WordPress Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(459)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Feride Muslu
  25 Ocak 2021
  5.0

  Çok verimli bir eğitimdi. Konular tüm detayları ile anlatıldı ve aklımda hiçbir soru işareti kalmadan eğitimi tamamladım. WordPress ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey kesinlikle bu eğitimin içinde.

  Kader Tosun
  24 Ocak 2021
  5.0

  İnanılmaz güzel ve açıklayıcı bir eğitim oldu. Beklentimin çok çok üstündeydi. Bu eğitim sayesinde uzun zamandır yapmaya çalışıp da yapamadığım websitemi yapyp yayınlamanın mutluluğunu anlatamam.

  Helin Kantaşlı
  24 Ocak 2021
  5.0

  İnternet sitesi kurmakla alakalı bir bilgi bilmezken Sertaç hocamın akıcı anlatımı sayesinde sıfırdan site kurabilme imkanı kazandım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Kod bilgisine sahip olmadan siz de internet sitelerinize sahip olabilirsiniz.

  Mihriban Pekgöz
  23 Ocak 2021
  5.0

  Çok verimli bir eğitimdi. Site nasıl açılır nelere dikkat edilmelidir bu konuda hiçbir fikrim yoktu. Ancak eğitim bittikten sonra neredeyse bir siteyi kendi başıma kurar hale geldim. Sertaç hocama çok teşekkür ederim.

  Aylin Asar
  17 Ocak 2021
  5.0

  Sıfırdan başlayan birinin bile kolayca kendi sitesini kurabileceği çok faydalı bir eğitim. Sertaç hocaya çok teşekkürler. Eğitimi herkese tavsiye ediyorum.

  Ebru Ünlü
  16 Ocak 2021
  5.0

  Ben bu dersi içerik editörlüğü dersi ile birlikte aldım. Sertaç Hoca ya emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Efe Demirtaş
  16 Ocak 2021
  5.0

  Dersler oldukça keyifli ve verimli geçiyor. Web sitesi kurmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

  Esra Agca
  Esra Agca
  15 Ocak 2021
  5.0

  Wordpress eğitimi gerçekten oldukça faydalı bir eğitimdi. Sertaç hoca baştan sonra ayrıntıları ile anlatıyor. Kaç kere eğitimlere katıldım ancak ilk defa baştan site kurabilecek konuma bu eğitim sayesinde geldim. Daha çok canlı derslere katılmanızı tavsiye ederim.

  Emine Kürbüz
  Emine Kürbüz
  10 Ocak 2021
  5.0

  Dersler oldukça keyifli ve verimli geçti. Hem teorik hem pratik anlamda çok faydalı bilgiler edindim. Öğrendiklerimi uygularken çok mutlu oldum. Emek ve destekleri için Sertaç Hocama ve enstitüye çok teşekkür ederim. İlgisi olan herkese bu eğitimi kesinlikle almalarını tavsiye ederim.

  Ilknur Uslu
  06 Ocak 2021
  5.0

  Kursdan tam anlamıyla verim almsk istiyorsanız canlı derslere mutlaka katılın. Eğitim için teşekkür @dr.sertacdalgalidere ve @iienstitü umarım wordpress ileri seviye eğitimi de gelir, herkese başarılar diliyorum.