AnasayfaOnline EğitimlerRisk Tabanlı Düşünme Tekniği
80 Online
218.230 Öğrenci

Risk Tabanlı Düşünme Tekniği

Gelecekteki tehditleri belirleme ve önleme stratejilerini geliştirmek için risk tabanlı düşünme tekniği kursuna katılın. Karar verme sürecini etkileyecek önemli tekniklerini uzmanından öğrenin.
5
(15)

İşinizde olan riskleri önceden düşünerek gereken önlemleri almanız konusunda önemli bir temel eğitimdir. Risk Tabanlı Düşünme Tekniği Eğitimi ile, risklere karşı alacağınız önlemler sayesinde sorunların büyümesinin önüne geçerek daha sağlıklı bir iş süreci yürütmeyi öğrenirsiniz.

Yürüttüğünüz işlerde ve şirketlerin hemen hemen tüm departmanını kapsayan kalite sisteminin dayanağı olan standartın ISO 9001: 2015 versiyonu yayınlanmıştır. ISO 9001'in 2015 revizyonundaki en önemli değişikliklerden biri, “önleme” yi kalite yönetim sisteminin ayrı bir maddesi olarak ele almaktan ziyade, "RİSK ve FIRSAT Belirleme Faaliyetleri" artık planlama aşamasında yapılmaktadır. Böylece işinizde, yürüttüğünüz süreçlerde yada kalite sistemlerinizde riskleri belirlemeyi öğrenerek, onlara karşı geliştireceğiz planlar ile ortaya çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Buradan online ve ücretsiz olarak Risk Tabanlı Düşünme konusunda eğitim alabilir ve aşağıdaki başlıklarla ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Risk Tabanlı Düşünme online eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Mimarlar, mühendisler, tekniker, teknisyenler,

  • İlgili bölümlerde okuyan öğrenciler,

  • Departman yöneticileri,

  • Kendisini geliştirmek isteyen herkes 

Devamını göster
Risk Tabanlı Düşünme Tekniği Eğitimi
209755
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/02/2023
Sertifika Sınavı
04/02/2023
Sertifika Sınavı
11/02/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.