NLP Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(27)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Melih Doğukan Baydar
  13 Ocak 2021
  5.0

  Ben eğitim sisteminde bir üniversite öğrencisiyim. Şunu söyleyebilirim ki yüzlerce öğretmen onlarca ders aldım ama hayatıma bu kadar olumlu katkı yapan ve hatta hayatımı olumlu yönde değiştiren böyle bir eğitim ve Aslıhan hocam gibi bir hocam olmadı. Herkese NLP eğitimini tavsiye ediyorum.

  Zeynep Merve Handere
  15 Aralık 2020
  5.0

  Bir arkadaşım vasıtası ile NLP eğitimine başladım. Bu kadar faydalı olacağını asla tahmin edemeyeceğim bir eğitim sürecinden geçtim. Sevgili Dr. Aslıhan Şahan'ın profesyonel ve keyifli anlatımıyla eğitim daha da zevkli hale geldi. Çevrenizde birçok NLP eğitmeni bulacaksınız fakat Aslıhan Şahan gibi bir eğitmen bulamayacaksınız. Her bir öğrencisi ile ilgilenen gelişimine destek veren bir sorununuzda kısa sürede yardım eden ve bütün bunların hepsi karşılıksız yapan çıkarsınız nadir eğitmenlerden biridir. Zihninizi kontrol altına alıp, profesyonel veya özel hayatınızda olumlu değişimler için tek adres NLP eğitimidir.

  Sevda Yıldıray
  06 Aralık 2020
  5.0

  Eğitim harika. Aslıhan hocamın muhteşem anlatımıyla tarifsiz, farkındalıklar yaşanan durumlar... Çok teşekkür ederim Aslıhan hocam.

  Nazire Melis Ay
  Nazire Melis Ay
  03 Ekim 2020
  5.0

  Sınav da başarılı oldum ve sertifikamı aldım. Ben aslıhan hocamı excel eğitiminden tanıdım ve anlatımına, anlattıklarına hayranım. NLP eğitimi verdiğini gördüğüm anda hemen derse kayıt yaptırdım. Aslıhan hocam sayesinde nlp ile tanıştım. Değiştim ve huzur buldum. Bana kendimi sevmeyi, kendime değer vermeyi, hayır diyebilmeyi öğrettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum hocam. Hayat güzelliklerle dolu ve ben bu güzelliklerin artık daha da farkındayım. Her şey için şükürler olsun. Sizde yalnız kaldığınızda kendi kendinize düşünürken içinizde bir huzursuzluk, pişmanlık ve keşkeleriniz varsa bunu değiştirmek için bu eğitimi alabilirsiniz. Eğitim diyorum ama kesinlikle terapi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  Ayse Sarikavak
  31 Ağustos 2020
  5.0

  Eğer hayatta com zorluklar yaşamış ama bazen kırılma noktasına gelip çıkmaza girdim sandığınız düşünceleriniz varsa hemen bu eğitimi almalısınız. Yasamak uygulamak icin bu eğitimi almaya karar vermelisiniz. Aslihan hocam o kadar objektif anlatıyor ki anlatırken ruha dokunuyor. Mutlaka almanızı tavsiye ederim arkadaşlar. .

  Yusra Ekin
  Yusra Ekin
  30 Ağustos 2020
  5.0

  Bu eğitim benim hayatımı değiştirdi. Çünkü hayatımızı değiştiren en önemli unsur düşüncelerimizdir. Bu eğitimi alınca içimde atlatamadığım bazı olumsuzlukları atlatarak işe başladım ve iletişimime içimde çözdüğüm huzur yansıyor. Aslıhan hocama bana kattıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  Ayda Aydin
  19 Ağustos 2020
  5.0

  Eğer hayatınızda yolunda gitmeyen birşeyler varsa, yada neden ben aynı şeyleri yaşıyorum diyip tekrara düşüyorsanız kesinlikle Aslıhan hocamdan bu eğitimi almanızı öneririm.Enerjisi, desteği, bilgi birikimi, bilgiyi bizlere aktarım tarzı ve muhteşem örneklemeleriyle tadına doyamadığım bir eğitim oldu. Artık benimde hayatımda bir şeyler değişsin, yeniden doğuşu yaşamak istiyorum diyorsanız mutlaka Aslıhan Hocamla yollarınız kesişsin. Onu çok seviyorum iyi ki var. Sevgiler❤️ .

  Asena Ayhan
  Asena Ayhan
  12 Ağustos 2020
  5.0

  Kesinlikle tavsiye ediyorum yani kendinizi bıraktığınız psikolojinizin sizi karanlığa sürüklediği o noktanın nerede olduğunu bile unutuyorsunuz bakış açınız değişiyor aslında ne isteğinizi tam olarak bilmediğinizin bile farkına varıyorsunuz , kendinize değer vermeyi öğreniyorsunuz ve daha bir cok şey ama anlatılmaz yaşanır diye tanımlayabilirim. Aslıhan hocam muhteşem bir insan ve en üst düzeyde kelimeler eksik kalıcak ama muazzam bir enerjiye sahip  insana huzur veriyor anlattığı herşey de aslında kendinizi buluyorsunuz keşfediyorsunuz  bu hazzı herkesin yaşaması gerekiyor diye düşünüyorum. Asla pişman olmayacağınız dönüm noktanız olacak ve değişime adım atacaksınız bu çok güzel bir duygu hiç şüphe duymadan bu eğitimi alabilirsiniz 😍

  Deniz Yıldız
  Deniz Yıldız
  19 Mayıs 2020
  5.0

  Bu eğitimi mutlaka almalısınız..Hem eğitim içeriği hem Sevgili Aslıhan hocamızın emekleri ile NLP eğitimi muhteşem.Bakış açınız, kararlarınız, duruşunuz ,geçmiş-bugün-gelecek zamanlarınız hayatınızda çok farklı bir boyut kazanıyor. Eğitim ve yayınlar çok keyifli. NLP Eğitimi almak isteyenler hiç tereddüt etmesin. Kuruma ve Aslıhan Hocamıza sonsuz teşekkürler.

  Ufuk Baysal
  Ufuk Baysal
  06 Mayıs 2020
  5.0

  Sevgili Aslıhan hocama çook teşekkür ediyorum, keşke hani bu eğitimden önceden haberdar olmuş olsaydım, inanılmaz şahsi sıkıntılar yaşadım ve bu yaşadığım sıkıntılar benim geleceğe dair hedeflerimin üstüne perde attı adeta arkadaşlar. Ve hep geçmişe bir mandal gibi takılı kalmıştım, ileriye gidemiyordum hiç, ardından NLP eğitimini gördüm açıkcası tereddüt ettim ilk başta fakat olumlu yorumları okuyunca bende bu eğitime katılmaya karar verdim, iyi ki katılmışım bu eğitime ve aslıhan hocanın söyledikleri size derinden etki edecek arakadaşlar emin olabilirsiniz ve ben bu sayede hadeflerimin üzerindeki perdeyi kaldırdım ve hayallerime doğru, hedeflerime doğru koşmaya karar verdim aslıhan hocam sayesinde ve en önemlisi geçmiste yaşadıgımız sıkıntılarada farklı bir pencereden bakıyorsunuz, hedeflerinizi daha da netleştirebiliyorsunuz. Katılmayı düşünen arkadaşlar hiç beklemeyin derim.