Close
Mobil Menu Bars

Pazarlama İletişimi Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(60)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Azra Kunduracı
27 Kasım 2020
5.0

Eğlenerek öğrenmek tam olarak bu olsa gerek. Hocamıza ilgisi ve akıcı anlatımı için çok teşekkür ediyorum.

Ece Karayel
22 Kasım 2020
5.0

Çok keyifli ve eğiticiydi. Zeynep Hoca çok başarılı bir anlatıcı. Derste verilen örnekler ve konuların işlenişi kesinlikle çok yararlıydı. Teşekkürler :)

Ecem Pınar Parlak
21 Kasım 2020
5.0

Enstitüden aldığım ilk eğitimdi. Zeynep hocanın ders anlatımı çok akıcı ve anlaşılır. Örnekler ve verdiği ödev ile konuyu pekiştiriyorsunuz. Bu alana ilgim yeni başladı ve benim için çok güzel bir başlangıçtı. Zeynep hoca çok kibar, enerjik , bilgili ve deneyimli birisi. Derste ve ders haricinde de iletişim kurabildim. Pazarlama alanına ilgisi olan herkes için çok yararlı bir eğitim olacağını düşünüyorum. Her şey için çok teşekkür ederim hocam:)

Rüya Paçalı
20 Eylül 2020
5.0

Çok keyif aldığım bir eğitimdi. Hocamızı çok sevdim çok tatlı birisi. Pazarlama ve reklamcılığı sayesinde sevdim :)

Simge çerçi
17 Eylül 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi, bu alanda bilgi sahibi olmak ve eğlenmek isteyenler tereddüt etmeden Zeynep hocanın dersine katılmalı.

Baran Sakallıoğlu
06 Eylül 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi, hocamızın marka ve reklam örnekleri şahane, tavsiye edilir.

Melda Yalçındağ
04 Eylül 2020
5.0

Şu ana kadar Enstitü'de 6 tane eğitim aldım fakat en çok keyif aldıgım eğitim oldu, hocamız çok tatlı biri her konuyu örnekler ve hikayeler ile destekliyor iyi ki almışım çok yararlı oldu :)

ÖzlemDeniz Olcay
20 Ağustos 2020
5.0

Keşke daha önce keşfetseydim dedim dersleri dinlerken. Çok verimli ve çok akıcıydı. Özellikle Zeynep hocanın anlatımı,akıcılığı verdiği örnekler cidden çok yararlı oldu. Böyle bir platform sunduğunuz için teşekkür ederim. :)

Sena Esenboğa
11 Ağustos 2020
5.0

Bu eğitimi iyi ki almışım. Pazarlama hakkında çok şey öğrendim, hocamız da konuları gerek piyasadan gerek kendi deneyimlerinden örneklerle zenginleştirip iyice anlamamızı sağladı, çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Ayda Dahan
09 Ağustos 2020
5.0

Çok keyifli ve öğretici bir eğitim, konuya ilgisi olan, olmayan herkese tavsiye edelim, hocanın anlatım tarzı ve enerjisi çok güzel, eğitim için teşekkür ederim. 

Dilay Mert
05 Ağustos 2020
5.0

Ufkumuzu açan bir eğitimdi. Zeynep hocama çok teşekkür ediyorum alanıma girmediği halde severek dinletebilidiği için

Beril Yazar
20 Temmuz 2020
5.0

Pazarlamayla ilgili çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir dersti.Hocamıza diyecek söz yok zaten enerjisi çok güzel bir insan.Öğrencileriyle etkileşimi çok güzel.Her şey için çok teşekkür ederim çok ufuk açıcıydı.

Damla Ipekçioğlu
19 Temmuz 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi. Zeynep Hanım'ın verdiği örneklerle konseptleri rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca iş, staj ile ilgili sorularımda bana çok yardımcı ve yol gösterici oldu, teşekkürler.

