Nöropazarlama Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(32)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  İ. Hande Gürel
  01 Mart 2021
  5.0

  Bir Psikoloji lisans öğrencisi olarak bu eğitimi aldığım için çok mutluyum. Nöropazarlama alanı ile Behçet Yalın Özkara hocamızın Youtube kanalı AkademikLink'te tanışmıştım ve çok ilgimi çekmişti, bu yüzden Behçet hocamla aynı üniversitede aynı alanda çalışan üstelik psikoloji lisans derecesine sahip Nihan hocamdan bu eğitimi almış olmaktan dolayı çok memnunum.

  Hande Aysu Akçeşme
  Hande Aysu Akçeşme
  21 Şubat 2021
  5.0

  Nihan Hocamla bu derse katıldığım için çok mutluyum, çok çok verimli etkileşimli ve bol paylaşımlı dersler oldu. Bir iktisatçı olarak yüksek lisans alanında da bölüm karar vermemi sağladı, Ayrıca çok çok teşekkürlerr.

  Birkan Fidan
  Birkan Fidan
  15 Şubat 2021
  5.0

  Nihan Hoca'mın anlatımı tam bir akademik şölen. Güler yüzü ve dolu dolu ders akışı çok güzeldi. Emeğinize sağlık.

  Cemile Tülay Yıldırım
  Cemile Tülay Yıldırım
  07 Şubat 2021
  5.0

  Eğitim çok tatmin ediciydi. Nihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Bir ileri seviye eğitim daha olursa katılmayı çok isterim.

  Aslı Tükenmez
  06 Şubat 2021
  5.0

  Nihan hoca gerçekten çok tatlı ve harika, anlatımıyla ilgimizi çekiyor :)

  Devrim Bozalioğlu Arıkök
  24 Ocak 2021
  5.0

  Nihan hoca konuya oldukça hakim. Profesyonel hayatında uygulama yapması da bu ders için bir avantaj bence. Çok keyif aldığım bir eğitim oldu. Teşekkürler

  Nida Turan
  Nida Turan
  18 Ocak 2021
  5.0

  Nihan hocamıza teşekkürler, keyifli ve verimli bir eğitimdi herkese tavsiye ederim :)

  Betul Taskent
  17 Ocak 2021
  5.0

  Eğitimi geç keşfettiğim için canlı derslere denk gelemedim ancak bant yayınlardan bile Nihan hocanın güleryüzlü, dinamik anlatımı ile mest oldum. Farklı disiplinlerden katılımcıların olduğunu düşünürsek, herkesin anlayabileceği temel düzeyde anlatımı çok başarılı. Çok yerinde bir ilk adım oldu. Teşekkürler.

  Yiğit Beyenal
  13 Ocak 2021
  5.0

  Nihan hoca gerçekten mükemmel bir insan. Cana yakın, samimi ve bize bilgilerini öğretmek için elinden gelenin hepsini vermeye çalıştığını görüyoruz. Nöropazarlamaya ilginiz yoksa bile Nihan Hoca için dinlenirr bu ders :)

  Nagihan Nur Aygün
  10 Ocak 2021
  5.0

  En başta Nihan hocanın güzel enerjisi ve dolu dolu bilgisi sayesinde zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. O kadar derin bir ders ki keşke çok uzun saatler alma şansım olsaydı. Nihan hocanın yüklemiş olduğu kaynaklar, derste izlettiği videolar vb. dersi daha da çekici hale getiriyor. Çok memnun kaldım, umarım sizin de yolunuz Nihan hoca ile kesişir. Bir kez daha teşekkürler !