Video Editörlüğü Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(9)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Egemen Erol
05 Nisan 2021
5.0

Sıfırdan öğrenecekseniz zorlanmadan öğrenebileceğiniz bir eğitim. Ekrem hocanın tane tane çok güzel anlatımı sayesinde kafanız karışmadan sıfırdan öğrenebilirsiniz.

Emine Yiğit
26 Mart 2021
5.0

Başlangıç seviyesi ve tüm seviyeler için anlaşılır harika bir online eğitim olmuş. Sertifikamla birlikte gelen bardak hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim. Video editörlüğü eğitimini ve İstanbul İşletme Enstitüsünü herkese tavsiye edeceğim.

şemsi Spencer
şemsi Spencer
16 Temmuz 2020
5.0

Ekrem Sözen' e sabırla tekrar tekrar özetleyerek benim gibi ilk defa bu eğitimi alan birine bile öğretmiştir. Temel eğitimimi geliştirmek için yine yardımlarına başvuracağım kesin adres.

Ahmet Tarık
17 Haziran 2020
5.0

Tek kelime ile harika. Temelden profesyonelliğe giden yolda panellerin bütün ayrıntılarına girerek detaylı bir şekilde işleniyor. Sorulara hemen yanıt veriyor. Hiç sıkılmadan akıcı bir şekilde geçiyor dersler. Çok teşekkür ederim hocam.

Oğuzhan özçelik
24 Mart 2020
5.0

harika çok fonksiyonlu bir eğitim eğitimde ve eğitimden sonra yardımları için Ekrem hocaya teşekkürler

Taha Tütüncü
Taha Tütüncü
24 Mart 2020
5.0

Çok faydalı ve çok verimli bir eğitim. Aklınıza gelebilecek her detayı öğretiyor ve sorularınızı eksiksiz cevaplayan bir eğitmen. Aylardır buradan aldığım eğitimle çok güzel işlere imza attım. Herkese tavsiye ediyorum.

Ömer Işık
20 Mart 2020
5.0

Gerçekten çok verimli bir eğitim ve çok kaliteli bir eğitmen. Tavsiye ederim.

Ayşe Eriş
Ayşe Eriş
04 Şubat 2020
5.0

Çeşitli programlara katıldım.İnsanı yönlendirmesi ve bilgilendirmesi çok güzel. Canlı dersler çok harika,insan kendini gerçek sınıfta hissettiriyor,hoca ile iletişimde bulunmak, sorularına cevap almak çok güzel bir duygu 40 yıl sonra öğrenci olmak,insanı dinçlestitiyor. Nurdan herkese tavsiye ediyorum.emeği geçen tüm hocalarımıza çok teşekkür ederim.

Emre Atasoy
13 Aralık 2019
5.0

Video editörlüğü eğitimi bu kadar faydalı olabileceğini düşünmemiştim çok teşekkür ederim