Close
Mobil Menu Bars

NLP Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(25)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Nazire Melis Ay
03 Ekim 2020
5.0

Sınav da başarılı oldum ve sertifikamı aldım. Ben aslıhan hocamı excel eğitiminden tanıdım ve anlatımına, anlattıklarına hayranım. NLP eğitimi verdiğini gördüğüm anda hemen derse kayıt yaptırdım. Aslıhan hocam sayesinde nlp ile tanıştım. Değiştim ve huzur buldum. Bana kendimi sevmeyi, kendime değer vermeyi, hayır diyebilmeyi öğrettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum hocam. Hayat güzelliklerle dolu ve ben bu güzelliklerin artık daha da farkındayım. Her şey için şükürler olsun. Sizde yalnız kaldığınızda kendi kendinize düşünürken içinizde bir huzursuzluk, pişmanlık ve keşkeleriniz varsa bunu değiştirmek için bu eğitimi alabilirsiniz. Eğitim diyorum ama kesinlikle terapi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Ayse Sarikavak
31 Ağustos 2020
5.0

Eğer hayatta com zorluklar yaşamış ama bazen kırılma noktasına gelip çıkmaza girdim sandığınız düşünceleriniz varsa hemen bu eğitimi almalısınız. Yasamak uygulamak icin bu eğitimi almaya karar vermelisiniz. Aslihan hocam o kadar objektif anlatıyor ki anlatırken ruha dokunuyor. Mutlaka almanızı tavsiye ederim arkadaşlar. .

Yusra Ekin
30 Ağustos 2020
5.0

Bu eğitim benim hayatımı değiştirdi. Çünkü hayatımızı değiştiren en önemli unsur düşüncelerimizdir. Bu eğitimi alınca içimde atlatamadığım bazı olumsuzlukları atlatarak işe başladım ve iletişimime içimde çözdüğüm huzur yansıyor. Aslıhan hocama bana kattıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ayda Aydin
19 Ağustos 2020
5.0

Eğer hayatınızda yolunda gitmeyen birşeyler varsa, yada neden ben aynı şeyleri yaşıyorum diyip tekrara düşüyorsanız kesinlikle Aslıhan hocamdan bu eğitimi almanızı öneririm.Enerjisi, desteği, bilgi birikimi, bilgiyi bizlere aktarım tarzı ve muhteşem örneklemeleriyle tadına doyamadığım bir eğitim oldu. Artık benimde hayatımda bir şeyler değişsin, yeniden doğuşu yaşamak istiyorum diyorsanız mutlaka Aslıhan Hocamla yollarınız kesişsin. Onu çok seviyorum iyi ki var. Sevgiler❤️ .

Asena Ayhan
12 Ağustos 2020
5.0

Kesinlikle tavsiye ediyorum yani kendinizi bıraktığınız psikolojinizin sizi karanlığa sürüklediği o noktanın nerede olduğunu bile unutuyorsunuz bakış açınız değişiyor aslında ne isteğinizi tam olarak bilmediğinizin bile farkına varıyorsunuz , kendinize değer vermeyi öğreniyorsunuz ve daha bir cok şey ama anlatılmaz yaşanır diye tanımlayabilirim. Aslıhan hocam muhteşem bir insan ve en üst düzeyde kelimeler eksik kalıcak ama muazzam bir enerjiye sahip  insana huzur veriyor anlattığı herşey de aslında kendinizi buluyorsunuz keşfediyorsunuz  bu hazzı herkesin yaşaması gerekiyor diye düşünüyorum. Asla pişman olmayacağınız dönüm noktanız olacak ve değişime adım atacaksınız bu çok güzel bir duygu hiç şüphe duymadan bu eğitimi alabilirsiniz 😍

Deniz Yıldız
19 Mayıs 2020
5.0

Bu eğitimi mutlaka almalısınız..Hem eğitim içeriği hem Sevgili Aslıhan hocamızın emekleri ile NLP eğitimi muhteşem.Bakış açınız, kararlarınız, duruşunuz ,geçmiş-bugün-gelecek zamanlarınız hayatınızda çok farklı bir boyut kazanıyor. Eğitim ve yayınlar çok keyifli. NLP Eğitimi almak isteyenler hiç tereddüt etmesin. Kuruma ve Aslıhan Hocamıza sonsuz teşekkürler.

