Satranç Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(44)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Beyza Koca
26 Nisan 2021
5.0

Erdem Hoca inanılmaz güzel anlatıyor. Küçükken çat pat öğrendiğim satranç bilgimle katıldım derse ve oyunun asıl önemli olan kısmının 'bakış açısı' olduğunu çok eğlenceli bir şekilde öğrendim. Umarım içinizdeki o çocuk ruhu hiç eksilmez =). İnanılmaz bir öğretmensiniz. Sayenizde chess.com da her gün mutlaka 1-2 maç yapmayı kendime alışkanlık haline getirdim. Keşke sizin gibi öğretmenlerimiz olsaydı küçükken daha erken başlasaydık böyle oyunlara...

Julide Unutur
Julide Unutur
05 Nisan 2021
5.0

Erdem Hoca gerçekten de işinin ehli bir eğitmen. Keyifli ve anlaşılır bir dille yapmış olduğu eğitim için de ayrıca kendisine çok teşekkür ederim. :)

Başak Tuğra Ay
30 Mart 2021
5.0

Online Satranç Eğitimi herkesin katılabileceği ve anlayabileceği bir eğitim. Erdem hocamıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Keyifle takip ettiğim bir eğitim oldu. Sertifikamla gönderilen hediyeler için Enstitü'ye ayrıca teşekkür ederim.:)

Irfan Emecen
İrfan Emecen
14 Mart 2021
5.0

Değerli Erdem hoca satrançta çağ atlayacaksınız. kaliteli eğitiminden nasibimi aldığım için mutluyum. Tavsiye ederim

Meral Polatçı
11 Şubat 2021
5.0

Çok güzel bir eğitim

Behiye Nur Uygun
07 Şubat 2021
5.0

Erdem hoca gerçekten çok güzel anlatıyor, satranç öğrenmek istiyorsanız eğitime katılmanızı tavsiye ederim.

Badrul Islam Elsevar
Badrul Islam Elsevar
06 Şubat 2021
5.0

Erdem Hoca satrançtaki şahtır ve verdiğim puanım ona göre

Seçil Kahraman
Seçil Kahraman
17 Kasım 2020
5.0

Satrancı bilmiyorum, öğrenmeyi denedim ama anlamıyorum; bir keresinde oynarken öğreneyim, dedim; çoban matı oldum, o gün bugündür de soğudum [bunu ben diyordum:)] diyorsanız... Tam da yerine geldiniz! Erdem hocamın her kesime hitap eden anlatımıyla eğitimi aldıktan sonra satranç oynayabileceğiniz gibi, küçük yaş grubuna (çocuğunuza, yeğeninize, hatta torununuza…) da öğretebileceksiniz… Bu bir savaş-strateji oyunuysa öğreneceğiniz taktikler de cabası… Eğitimi alanlara başarılar dilerim…

Merve Aydar
Merve Aydar
15 Kasım 2020
5.0

Hiç bilmediğim satrancı Erdem hocamızın emekleri ile şu anda oynama düzeyine gelip oynamaya başladım. Bu eğitime katılmanızı tavsiye ederim.

Gaye Dilek Gezer
05 Ekim 2020
5.0

İşini bu denli seven, duygusal zekâsı yüksek, öğrencilerine ilgili ve zaman ayıran nasıl anlatsam ki hocamı; beceriksiz olduğumu düşündüğüm bir alanda beş gün eğitimden sonra bugün satrançta bilgisayar maçımı kazandım. Bu kadar çabuk hem de. Bana bile öğretti helal olsun. Konsatrasyon sorunum vardı, net bağımlılığı her tür stresten insanı uzaklaştıracak bir eğitim. Şiddetle tavsiye ederim. Enstitüye de sorunlarımızı çabuk çözdükleri ve de böyle güzel eğitimler açtıkları için teşekkür ederim. Dilerim farklı dillerde de eğitim olur.