Oryantasyon Hazırlama Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(6)
Ortalama Değerlendirme 4,8
Ferhat Arslan
Ferhat Arslan
21 Nisan 2021
5.0

Selin hocayı bir üniversite etkinliğinde tanıdım. Enerjik olmasıyla, olumlu düşünceleri ile çok pozitif bir insan. Birkaç eğitimine katıldım hem sektörde ki iş deneyimlerini aktarması hem de eğitimde ki konuların özet noktalarını vurgulaması çok iyi. Tüm emekleri için Selin hocama ve İienstitü'ye teşekkür ederim. :)

Selvi Mutlu
29 Mart 2021
5.0

Mükemmel bir eğitimdi. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne online Oryantasyon Eğitimi için teşekkür ediyorum. :) Bu alanda bilgi edinmek isteyenler, İK alanında çalışanlar katılmalı. Oryantasyon eğitimi sertifikası Cv'nizde fark yaratacak. Herkese tavsiye ediyorum.

Ülkem Öçalan
Ülkem Öçalan
21 Mart 2021
5.0

İşe yeni alınan yetenekli çalışanlara, değerli olduklarını hissettirebilmek ve onlarda aidiyet duygusu oluşturarak kurumda tutabilmek buna bağlı olarak kurumsal verimlilik için; oryantasyon eğitim sürecinin ne kadar önemli olduğunu Selin hocanın hazırladığı bu eğitim sayesinde daha iyi anlamış oldum. Süreçle ilgili eksik bildiğim birçok şey öğrendim. Herkese Selin hocanın eğitimlerine katılmasını tavsiye ediyorum. Verdiği tüm eğitimlerde konuya olan hakimiyetiyle, anlatım biçimi, samimiyeti, içtenliğiyle sizleri ekrana kilitliyor ve verdiği geri bildirimlerle kendinizi değerli hissettiriyor. Selin hocam, emeğiniz ve bilgi paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Serdar KALELİ
Serdar KALELİ
07 Mart 2021
5.0

Oryantasyon deyip geçmemek gerektiğini, her firmanın bu konu üzerine detaylı bir planlama yapması gerektiğini, oryantasyonun çalışanlara ve firmalara ne gibi faydaları olduğunu, oryantasyon yapılmadığı takdirde yaşanılacak sorunlara ve ayrıca oryantasyona farklı açılarla bakılması gerektiğini bizlere sunan Selin Hanım inanılmaz enerjisi ile sizi derse çiviliyor desem yeridir. Kesinlikle herkesin bu dersi alması gerektiğini düşünüyorum. Bizlere bu fırsatı veren İstanbul İşletme Enstitü çalışanlarına ve Selin Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Fatma Kaya
04 Mart 2021
4.0

Selin hocanın enerjisi ve konuya hakimiyeti harika. Ayrıca çokta enerjik. Oryantasyon sürecinin tüm inceliklerini bütünsel bir eğitimle edinmiş oldum. Teşekkürler.

Aslı Sicim
Aslı Sicim
04 Mart 2021
5.0

Oryantasyon hakkında o kadar çok bilmediğim şey varmış ki Selin hocam sayesinde çok bilgiler edindim. Mutlaka çalışan, çalışmayan, işyeri sahibi olanların bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum. Selin hocama burdan teşekkürlerimi iletiyorum...