Oyun Terapisi Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(13)
Course Rating 5,0
Emel Keskin
Emel Keskin
13 Ekim 2021
5.0

Yasemin Hoca, son derece bilgili ve samimi bir ders işliyor. Mesai saatlerim ve eve varış süremle canlı ders saatlerim ucu ucuna çakıştığı için bazı derslere girememiş olsam da, ders kayıtlarından eksiklerimi tamamladım, ödevimi ve sertifika sınavımı yaptım, sertifikamı kazandım. Sevgili Yasemin Hocama ve Enstitü ailesine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir aileyiz...

Mine Korkmaz
30 Mayıs 2021
5.0

Her şey için teşekkür ederim. Benim için faydalı bir eğitim oldu.

Nazan Memiş
Nazan Memiş
30 Mayıs 2021
5.0

Hocam harikasınız tekrar kursa katılmak istiyorum sizin eğitimlerinize devam edebilmek için. Ağzınıza yüreğinize sağlık.

Aynur Orhan
05 Mayıs 2021
5.0

Yasemin hocam bize kattıklarınız için öncelikle teşekkür ederim. Güler yüzünüz ve akıcı anlatışınızla hiç sıkılmadan çok keyifli dersler geçirmemize vesile oldunuz. Katılmak isteyen arkadaşlara canı gönülden tavsiye ediyorum.

Belma Demir
Belma Demir
12 Nisan 2021
5.0

Yasemin hocam ağzınıza sağlık. Oyun terapisi ve masal terapisi eğitimlerinize katıldım her iki eğitimden de çok çok mutlu ayrıldım. Yeni eğitimlerinizi de sabırsızlıkla bekliyorum... Katılmayı düşünen tüm arkadaşlara da tavsiye ediyorum.

Kübra Uzun
01 Mart 2021
5.0

Her şey için çok teşekkür ederim. enerjiniz samimiyetiniz çok güzledi. Verdiğiniz örnekler farkındalık oluşturuyor.kesinlikle faydalı katılın kaçırmayın:)

Şafak Yasemin Gülümser
Şafak Yasemin Gülümser
28 Şubat 2021
5.0

Bir an bile sıkılmadan merakla dinledim her bir videoyu. Çocuk gelişimci olarak çok memnun kaldığım bir eğitimdi. Teşekkür ederiz.

Yasemin Ece Duman
Yasemin Ece Duman
19 Şubat 2021
5.0

Yorumlardan dolayı seçtiğim ve merakla beklediğim bir eğitimdi. Kesinlikle beklentimi karşıladı. Eğitmenin anlatımı ve pozitif enerjisiyle 5 günün nasıl geçtiğini anlayamadım. Çok teşekkürler.

Dilara Güler
Dilara Güler
23 Ocak 2021
5.0

Eğitimden son derece keyif aldım. Bilgilendirici, anlatım sürükleyici gayet dolu dolu bir süreçti.

Türkan Aydin Köprülü
11 Ocak 2021
5.0

Çok şey öğrendim bu eğitimde, faydalı bilgiler edindim tesekkurler