WordPress Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(477)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Furkan Şenyuva
Furkan Şenyuva
09 Mayıs 2021
5.0

Samimi ve içten anlatımı olan Sertaç Dalgalıdere hocama teşekkür ediyorum. Bu faydalı ve güzel eğitimin umuyorum hepimize büyük artıları olacaktır.

Osman Mor
04 Mayıs 2021
5.0

Öğrenmenin yaşı yoktur derler doğru. Gerçekten verilen eğitim öğretici ve etkindi. Hayalinizdeki siteyi yapıp bir yerlere gelmek isterseniz bu eğitimi almanızı tavsiye ederim sizlere.

Hüceste Alev Kaplan
30 Nisan 2021
5.0

Gençler ve benim gibi genç kalmayı bilenler; hayalinizdeki siteyi yaratmak, ileride kendi emeğinizle kurduğunuz sitenizden para da kazanmak istiyorsanız. Kısaca bu işin özünü öğrenmek istiyorsanız sizlere bir önerim var. Türkiye’nin sayılı online eğitim veren, verdiği eğitimleri *herkese öğrenim* sloganıyla ve çok değerli uzman kadrosuyla gerçekleştiren İstanbul İşletme Enstitüsü'nün Wordpress Eğitimi'ne katılın. Eğitmen Sertaç Dalgalıdere’nin önderliğinde; canlı yayında soru sorarak, keyifle ders işlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik belirli bir sayıya kadar da ücretsiz. Sonrasında bana değil, bu imkanı sağlayan İienstitü’ye ve değerli eğitmeni Sertaç Dalgalıdere’ye benim gibi siz de teşekkür edersiniz. Harcadığınız emek, verdiğiniz değerli bilgiler, keyifle yaptığımız dersler için sonsuz teşekkürler kıymetli eğitmenim Sertaç Dalgalıdere. Daha çok hayatlara elinizi uzatmanız dileğimle. Sonsuz saygılar size…

Ceren Demirağ
Ceren Demirağ
28 Nisan 2021
5.0

Bu zamanda herkesin alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. İlk zamanlar sadece fikirlerinizi paylaşmak için açtığınız site bile size uzun vadede farklı kapılar açılmasını sağlayabilir. Sertaç hocanın güzel anlatımıyla keyifli geçen dersler her anlamda çok değerli bence...

Şebnem Sunay
21 Nisan 2021
5.0

Eğitimle birlikte kendi web sitemi yapmayı başardım desem eğitim kalitesi belli olur sanıyorum. İçerik Editörlüğünü aldım, İçerik Uzmanlığı ile yoluma devam ediyorum. Bu alana meraklı ve özellikle gençler bu eğitimleri almalısınız. Bu alanlarda nitelikli personel arayışı her geçen gün artıyor.

Yunus Yetimoğlu
Yunus Yetimoğlu
12 Nisan 2021
5.0

Eğitim çok akıcı ve öğretici tavsiye ederim.

Egemen Erol
05 Nisan 2021
5.0

Başlangıç için çok güzel faydalı bir Wordpress Eğitimi. Sertaç hocanın İçerik Editörlüğü eğitimiyle birlikte alınmalı. :)

Merve Turan
14 Mart 2021
5.0

Eğitimden verim almamak imkansız hocamıza teşekkür ederiz.

Hasene Güner
14 Mart 2021
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Sertaç hocanın geribildirimleri için kendisine çok teşekkür ediyorum! Bu sayede açığımı kapatabileceğimi düşünüyorum.

Berkay Yoldaş
Berkay Yoldaş
13 Mart 2021
5.0

Sertaç hocanın eğitiminden memnun kaldım, kursun ücretsiz olması, verilen bilgiler, ilgi ve alaka için teşekkür ederim.