Mobbing Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(31)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Vedat Acar
Vedat Acar
20 Haziran 2021
5.0

Burcu hocamızın etkili ders anlatış ve örnekleriyle bu eğitim hafızamda yer kazandı. Kendsine çok teşekkür ederim. Hocamızın başka eğitimlerine katılmayı şimdiden dört gözle bekliyorumm.

Ferhat Arslan
Ferhat Arslan
22 Mayıs 2021
5.0

Gerçekten çok faydalı ve verimli bir eğitim. Burcu Yiğit hocamın sade ve net anlatımı, örneklerle pekiştirmesi, mobbing konusunda püf noktalara değinmesi bizler açısından çok yararlı olmuş. Emekleri için değerli hocama teşekkür ederim.

Ünal Kılıç
19 Mayıs 2021
4.0

Eğitimin gayet anlaşılır ve akıcı bir şekilde anlatıldığını düşünüyorum. Sertifika almaya hak kazandığım için de ayrıca mutluyum...

Enes Yardımcı
Enes Yardımcı
06 Mayıs 2021
5.0

Zorunlu olarak verilmesi gereken bir eğitim. Hocamız cana yakın ve çok pozitif birisi. Hocamıza ve Enstitü'ye teşekkürler.

Fatma Özlem ÇAYLAK
18 Nisan 2021
5.0

Enstitü'yle tevafuken karşılaştım. İlk aldığım eğitim de Mobbing Eğitimi oldu. Zaten merak ettiğim bir konuyu Burcu hocamızın akıcı anlatımıyla dinlemek gayet zevkliydi. Enstitü'ye ve hocamıza teşekkür ediyorum.

FATMA GÜRCÜ
15 Nisan 2021
5.0

Enstitü'de katıldığım derslerden biri Mobbing Eğitimi. Mobbinge maruz kalmış biri olarak, eğitimde çok şey öğrendim. Hemen herkesin bu dersi incelemesini öneririm.

Cenker Saltık
03 Nisan 2021
5.0

Enstitü'de katıldığım ikinci ders. Burcu hocam dersleri etkileşimli bir şekilde işliyor. Günümüzde mobbing hemen her çalışanın maruz kaldığı bir olgudur. Bu olguyu detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız bu kursu kaçırmayın derim.

Ece Üyal
01 Nisan 2021
5.0

Enstitü'de katıldığım başarılı kişisel gelişim eğitimlerinden biri de online Mobbing Eğitimi. :) Farkındalık sağlayan ve keyifli geçen bir eğitim süreci oldu benim için. Sertifikamla gelen defter hediyesi ve eğitmenimizin katkıları için de ayrıca teşekkür ederim.

Alara Dayan
26 Mart 2021
5.0

İş ve sosyal hayatımızda birçok alanda mobbinge maruz kalıyoruz. Bu durumu aşmak, etkisi altında kalmamak için farkındalık yaratan online kişisel gelişim eğitimi. Eğitimi başarıyla tamamlayıp sertifikamı da aldım herkese tavsiye ediyorum.

Nilay Gençer
05 Mart 2021
5.0

Hocam gerçekten çok sade, anlaşılır, lafı dolandırmadan ve uzmanlığı dışında kalan alanlarda açıkça "bu konuda konuşmam doğru olmaz" diyerek benim için gayet doyurucu oldu. Derslerini dinlemekten çok zevk aldım. Toplumumuzun belkide tüm insanlığın çok önemli sorunlarından biri olan bu konuyu herkesin öğrenip huzurlu, baskıdan uzak bir ortamda kendimizi gerceklestirebilmemiz çok önemli. Bu konuya katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler