Temel Programlamaya Giriş Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(57)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Özge Ağayeva
25 Mart 2021
4.0

Her şey çok açık ve net bir şekilde işleniyor. Eğitim herkesin anlayacağı temel seviyede. Konuyla ilgili bilgisi olmayanlar da katılıp öğrenebilir. Mutlaka faydasını göreceksiniz. Canlı derslere yetişemediğim için video kayıtlarını izledim yine de çok keyifli geçti.

Ömer Furkan TAŞÇI
05 Mart 2021
5.0

Gayet güzeldi, hocamıza teşekkürler.

Eyüp Can Soyucak
01 Mart 2021
5.0

Emekleriniz için çok sağolun Aslı hocam dersinizde gram sıkılmadım keyifle dinledim umarım devamını getirip kendimi geliştirebilirim

Ömer Gündoğdu
Ömer Gündoğdu
27 Şubat 2021
5.0

Küçükken en büyük hayallerimden biri olan yazılıma lisede soğumuşken, o hayali ben de yeniden canlandıran ders ve hoca oldu. Muazzam anlatımı, eğlencesi ve sizleri de derse dahil etme tarzıyla çok kaliteli bir ders ortaya çıkmakta.

R.gülen Aycan
R.gülen Aycan
10 Ocak 2021
5.0

Eğitimimiz harikaydı Aslıhan hocam gerçekten çok iyi anlatıyor eğitimi ben çok beğendim çok teşekkür ederim hocam

Hüseyin Anıl Yarka
20 Aralık 2020
5.0

Programlamaya başlamak isteyen herkese tavsiye ederim. Hocamın çok güzel yönlendirmeleri ve açıklayıcı tanımlamaları var.

Nida Turan
Nida Turan
28 Kasım 2020
5.0

Herkese tavsiyem, programlama hakkında bilgi sahibi olmak için faydalı bir ders. Aslıhan hocama çok teşekkür ederim. 🙏🏻❤️

Selen Delice
Selen Delice
25 Ekim 2020
5.0

Öğretmek için can atan, enerjisiyle insanı derse bağlayan Aslı hocam sayesinde exceli öğrendik, çok teşekkür ederim iyi ki var💕

Anıl Can
13 Eylül 2020
4.0

Gerçekten öğrencilerine çok değer veren bir öğretmen. Dersi almadan önce tereddütlerim vardı ama şu an aldığım için çok mutluyum. Aslı Hoca sayesinde pratik bir şekilde dersin mantığını kavradım ve artık sertifikam var. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve ders alacak olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

Buket Dere
Buket Dere
13 Eylül 2020
5.0

akıcı ve anlaşılır derslerle çok güzel aynı zamanda oldukça verimli dört gün geçirdim. her konuda desteğini ve yardımını alabildiğim bir öğretmen. dersi almayı düşünen herkese önerebilirim. :)