Firdes Güleç
19 Temmuz 2020
5.0

pazarlamayla ilgili birşeyler ögrenmek isteyenler kesinlikle bu dersi kaçırmamalı Zeynep hoca'nın bilgisi enerjisi kesinlikle harika asla dersten sıkılmıyorsunuz keşke başka dersi de olsa ona da kayıt olabilsem.İYİ Kİ ZEYNEP HOCA

Naip Oğuz Doğan
16 Temmuz 2020
5.0

Derslerini interaktif bir şekilde işleyen, alanına hakim ve konuyu kalıcı olarak zihninize kazıyan bir öğretmenden ders almak istiyorsanız kursa kayıt olmanız yeterli. Ben çok memnun kaldım.

Aslı Ceydanur Akbaba
05 Temmuz 2020
5.0

Tek kelimeyle mükemmel arkadaşlar. Gerek Zeynep Hanım'ın enerjisi gerekse de derslerde öğrendiğimiz marketing stratejileri ile çok keyifli bir eğitim

Yeşim özker
24 Haziran 2020
5.0

Pazarlamaya ilgisi olan herkesin katılmasını tavsiye ederim. Zeynep hanımın enerjisi ile çok akıcı ve keyifli bir ders, marka iletişimine farklı bir bakış açısı sunuyor.

Yasemin Derya Dilli
22 Haziran 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi.Bol bol güncel örneklerle keyifli geçti.Zeynep hanımın anlatımı açık ve anlaşılırdı.Çok memnun kaldım teşekkür ederim kendi adıma.

Halis Subaşı
21 Haziran 2020
5.0

Keyifli, sohbet havasında ve size çok şey katacak harika bir eğitim. Çok teşekkürler hocam!

Figen Karaaslan
21 Haziran 2020
5.0

Zeynep Hoca, iletişime çok açık ve pozitif. Derste verdiği örneklerle konuyu daha iyi pekiştiriyor ve herkesin rahatça anlayabilmesini sağlıyor. Derste verdiği örnekler ve bitirme ödevi sayesinde konular daha iyi pekişiyor ve kavramlar akılda daha iyi kalıyor. Derse çok katıldığım ve derste zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir eğitim oldu. Bu alanda çalışan ya da pazarlama ve iletişime ilgi duyan herkese bu eğitimi tavsiye ederim.

Fevzi Sertan Bastacioglu
21 Haziran 2020
5.0

Pazarlama iletişiminin temel bilgilerini örneklerle öğrenebileceğiniz, ödev ve uygulamalarla da bilginizi pekiştirebileceginiz güzel bir eğitim. Tavsiye ederim

Kader Akmese
20 Haziran 2020
5.0

Zeynep Kayrak, Konusuna hakim, çok bilgili, başarılı, anlatım tekniği ve tecrübesi ile bizlere ışık tutarak, aydınlattı. Çok teşekkür ederiz..

Yağızcan Türkelli
18 Haziran 2020
5.0

Aldığım dersler arasında en keyiflilerinden birisiydi! Herkese almasını öneririm, pişman olmazsınız.

Yağızhan Helvacı
15 Haziran 2020
5.0

Pazarlama dünyası hakkındaki önemli bilgileri hem kalıcı hem de akıcı bir şekilde öğrendiğimizi söyleyebilirim. Pazarlama alanına ilgi duyanların, bu alana ilişkin temel bilgileri Zeynep hocamızın güzel ve akılda kalıcı anlatımıyla öğrenmelerini öneririm. Başarılar.

Barkın Sakallıoğlu
10 Haziran 2020
5.0

Pazarlama hakkında temel bilgilerin keyifli bir anlatım ve akılda kalıcı örneklerle işlenmesi sayesinde oldukça eğitici ve akılda kalıcı bir eğitim süreci deneyimledim; ilgilenenler için çok faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum. Katkı ve emeklerinden ötürü eğitimcimiz Zeynep hoca yorumlardaki tebrikleri hakediyor.

