Microsoft Office Programları Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(8)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Ecem Gümüş
Ecem Gümüş
17 Ağustos 2021
5.0

Harika anlatımınız için çok teşekkür ederim.

Naime Ertürk
19 Haziran 2021
5.0

Hocanın insanı derse çeken anlatımıyla birlikte zevkle dinledim ve çok şey öğrendim. Herkese bu dersi öneririm çünkü iş ve eğitim hayatında çok faydalı olacağına inanıyorum.

Merve RECEP
Merve RECEP
18 Haziran 2021
5.0

Hocanın enerjisi, samimiyeti çok güzeldi. Aktardığı bilgiler çok değerliydi. Çok teşekkür ederim bu eğitim için.

Azize Alanko
01 Haziran 2021
5.0

Hocamız o kadar güzel anlatıyor ki anlamamak mümkün değil. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağına eminim. İyi ki almışım bu eğitimi. Teşekkürler İlker hocam. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü. :))

Zehra BOSTANCI
Zehra BOSTANCI
22 Mayıs 2021
5.0

Hocamız çok iyi anlatıyor. Bence herkesin alması gereken bir ders. Zaman kaybetmeden eğitime kayıt olun. Bu eğitim adına böyle güzel bir anlatımı kaçırmayın derim. :)

Ayşe ŞİŞMAN
17 Mayıs 2021
5.0

Hoca ile bugün ilk dersimizdi. Hocamızın enerjisi çok yüksekti ve dersimiz çok verimli geçti. Sanki yıllardır tanışan bir arkadaş grubu gibiydik sınıf olarak. Başta Enstitü yönetimine bizlere hocamızla tanışma fırsatı verdiği için çok teşekkür ediyorum. Hocamıza bu güzel ders için çok çok ama çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Furkan Vurucu
07 Mayıs 2021
5.0

Hakim olduğum programlar ama hem bilgilerimi tazelemek hem de yeni şeyler öğrenmek için Microsoft Office Programları Eğitimi'ne kayıt oldum. Enstitü'de harika eğitimler var. 

Rabia Yücel
22 Nisan 2021
5.0

Microsoft Office Programları artık herkesin bilmesi ve kullanması gereken programlar. Enstitü online yazılım ve bilişim eğitimleri konusunda çok çok başarılı bir online eğitim platformu. Microsoft Office Programları Eğitimi'ne de katılıp sertifikamı alacağım. Bu eğitimde de derslerin keyifli geçeceğine ve yeni şeyler öğreneceğimize eminim. :)