Sağlık Kurumları İşletmeciliği Comments

Back to Training Page
Comment(21)
Course Rating 4,8
Derya Can
Derya Can
30 Eylül 2021
4.0

nevzat hocamıza güzel anlatımı ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim. ses sorunu giderilirse çok daha iyi performans'a ulaşacak tır.

Dilan Başaran
10 Nisan 2021
5.0

Nevzat hocanın anlatımı o kadar güzel ve eğlenceli ki dersin bitmesini hiç istemiyordum. Çok teşekkür ederim hocam bu verimli eğitiminiz için.

Melike Yavuz
08 Nisan 2021
5.0

Nevzat Bey'den çok verimli bir eğitim aldım. Açıkçası dersleri en akıcı şekilde anlatan tek eğitmen diyebilirim. Enerjisini yad etmek için tekrar kayıt olmayı düşünmüyor değilim.😂

Şeyma Şenses
07 Nisan 2021
2.0

Gerçekten NEVZAT HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM. Konuşmasındaki naiflikle beraber akıcı bir anlatımı var. Ben bu sertifikayı aldıysam Nevzat hocamın akılda kalıcı cümleleriyle aldım. Tavsiye ederim herkese. Çok ama çok teşekkür ederim hocam. Nevzat hocamın sayesinde vermiş olduğu derslerden 2 sertifika aldım. Allah nasip ederse 3. sertifikamı alacağım...

Vildan Öztoprak
03 Eylül 2020
5.0

Nevzat hocamıza verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Anlatımında kullandığı örnekler ve yaşanmışlıklar dikkat çekici ve akılda kalıcı.

Zahide Ağca
Zahide Ağca
21 Ağustos 2020
5.0

Çok verimli bir dersti Nevzat hocamızın akıcı anlatımı gayet akıcı ve öğreticiydi.Teşekkür ederiz hocam

Kübra İleri
16 Temmuz 2020
5.0

Çok keyifli bir ders gerek Nevzat Hocanın anlatımı, gerek içerisindeki bilgiler. Sağlık sektöründe olmasanız bile bu eğitimi almanızı sevgi ile tavsiye ederim.

Dilara Pehlivan
03 Temmuz 2020
5.0

Nevzat hoca ile ders çok keyifli.Hocamız dersi sıkmadan örnekler vererek anlatıyor. Çok teşekkür ediyorum.

Yurdagül Ayşe Ay
Yurdagül Ayşe Ay
21 Haziran 2020
5.0

Tereddüt etmeden katılım sağlayabileceğiniz eğitim bitiminde birçok bilgiye sahip olacağınız keyifli anlatımıyla dinlemekten zevk alacabileceğiniz bir eğitim.. Her şey için çok teşekkürler nevzat hocam

Hilal Bağcı
21 Haziran 2020
5.0

Paramedik mezunuyum. Sağlık sektöründe olduğum için katıldım bu eğitime ve bana bir sürü şey kattı. Derslerde yazdığımız en ufak şeylere bile tek tek cevap verip ilgilenen birisi Nevzat hoca. Dersleri sıkılmadan, ara sıra bize sorular sorarak verimli geçiyor. Emekleriniz için teşekkürler.