Close
Mobil Menu Bars

Satış Koçluğu Eğitimi Yorumları

Yorumlar(13)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Tuğçe Maraş
07 Temmuz 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu. Başta Ali hocama sonra da tüm İİE ekibine çok teşekkür ederim. Ali hocayı dinlerken saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ayrıca sorulan sorulara da hemen cevap veriyor. Çok çok memnun oldum kendisiyle tanıştığım ve eğitim aldığım için.

Fatih Çelebi
11 Haziran 2020
5.0

Ali Kayacan, alanında gerçekten uzman bir eğitmen. Satış konusunda kendini geliştirmek isteyenler için oldukça faydalı bir eğitim.

Yücel Sezer Bekler
22 Mayıs 2020
5.0

Sadece satışta değil hayatın bir çok alanında kullanılabilecek bilgiler içeren faydalı bir eğitim. Yöneticilik düşünen kişiler muhakkak tercih etmeli.

Kıvanç Işıkman
21 Mayıs 2020
5.0

Ali Bey’in anlatımı ve gerçek saha koçluğu örnekleri içermesi oldukça iyi

Gökhan Tıpırdamaz
19 Mayıs 2020
5.0

Ali hocama çok teşekkür ederim. Eğitim oldukça katkılıydı. Aynı sektör tecrübesinde oluşumuz aynı dili konuşmak gibiydi. Çevremde ki herkese de tavsiye ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Samed şen
16 Mayıs 2020
5.0

Mükemmel geçen bir eğitim süreciydi. Ali hocam eğitimde çok aktif. Çok verimli notlar paylaşıyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Neredeyse istisnasız sorulan her soruyu cevaplıyor. Bana çok şey kattı. Eminim sizlerede katacaktır. Emeğinize sağlık Ali hocam

Yaşar Kuruducu
04 Mayıs 2020
5.0

Ali KAYACAN Hoca. Güzel insan. Emeğini esirgemeyen, Anlatım tarzı, Bilgi birikimi, Meslekteki tecrübesi, Beyfendiliği, Onun için ne söylesem az olur. Engin bilgi tecrübesiyle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Onur Topuz
09 Nisan 2020
5.0

Eğitimdeki bilgi birikimi , tecrübeleri ve konu anlatımıyla oldukça iyi bir eğitimci Ali Bey, teşekk

Elif Demir
09 Nisan 2020
5.0

Tek kelime ile mükemmeldi. Eğitimde kalmamı sağlayan en önemli etken Ali hocaydı. Çok akıcı ve anlaşılırdı. Bir saniye bile sıkılmadan dinledim. Çok teşekkürler.

Oğuz Aydinoğlu
06 Nisan 2020
5.0

Ali KAYACAN hocamıza çok teşekkür ederim çok verimli bir eğitim oldu. Mevcut durumumun üzerine eğitimden sonra farklılaşmış bir bakış açısı ve sistematik kazanımı oldu. İş hayatının öncesi,sırası döneminde alınmasınıngerçek anlamda fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Ferhat Doğan
22 Mart 2020
5.0

Ali Hoca gerçekten çok deneyimli biri, tecrübesiyle verdiği bu eğitimden gerçek anlamda çok faydalandım. İşi özellikle satış olan herkese tavsiye ederim, Ali Hoca'ya teşekkür ederim.

Ercan Okur
25 Aralık 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Satış koçluğu eğitmenimiz Ali Kayacan, ortakça içsel tesirli uygulamalarla mükemmel derecede satış performanslarımızı arttırmamız uğruna yenilikçi ve iddialı bakış biçimlerini bizlere göstermekte. Ve deneyimli görüşleriyle stratejik planlamalarla kendini tanıtarak özleri duyumlandırdığı için çok teşekkür ederim. Başarılı sanatları görebilmek yıldızlara odaklanmak kadar önemlidir. Satış süreçlerini en iyi şekilde sunmak isteyen herkesin bu eğitime gelmesini gerek duyuyorum.

Aysun Emir
11 Aralık 2019
4.0

Ali Kayacan hocamızın ders anlatımı akıcı ve çok güzel bir yorumlama tekniği bulunuyor. Hocamıza Çok TEŞEKKÜR ediyorum . İİENSTİTÜ Kurucularına , Ekibine ve Hocalarına çok TEŞEKKÜR EDERİM. Yeni eğitimlerle hayat yolumda sizlerle olmak temennisiyle