Close
Mobil Menu Bars

Risk Tabanlı Düşünme Tekniği Yorumları

Yorumlar(6)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

öznur Görkan
28 Eylül 2020
5.0

Normal de bu tarz dersler çok sıkıcı olur ama hocamızın anlatımı o kadar güzeldi ki gerçekten bayıldım. Kursuda başarıyla tamamladım. Teşekkürler Dilek hocam.

Mina Uslıca
31 Mayıs 2020
5.0

Hocamız harika bir insan çok keyifli bir eğitimdi her şey için teşekkürler mutlaka alınması gereken bir eğitim :)

Gökay Hazer
22 Mayıs 2020
5.0

Hocama çok teşekkür ederim gerek bilgi gerekse deneyim açısından çok eğitimli kültürlü biri sayesinde bayağı şeyler öğrendim.

Saime Doğan
19 Ocak 2020
5.0

Hocama bin bir teşekkür. Kendisini görünce özveri ve çalışma aşkı geliyor aklıma. Muhteşem tek kelimeyle.

ERCAN OKUR
04 Mart 2019
5.0

Enstitüye önce teşekkür ediyorum.Risk tabanlı düşünme tekniği eğitimi, tüm düşünce gereksinimlerini, derin anlayış duyguları ve farkındalığı sezmenizi, hızlı ve rahat kararlar vererek ilerlemenizi, doğru bağlantı uyumlarını yakalamanızı, önemli etkiler yaratarak huzuru ve gerçekleri hissetmenizi, amaçlara yakınlığı ve memnun olmanızı, özgünlüğü belirleyerek dönüşümler geçirmenizi ve daha birçok inanılmaz akışkanlıklara sahip olacaksınız.Eğitmenimiz F. Dilek Aksoy, görüşlerle bağlantıları netleşiren ve nokta fikir tarzlarını kuran, yeni ufuklara yön veren, güçlü enerji farkındalığı yaratan, çoşkulu ve sempatik birisi. Herkesin İİE eğitimlerine katılarak daha iyi bir dünya yaratmasını diliyorum.

Mert Sönmez
24 Şubat 2019
5.0

Hocam merhaba ben iş güvenliği mezunuyum mesleğimize yönelik tek sertifika prograbu bu program olarak gördüm mesleğe yönelik farklı programlar açarmısınız