Üretim Yönetimi Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(6)
  Ortalama Değerlendirme 4,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Mushviqe Heydarli
  30 Haziran 2020
  5.0

  Çok başarılı bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık

  Artorius Mert Sayar
  Artorius Mert Sayar
  14 Mayıs 2020
  5.0

  Sizleri tebrik etmek istiyorum; içerik olarak çok zengin bir program ve çok güzel bir ,e-öğrenim portalı hazırlamışsınız. Bu kadar iyi olacağını da hiç tahmin etmiyordum. Bilgi ve emeğinize sağlık öncelikle. Benim amacım sadece sertifika almak değil, bu konularda kendimi daha da çok geliştirmek, yeni bilgiler edinmek, teorik bilgirimi artırmak ve tabiki kişisel gelişimime de katkıda bulunmaktı , sizin bu sertifika eğitimleriniz sayesinde kesinlikle katkıda bulunacaginada inanıyorum ve imkanı olan herkese de bu sertifika programlarını kesinlikle tavsiye ediyorum. Bilginin, okumanın, gelişmenin ve tabiki sertifikanın zararı olmaz. Sertifika programında emeği geçen herkese de gönülden teşekkür ediyor, başarıli programlarınızın devamını bekliyorum.

  Suat Eşgün
  Suat Eşgün
  26 Mart 2020
  5.0

  Başarılı ???

  Çiğdem Kocaman
  Çiğdem KOCAMAN
  28 Eylül 2018
  5.0

  başarılı..

  Abdil İnce
  Abdil ince
  02 Ağustos 2018
  2.0

  Ders çalışmak için metaryel yetersiz ve çok dağınık, sadece slayt anlatıldı,. soru hazırlama etkinliğini çok begendim şimdilik bukadar.

  Hamide Şüheda İbili
  Hamide Şüheda İbili
  25 Temmuz 2018
  2.0

  Dersi anlatan uzmanımız çok değerli vaktini ayırıp bizlerin gelişmesi adına destekte bulunmuş.Emeğinize sağlık. Yorumum aslında uzmana değil sertifikalandırma programının tamamın olacak. Güzel bir uygulama düşünülmüş ve hemen soru sorunca iletişime geçilip cevaplandırılıyor. Ancak eğitimler çok temel düzeyde kalıyor. Tabi beraberinde yapılan sınavlar ve ödevler de çok basit oluyor. Daha kapsamlı eğitim ardından soru kalitesi açısından seçici sınavlar olduğu taktirde kullanıcılara daha çok şey katılabileceği düşüncesindeyim. Tabi böyle olursa sertifika alabilecek kişi sayısı düşer. Zaten böyle kolay olursa her sertifika alanın da o konuyu iyi biliyor diyemeyiz. Ya da şöyle yazabilir sertifikalarda" Temel Düzeyde..... Sertifikası .