WordPress Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(484)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Simge Atal
18 Eylül 2021
5.0

Sertaç hocaya emekleri için çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir eğitim olmuş.

Ayşe Safiye Bilge
Ayşe Safiye Bilge
18 Eylül 2021
5.0

Bu dersi alana kadar, site kurmanın yazılım bilgisi gerektiren, profesyonel bir iş olduğunu sanırdım. Sertaç Hocamız Wordpress Eğitimi'nde, bize rahatlıkla site kurup onu dilediğimiz gibi tasarlamak için ihtiyacımız olan araçları kullanmayı öğretti. Üstelik bunu büyük bir sabır ve ilgiyle, herkesin anlayacağı örneklerle aktarıyor. Bu eğitim sayesinde, isteyen herkes rahatlıkla site sahibi olabilir. Teşekkürler!

Esin Sevgin
Esin Sevgin
30 Ağustos 2021
5.0

Site yapmak benim için korkulu bir rüya idi, gerçekten bu kadar kolay olduğunu düşünemezdim. Bu kolaylığın en büyük mimarı bize bunu öğreten eğitmenimiz. Burada girdiğim tüm derslerdeki eğitmenlerin çok özverili olduklarını düşünüyorum. Derslere canlı girmeseniz bile videolarla hazırlanabilirsiniz ki ben öyle yaptım. Ödevimi de böyle hazırladım. Enstitü ye böyle bir imkan verdiği için teşekkür ederim, Sertaç Hocama da yürekten teşekkür ediyorum, sabırla ve özveri ile anlatarak bu dersi bu kadar güzel aktardığı için. Böyle bir merakınız varsa mutla bu derse katılın.

mehtap atacan
mehtap atacan
28 Ağustos 2021
5.0

Sertaç Hocamıza binlerce teşekkür ederim. Aldığım bu eğitim sayesinde istediğim siteyi kolayca kurup dizayn edebilirim. İstanbul İşletme Enstitü eğitimleri gerçekten çok eğitici ve pratik. Kesinlikle öneriyorum. Kendi donanımlarınızı arttırmanın en güzel yolu.

Alican Beşerler
Alican Beşerler
28 Ağustos 2021
5.0

Sayın Sertaç Dalgalıdere hocamıza ve enstitüye bu kaliteli eğitim için teşekkür ederim. Eğitimin içeriği gayet kapsamlı, hocamızın anlatımı gayet öğretici. Sertaç hocamız dersleri herkesin öğrenmesi için çok özverili bir şekilde anlatıyor. Eğitim sayesinde kendime sıfırdan bir blog sitesi oluşturdum. İnternet sitesi kurmak veya sitesinin etkileşimlerini artırmak ile ilgilenen herkese bu eğitimi almasını tavsiye edebilirim. Teşekkürler.

Sude Solmaz Topçuoğlu
Sude Solmaz Topçuoğlu
21 Ağustos 2021
5.0

Sertaç hocaya öğretmiş olduğu tüm bilgiler için teşekkür ediyorum. Sayesinde şuan kendi blog sayfamı kurabildim. WordPress eğitimi başta olmak üzere, diğer eğitimleri de bana çok şey kattı diyebilirim.

Musa Can VAR
Musa Can VAR
15 Ağustos 2021
5.0

sertaç hocaya aktardığı tüm bilgiler için teşekkür ediyorum. gayet güzel ve verimli bir dersti.

Furkan Şenyuva
Furkan Şenyuva
09 Mayıs 2021
5.0

Samimi ve içten anlatımı olan Sertaç Dalgalıdere hocama teşekkür ediyorum. Bu faydalı ve güzel eğitimin umuyorum hepimize büyük artıları olacaktır.

Osman Mor
04 Mayıs 2021
5.0

Öğrenmenin yaşı yoktur derler doğru. Gerçekten verilen eğitim öğretici ve etkindi. Hayalinizdeki siteyi yapıp bir yerlere gelmek isterseniz bu eğitimi almanızı tavsiye ederim sizlere.

Hüceste Alev Kaplan
30 Nisan 2021
5.0

Gençler ve benim gibi genç kalmayı bilenler; hayalinizdeki siteyi yaratmak, ileride kendi emeğinizle kurduğunuz sitenizden para da kazanmak istiyorsanız. Kısaca bu işin özünü öğrenmek istiyorsanız sizlere bir önerim var. Türkiye’nin sayılı online eğitim veren, verdiği eğitimleri *herkese öğrenim* sloganıyla ve çok değerli uzman kadrosuyla gerçekleştiren İstanbul İşletme Enstitüsü'nün Wordpress Eğitimi'ne katılın. Eğitmen Sertaç Dalgalıdere’nin önderliğinde; canlı yayında soru sorarak, keyifle ders işlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik belirli bir sayıya kadar da ücretsiz. Sonrasında bana değil, bu imkanı sağlayan İienstitü’ye ve değerli eğitmeni Sertaç Dalgalıdere’ye benim gibi siz de teşekkür edersiniz. Harcadığınız emek, verdiğiniz değerli bilgiler, keyifle yaptığımız dersler için sonsuz teşekkürler kıymetli eğitmenim Sertaç Dalgalıdere. Daha çok hayatlara elinizi uzatmanız dileğimle. Sonsuz saygılar size…