Close
Mobil Menu Bars

Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(17)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Vildan Öztoprak
03 Eylül 2020
5.0

Nevzat hocamıza verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Anlatımında kullandığı örnekler ve yaşanmışlıklar dikkat çekici ve akılda kalıcı.

Zahide Ağca
21 Ağustos 2020
5.0

Çok verimli bir dersti Nevzat hocamızın akıcı anlatımı gayet akıcı ve öğreticiydi.Teşekkür ederiz hocam

Kübra İleri
16 Temmuz 2020
5.0

Çok keyifli bir ders gerek Nevzat Hocanın anlatımı, gerek içerisindeki bilgiler. Sağlık sektöründe olmasanız bile bu eğitimi almanızı sevgi ile tavsiye ederim.

Dilara Pehlivan
03 Temmuz 2020
5.0

Nevzat hoca ile ders çok keyifli.Hocamız dersi sıkmadan örnekler vererek anlatıyor. Çok teşekkür ediyorum.

Yurdagül Ayşe Ay
21 Haziran 2020
5.0

Tereddüt etmeden katılım sağlayabileceğiniz eğitim bitiminde birçok bilgiye sahip olacağınız keyifli anlatımıyla dinlemekten zevk alacabileceğiniz bir eğitim.. Her şey için çok teşekkürler nevzat hocam

Hilal Bağcı
21 Haziran 2020
5.0

Paramedik mezunuyum. Sağlık sektöründe olduğum için katıldım bu eğitime ve bana bir sürü şey kattı. Derslerde yazdığımız en ufak şeylere bile tek tek cevap verip ilgilenen birisi Nevzat hoca. Dersleri sıkılmadan, ara sıra bize sorular sorarak verimli geçiyor. Emekleriniz için teşekkürler.

Berat Avan
16 Haziran 2020
5.0

Nevzat Hoca sağ olsun dersi gayet akıcı anlatıyor. Arada bir bize sorular sorarak derse katılmamızı ve daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor.Gereksiz bilgilere yer vermiyor. Teşekkürler.

Banu Bozkurt
04 Haziran 2020
5.0

Donanımı, bilgi aktarımındaki mükemmelligindeki akıcılıgı, güleryüzü, özlüğe saygısıyla ve hepsini içten samimiyeti ile yogurup derslerin nasıl geçtiğini anlamamayı bırakın,ders bitmese dedirten bir egitmen;derslerle ilgili bir çok sey ögrenmenin yanında hayata dair küçük anektotlarla enerjinizi arttırıp olaylara bakışınızda farkındalıklar sunan bir eğitim...fazlası var eksiği yok..emeğinize ve yüreğinize sağlık Nevzat Hocam :)

Kader Acar
28 Mayıs 2020
5.0

Hemşirelik bölümü okuyorum mesleğime ve genel olarak bana katkıda bulunacak birçok Bilgi edindim. Nevzat Hocamızın anlatımıyla çok faydalı ve keyifli bir hafta geçirdim. Eğitimin sonunda sertifikayı da sipariş verdim.Tüm hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim :)

Cansu Marangoz
23 Mayıs 2020
5.0

Dersi merak ediyorum ama Sağlık Yönetimi mezunu olduğum için ve şu an iş bulma odaklı olmamdan dolayı başka zaman değerlendirmek üzere bu dersi bekletiyorum :)

Görkem Yeşiloğlu
19 Mayıs 2020
5.0

Nevzat hocanın anlatım tarzı ve bilgilendirmesi çok iyi emekleri için kendisine teşekkür ederim.

Fatmanur Çelik
15 Mayıs 2020
5.0

Cidden harikaydı gerek sunum olsun gerek konuşmaları ve bilgileri olsun 1 hafta nasıl geçti yanı anlayamadım hocam o gülen yüzünüz hiç solmasın :)

Zehra Kaçan
03 Mayıs 2020
5.0

Nevzat hocamiz cok eğlenceli ders anlatiyor.Dersin nasil gectigini bile anlamdim.Kendisine cok tesekkür ediyorum.Emegine saglik hocamin.Saygilar...

Sibel Orhan
03 Mayıs 2020
5.0

Nevzat hocamızın akıcı ders anlatımıyla hiç sıkılmadan bir haftalık bilgi birikimini aldık teşekkür ederim.

Emre Yavuz
03 Mayıs 2020
4.0

Beklentileri karşılayan bilgilendirici bir eğitimdi.

Erdem Kaygusuz
29 Nisan 2020
5.0

Nevzat hocamızın ders anlatımı çok güzel ve keyif alarak dinledim. Bu dersin dışında başka derslerde vermesini temenni ederim.

Emre Ateş
27 Nisan 2020
5.0

İlk derste çok memnun kaldım 1 saatin nasıl geçtiğini anlamadım hocama teşşekkürler :)