Oyunculuk Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(9)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Behzat Ulusoy
14 Haziran 2021
5.0

Çekinerek başladığım bu eğitime sahne korkusunu azaltarak bitirdim. Gerçekten keyif aldım. Bir işi severek güzelleştiriyoruz. Sibel hocanın da işini gerçekten çok sevdiği belli oluyor. Perde önünde ve arkasında olan herkese teşekkür ederim. :)

Naciye Aktaş
Naciye Aktaş
14 Haziran 2021
5.0

Eşimle beraber aldık eğitimi. İnanılmaz eğlendik. Çok keyif aldık. En önemlisi öğrendik. Genel kültür anlamında da muazzam faydasını göreceğiniz bir ders. Ders interaktif bir şekilde işlendi. Sibel Hoca gerçekten harika. İletişimi, candanlığı ve samimiyetiyle eğlenerek öğreneceksiniz. Mutlaka katılın arkadaşlar. 🥰🙏🥰 Sibel hocam yeni eğitimlerinizde görüşeceğiz inşallah. Sevgiler selamlar. 🥰

Cansu Uygun
29 Mart 2021
5.0

Online Oyunculuk Eğitimi'ne tereddüt etmiştim ama etkileşimi yüksek çok verimli geçen bir eğitim oldu. :) Online eğitimde daha iyisi olamazdı. Bu alanda İstanbul İşletme Enstitüsü gerçekten 1 numara... Eğitimin içeriği, eğitmen ve aldığım sertifika her şey son derece profesyonel ve harikaydı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Melike Çalışır
25 Mart 2021
5.0

Online oyunculuk dersi mi olur? İstanbul İşletme Enstitüsü ile her şey mümkün. :) Eğitimde canlı yayın bağlantısı çok kaliteliydi, hem öğrendim hem eğlendim. Eğitmenimize de enstitü ekibine de sağladıkları imkanlar için çok çok teşekkür ediyorum.

Elif Gülkokar
Elif Gülkokar
16 Mart 2021
5.0

MUHTEŞEM BİR HOCAYLA KARŞI KARŞIYASINIZ ONA GÖRE.😇 EĞİTİMİ, EĞİTİCİLİĞİ, SABRIYLA, DERSİ SUNUMUYLA HARİKA BİR DERS. TAVSİYE EDERİM. PRATİK VE TEORİK VERİLEN DERS ÇOK BAŞARILI, SİBEL HOCAMIZ. İYİ Kİ VARSINIZ... 💐

Mesut Can Leblebici
23 Ocak 2021
5.0

Eğitim çok eğlenceli ve çok keyifliydi. Sibel hoca gerçekten çok enerji dolu bir insan ve ilgilenmesi mükemmeldir. Ders dışında bile ilgilenmesi gerçekten çok iyi, çok yardımcı oluyor. Gerçekten katılmanızı şiddetle tavsiye ederim, çok önemli bilgiler veriliyor. Her şey için teşekkür ederim.

Ceren Filiz Zomp
Ceren Filiz Zomp
20 Aralık 2020
5.0

Eğitim çok eğlenceli ve çok eğitici geçti Sibel hocanın enerjisi ve öğrencileri ile ilgilenmesi inanılmaz güzel. Çok güzel bir deneyim oldu benim için. Sadece derste değil ders dışında da sorduğumuz her soruya cevap bulabilmem beni çok şaşırttı çünkü online olduğu için başta şüphelerim vardı. Ama Sibel hoca her zaman daha fazlasını öğrete bilmek için elinden geleni yaptı burdan kendisine çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile katıla bilirsiniz çok şey öğreneceğinizden ve çok eğleneceğinizden şüpheniz olmasın.

Selçuk Yeke
22 Kasım 2020
5.0

Eğitimin online olması sebebiyle açıkçası eğitimin verimli geçeceğinden emin değildim. Ancak eğitim süresince yaptığımız uygulamaların çok verimli geçtiğini ve eğitimden çok keyif aldığımı söyleyebilirim. Tabi Sibel hocanın yüksek enerjisi, isteği ve öğretme arzusu bunda çok etkili oldu. Oyunculuğa adım atmak isteyen kişiler için güzel bir başlangıç eğitimi olacağını düşünüyorum.

Gamze Kılıç
Gamze Kılıç
14 Kasım 2020
5.0

Sibel hocayı Yaratıcı Drama eğitiminden bildiğim için gönül rahatlığıyla katıldım. Online nasıl olur acaba diyordum gerçekten çok ama çok eğlendim. Ev rahatlığında kamerayla katılmak farklı bir deneyim ve özgüven oldu benim için. Dersi güzelleştiren ve kısıtlı imkanlarla böylesine güzel sıcak bir ortam yaratıp bizlere güzel anlar yaşatan Sibel hocaya çok teşekkür ederim. Son ders ağlama taktiğinin üstüne ağlamanız ve bizim kahkahalara boğulmamız güzel bir anı olarak kalacak. :) Biz ağlayamadık fakat hocayı ağlattık arkadaşlar :D Dersi deneyimleyen biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.