Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 13 Nisan
SEO Eğitimi
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 12.935 kişi katıldı.
seo eğitimi, iienstitu seo kursu, seo eğitimleri, seo kursları, seo sertifika
299 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 13 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 19 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz

SEO Eğitimi - Kursu

Web sitenizin görünürlük ve trafiğini artırmanın anahtarı etkili bir SEO eğitimidir. SEO Eğitimi sayesinde sitenizin tıklanmalarını ve tanınırlığınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. SEO online eğitim programı, web sitenizi optimize etmeyi ve Google algoritmalarının önemini kavramanızı sağlayacaktır.

SEO, web sitenizin başta google olmak üzere arama motorlarından aldığı trafiği arttırmak için yapılan bir optimizasyondur. Eğer bir web siteniz varsa veya web sitesi oluşturmak istiyorsanız arama motorlarında üst sıralarda olmayı isteyeceksiniz. SEO online eğitim programı web sitenizi optimize etmeyi öğretecektir. Google arama motorunun algoritmalarının neler olduğunu ve neden önemli olduğunu öğreneceksiniz. Gerçek SEO teknikleriyle web sitenizi daha uyumlu hale getirebilirsiniz. 

SEO Eğitimi (Online Eğitim)

Google hakkında bilgi edinerek sitenizi Google’a tanıtabilmek için uygulayabileceğiniz tüm SEO çalışmaları hakkında bilgi sahibi olacak, teknik optimizasyon, içerik optimizasyonu ve tanıtım çalışmaları kavramlarını detaylı olarak öğrenerek sitenizin iyileştirilmesini sağlayabileceksiniz. Sektörel anahtar kelimeler doğrultusunda sitenizi daha üst sıralara taşımak istiyorsanız bu eğitim tam size göre.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

1. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.

2. Aktif internet bağlantısı

SEO eğitimine kimler katılmalıdır?

 • E-ticaret web sitesi yetkilileri, sorumluları
 • Kendi web sitesinin trafiğini arttırmak isteyenler,
 • Bir şirkette SEO uzmanı olmak isteyenler,
 • SEO hizmeti veren dijital ajansta SEO uzmanı olmak isteyenler,
 • İşletmelerin pazarlama sorumlulukları,
 • Bu alana ilgi duyanlar.

Neler öğreneceksiniz?

 • Web sitelerini iyileştirmek ve SEO uyumlu hale getirmek için hangi teknik maddelere dikkat edilmeli?
 • Teknik kontroller nasıl yapılmalı? Teknik maddeler nasıl iyileştirilmeli ve nasıl çözülmeli?
 • İçerik optimizasyonu kapsamında bir web sitesi içeriği nasıl olmalı; anahtar kelimeler nasıl kullanılmalıdır?
 • Sağlıklı bir backlink ağı nasıl oluşturulur gibi konularda detaylı bilgi edineceksiniz.

Ayrıca daha fazla kişiye organik yöntemlerle ulaşabilmek için arama motoru optimizasyonuna uygun içerik oluşturmayla ilgili ipuçları bulacaksınız.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • SEO nedir?
 • Google nasıl çalışır?
 • Seo neden önemli?
 • Başlık yapılandırması
 • Sayfa içi etiketler doğru kullanımı, başlık, görsel
 • Bulunamayan sayfalar, yönlendirilen sayfalar nedir?
 • Site hızı, Sitenize en optimum şekilde hız optimizasyonu nasıl yapılır?
 • Mobil SEO nedir?
 • İçerik hazırlama, doğru içerik nasıl oluşturulur?
 • Anahtar kelime seçiminde dikkat edilecekler nelerdir?
 • Off-page optimizasyon nedir?
 • Kaliteli ve doğru backlink oluşturmak
 • Zararlı backlinkleri temizlemek
 • Screaming Frog, Google Analytics ile SEO bakış açısı
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Eren Ümit Kaplan
Özgeçmiş

Türkiye'nin önde gelen SEO ajansında SEO Yöneticisi olarak görev almaktadır. Google Analytics ve Semantic Web konusunda da uzmanlığı bulunmaktadır. SEO konusunda çeşitli üniversiteler ve kurumlarda eğitim vermektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz kurslar sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
 • 350 gr kağıda baskı.
Sertifika
Yorumlar(11)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Burak Ertan
Eren Albayrak
30 Aralık 2019
5.0

Hiçbir şey bilmeyen gerçekten 0 olan bir insan için oldukça başarılı bir eğitim. Bilgili birisi içinde Eren Ümit Kaplan eğitimcimiz oldukça bilgili, eğitimli ve deneyimli biri olduğu için bu eğitimde katkısı çoktur. Her sorunuzu, aklınıza takılanı eğitim içerisinde veya dışarısında yardımcı olmaktadır. Kendisinede ve iienstitu'ye de ayrı teşekkür ediyorum. Başarılı bir eğitim.

Burak Ertan
Murat Coşkun
16 Aralık 2019
5.0

Yazılım ve bilişim sektöründe hizmet (web sitesi, e-ticaret sitesi, ERP Danışmanlık vb.) veren birisi olarak sürekli araştırma yapmak gelişime ve değişime ayak uydurmak zorundayım. Zamanımı verimli değerlendirmek için kayıt olarak bir deneme yapmak istedim. Aklımdaki ilk soru şuydu. Ücretsiz yani beleş bir eğitim ne kadar kaliteli olabilir ki? Eğitimin içeriği eğitmenin kalitesi ve samimi yaklaşımı ile dolu dolu ve verimli geçen bir hafta sonunda tek bir söz söylemek kaldı. Helal olsun, elinize, dilinize ve emeğinize sağlık. Geleceğinizin kişisel gelişim ile şekillenmesi için eğitimlere kesinlikle katılmanızı tavsiye ediyorum. Böyle bir eğitimi sunan İstanbul İşletme Enstitüsüne ve eğitmen Eren Ümit Kaplan'a teşekkür ediyorum.

Burak Ertan
Fatma Solmaz
12 Aralık 2019
5.0

Tek kelimeyle harika!! Anlaşılır ve bir o kadarda ilgili hocamız

Esra Tümenci
30 Eylül 2019
5.0

Merhaba ücretsiz kursa kaydoldum ancak derslere giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz

Burak Ertan
Özcan Aydınburun
24 Eylül 2019
5.0

Eğitmen oldukça donanımlı. Kursu bitirdiğinizde SEO 'nun temellerini öğrenmiş oluyorsunuz. Kurs içerisinde faydalı uygulamaları anlatıyor. İlgisi olan kişilerin eğitimi almasını öneririm.

Bilser Dönmez
06 Ağustos 2019
4.0

Hoca oldukça donanımlı. İlk aşamada ihtiyaç olan birçok şeyi anlatıyor. Birebir sorulan soruları da cevaplıyor. Kaçırdığınız dersi sonradan izleyebilirsiniz. Hem keyif alacağınız hem de bilgileneceğiniz bir ders olacak.Kısa bir sürede hap bir eğitim.

Burak Ertan
Ayşenur Demirkale
06 Ağustos 2019
4.0

İyı faydalı bir eğitim.

Burak Ertan
Alaatdin Cem Düzgün
16 Temmuz 2019
5.0

İşimden dolayı canlı eğitimlere tam manası ile katılamasamda canlı derslerin tekrarı ile gayet başarılı bir eğitim geçirdim.

Ercan Okur
22 Haziran 2019
5.0

İEE önce teşekkür ediyorum.SEO eğitimi, en derin arzuları belirleyerek hızlı bir şekilde hayata geçirmenizi, görkemli açıları aydınlatarak faydaları ilişkilendirmenizi, damak tatlarını reklendirerek havayı çoşturmanızı, duygularınızı daha istikrarlı hale getirmenizi, hayalinizdeki ihtiyaç duyduğunuz becerileri süratlendirmenizi, önemli öneme sahip stratejik kararlar almanızı, başarı katkılarını görerek tutkularla ışıldamanızı, fikir ruhlarında yüzerek şahikalara ulaşmanızı, yaşamsal aksiyonlarla doğru düşünce tiplerini geliştirmenizi, ilişki düzeylerini karşılıklı olarak arttırmanızı, görüşleri etkileyerek bağlanmalara tutulmanızı, yapıcı gelişmelerin tüm yönlerini iple çekmenizi ve daha birçok yaratıcı yeteneklerinizi geliştirecek, kendinize daha çok güvenmeye başlayacak ve kendinizi daha çok seveceksiniz.Eğitmenimiz Eren Ümit Kaplan, gruplara verimli vizyonların güzelliklerini gösteren, mükemmel örgülerin tabanlarını şekillendiren, göz kamaştırıcı ideal görünüşleri açıklayan, amaçları zevklendiren ve görünümlere can veren birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak tutkularına bağlı olmalarını diliyorum.

Burak Ertan
Zeynep Şengül
12 Mayıs 2019
5.0

SEO eğitimi çok öğretici geçti, dikkat edilmesi gereken noktaları Eren Ümit öğretmenimiz sayesinde daha kolay anlayabildik, sorularımızı yanıtladı ve bize yardımcı oldu. Kendisine ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkür ederim. SEO Eğitimi'ni herkese tavsiye ediyorum.

Akmuhamed Yegenov
02 Mayıs 2019
5.0

Thanks for everything

Tüm Yorumlar