Close
Mobil Menu Bars

Satış Yönetimi Eğitimi Yorumları

Yorumlar(19)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ayşe Seha Sezgin
16 Ekim 2020
5.0

Ali Bey'e buradan da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Satış alanında kariyer hedefleyen herkese öneririm, anlattığı her konuyu örneklerle pekiştirerek daha iyi anlamanıza yardımcı olıyor.

Tuğçe Maraş
07 Temmuz 2020
5.0

Derslere online olarak katılamasam da kendi alanıma yönelikte örnekler vermiş hep. Çok güzel anlatımı var. Hiç sıkılmadan 2 eğitimini de ( Satış Yönetimi & Satış Koçluğu) aldım. Çok faydalı oldu. Böyle eğitimi ücretsiz sunduğu için çok teşekkür ederrim.

Yücel Sezer Bekler
22 Mayıs 2020
5.0

Örnekler ile dolu, güzel hazırlanmış kurgular içeren ve her sektöre yönelik ilgi duyanlar için faydalı bir eğitim. Ali Bey'in ellerine sağlık.

Faruk Başaran
21 Mayıs 2020
5.0

Heyecanla beklıyorum eğitimi.Çok teşekkürler..

Cansu Özdemir
21 Mayıs 2020
5.0

Ali Kayacan hocamız derslerini ezbere anlatmak yerine, kendi deneyimleri ve fikirleriyle zenginleştiriyor. Bu platformda katıldığım en yararlı derslerdendi.

Muhammed Aliyev
19 Mayıs 2020
5.0

Sitedeki en iyi eğitimlerden!

İlhan Ören
16 Mayıs 2020
5.0

Tecrübe, bilgi ve birikimini zemin olarak alıp aktardığı bilgiler için teşekkür ederim. Ezber üzerine değil öğretme üzerine çalışmasını nacizane takdir ediyorum.

Mehmet Can
07 Mayıs 2020
5.0

Ali Bey gerçekten çok tecrübeli hakim konulara ve çok yaşanmislik var teşekkür ederiz katkılarından ötürü..

Ebru Aydın
12 Nisan 2020
5.0

Sayın Ali Kayacan Hocanın anlatımı,bilgisi ve donanımı muhteşem.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Xiayida Maimaiti
22 Eylül 2019
5.0

Ali hoca, Çok güzel ders anlatıyor. satış yönetimi dersinde inanılmaz verimli bilgileri elde ettim. teşekkür ederim.

Emre şimşek
12 Mayıs 2019
5.0

mükemmel bir hocadır kendisi

Buğra Han Aslan
22 Nisan 2019
5.0

derse olan katılımda görmüş olduğum değerli hocamın değerli vaktini ayırarak bizlere bişeyler öğretme çabası takdire şayandır.

Emre çelik
17 Nisan 2019
5.0

İlk önce İstanbul İşletme Enstitüsü'ne bize bu eğitim fırsatlarını verdiği için başta kendim olarak sonradan da diğer katılımcılar adına bir teşekkürü borç bilirim.Ali Kayacan Hocama içten,etkili anlatışı ve öğretme isteği için ayrıca çok teşekkür ederim. Eğitim programının konusuna gelirsek satış ve pazarlama üzerine etkili dersler işledik. Günlük hayatta uyguladığımız yada bize uygulanan tekniklerin iç yüzünü görmüş olduk. Eğer satış tekniklerini neden sonuç şeklinde öğrenmek istiyorsanız çekinmeden katılın. Şimdiden hepinize güzel bilgiler ve başarılar diliyorum :)

Kader Kunduz
15 Nisan 2019
5.0

Merhaba; İlk etapta uzaktan eğitim diye tedirgin oldum ama egitimin her saniyesini izledigimde gercekten hem eğitmenimiz ALİ KAYACAN beye hemde hazırladığı içeriğe hayran kaldım.Ciddi donanımlı ve kendinden emin anlatışı bana çok şey katmıştır.Tekrardan çok teşekkür ederim.syg

arzu bayram
16 Mart 2019
5.0

Ali bey ile dersler çok verimli geçti çok şey öğrendim kendisinden.yıllardır sektörün içinde olmasının verdiği tecrübeyle bize çok katkısı oldu.ders meteryalleri notları en önemliside engin tecrübesiyle çok şey kattığı için Ali bey ve istanbul işletme enstitüsüne çok teşekkür ediyorum.mutlaka katılın eğitime

öztürk Kürelioğlu
20 Şubat 2019
5.0

Müdürüm özledim eğitimlerinizi ve ışık tutmalarınızı. Başarılar bizlere ve sizlere

ERCAN OKUR
18 Şubat 2019
5.0

İEE ilk önce teşekkür ediyorum.Satış yönetimi eğitimi, değişik etkilere sahip olmanızı, bulunduğunuz konumları anlamanızı, başarılarınızı en iyi dereceye çıkarmanızı, sorumlulukları ve planları oluşturmanızı, tasarım geliştirmeleri ve yönetilmeleri öğrenmenizi, oranlama becerilerinizi geliştirmenizi, paketlemeleri ve müşteri kazanımlarını artırmanızı ve daha birçok dolu dolu tutunma yaklaşımlarını etkili bir şekilde öğreneceksiniz.Eğitmenimiz Ali Kayacan, hayatın içindeki işlerin gerçekleşmesini amaçlayan, her günün yüksek bir seviyeye çıkması için uygulama yapan, bilgi ve ilham verici konuşmasıyla grubla iletişim sağlayan, enerjik ve sevgi dolu birisi.Herkesin İEE katılarak harikaları tatmasını istiyorum.

Ferhat çakır
10 Şubat 2019
5.0

Harika bir site :)

Mustafa Kemal ÇALIŞIR
25 Ocak 2019
5.0

Ali hocanın kendine özgü anlatımıyla çok verimli geçen bir eğitim oldu. Böyle bir imkanı sağlayan İİE ekibine de teşekkür ederim.