Ufuk Baysal
06 Mayıs 2020
5.0

Sevgili Aslıhan hocama çook teşekkür ediyorum, keşke hani bu eğitimden önceden haberdar olmuş olsaydım, inanılmaz şahsi sıkıntılar yaşadım ve bu yaşadığım sıkıntılar benim geleceğe dair hedeflerimin üstüne perde attı adeta arkadaşlar. Ve hep geçmişe bir mandal gibi takılı kalmıştım, ileriye gidemiyordum hiç, ardından NLP eğitimini gördüm açıkcası tereddüt ettim ilk başta fakat olumlu yorumları okuyunca bende bu eğitime katılmaya karar verdim, iyi ki katılmışım bu eğitime ve aslıhan hocanın söyledikleri size derinden etki edecek arakadaşlar emin olabilirsiniz ve ben bu sayede hadeflerimin üzerindeki perdeyi kaldırdım ve hayallerime doğru, hedeflerime doğru koşmaya karar verdim aslıhan hocam sayesinde ve en önemlisi geçmiste yaşadıgımız sıkıntılarada farklı bir pencereden bakıyorsunuz, hedeflerinizi daha da netleştirebiliyorsunuz. Katılmayı düşünen arkadaşlar hiç beklemeyin derim.

Ruşen Tüzünsü
10 Nisan 2020
5.0

Gerçekten harika bir enerji,akşam canlı yayını dinliyorsunuz fikirleriniz değişmeye başlıyor.

İrem Aytaç
09 Nisan 2020
5.0

Kendinize iyilik yapmak ister misiniz? Cevap evetse doğru eğitimdesiniz.Kendimi sorgulamam ve tanımam açısından çok faydalı bir eğitimdi.Eğitimci Aslı Hoca özelden sorularımızı yanıtlayıp bizimle birebir ilgilendi. Aslı hoca çok pozitif, neşeli birisi. hayata olumlu bakmamız için pencereler araladı bize adeta.Verdiği bilgilerin hepsi çok kıymetli ve ara ara çok kıymetli konuklar davet ederek özel dersler yapıyor bunlarda bize çok şey katıyor.Hayatıma, bakış açıma çok şey kattı Aslı hoca, iyi ki bu eğitimi alıp tanımışım kendisini.Daha fazla eğitimle kendisini dinlemek temennisiyle bu eğitim için teşekkür ediyorum istanbul işletme enstitüye.Nlp 7den 70e herkesin alması gereken bir eğitim.

Songül Hızarcı
03 Nisan 2020
5.0

2 haftada hayatını değiştirmek isteyen herkese önerimdir. Çok büyük katkısı oldu üzerimde.En önemlisi de ders bitince hocamızın desteği de bitmiyor. O kadar yoğunluğu arasında yine destek oluyur bize .Üstelik 1 yıl boyunca da dersler izlenebiliyor. İyi ki varsınız Aslıhan Hocam :)

Nilay Bengü Deniz
06 Ocak 2020
5.0

Gerçekten süper bir hoca. Zorlandığım her şeyi kolaylıkla yapabiliyorum. Yüreğinize ve ağzınıza sağlık. Öğrenmeden bırakmıyor en güzeli de her zaman destek ?

Gamze Zafer
13 Kasım 2019
5.0

herkesin alması gerektiğini düşündüğüm bir eğitim. İlk derdin ardından kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri fark ediyorsunuz. Aslı hoca pozitif,her konuda destek ve dünya tatlısı bir insan. Farkındalığınızı artırmanız için sizi de ailemize bekliyoruz.

Seher Oğuz
10 Kasım 2019
5.0

Enerji dolu,Güler yüzlü, kendini hep karşısındakinin yerine koyan,çok yetenekli bir eğitimci, Etkili anlatımlarıyla herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Aslıhan Hocam. Sizi seviyorum. Emeğiniz ve öğrettikleriniz için sonsuz teşekkürler ??

Demet Gümüş
25 Ekim 2019
5.0

Aslıhan hocamdan bu eğitimi herkes almalı her düzeye inebilen pozitif öğretici yeteneği çok fazla olan hocamın eğitimine katılmak size çok şey katacaktır..

