Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(17)
  Ortalama Değerlendirme 4,9

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Vildan Öztoprak
  03 Eylül 2020
  5.0

  Nevzat hocamıza verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Anlatımında kullandığı örnekler ve yaşanmışlıklar dikkat çekici ve akılda kalıcı.

  Zahide Ağca
  Zahide Ağca
  21 Ağustos 2020
  5.0

  Çok verimli bir dersti Nevzat hocamızın akıcı anlatımı gayet akıcı ve öğreticiydi.Teşekkür ederiz hocam

  Kübra İleri
  16 Temmuz 2020
  5.0

  Çok keyifli bir ders gerek Nevzat Hocanın anlatımı, gerek içerisindeki bilgiler. Sağlık sektöründe olmasanız bile bu eğitimi almanızı sevgi ile tavsiye ederim.

  Dilara Pehlivan
  03 Temmuz 2020
  5.0

  Nevzat hoca ile ders çok keyifli.Hocamız dersi sıkmadan örnekler vererek anlatıyor. Çok teşekkür ediyorum.

  Yurdagül Ayşe Ay
  Yurdagül Ayşe Ay
  21 Haziran 2020
  5.0

  Tereddüt etmeden katılım sağlayabileceğiniz eğitim bitiminde birçok bilgiye sahip olacağınız keyifli anlatımıyla dinlemekten zevk alacabileceğiniz bir eğitim.. Her şey için çok teşekkürler nevzat hocam

  Hilal Bağcı
  21 Haziran 2020
  5.0

  Paramedik mezunuyum. Sağlık sektöründe olduğum için katıldım bu eğitime ve bana bir sürü şey kattı. Derslerde yazdığımız en ufak şeylere bile tek tek cevap verip ilgilenen birisi Nevzat hoca. Dersleri sıkılmadan, ara sıra bize sorular sorarak verimli geçiyor. Emekleriniz için teşekkürler.

  Berat Avan
  Berat Avan
  16 Haziran 2020
  5.0

  Nevzat Hoca sağ olsun dersi gayet akıcı anlatıyor. Arada bir bize sorular sorarak derse katılmamızı ve daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor.Gereksiz bilgilere yer vermiyor. Teşekkürler.

  Banu Bozkurt
  04 Haziran 2020
  5.0

  Donanımı, bilgi aktarımındaki mükemmelligindeki akıcılıgı, güleryüzü, özlüğe saygısıyla ve hepsini içten samimiyeti ile yogurup derslerin nasıl geçtiğini anlamamayı bırakın,ders bitmese dedirten bir egitmen;derslerle ilgili bir çok sey ögrenmenin yanında hayata dair küçük anektotlarla enerjinizi arttırıp olaylara bakışınızda farkındalıklar sunan bir eğitim...fazlası var eksiği yok..emeğinize ve yüreğinize sağlık Nevzat Hocam :)

  Kader Acar
  Kader Acar
  28 Mayıs 2020
  5.0

  Hemşirelik bölümü okuyorum mesleğime ve genel olarak bana katkıda bulunacak birçok Bilgi edindim. Nevzat Hocamızın anlatımıyla çok faydalı ve keyifli bir hafta geçirdim. Eğitimin sonunda sertifikayı da sipariş verdim.Tüm hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim :)

  Cansu Marangoz
  Cansu Marangoz
  23 Mayıs 2020
  5.0

  Dersi merak ediyorum ama Sağlık Yönetimi mezunu olduğum için ve şu an iş bulma odaklı olmamdan dolayı başka zaman değerlendirmek üzere bu dersi bekletiyorum :)