Temel İş Kanunu ve İş Hukuku Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(38)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Canan Ali
Canan Ali
04 Mayıs 2021
5.0

Eğitim gayet başarılı. Lakin slayt üzerinde anlatımlarda özelikle mevzuat anlatılırken asıl yorum kısımlarına ve ana maddelere değinilseymiş daha da akılda kalıcı olabilirdi. İçerik, anlatım süper. Emeğinize ve bilginize sağlık hocam.

Naz Güntürkündür
07 Nisan 2021
5.0

Yelda Ökten'in tüm online eğitimlerine katılmış oldum. Diğer eğitimleri gibi, bu eğitim de içerik ve anlatım açısından harikaydı. Konu hakkında bilgim vardı. İş hayatına ara verdiğim bir dönemdeyim, tekrar etmek amaçlı katılmıştım. Konu hakkında hiç bilgisi olmayan da, tekrar yapmak isteyen de fayda bulacaktır. Tavsiye ederim. Yelda hocamıza ve İienstitü'ye de teşekkürler.

Süreyya Temur
30 Mart 2021
5.0

Online Temel İş Kanunu ve İş Hukuku Eğitimi içeriği açısından dopdolu ve her meslek alanı için fayda sağlayacak bir eğitim. Ayrıca sertifika baskı kalitesi ve paketleme de oldukça iyiydi. Sertifikamla hediye de göndermişler. Bu eğitimle iş hayatım için önemli bir adım atmış oldum. Emeği geçenlere ve eğitmenimize teşekkür ediyorum.

Nimet İncesu
26 Mart 2021
5.0

Online olarak katılacağınız en iyi kurslardan birisi. Mutlaka Cv'nize eklemeniz gereken bir eğitim sertifikası. Her sektörü kapsayan öğrenilmesi gereken bilgiler paylaşılıyor. Katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. 

Semanur Gedik
25 Mart 2021
5.0

Dopdolu ve keyifle geçen temel iş kanunu ve iş hukuku eğitimiydi... Sertifikamı da alıp Cv'me ekledim. O kadar faydalı bilgiler edindim ki... Eğitmenimiz de çok bilgili ve ilgiliydi. Kendisine ve enstitüye çok teşekkürler. Katıldığım kaliteli eğitimlerden biriydi.

Ebru Cevher
Ebru Cevher
30 Ocak 2021
5.0

Yelda hocanın Bordro eğitimine katıldım ve iş kanunu eğitiminide sabırsızlıkla bekliyorum, Yelda hocam harika akıcı ders anlatım tarzına sahip. Çok faydalı mutlaka zaman ayırıp eğitimlere katılmanızı tavsiye ediyorum..

Müzeyyen Kalkan
Müzeyyen Kalkan
11 Aralık 2020
5.0

Bugün sertifikamı aldım ve bir adım atabilmiş olmak beni gerçekten mutlu etti,Yelda Hanım'ın samimi yaklaşımı, akıcı ve eğlenceli anlatımı için çok teşekkür ederim. Öğrenmek hepimiz için daima faydalı olacaktır,diğer eğitimlere de mutlaka katılacağım.

Kevser Başaran
17 Ağustos 2020
5.0

Kısa zamanda uzun dönem faydalı olacak bir eğitimdi teşekkür ederim

Nur Kahraman
18 Haziran 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitimdi. Emekleriniz için teşekkürler 🙏🏼

Soner Cenk
Soner Cenk
07 Haziran 2020
5.0

Kendisini bu alanda geliştirmek isteyen herkesin alması gereken faydalı bir eğitim. Aslında karmaşık görünen bilgileri Yelda Hanım tecrübesiyle gayet anlaşılır şekilde anlatıyor, emeği geçen herkese teşekkür ederim.