SPSS Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(25)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Gül İçen
30 Mart 2021
5.0

Bu eğitime herkes katılmalı! Eğitmen o kadar ilgili ki... Tüm sorularıma cevap aldım. SPSS için hep ön yargılı ve çekimserdim ama hem öğretici hem keyifli geçen bir süreç oldu benim için. Online SPSS eğitiminde daha iyisi olamazdı... Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 

Ayşe Yaşar Pirti
28 Şubat 2021
5.0

Eğitimin anlamlılık düzeyi çok iki. Teşekkür ederim. SPSS de analiz ve yorumlamasını yapmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Arzu Oğuzkurt
01 Şubat 2021
5.0

SPSS eğitimi alabileceğiniz eğlenceli ve öğrenebileceğiniz yer

Büşra Salman
Büşra Salman
29 Ocak 2021
5.0

Akademik alanda olmak isteyen herkesin alması gereken bir eğitim. Mehmet hoca da enerjisi ve tüm ilgisiyle SPSS'i çok anlaşılır ve basit kılıyor. Eğitimi almak isteyenlere çokça tavsiye edilir :)

Büşra Salman
Büşra Salman
29 Ocak 2021
5.0

Akademik alanda olmak isteyen herkesin alması gereken bir eğitim. Mehmet hoca da enerjisi ve tüm ilgisiyle Spss'i çok anlaşılır ve basit kılıyor. Eğitimi almak isteyenlere çokça tavsiye edilir :)

Zülal Ateş
29 Ocak 2021
5.0

Ders çok interaktif bir biçimde gerçekleşiyor. Mehmet hocamız takıldığımız yerleri anında cevaplıyor, tekrarlarda bulunuyor. Bir SPSS temel dersinden ne almanız gerekiyorsa hepsini eksiksiz alabiliyorsunuz. Anlatılanların tekrarı kadar pratik de yapmayı gerektiren bir ders aynı zamanda. Bu eğitim ile ilgilenenlere Mehmet hoca gibi bir şans varken şiddetle tavsiye ederim.

Merve Önol
29 Ocak 2021
5.0

SPSS'i biliyorum diyene bile yeniden öğretebilen bir deneyim ve anlatım tarzı. SPSS'i mutlaka Mehmet hocadan öğrenin.

Kudret Öktem Öztürk
29 Ocak 2021
5.0

Nicel araştırmalarda çok yeni biri olarak söyleyebilirim ki çok verimli geçiyor. Kendi verilerimin analizine başladım bile. Teşekkürler hocam.

Samet Babadağ
Samet Babadağ
29 Ocak 2021
5.0

Gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz. SPSS öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Berna Mutlu
27 Ocak 2021
5.0

Mehmet Hocam her aşamayı tane tane anlatıyor. Sorulan her soruya tek tek cevap verme gayretinde. Dersi öğrenmemiz adına içten bir ilgi duyuyor. Yolunuz Mehmet Hoca'ya illa ki bir düşsün arkadaşlar.Tavsiye ederim