Pazarlama İletişimi Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(68)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Birkan Fidan
  Birkan Fidan
  29 Ocak 2021
  5.0

  Bilgileri, deneyimleri ve önemli noktaları enerji dolu bir biçimde verdiği için Zeynep Hocama çok teşekkürler. Dersler aktı gitti ve eğlenceliydi. Emeğinize sağlık.

  Selin Beğen
  25 Ocak 2021
  5.0

  Çok güzel bir eğitimdi, keyif alarak dinledim. Zeynep Hanımın enerjisi mükemmel. Herkese tavsiye ederim.

  Turkan Mammadova
  Turkan Mammadova
  25 Ocak 2021
  5.0

  Bu eğitimi kesinklikle herkese tavsiye ederim. Ben Azerbaycan'dan katıldım ve saat dilimi farkından dersler bana göre geç saatte olsa da, canlı derslerin kaydedilmesi çok büyük bir avantaj, hem hocanın, hem de öğrencilerin fikirlerini okumak dersi daha da eylenceli yaptı. Zeynep hocaya ve İstanbul İşletme Enstitüsüne bu bilgilendirici ders için teşekkür ediyorum!

  Rabia Türkeş
  21 Ocak 2021
  5.0

  Hem pazarlama iletişimi alanında hem genel anlamda sektör açısından yeni şeyler bir sürü şey öğrendim. Akıcı ve çok keyifli bir eğitimdi. Zeynep Hanım tecrübesiyle, bilgisiyle enerjisiyle harika bir eğitimciydi. Kendisine çok teşekkür ederim, kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Salih Göçeri
  18 Ocak 2021
  5.0

  Gerçekten çok iyi bir eğitimdi akıcı ve sohbet tadında

  Sezer Bıyıklı
  11 Ocak 2021
  5.0

  Etkileyici anlatımı ve verdiği örneklerle kafanızdaki soru işaretlerini bir çırpıda silen harika bir eğitimci. Dersinin bitmesini istemeyeceksiniz :)

  A.Ozan Yolaçan
  03 Ocak 2021
  5.0

  Çok etkili ve güzel bir sunumdu her canlı derse katıldım. Hocamız dersi hem eğlenceli hem de öğrenciyi konuya çekecek şekilde anlatıyor. Kendisine çok teşekkür ederim, herkese bu dersi tavsiye ederim.

  Dilara Yıldırım
  24 Aralık 2020
  5.0

  Çok keyif aldığım bir eğitimdi. Zeynep hoca çok tatlı ve eğlenceli bir eğitmen. Dersleri çok akıcı geçiyor ve verdiği örneklerle konuyu pekiştiriyorsunuz. Zeynep hocam çok teşekkür ederim :)

  Esra Acar
  Esra Acar
  12 Aralık 2020
  5.0

  Çok keyifli ve eğlenceli bir eğitimdi. Çok memnun kaldım ilgi duyan herkes hocamızdan bu eğitimi almalı Zeynep Hoca çok başarılı, eğlenceli bir eğitmen dersler çok akıcı geçiyor zamanın nası geçtiğini anlamıyorsunuz kendisine teşekkür ediyorum :)

  Azra Kunduracı
  Azra Kunduracı
  27 Kasım 2020
  5.0

  Eğlenerek öğrenmek tam olarak bu olsa gerek. Hocamıza ilgisi ve akıcı anlatımı için çok teşekkür ediyorum.