Nurhan Akdoğan
22 Ekim 2019
5.0

Arkadaşlar NLP hakkında kulaktan dolma şeyler duymuştum, ileri excel kursuna başladığımda Aslı Hanımla tanışmış oldum. NLP eğitimi hakkında ilk düzgün bilgileri Aslı hanımdan dinledim. Kendisinin pozitif enerjisi ruhunun güzelliğini ve kendimdeki eksiklikleri görerek NLP eğitimini almam ve hemen almam gerektiğini anladım. Hemen yazıldım. İkinci hafta canlı derslere yetiştim ve şimdi diğer videoları izleyerek eksikliklerimi ve ilerleyişimi tamamlamaya çalışıyorum. Aslı hanıma çok çok teşekkürlerrrrrrrrrrr Hepinize tavsiye ederim

SILA SATI ŞİMŞEK
22 Ekim 2019
5.0

Eğitimin içeriğini ilk okuduğumda kesinlikle her bireyin alması gereken bir eğitim olduğuna inandım.Detaylarını daha da incelediğimde aynı zamanda Excel eğitimimi de kendisinden aldığım canım öğretmenim Aslıhan Şahan' nın ismini gördüğümde NLP'ye olan inancım daha da arttı. Çünkü enerjisiyle, bize verdiği motivasyonla, aktardığı kıymetli bilgilerle her birimize ışık oldu. Kendisinden edindiğimiz aktarımları hayatımıza empoze ettiğimizde etkisini çok fazla görmekteyiz. NLP eğitimi kesinlikle kendisini her alanda olumlu yönde geliştirmek isteyenlerin alması gereken bir eğitim. Bu eğitimi Aslıhan öğretmenimizden almamız ise en büyük şansımız. Etkisini fazlasıyla göreceğinize eminim. "Hayatınızdaki krizleri fırsata çevirebilmeyi ilke haline getirin".

Abdullah Kirca
20 Ekim 2019
5.0

Arkadaşlar küçük büyük önemli değil yaşınızın ne olduğu mutlaka katılmanızı tavsiye ederim hocamızın enerjisi anlayış tekniğiyle mükemmel bir hocadır bence katılın farkı sizde görün derim katılmayanlar çok şey kaçırır benden size söylemesi

Yurdanur Boztas
20 Ekim 2019
5.0

Harika bir eğitimdi.Aslihan hanım online eğitimi yüzyüze almış gibi verdi kendisine çok teşekkür ediyorum. İienstituye Böyle bir olanağı sağladığı için teşekkür ederim.

Sultan Subaşı
19 Ekim 2019
5.0

Hayatında sıkıntısı olan bir türlü bu sıkıntıdan kurtulamayanlar, kendisinden vazgeçmek üzere olanlar NLP eğitimini almalarını tafsiye ediyorum. Özellikle aslı hocamızdan . iyi ki tanımışım hayatımın dönüm noktasında tanıdım hocamı ve bana çok yardımcı oldu . Aslı hocamı tanıdığım güne şükürler olsun. Bu eğitiimi almalarını herkese tafsiye ediyorum. aslı hocam size çok teşekkür ediyorum.

Barış Acar
13 Ekim 2019
5.0

Kafası karışık olan ve ne yapacağı konusunda bir fikri olmayan herkesin alması gereken bir eğitim NPL. Aslıhan hoca o kadar güzel içten anlatıyorki NPL'yi sanki sizinle özel olarak konuşuyor gibi hisse kapılıyorsunuz.

Z. Naz Ergun
13 Ekim 2019
5.0

Harika bir aydınlanma iyiki Nlp iyiki Aslı hocam diyorum. Eğer ruhsal bir uyanış ve farkındalık istiyorsanız mutlaka önce kendinizi ikna edip bu eğitimi almakla başlayın. Tavsiye ediyorum tecrübe edilmiştir.

Z. Naz Ergun
11 Ekim 2019
5.0

Nlp bir yaşam biçimi... Çok istediğim bu mükemmel eğitimi alma fırsatını sunduğu için iienstitü'ye ve Eğitimcimiz yüzü-gönlü güzel Aslı hocama çok teşekkür ediyorum. ?

Ihsan Akın
11 Ekim 2019
5.0

nlp eğitimi aslı hoca ile çok eğlenceli ve harika

Ihsan Akın
11 Ekim 2019
5.0

Hoca insan kazanmak için elinden geleni yapıyor tam bir eğitmen hayatınızı NLP ile değişmesine vesile olan hocama çok teşekkür ediyorum doğru kararlar ve beyin yapısını değiştirmek istiyorsanız gerçekten bu hocanın eğitimini kaçırmayın derim başarılar diliyorum

Gülce Korkmaz
10 Ekim 2019
5.0

Başta asla inanmayan ben etkisini gördükçe, doğruluğu ile karşılaştıkça inandım ve hoşuma gitti. Herkesin az çok bilgi sahibi olmasını dilerim.