NLP (Özel Ders)


150₺250₺

5,0
2 Değerlendirme
Yakın zamanda 13 kişi kayıt oldu.

NLP (Özel Ders)

NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirmektir. İngilizcesi Neuro Linguistic Programming olan NLP Türkçe'ye Sinir Dili Programlaması olarak geçmiştir. Neuro; insanların görme, işitme, hissetme, koklama ve tatma duyuları ve bu duyuların yönetildiği beyin ve sinir sistemidir. Linguistic; yaşam deneyimlerinin dil vasıtası ile kodlanması, dilin deneyim edinme ve değişim süreçlerindeki etkisidir. Programming ise arzu edilen değişiklikleri gerçekleştirmek üzere, duygu, düşünce ve davranışlarımız üzerinde, bilinçli veya bilinçdışı akıl yardımıyla yapılan yeniden düzenleme biçimidir. Kısaca NLP, modelleme tekniğidir.

NLP Özel ders eğitimi sonunda yaşamınızdaki olumsuzlukları aşmayı, yaratıcılığınızı geliştirmeyi, güçlü ve etkili iletişim kurmayı, sizi olumsuz yönde etkileyen davranış ve  alışkanlıklarınızdan
kurtulmayı ve başarıyı modelleyebilmeyi öğreneceksiniz.

NLP (Özel Ders) Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.
  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.
  • Ders tekrarları video ve podcast kaydedilir ve 3 ay boyunca video olarak tekrarları izlenebilir.
  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.
  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.
  • Satın alma işlemi sonrasında size özel bir link verilir ve tüm derslere tek linkle giriş yapabilir.
  • Ders saatleri gündüz veya akşam olarak düzenlenebilir.
  • 120 TL bir ders saat ücretidir.
Devamı
Yorumlar(2)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Aleyna Şereflier
23 Nisan 2021
5.0

Online NLP Eğitimi fayda sağlayan, güzel ve keyifli geçen eğitim dönemiydi. NLP alanında ilerlemek isteyen herkese özel ders almasını da tavsiye ederim. Aslıhan hocamıza ve Enstitü'ye çok çok teşekkürler. İlerleyen zamanlarda tekrar özel ders almayı düşünüyorum.

Rabia Altunsoy
22 Nisan 2021
5.0

Aslıhan hocamın önce NLP eğitimine katıldım. Amacım hayata başka bir pencereden bakmaktı ama aslolanın hangi penceren baktığımızın degil, baktığımız pencereden hayatı nasıl algıladığımız olduğunu hatırlattı bize... Ve özel dersine de katılmaya karar verdim. Kesinlikle hocamın ruha iyi gelen bir yanı var. Hayatıma kattığınız her şey için teşekkür ederim. Bakış açısını değiştirmek isteyen herkese tanışma fırsatı dilerim.