Stratejik Yönetim Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 4,3
Melih Berkay Çağır
01 Nisan 2021
5.0

Bilal hocanın tüm eğitimleri harika... Online Stratejik Yönetim Eğitimini de başarıyla tamamlayıp sertifikamı aldım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ayhan Çelikoğlu
25 Mart 2021
5.0

Stratejik Yönetim kursu güzel hazırlanmış. Okuldaki sınavım için de faydalı oldu. Katılmak isteyenlere tavsiye ederim. Kaliteli bir eğitim ve eğitmen de çok iyiydi.

Muhammed Yumurtaci
Muhammed Yumurtaci
03 Nisan 2020
4.0

Mükemmel bir eğitim.

Figen Kayadeğirmeni Aydın
Figen Kayadeğirmeni Aydın
30 Ekim 2019
5.0

harika bir eğitim

Ercan Okur
07 Ekim 2019
5.0

İİE öncelikle teşekkür ediyorum.Stratejik yönetim eğitimi , tutumlarınızı kavrayarak düşünülemez planları düşünmenizi, ferah yansımalarınızla dolgun güçlere sahip olmanızı, sonuçlarınızla mantıklı adımlar atarak markalarınızın yüzlerini göstermenizi, sürdürülebilir yönlerinizle tutkulu fikirleri açmanızı, sürekli bir şeyler ekleyerek farkındalıkları çalıştırmanızı, temellerinizi alevlendirerek verimli sanatları projeleştirmenizi, değerlendirmelerinizi gözden geçirerek zamanlarınızla doğru kararlar vermenizi, girişimci ruhlarınızı geliştirerek ilhamlarınızla etkili ilişkiler kurmanızı, dalgalı yükselişlerinizi yararak eşsiz görüntüleri parlaklaştırmanızı, arzularınızı birleştirerek kariyer güçlerinizi kaldırmanızı, açık bilgilerinizle açıklanmayan farkları fark ettirmenizi, benliğinizi vurarak kaldıraçları kazanmanızı, büyük değişikliklerinizi izlendirerek ayrımları belirtmenizi, amaçlarınızla hedeflerinize doğru giderek isabetli ulaşma güçlerine sahip olmanızı, gerçek ve ideal niteliklerinizin en önemli uçuşlarını yaşatmanızı, dalışlı planlama sistemini geliştirerek iştahları arttırmanızı ve daha birçok bütünsel görüntüler oluşturarak güçlü istekleriniz doğacak, çekici arzularınız alevlenecek ve açısal sezgilerinizi geliştirerek farklı yaklaşımlara sahip olacaksınız.Eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, katılımcılara zafer yolunu açacak büyük çaplı yükselimleri gösteren , mükemmellik fikirlerine tutkuyla bağlı olan, kilit alanlarındaki dengeleri önemli ölçüde arttırarak nasıl kariyer yapılacağını öğreten, farklı görüşlerle farklı yüzeylere dokunan, tutunuşları harekete geçiren, geçiş yönlerini pişiren birisi.Herkesin İİE eğitimlerine katılarak esintili oluşumlarının güzelliklerini tutmalarını diliyorum.

İsmail Çalış
21 Ağustos 2019
4.0

Tüm konular ve ders notlarının verilmesi çok iyi olmuş.Teşekkür ederim

Ali Furkan Üstündağ
16 Eylül 2018
1.0

Değerlendirme ve sınav soruları dersten büyük oranda bağımsız. Ne canlı anlatım var ne de videosu yok notlar 600 sayfa neyin neresine bakılacak 7 günde anlamadım.

Vildan Aslan
Vildan Aslan
02 Eylül 2018
5.0

Bilal beyin farklı bir eğitimine de katılmıştım ve memnun kalmıştım. Bu eğitim de benim için çok geliştiriciydi. Teşekkür ederim...

Atakan Bostan
02 Eylül 2018
4.0

Eğitimden memnun kaldım.Görsel anlatım ve ders konuları içerikleri faydalıydı. İş hayatımda artısıyla eksisiyle daha doğru kararlar vermemde katkısı olacağına inanıyorum. Ücretsiz olarak verilen bu eğitim için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bahadır Güngör
Bahadır GÜNGÖR
08 Ağustos 2018
5.0

Super islerle ugrasiyorsunuz