Programatik Reklamcılık Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(7)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ece Nur
  01 Mart 2021
  5.0

  Eğitime ilk başlayacağım zaman yeni kavramlarla tanışmak başta beni korkutmuştu, kavrayabilecek miyim gibi endişelerim vardı. Eğitimin sonunda ise Selin Hocamın açık ve düzenli anlatımıyla kavrayamamanın pek mümkün olmadığını anlamış oldum. Bu eğitim bana pek çok şey kattı ve aslında yepyeni şeylerle tanıştırmış oldu. Hocama emekleri için teşekkür ediyorum.

  Melike Aydın
  Melike Aydın
  30 Ocak 2021
  5.0

  Selin Hoca gerçekten öğrenmemiz için elinden geleni yapan, konuyu anlayıp anlamadığımızı irdeleyen ve takıldığımız noktalarda hemen müdahil olan öz verili bir eğitmen. Kendisine bize kattıkları için çok teşekkür ederiz. Dijital reklam sektörüne girmek isteyenlerin ilk adımı olarak bu eğitim çok şey sağlayacaktır.

  Utku Bülbül
  Utku Bülbül
  22 Ocak 2021
  5.0

  Selin hoca çok açıklayıcı tarzda eğitim veriyor. Hiç bilgisi olmayan biri bile bu eğitimde çok şey öğrenebilir. Kısa ve çok açıklayıcı bir eğitimdi.

  Ayşenur Kuş
  Ayşenur Kuş
  28 Aralık 2020
  5.0

  Selin hoca pozitif enerjisi ve anlaşılır anlatımıyla bize keyifli bir eğitim süreci yaşattı. Programatik Reklamcılıkla ilgili temel bilgileri edinebildiğimiz bu güzel eğitim için hem kendisine hem de enstitüye teşekkür ederim.

  Sabahat Düzyol
  Sabahat Düzyol
  28 Aralık 2020
  5.0

  Enstitüdeki en başarılı eğitimlerden biriydi. Selin hocayı ilgisi, interaktif ders işlemesi, bilgisi ve güler yüzlülüğü ile hatırlayacağım. Umarım öğrendiklerimi de :)

  Hacer Akyol
  18 Aralık 2020
  5.0

  Gerçekten çok güzel ve verimliyi. Selin hoca gerçekten çok güzel anlatıyor. Hem kendisine hem de Enstitü'ye teşekkürler.

  Ahmet Tekin
  06 Aralık 2020
  5.0

  Selin hocamın anlatımını çok başarılı buldum, eğitimden keyif aldım, Selin hocama ve böyle bir eğitmenle bizi buluşturduğu için Enstitü'ye teşekkür ederim.