Gözdenur Demirci
08 Haziran 2020
5.0

Dersler çok keyifli geçiyor. Pazarlamaya ilgisi olanlara kesinlikle tavsiye ederim. :)

Okan Zorlu Uzun
08 Haziran 2020
5.0

Zeynep Hoca gerçekten neşeli iyi bir eğitimci iyi bir anlatıcı 1 haftalık programda pek çok şey öğrendim harikasınız Hocam

Nurseli Civan
07 Haziran 2020
5.0

Dersler keyifli bir sohbet havasında ve bol, kalıcı örnekli olarak işleniyor, emeklerinize ağzınıza sağlık hocam. Çok şey kattınız.

Arda Şengel
05 Haziran 2020
5.0

Zeynep Hocamızın dersleri çok keyifli ve verimli geçiyor. Pazarlama iletişimine yönelik teorik bilgileri güncel örneklerle çok güzel bir şekilde aktarıyor. Bu alana ilgi duyan herkesin eğitimi almasında fayda var.

Kübra Karabacak
05 Haziran 2020
5.0

Öncelikle Zeynep Hocam emeğinize sağlık her şey için çok teşekkürler. Sayenizde dolu dolu ve çok keyifli bir eğitim oldu. Canlı yayınlara yetişemediğim için videoları sonradan izledim ve bir saniyesini bile atlamadan merak içerisinde bitirdim. Yıllarca çalışmış olduğum ve içinde bulunduğum sektörümü tekrar bana sevdirdiniz. Tekrar çok teşekkürler. İyi ki sizi tanıdım. Sevgiler

Gözdenur Demirci
04 Haziran 2020
5.0

Kesinlikle hocamızın dersleri çok keyifli geçiyor. Örnekleriyle ve bitmeyen enerjisiyle herkesi derse çekiyor. Ayrıca bu eğitimin pazarlamaya ilgisi olan ya da bu konuyu merak eden herkese güzel bir başlangıç adımı oluşturduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Destan Dilay Turan
04 Haziran 2020
5.0

Bu zamana kadar aldığım ilk kurstu ve gerçekten dijitalde bu kadar fazla şeyi öğrenebildiğime şaşırdım. Hayattan örneklemeler ile çok akılda kalıcıydı. Herkese öneririm. Sevgiler :)

Anıl Yıldızgöz
31 Mayıs 2020
5.0

Harikaydı gerçekten. Yorumlarınız tek tek tüm sorulara cevaplarınız. Örneklemeleriniz. enerjiniz, samimiyetiniz, akıcı anlatımınız için teşekkür ederim. Sevgiler

Hatice Özlem Mutlu
29 Mayıs 2020
5.0

Memnun kaldım sizede öneririm teşekkürler ❤️

Nuraddin Salimov
22 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocamıza çok teşekkürler. Dersler çok keyifli geçiyordu. Hocanın anlatımı da çok güzel. Tavsiye olunur.

Ahmet Furkan Budak
22 Mayıs 2020
5.0

Pazarlama nedir'i A'dan Z'ye çok kısa bir süre içerisinde öğrenmek isterseniz eğer 'kesinlikle eğitime katılın' derim. Pazarlamayı sevmeyenler de bu eğitime katılıyormuş :) Zeynep Hanım, emeğiniz için teşekkür ederim.

Serra Huy
17 Mayıs 2020
5.0

Zeynep hanım pazarlama alanında başarılı bir eğitmen. Ders içeriğinde faydalı bilgiler vermekle birlikte günceli takip eden aynı çeşitli görsellerle bizlere en güzel değerli örnekleri sundu. Çok keyifli ders anlatımı var herkese tavsiye ederim.

Neslihan Doğan
16 Mayıs 2020
5.0

Değerli Zeynep Hocam; Verdiğiniz emek ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Ne zamanın nasıl geçtiğini anlayabildim nede sohbetinize doyabildim. İki gün içerisinde hiç bilmediğim bir sektöre sizin sayenizde adapte olup başaracağıma inandım.Çok isterim başka eğitimlerde buluşmayı çünkü sizin anlattığınız ve benim anlayamayacagım hiç bir dersin olmadığına eminim:) Başarılarınız daim olsun...

