Perakende Yönetimi Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(7)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Tuğba Aytaç
27 Mayıs 2021
5.0

Ben özellikle canlı derslere katılınması taraftarıyım. Çünkü dersler gerçekten çok aktif , dinamik ve akıcı geçiyor. Hocamın bilgi ve tecrübeleri sayesinde oldukça verimli geçti dersler. Emeği için çok teşekkür ederim. 🙏

Fatma Kaya
21 Mart 2021
5.0

Hocam eğitiminde yüz yüze eğitimde daha performanslı olduğunu söylemiş. Bence videoda da gayet başarılı, yüz yüze kadar tatmin ediciydi. Perakende yönetiminde gayet basic ve yalın anlatımla dopdolu bilgilerle donanmış içeriği. Zaten zamanın su gibi akmasından da bilgi ve deneyiminin altını doldurduğunuz anlamak zor olmuyor. %1000 tavsiye ederim. Ezgi hocama kattığı değer ve bilgi bütünlüğü için teşekkür ederim.

Hediye Metin
30 Ekim 2020
5.0

Çok tatlı bir eğitmen zamanı dolu dolu geçiriyor ve zaman ayırdığınıza değiyor.

Ebrar Yörük
Ebrar Yörük
26 Ekim 2020
5.0

Zamanın nasıl geçtiğini eğitimin nasıl bittiğini anlamadım. Hocamın enerjisi beni daha da motive etti. Uzun zamandır aldığım eğitimlerden bu kadar verim alamamıştım. Kesinlikle düşünmeden tavsiye ederim. Hocama ve Enstitü'ye çok teşekkür ediyorum 🌹❣️

Semih Arslan
30 Eylül 2020
5.0

Su gibi geçen bir eğitimdi. Eğlenceli ve eğiticiydi. Daha önce Tüketici Davranışları eğitimini de almıştım Ezgi Hocanın. O eğitimde olduğu gibi Ezgi Hoca enerjisiyle güzel bir ders atmosferi oluştururken kısa zamanda faydalı birçok bilgi edinmenizi sağlıyor. Ders içinde ankete dayalı geri dönüt alıyor, etkinik yaptırıyor, konuyu destekleyici örnek videolar izletiyor, soru cevaplarla sürekli etkileşimli bir ortam oluşturuyor. Dersleri takip ettiğiniz sürece sınavda o kadar rahat geçiyor. Teşekkür ediyor hekese tavsiye ediyorum.

Melih Köksal
29 Eylül 2020
5.0

Öncelikle Enstitü'ye böyle eğitimler sunduğu için teşekkür ederim. Ezgi hocam da enerjisi, anlatımı, ilgisi, bilgisi, güler yüzü ile kaliteli bir eğitim sunuyor. Ders içi ve dışı aktivitelerle dersin içine çekiyor. Sıkılmadan geçireceğiniz bir eğitim haftasıyla beraber bilgilerle donanmış oluyorsunuz. Sertifika sınavı da tüm eğitimi kapsayıcı, anlaşılır ve netti. Bu alanla ilgisi olan herkese tavsiye ederim kesinlikle. Tekrar buradan da Ezgi hocama saygılarımı sunuyorum ve diğer eğitimine Tüketici Davranışlarına kayıt yapıyorum :) Çok teşekkür ediyorum.

Serdar KALELİ
Serdar KALELİ
27 Eylül 2020
5.0

Ezgi Hanım’ın enerjisi, bilgisi ve derse kattığı sinerjiyi hissedebiliyorsunuz. Bu konuda kendini geliştirmek ve bir sonraki adımı daha sağlam atmak istiyorsanız bu eğitime katılmanızı şiddetle öneririm. Dersin içeriği gerçekten doyurucuydu sınırlı zaman içinde sınırsız bilgi değil elbette ama yeterli bilgiye sahip oluyorsunuz. Ben kendi adıma bu derse iyi ki katılmışım diyorum. Buradan öncelikle Ezgi Hanım’a sonrasında, İstanbul İşletme Enstitüsü çalışanları ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.