Nöropazarlama Comments

Back to Training Page
Comment(35)
Course Rating 5,0
Melih Diler
Melih Diler
25 Haziran 2021
5.0

Aylardır çeşitli eğitimler alıyorum. Son 2-3 eğitimde hızlandırarak izliyorum ve tüm hevesim kaçmışken bu dersle karşılaşmam beni resmen tazeledi. Her insanda olduğu gibi benim de vaktim çok değerli ve tek istediğim şey bu derste gerçekleşiyor. Her ama her dakika bir bilgi. Şişirilmiş derslerden değil ve not almaktan helak oldum. Emeğinize, azminize sağlık hocam. :D

Ali İhsan Tarakçı
01 Nisan 2021
5.0

Keyifli geçen bir eğitim süreciydi zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Eğitmen Nihan Hanım ise konu hakkında oldukça deneyimli ve bilgi sahibi. Katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Online Nöropazarlama eğitimini işinde fark yaratmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Beyza Elidemir
Beyza Elidemir
12 Mart 2021
5.0

Nihan Hoca'nın eğitiminden gerçekten keyif aldım. Canlı olarak izleme fırsatım olmadı ama videoları izledim. Keşke canlı yayınlara katılsaymışım dedim. Teşekkürler :)

İ. Hande Gürel
01 Mart 2021
5.0

Bir Psikoloji lisans öğrencisi olarak bu eğitimi aldığım için çok mutluyum. Nöropazarlama alanı ile Behçet Yalın Özkara hocamızın Youtube kanalı AkademikLink'te tanışmıştım ve çok ilgimi çekmişti, bu yüzden Behçet hocamla aynı üniversitede aynı alanda çalışan üstelik psikoloji lisans derecesine sahip Nihan hocamdan bu eğitimi almış olmaktan dolayı çok memnunum.

Hande Aysu Akçeşme
Hande Aysu Akçeşme
21 Şubat 2021
5.0

Nihan Hocamla bu derse katıldığım için çok mutluyum, çok çok verimli etkileşimli ve bol paylaşımlı dersler oldu. Bir iktisatçı olarak yüksek lisans alanında da bölüm karar vermemi sağladı, Ayrıca çok çok teşekkürlerr.

Birkan Fidan
Birkan Fidan
15 Şubat 2021
5.0

Nihan Hoca'mın anlatımı tam bir akademik şölen. Güler yüzü ve dolu dolu ders akışı çok güzeldi. Emeğinize sağlık.

Cemile Tülay Yıldırım
Cemile Tülay Yıldırım
07 Şubat 2021
5.0

Eğitim çok tatmin ediciydi. Nihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Bir ileri seviye eğitim daha olursa katılmayı çok isterim.

Aslı Tükenmez
06 Şubat 2021
5.0

Nihan hoca gerçekten çok tatlı ve harika, anlatımıyla ilgimizi çekiyor :)

Devrim Bozalioğlu Arıkök
24 Ocak 2021
5.0

Nihan hoca konuya oldukça hakim. Profesyonel hayatında uygulama yapması da bu ders için bir avantaj bence. Çok keyif aldığım bir eğitim oldu. Teşekkürler

Nida Turan
Nida Turan
18 Ocak 2021
5.0

Nihan hocamıza teşekkürler, keyifli ve verimli bir eğitimdi herkese tavsiye ederim :)