Performans Değerlendirme Eğitimi (360 Derece) Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(11)
Ortalama Değerlendirme 4,7

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Seda Nur Arslan
Seda Nur Arslan
02 Haziran 2021
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Emeğinize sağlık.

Canan Ali
Canan Ali
17 Nisan 2021
5.0

Eğitim şahane bilgiler muazzam... Aktı gitti dinlerken not alırken... Emeğinize dilinize sağlık hocam... Ayrıca bu tarz İky eğitimlerini çoğaltırsanız çok faydalı olur.

Onur Koç
31 Mart 2021
5.0

Online Performans Değerlendirme Eğitimi CV'nizde fark yaratacağınız sertifika programlarından biri. Özellikle İK alanıyla ilgilenen herkese tavsiye ediyorum. Eğitimi başarıyla tamamladım ve sertifikamı da aldım. Belge baskı kalitesi de oldukça iyiydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Gülümser Ay
24 Mart 2021
5.0

Gerçekten kaliteli bir eğitim ve dersler kendi alanımda fayda sağladı. Bilal hocama ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ebru Yeter
Ebru Yeter
29 Ocak 2021
5.0

Her şey profesyonelce bitirmeye değer eğitim.. Değerli Bilal hocamıza ve Enstitünüze çok teşekkür ederim 🙏

Samet Burçin Aydoğmuş
28 Mayıs 2020
4.0

Canlı eğitim kısmına yerişemedim. Video kayıtları üzerinden katılım sağladım. İçerik iyiydi. Eğitimin etkileşimi biraz düşüktü ve genelde teorikbilgiye dayalıydı. Eğitim içeriği uygulamaya yönelik geliştirilirse faydalı olacaktır.

Ercan Okur
10 Eylül 2019
5.0

İEE öncelikle teşekkür ediyorum.360° Performans Değerlendirme eğitimi, büyük etkilerle çıkarlarınızı ölçerek büyüleyici uygulamalara sahip olmanızı, başarılarınızı duygularınızla birleştirerek çoşkulu enerjileri çalıştırmanızı, ritimli adımlarınızı atarak farklı yolları ve amaçlarınızı tüm ayrıntılarıyla sıralamanızı, inançların prizmasından dünyayı görerek gerçekleri benimsemenizi, orantılarınızı ve etkilerinizi kontrol ederek sıra dışı çekimleri yansıtmanızı, farkındalık tekniklerini birleştirerek sorunları çözmenizi, alanlarınızın en iyisi olarak ilhamlarınızı ve bilgilerinizi dinamikleştirmenizi, büyük ölçekte hayal ederek kalbinizdeki yanan ateşli hedefleri çıkartmanızı, kariyer ve idealinizdeki pozisyoları elverişli kılmazı, her anın tadını yaşayarak niteliklerinizi arttırmanızı, ciddi eylem ve belirleyici değişimlere hazır olmanızı, gerçek nedenleri layığıyla sezerek arzuları vermenizi, tam potansiyeli ele alarak ışıklarla kendinizi tanımanızı, başyapıtlarınızı oluşturarak her türlü tasarımlarınızla dönüşümleri öğrenmenizi ve daha birçok olağanüstü yeni yaşamları tanıyacak, kişilerin etkili olmalarına yardımcı olacak, aynı zamanda potansiyelleri gerçekleştirecek becerileri öğreneceksiniz.Eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, katılımcılara suyun üstünde başların nasıl tutulacağını gösteren, heyecanlı güzelliklere anlam dolu bakışlar veren, bilge sözleriyle hayatları değiştiren, canladırıcı ve yenileyici temelleri kuran, derin anlamlar yayan, zihinlere dokunan birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak gerçek öz netlikleri kazanmalarını diliyorum.

Hasan Aksoy
Hasan Aksoy
30 Ağustos 2019
5.0

Kaliteli Eğitim, kaliteli Eğitmen

Arzu Tahtalı
26 Temmuz 2018
3.0

Teorik olarak eğitim içeriğinden kitabi bilgi aldım ancak uygulama örnekleri ve etkileşimli bir anlatım olmaması nedeniyle çok verim alamadım.

İbrahim Akgün
İbrahim Akgün
29 Mayıs 2018
5.0

Eğitim için teşekkürler.