Cenk Algül
16 Mayıs 2020
5.0

Güzel bir eğitimdi. Hocamızın konuşma tarzı , ses tonu ve dersle ilgili verdiği örnekler çok iyiydi.Bilgilerini sürekli güncel tutması ve bizlere aktarma isteği çok iyiydi. İyi ki bu eğitimi almışım. Hocam çok teşekkürler.

Burcu Aytekin
16 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hanım dersi çok iyi örnekler ile anlatan ve ders esnasında veya sonrasında sorulan sorulara hızlı geri dönüş yapan biridir. Ders gerçekten verimli ve eğlenceli. Tavsiye ederim.

Tuba Kayaduman
15 Mayıs 2020
5.0

Çok güzel bir eğitimdi hem eğlenceli hem öğretici. Sıkılmadan keyifle izledim teşekkür ederiz Zeynep Hocam :)

Cenk Baygut
15 Mayıs 2020
5.0

Zeynep hocama çok teşekkür anlatım , sunum ve örneklendirmeler çok yerinde aynı zamanda kalıcı ydı.çok teşekkür ederim Zeynep Hocam.Çok teşekkür ederim İstanbul İşletme Enstitü

öykü Demiral
15 Mayıs 2020
5.0

Temel bilgilerle oldukça eğitici bir dersti. Zeynep hocanın keyifli anlatımı, eğlenceli örneklemeleri ve deneyimleri ile pekiştirdiği çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle kaçırmayın ve hemen kaydolun :))

Sevilay Topcu
14 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hanım şu ana kadar tanıdığım en bilgili ve enerjik Egitmenlerden biri.Kendine özgü üslubuyla dolu dolu bir Pazarlama Egitimi veriyor.Tesekkürler..

Aylin Günaydın
03 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hanım , genç yaşında çok güzel başarılar elde etmiş ve bu başarıları edinirken kazandığı deneyimleri aktarmada çok başarılı bir eğitimci aynı zamanda... Ondan Öğreneceğiniz çok şey var , hemen dersi alın ve CV nize bu güzel eğitimi ekleyin.. Pazarlama kariyeri yapmak isteyenler için çok faydalı.. Teşekkürler

Elif Keskin
03 Mayıs 2020
5.0

Bizim aslında hayatımızın her noktasında bulunan , bazen de anlamlandıramadığımız markaların yaptığı reklamlarının tüm cevabı Zeynep Hocanın eğitiminde:) Vizyonunuza pek çok farkındalık katıyor, bu meslekle ilgilenmeseniz bile kişisel gelişiminize aydınlanma geliyor:)Zeynep hocam elinize emeğinize sağlık ; artık sokakta boş boş etrafa bakmayacağım , her gördüğüm billboardları anlamlandıracağım:) ve verdiğim örnek eğitimin sadece bir bölümü.. Katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler .E-maillerimle sizin yakanızı bırakmayı düşünmüyorum:))

Fatma Rümeysa Demirkıran
30 Nisan 2020
5.0

Eğitim gayet temelden başlayarak anlatıldı örneklerle zenginleştirilmiş bir sunum ve zeynep hocanın güzel anlatımı ile akılda kalıcı bir ders oldu herşey için teşekkürler:)

Nazlı özçelik
16 Nisan 2020
5.0

Hiç kaçırmayın bu eğitimi,o kadar keyifli bir eğitim ki..Zeynep Hoca dersi daha da verimli ve keyifli bir hale getiriyor.

Şilan Ergün
12 Nisan 2020
5.0

Ders hocası birazcık sert. Ancak çok iyi bir anlatımı var. Teşekkür ederiz emeğinize sağlık.

Nazlı özçelik
11 Nisan 2020
5.0

En keyifli ve faydalı eğitimlerden biri,hiç kaçırmadan kayıt olun :)

çağlayan Arslan
09 Nisan 2020
5.0

Zeynep hoca harikaydı, deneyimleri ve bilgileri gayet yerindeydi. Dersleri bizlere soru sorarak işlemesi daha da akılda kalıcı olmasına ve derse adapte olmamızda sağlıklı bir süreçti.

Muhammet Coşkun
06 Nisan 2020
5.0

çok eğlenceli ve güzel bir eğitimdi.

