NLP Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(33)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Derya Pekgözlü Karakuş
20 Mayıs 2021
5.0

Sevgili Aslıhan Hoca'nın Nlp Eğitimi günümüz insanlarının yararlanabileceği en önemli eğitimlerden bir tanesi olup, hocamızın anlatımıyla da sizlere çok şey kazandıracaktır emin olabilirsiniz. Benim hayatımı pozitif anlamda çok etkiledi. Aslıhan hocama sonsuz teşekkürler. Bir sene nasıl geçti anlamadım. Belki seneye yine alırım bu eğitimi.

Rabia Altunsoy
01 Mayıs 2021
5.0

Çok verimli ve keyifli bir eğitim dönemiydi. Kesinlikle hocamın ruha iyi gelen bir yanı var. NLP özel dersine de katıldım ve tekrar katılmayı planlıyorum. Hayatıma kattığınız her şey için teşekkür ederim. Hayata farklı pencerelerden bakmak isteyen herkese tanışma fırsatı dilerim.

Cüneyt Mustafa Türker
Cüneyt Mustafa Türker
11 Nisan 2021
5.0

Güzel ve keyifli bir eğitim dönemiydi. Aslıhan hocanın theatral ve bol örnekli, canlı anlatımıyla konular aklınıza çok daha kolay giriyor ve kalıcı oluyor. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık hocam.

Erkan Mehel
Erkan Mehel
10 Nisan 2021
5.0

Sınavı geçtim ama önemli olan sınav değilmiş anladım. Dersler terapi gibiydi. Bir sonraki canlı derse tekrar kayıt olmayı düşünüyorum. Yılda 1 defa terapi, ilaç niyetine bu programı almak gerekiyor. Aslıhan hocayı dinlemek ve enerjisini örnek almak benim için kendime yapacağım en iyi şeylerden.

Erkan Mehel
Erkan Mehel
09 Nisan 2021
5.0

Çok eğitime ve seminerlere katıldım fakat bu eğitim çok farklıydı, harikaydı, çok etkiliydi. NLP demek hayatımızı nasıl daha iyi yaşayabiliriz demekmiş. Aslıhan hocamın mükemmel iletişimi ve enerjisini hiç bir zaman unutamayacağım. Hepimizin hayatına dokundu. Teşekkürler.

Ceyda Turdu
29 Mart 2021
5.0

Online NLP eğitimi çok güzeldi... Aslıhan hocamızın samimiyeti ve enerjisine diyecek yok. :) Eğitim NLP alanında temel bilgilerden başlayıp her seviyeye kadar bilgi içeriyor. Bu alanda merakı olan ilerlemek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Eğitimde başarılı oldum ve sertifikamı da alacağım... Aslıhan hocama sevgiler.

Melih Doğukan Baydar
13 Ocak 2021
5.0

Ben eğitim sisteminde bir üniversite öğrencisiyim. Şunu söyleyebilirim ki yüzlerce öğretmen onlarca ders aldım ama hayatıma bu kadar olumlu katkı yapan ve hatta hayatımı olumlu yönde değiştiren böyle bir eğitim ve Aslıhan hocam gibi bir hocam olmadı. Herkese NLP eğitimini tavsiye ediyorum.

Zeynep Merve Handere
15 Aralık 2020
5.0

Bir arkadaşım vasıtası ile NLP eğitimine başladım. Bu kadar faydalı olacağını asla tahmin edemeyeceğim bir eğitim sürecinden geçtim. Sevgili Dr. Aslıhan Şahan'ın profesyonel ve keyifli anlatımıyla eğitim daha da zevkli hale geldi. Çevrenizde birçok NLP eğitmeni bulacaksınız fakat Aslıhan Şahan gibi bir eğitmen bulamayacaksınız. Her bir öğrencisi ile ilgilenen gelişimine destek veren bir sorununuzda kısa sürede yardım eden ve bütün bunların hepsi karşılıksız yapan çıkarsınız nadir eğitmenlerden biridir. Zihninizi kontrol altına alıp, profesyonel veya özel hayatınızda olumlu değişimler için tek adres NLP eğitimidir.

Sevda Yıldıray
06 Aralık 2020
5.0

Eğitim harika. Aslıhan hocamın muhteşem anlatımıyla tarifsiz, farkındalıklar yaşanan durumlar... Çok teşekkür ederim Aslıhan hocam.

Nazire Melis Ay
Nazire Melis Ay
03 Ekim 2020
5.0

Sınav da başarılı oldum ve sertifikamı aldım. Ben aslıhan hocamı excel eğitiminden tanıdım ve anlatımına, anlattıklarına hayranım. NLP eğitimi verdiğini gördüğüm anda hemen derse kayıt yaptırdım. Aslıhan hocam sayesinde nlp ile tanıştım. Değiştim ve huzur buldum. Bana kendimi sevmeyi, kendime değer vermeyi, hayır diyebilmeyi öğrettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum hocam. Hayat güzelliklerle dolu ve ben bu güzelliklerin artık daha da farkındayım. Her şey için şükürler olsun. Sizde yalnız kaldığınızda kendi kendinize düşünürken içinizde bir huzursuzluk, pişmanlık ve keşkeleriniz varsa bunu değiştirmek için bu eğitimi alabilirsiniz. Eğitim diyorum ama kesinlikle terapi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.