Mobil Uygulamalar ve Bulanık Mantık (Fuzzy Logic) Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(10)
Ortalama Değerlendirme 5,0
PINAR PULAT
20 Nisan 2021
5.0

Serhat hocanın Fuzzy Logic dersini dinledim. Harika! Asla sıkmayan bir anlatımı var. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Son derece verimli bir ders dönemi geçiyor. Böyle güzel bir deneyim için çok teşekkür ederim.

Kardelen Canoğlu
11 Ekim 2020
5.0

Hocamızın anlatımıyla hiç sıkılmadan dinlenecek bir ders. Kendisi bütün sorulara sabırla ve ilgiyle cevap veriyor.

Beyza Nur Altıkardeş
02 Ekim 2020
5.0

Hocamızın anlatımına hayran kaldım! Bulanık mantık, sibernetik, algoritma ve yapay zeka ile ilgili çok yararlı bir ders oldu. Başka eğitimlerde de hocamızı görmeyi çok isterim.

İpek Aktaş
İpek Aktaş
27 Ağustos 2020
5.0

Günümüz akıllı teknolojilerini anlamanın en direkt yolu olan Bulanık Mantığı öğrenmenin en zevki yolu bu dersi almak.Serhat hocanın anlatımıyla da birçok kişinin çekinerek yaklaşacağı bu konu keyifli bir sohbete dönüşüyor.

Pervin ÇELİK
24 Temmuz 2020
5.0

Bulanık mantığa, yapay zekaya, merak salmış herkesin muhakkak katılması gereken bir eğitim. Dersler gayet verimli geçmekte ve bulanık mantığa dair öğrenmeniz gereken neredeyse her şeyi tam anlamıyla öğrenmiş olarak dersi tamamlıyorsunuz.

Emel İla öztürk
24 Temmuz 2020
5.0

Big data, sibernetik, algoritma ve bulanık mantık ile ilgili çok şey öğreneceğiniz harika ve faydalı bir eğitim. Bunun yanı sıra işini severek yapan, konuyu en ince ayrıntısına kadar öğretmeye çalışan çok iyi bir eğitmenle de tanışmış olacaksınız. Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık Serhat Hocam.

İbrahim Ege Demir
13 Temmuz 2020
5.0

Serhat hoca oldukça nitelikli, öğrencileri ile iletişimi kuvvetli ve mütevazı bir insan. Dersi anlatış biçimindeki tecrübeli tavrıyla sizi etkiliyor. Herkese tavsiye ediyorum bu eğitimi. ^^

Temur Bahri
04 Temmuz 2020
5.0

Tek kelime ile Eğitim harikaydı

Sertaç Dalgalıdere
Sertaç Dalgalıdere
30 Haziran 2020
5.0

Mantığın bambaşka bir boyutunu öğrenebileceğiniz harikulade bir eğitim. Herkese tavsiye ederim.

Cemal Bahadır ATILGAN
Cemal Bahadır ATILGAN
28 Haziran 2020
5.0

Çok iyi bir Uygulama öğretmenide çok iyi bence girin bu eğitime