatımıyla kesinlikle anlıyorsunuz. Ben Wordpress Eğitiminden çok memnun kaldım. ilk sayfamı rahatlıkla oluşturdum. Buradan Hocam Sertaç Dalgalıdere'ye ve bize bu imkanı sunan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim. Daha öncede girdiğim ve iyi bir not aldığım :) İçerik Editörlüğü dersini de bu dersi alanlara tavsiye ediyorum.

Bilgehan Demirdöğen
18 Şubat 2019
5.0

kendi sitenizi tasarlamak ve wordpress le ugrasmak istiyorsaniz faydalanabilecegiz temel duzeyde bir ders. ugrasmak zevkli ve eglenceli. ustune koymakta sizin elinizde.

Neylan Begüm Dalgalıdere
18 Şubat 2019
5.0

İnternetin öneminı daha cok arttırdıgı günümüz dünyasında kesınlıkle alınması gereken bir eğitim. Hocanın anlatımı harıka. Katılmanızı tavsıye ediyorum.

Furkan özdemir
17 Şubat 2019
5.0

wordpress eğitimi için iyi bir seçenek hem belgeyi hemde işin kemik bölümünü almış oluyorsunuz. 1 haftada öğrenilmez demeyin kemik kısımları anlaşıldığında pes etmeden deneme yanılma yolu ile çalışmalara devam ederseniz iyi sonuçlar çıkacağı aşikardır . Hoca ile istediğiniz her zaman iletişim kurabilme şansınız var çoğu yerde böyle bir seçenek söz konusu değil

Bilal Bingöl
17 Şubat 2019
5.0

Çok faydalı ve verimli bir eğitim oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Wordpress ile ilgili kendini geliştirmek isteyenlerin düşünmeden kayıt olması gerekiyor.

Mehrali Eroğlu
17 Şubat 2019
5.0

Ders çok verimli geçti. İnşallah İleri düzey Wordpress kursu da açılır. Başarılarınızın devamını diliyorum.

OZAN KÖKER
17 Şubat 2019
5.0

Web sitesi , blog sitesi kurmaya hevesi olan , kendini WordPress alanında geliştirmek isteyenlerin gönül rahatlığı ile alabileceği bir ders. Dr. Sertaç Dalgalıdere hocamızın sade, anlaşılabilir ve güzel anlatımı sizin derse olan ilginizi arttırıyor. Kısacası çok faydalı ve güzel bilgiler öğrenebileceğiniz bir eğitim.

OZAN KÖKER
17 Şubat 2019
5.0

Web sitesi , blog sitesi kurmaya hevesi olan , kendini WordPress alanında geliştirmek isteyenlerin gönül rahatlığı ile alabileceği bir ders. Dr. Sertaç Dalgalıdere hocamızın sade, anlaşılabilir ve güzel anlatımı sizin derse olan ilginizi arttırıyor. Kısacası çok faydalı ve güzel bilgiler öğrenebileceğiniz bir eğitim.

Beste Sel
17 Şubat 2019
5.0

Faydalı bir eğitimdi. Yıllardır WordPress kullanan biri olarak girmiş olduğum bu eğitimde bilgilerimi güncellemiş oldum. Kuruma ve hocamıza teşekkür ederim.

Yunus Göv
17 Şubat 2019
5.0

Sertac hoca ile verimli bi ders ortami. Tesekkurler iienstitu

Bahar Beşer
17 Şubat 2019
5.0

Merhaba Sertaç hocamızdan içerik editörlüğü eğitimi sonrası yeni açılan wordpress eğitimi aldım. Beklentimin oldukça üstündeydi. Wordpress sayfam olduğu halde olmasını istediğim eklentiler ile teknik bilgileri nasıl yönlendireceğimi bilmiyordum. Hepsini öğrenmiş oldum. Hatta ders sonunda yeniden bir sayfa oluşturmayı denedim. Artık menüyü biraz daha farklı bilirkişi şeklinde okuyabiliyor. Bozuyor yeniden yapabiliyorum. :) Harika . Teşekkürler.

Canan Soylu
17 Şubat 2019
5.0

Aldığım WordPress eğitimi; buna eşdeğer programlara nazaran çok pratik, kalıcı, çok amaçlı ve kullanışlı bir programdı. Ayrıca Yüzyüze eğitim Kadar basarılı bir eğitim oldu. Hocamızın anlatımı da gayet akıcı ve anlaşılır. Bu eğitim şahsım adına çok verimli oldu.

Banu Cantekin
17 Şubat 2019
5.0

WordPress Eğitimi ile hem site kurmayı hem de bu siteyi basarılı yönetebilmeyi öğreniyorsunuz. Çok keyifli bir dersti.

Beste Sel
16 Şubat 2019
5.0

WordPress bir SEO uzmani olarak yogun olarak kullandigim bir sistem. Ancak buna ragmen egitime katilip kendimi pekistirmeye karar verdim. Gercekten de egitimin sonu yokmus bir kez daha ogre dim. Iyi bildiginiz bir konu oldugunu dusunseniz dahi emin olun her egitimde kendinize yeni birseyler katmaniz mumkun. Ozellikle de icinde bulundugumuz bilgi caginda, bilgi denen seyin surekli olarak degisip donusmesini de goz onunde bulundurursaniz yasam boyu egitim fikrinin ne kadar dogru oldugunu gorebilirsiniz. Bu egitimler ile yeni bakis acilar kazanmami saglayan Istanbul Isletme Enstitusu'ne ve hocamiz Dr. Sertac Dalgalidere'ye tesekkurlerimi sunarim.

ENES KIZILTAN
15 Şubat 2019
5.0

Gerek ders anlatımı ile gerek hocanın yardımları ile harika bir dersti. 5 gün değil 5 ay olsa hiç sıkılmadan bıkmadan takip edilecek bir dersti.