NLP Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(36)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Leman Aslan
Leman Aslan
11 Eylül 2021
5.0

Aslıhan Hocaya çok teşekkürler verimli geçen NLP eğitimi için. Derste enerjisini hep yüksek tutabilmesi harika. Dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Hayatınıza birkaç pozitif alışkanlık kazandırmış olacaksınız. Önce kendiniz için NLP eğitimini alabilirsiniz, hayata bakışınızdan bile farkı kısa sürede anlayacaksınız . Kendini Sev- pozitif düşün- Güzel yaşa. Teşekkürler Aslıhan Hocam ❤

Rabia Doğan Kavlak
Rabia Doğan Kavlak
11 Eylül 2021
5.0

Çok teşekkür ederim

Şahika Firdevs Mülayim
02 Eylül 2021
3.0

NLP'ye öneri üzerine kaydolmuştum ancak yeni hiçbir bilgiye rastlayamadım. Elimi çarptığım yerden aynı şeyleri duyuyorum. İçeriği son derece basit buldum bu sebeple. Bazı konularda ruh sağlığı alanına girecek gibi olup teğet geçmiş, bu konuda sınırını bilip durmasını takdir ediyorum. Eğitimden herhangi bir fayda göremedim ne yazık ki. Bana tek katkısı, böylesine tatlış bir hocayı tanımak oldu. Şirin anlatımı, kendine has örnekleri ve ifade şekilleri insanda sevgi uyandırıyor. Kendisini tanıdığım için mutluyum.

Derya Pekgözlü Karakuş
20 Mayıs 2021
5.0

Sevgili Aslıhan Hoca'nın Nlp Eğitimi günümüz insanlarının yararlanabileceği en önemli eğitimlerden bir tanesi olup, hocamızın anlatımıyla da sizlere çok şey kazandıracaktır emin olabilirsiniz. Benim hayatımı pozitif anlamda çok etkiledi. Aslıhan hocama sonsuz teşekkürler. Bir sene nasıl geçti anlamadım. Belki seneye yine alırım bu eğitimi.

Rabia Altunsoy
01 Mayıs 2021
5.0

Çok verimli ve keyifli bir eğitim dönemiydi. Kesinlikle hocamın ruha iyi gelen bir yanı var. NLP özel dersine de katıldım ve tekrar katılmayı planlıyorum. Hayatıma kattığınız her şey için teşekkür ederim. Hayata farklı pencerelerden bakmak isteyen herkese tanışma fırsatı dilerim.

Cüneyt Mustafa Türker
Cüneyt Mustafa Türker
11 Nisan 2021
5.0

Güzel ve keyifli bir eğitim dönemiydi. Aslıhan hocanın theatral ve bol örnekli, canlı anlatımıyla konular aklınıza çok daha kolay giriyor ve kalıcı oluyor. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık hocam.

Erkan Mehel
Erkan Mehel
10 Nisan 2021
5.0

Sınavı geçtim ama önemli olan sınav değilmiş anladım. Dersler terapi gibiydi. Bir sonraki canlı derse tekrar kayıt olmayı düşünüyorum. Yılda 1 defa terapi, ilaç niyetine bu programı almak gerekiyor. Aslıhan hocayı dinlemek ve enerjisini örnek almak benim için kendime yapacağım en iyi şeylerden.

Erkan Mehel
Erkan Mehel
09 Nisan 2021
5.0

Çok eğitime ve seminerlere katıldım fakat bu eğitim çok farklıydı, harikaydı, çok etkiliydi. NLP demek hayatımızı nasıl daha iyi yaşayabiliriz demekmiş. Aslıhan hocamın mükemmel iletişimi ve enerjisini hiç bir zaman unutamayacağım. Hepimizin hayatına dokundu. Teşekkürler.

Ceyda Turdu
29 Mart 2021
5.0

Online NLP eğitimi çok güzeldi... Aslıhan hocamızın samimiyeti ve enerjisine diyecek yok. :) Eğitim NLP alanında temel bilgilerden başlayıp her seviyeye kadar bilgi içeriyor. Bu alanda merakı olan ilerlemek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Eğitimde başarılı oldum ve sertifikamı da alacağım... Aslıhan hocama sevgiler.

Melih Doğukan Baydar
13 Ocak 2021
5.0

Ben eğitim sisteminde bir üniversite öğrencisiyim. Şunu söyleyebilirim ki yüzlerce öğretmen onlarca ders aldım ama hayatıma bu kadar olumlu katkı yapan ve hatta hayatımı olumlu yönde değiştiren böyle bir eğitim ve Aslıhan hocam gibi bir hocam olmadı. Herkese NLP eğitimini tavsiye ediyorum.