Risk Tabanlı Düşünme Tekniği Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(11)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Mizgin Öksüz
30 Mart 2021
5.0

Online Risk Tabanlı Düşünme Tekniği Eğitimi benim için çok verimli ve keyifliydi. Eğitmen konuya hakim ve bilgili... Video eğitim olarak izledim. Görüntü ve ses kalitesi de oldukça iyiydi... Herkese katılmasını tavsiye ederim kaliteli bir eğitim.

Simay Ergin
19 Ocak 2021
5.0

Çok tecrübeli bir analist. Akıcı ve dolu bir içerik sunuyor. Teşekkürler Dilek hocam!

Mehtap Zengin
Mehtap Zengin
18 Aralık 2020
5.0

Örneklerle konuyu her zaman desteklemesi hocamızın daha akılda kalıcı bir eiğitim vermesine vesile oldu. Teşekkürler Dilek hocam.

Sevinç Erdoğan Güneş
07 Aralık 2020
5.0

Eğitmen konusuna hakim, güncel ve geçmişte yaşanan birçok örnek ile konuyu pekiştirebiliyor, akıcı ve canlı bir anlatım tekniği var. Eğitim saat 19:00'da başladığı için canlı dersleri sonradan izleyebildim. Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatma Kocatürk
31 Ekim 2020
5.0

Dilek Hoca'nın en çarpıcı özelliği akıcı bir şekilde farklı yaşantılardan pek çok örnek sunabilmesi. Ders içeriği biraz yoğundu. Bu da, hocanın eğitimi daha dolu dolu hale getirmek istemesinden olsa gerek. Her kurumun/ kuruluşun, her çalışanın alması gereken bir eğitim.

öznur Görkan
öznur Görkan
28 Eylül 2020
5.0

Normal de bu tarz dersler çok sıkıcı olur ama hocamızın anlatımı o kadar güzeldi ki gerçekten bayıldım. Kursuda başarıyla tamamladım. Teşekkürler Dilek hocam.

Mina Uslıca
31 Mayıs 2020
5.0

Hocamız harika bir insan çok keyifli bir eğitimdi her şey için teşekkürler mutlaka alınması gereken bir eğitim :)

Gökay Hazer
22 Mayıs 2020
5.0

Hocama çok teşekkür ederim gerek bilgi gerekse deneyim açısından çok eğitimli kültürlü biri sayesinde bayağı şeyler öğrendim.

Saime Doğan
Saime Doğan
19 Ocak 2020
5.0

Hocama bin bir teşekkür. Kendisini görünce özveri ve çalışma aşkı geliyor aklıma. Muhteşem tek kelimeyle.

ERCAN OKUR
04 Mart 2019
5.0

Enstitüye önce teşekkür ediyorum.Risk tabanlı düşünme tekniği eğitimi, tüm düşünce gereksinimlerini, derin anlayış duyguları ve farkındalığı sezmenizi, hızlı ve rahat kararlar vererek ilerlemenizi, doğru bağlantı uyumlarını yakalamanızı, önemli etkiler yaratarak huzuru ve gerçekleri hissetmenizi, amaçlara yakınlığı ve memnun olmanızı, özgünlüğü belirleyerek dönüşümler geçirmenizi ve daha birçok inanılmaz akışkanlıklara sahip olacaksınız.Eğitmenimiz F. Dilek Aksoy, görüşlerle bağlantıları netleşiren ve nokta fikir tarzlarını kuran, yeni ufuklara yön veren, güçlü enerji farkındalığı yaratan, çoşkulu ve sempatik birisi. Herkesin İİE eğitimlerine katılarak daha iyi bir dünya yaratmasını diliyorum.