Mert Vurkun
05 Nisan 2020
5.0

Öncelikle bize bilgilerini anlaşılır ve bol örneklerle aktardığı ve dersi eğlenceli bir şekilde anlattığı için hocamıza çok teşekkür ediyorum. Pazarlamaya ilgimi arttıran, pazarlamayla ilgili düşüncelerimin değişmesine yol açan, kısacası ufkumu açan bir eğitim haftası oldu. Pazarlama alanında fikirlerinizi değiştirecek, sizi düşünmeye teşvik edecek bir eğitim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yusuf Ali Ercan
05 Nisan 2020
5.0

katkılarınızdan dolayı teşekkürler hocam güzel bir eğitim herkese tavsiye ederim

Halük öztekin
02 Şubat 2020
5.0

Güzel bir eğitim.

Batuhan Olukkaya
12 Ocak 2020
5.0

Her şey için teşekkürler

Ercan Okur
04 Kasım 2019
5.0

İEE önce teşekkür ediyorum.Pazarlama iletişimi eğitimi, ballı ipuçlarınızı belirleyerek kendi vizyonunuzun önemini öğrenmenizi, ana yollarınızı geliştirerek hayallerinizdeki oluşumlarınıza odaklanmanızı, fikirlerinizi besleyerek ilhamlarınızla görselleştirme adımlarınızı atmanızı, gelişmiş öz disiplinleriniz sayesinde başarılarınızla yüksekliklere ulaşmanızı, sinyalli işaretlerinizle ritimli enerji seviyelerinizi değiştirmenizi, zirve yapılarınızla çekici iştahlarınızı ve enerjilerinizi açmanızı, sağlıklı ve zengin yükselişlerinizle temel güvencelerinizi harekete geçirmenizi,başarılı inançlarınızla ölçülerinizin ne kadar önemli olduğunu anlamanızı, başarmış olduğunuz her şeye teşekkür ederek bakışlarınızla potansiyel kazanımları bulmanızı, en yüksek güçlü hislerinizle gelecek hislerinizi yakalamanızı, samimi arzularınızla çalışarak hareketlerinizle ikna sanatlarını çalıştırmanızı, en iyi şekilde niyetlerinizle açıkça yaklaşarak önceliklerinizi vermenizi, zaman yönetiminin temellerinin nasıl ayrılacağını yazmanızı, önemli çok fazla şeylerin gerçeklerini çözümlemenizi ve daha birçok uyanımlı ağaçlarınızla inançlarınızı ortaya koyacak, gülümsemelerle öncelikleriniz değişecek ve en önemli zevklerin ölçülerini pozlamalarla daha iyisini yapacaksınız.Eğitmenimiz Zeynep Kayrak, gruplara gerçek farklar arasındaki incelikleri haberdar eden, öncelikli izlenimlere karar vermek için dürüstçe fikirleri sunan, çalışım faaliyetlerinin önemli yaratıcı idealleri gösteren, uyumlu tutumlarla gönüllerin tercihlerini seren, kazanımları düşündüren, ilişkileri sevdiren birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak hedef belirleyici gelişimlere erişmelerini diliyorum.

Özge Sozer
04 Ekim 2019
5.0

İnteraktif eğitim ile akılda kalıcılığı çok yerinde buldum. Daha öncede online derslere katılmıştım ancak bu kadar verim almamıştım. Finans tarafında çalışıyor olmama rağmen çok başarılı anlatımla pazarlamayı öğrendim. Hoca öğrencilerden bağımsız değildi. İlk dersiymiş başka dersleri olursa da takip edeceğim.

Seyyah şahan
04 Ekim 2019
5.0

Akıcı bir anlatımla eğitimi yönlendirdi

şükrü Masmas
04 Ekim 2019
5.0

Ders benim için çok efektif ve öğretici oldu. Aslında bildiğimiz fakat farkında olmadığımız bir çok konudan bahsedilince iç aydınlanma yaşadım :) Bazı şeyleri de şaşkınlıkla dinledim. Verimli bir eğitimdi. Hocamın ağzına yüreğine sağlık..