Close
Mobil Menu Bars

SPSS Eğitimi Yorumları

Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Kevser Tuğba Çınar
19 Eylül 2020
5.0

Yüksek lisans tez sürecimde ve makalelerde veri analizi yaparken kendi işimi kendim yapabilmek adına kayıttan satın aldım. Hocamız en temel düzeyden başlayarak her şeyi tek tek anlatıyor. Temel düzeyde kendi analizlerinizi yapıp bu işi öğrenmek için iyi bir eğitim ve iyi bir eğitmen. Kafası karışmış olup yorumlara bakanlara önerimdir.

Nazife öztürk
28 Ağustos 2020
5.0

SPSS temel eğitimini yüksek lisans tez sürecimde yardımcı olacağını düşünerek aldım. Akademik alanda olmak isteyen herkese bilimsel araştırma ve yazma teknikleri dersinin ardından almasını öneririm. Eğitmenimiz öğrenmemizi sağlamak için hem ders içinde hem ders dışında tüm bilgisini içtenlikle paylaşıyor. Gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.

Ali Baloğlu
12 Ağustos 2020
5.0

Mehmet Hocamızın değerli katkıları ile SPSS programını kullanabilir hale geldim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Derslerimizi uygulamalı olarak gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür eder, ilgili arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Sümeyye Karahüseyin
22 Haziran 2020
5.0

Başarılı bir SPSS eğitimi oldu. Emeğiniz için teşekkürler.

Başar Kaymak
18 Haziran 2020
5.0

Anlatımıyla özellikle sıfırdan öğrenmek isteyenler için SPSS'i anlaşılır kılan Mehmet Hoca, her durumda ulaşılabilirliğiyle de eğitime ve bilgiye verdiği onemi açıkça göstermektedir. Çok keyif alabileceğiniz ve detaylı ögrenme fırsatı bulabileceğiniz bir eğitim.

Abdishakur Ibrahim Abdi
02 Haziran 2020
5.0

Gerçekten son derece başarılı ve mütiş bir şekilde anlattıldı hocamız tarafindan .Derslerde recording olarak izlediğim için sorduğum sorularda samimi bir şekilde yanıtladığı için ayrıca teşekkür ederim.

Ceren şenyüz
02 Mayıs 2020
5.0

çok keyifliydi, sıfırdan öğrenmiş oldum spss'i ve daha önce kafamı karıştıran birçok yer Mehmet Hoca sayesinde anlaşılır hale geldi...

Ecem Alperöz
20 Şubat 2020
5.0

Oldukça verimli ve akıcı bir eğitimdi emeğiniz için teşekkürler. Eğitime sizler de katılın

Zeynep Melis Kamışçı
20 Şubat 2020
5.0

Uygulamalı ve akılda kalıcı bir şekilde öğretiyor. Eğitimlerini herkese tavsiye edebilirim.

Nimet Yeşilçayır
17 Şubat 2020
5.0

Dersi aldığınızda farkedeceksiniz ki Mehmet hoca zoru kolay hale getiriyor, ders akıcı ve interaktif bir şekilde devam ediyor. SPSS öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim. Katkı sağlayacağına eminim.

Nazlı Pehlivan Yirci
17 Şubat 2020
5.0

Mehmet hoca hangi dersi verse gözüm kapalı alırım:) çünkü İİşletme Enstitüsü'ndeki tüm eğitimciler gibi çok kaliteli bir eğitim veriyor. Ders uygulamalı bir ders,akademik çalışmalarınız için de çok gerekli. Ders katılımında öğrenci aktifliğine önem veren eğitimcimizle gerek ders esnasında gerekse tüm iletişim ağlarını kullanarak görüşebilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bu önemli bir detay çünkü bilginin paylaşımını önemseyen bir eğitimci,o yüzden gönül rahatlığıyla yazabilirsiniz. Ders sizi korkutmasın zira bu platformda öğrenmemeye yer yok :)

Uğur Alemdar
14 Şubat 2020
5.0

son derece mükemmel bir eğitim kesinlikle herkesin katılmasını tavsiye ederim. Adım adım her şekilde öğretilen bir eğitim programı Mehmet Hoca gerçekten tek tek ilgileniyor. Müthiş öz verisi için teşekkür eder akademik yönde ilerlemek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir eğitim programı