Üretim Yönetimi Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Ülkü Aleyna İnaç
Ülkü Aleyna İnaç
28 Mayıs 2021
5.0

Endüstri mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ve benim için çok güzel bir eğitim oluyor. Mühendisliğe giriş dersi gibi oldu benim için. Birçok yeni kavram öğrendim. Hocamızın yaşadığı deneyimlerden daha pratik ilerlemesi dikkat çekiciydi. Teşekkür ederim. :)

Yağmur Köroğlu
04 Mayıs 2021
5.0

Gerçekten harika bir yol gösteren oldunuz ve mesleğe bakış açımı değiştirdiniz. Bu pandemi şartlarında gerçekten videolarınız çok iyi geldi. Bunun için teşekkür ediyorum.

kübra işler
Kübra İşler
04 Mayıs 2021
5.0

Dersler çok keyifli geçiyor ve mutlaka kendinize birşeyler katıyorsunuz. Çok verimli olduğunu düşünüyorum.

Beyza Koca
26 Nisan 2021
5.0

Bahadır hoca çok ilgiliydi. Gerçekten 5 saatte bizi sıkmadan ne kadar çok şey öğrettiğini görünce hayretler içinde kaldım. =) Çok teşekkür ederim.

İhsan Bozkır
13 Nisan 2021
5.0

Gayet keyifli bir eğitimdi. Ders gibi değil ilgiyle izlediğim bir program gibiydi. Açıklayıcı net ve keyifliydi.

Sema Sinem Erbay
12 Nisan 2021
5.0

Canlı derslere katılma imkanı bulamadım ama sonradan videoların hepsini izledim. Bahadır hocadan alacağım bir sonraki eğitimde canlı dersleri kaçırmamaya özellikle dikkat edeceğim. Oldukça keyifli ve verimli derslerdi. Her şey için teşekkürler.

Fulya Keske Yücel
31 Mart 2021
5.0

Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Bu eğitime okuldan arkadaşımın tavsiyesiyle kayıt oldum. Bahadır Hoca alanında tecrübeli ve çok değerli bilgiler paylaşıyor... Sınavı geçip sertifikamı da aldım. Herkese tavsiye ediyorum.

Yağmur Öztürk
29 Mart 2021
5.0

Üretim yönetimi eğitimini başarıyla tamamlayıp sertifikamı aldım. Videolardaki görüntü ve ses kalitesi harikaydı... Değerli bilgiler edindiğim faydalı bir eğitimdi. Sertifikamla birlikte hediye de gelmişti. Enstitü'ye ve eğitmenimize çok teşekkürler.

Lütfi Berk Yılmaz
Lütfi Berk Yılmaz
27 Mart 2021
5.0

Çok güzel çok değerli bilgiler verdiniz hocam. Çok teşekkürler.

İrem Ulusoy
21 Mart 2021
5.0

Derslere online bir şekilde katılamadım fakat sonradan hepsini izledim. Buna rağmen çok keyifliydi. Bahadır hocama keyifli ve öğretici anlatımından dolayı çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir kurstu.