Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(8)
Course Rating 5,0
Serap Özmen
Serap Özmen
03 Ekim 2021
5.0

canli derslere katilamazsak eğer ders kayitlarini vericek misiniz?

Support team

Eğitime kayıt olduktan sonra abonelik süresince erişebilmektesiniz. Abonelik süresince kaçırdığınız canlı dersleri, ders sayfanızdan video kayıtlar halinde izleyebilirsiniz.

Ahmet Tarık Bilge
Ahmet Tarık Bilge
14 Nisan 2021
5.0

Kim masal ya da hikaye anlatırken bir perinin ona eşlik etmesini istemez ki? Ben de anlatı dünyasında neler yapabilirim diye araştırırken Sibel Curciali ile karşılaştım. Uzun soluklu ama göz açıp kapayıncaya kadar geçen bu öğretiden, zihin dağarcığı genişlemiş biri olarak ayrılıyorum. Size de hayal gücünüzü daha etkin kullanmanız için hiç tereddüt etmeden bu derslere kayıt yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Bence dinleyicileriniz ister çocuk ister yetişkin olsun, anlatınızın tesirini arttırmak için bir profesyonelin tecrübesinden istifade etmeniz çok faydalı olacak. Derslere aktif şekilde katılmış ve her seferinde memnun kalmış biri olarak size söyleyebilirim ki, her masal bir ders, ne masal biter ne ders.

Melike Olgun
13 Nisan 2021
5.0

Enstitü ailesine ve Sibel hocama çok teşekkür ederim. Tadına doyamadığım bir eğitimdi. Sibel hocamızın özverili ve dinamik rehberliğinde masal iklimine girdik. Masal olduk adeta. Öylesine keyif aldık ki uzayan ders saatleri, ek provalar bizim can şenliğimiz oldu. Sibel hocama canı gönülden bir kez daha teşekkür ederim.

Özge Metin
07 Şubat 2021
5.0

Sibel hocanın tüm derslerine katılın derim, deniz derya bir hocamız kendisi

Yasemin Zengi
11 Ocak 2021
5.0

Harika bir eğitimi tamamladık. Sibel hocamız sayesinde heyecanlı, uygulamalı bir o kadar da keyifli bir eğitimi geride bıraktık. Bu yola baş koyduysanız mutlaka Sibel hocamızla tanışmalısınız. Çok teşekkürler, emeğinize sağlık.

Gülsüm Ünsal
29 Aralık 2020
5.0

Masal anlatıcılığı eğitimi ile harika bir zaman dilimi geçirdim. Sibel hoca sayesinde oldukça verimli ve güzel geçen ders etkinliklerimiz oldu, her birimizle tek tek ilgilendi. Bu eğitim ile aslında birçok şeyi de öğrenme fırsatı bulduk. Sizlerde masal anlatıcılığı yolculuğuna Sibel hocayla katılabilirsiniz :)

Erva Aydin
29 Aralık 2020
5.0

İlk başlarda eğitimi alma konusunda tereddüt yaşamıştım ama ilk dersten sonra bu tereddütün boş yere olduğunu anladım. Sibel hoca ile keyifli, dolu dolu dersler işledik. Hayallerde uçtuk, koştuk 🧞‍♀️ Hem teorik hem de uygulamalı olarak katılımımızı sağladı. Eğer ilgi duyuyorsanız eğitimi Sibel hocadan almalısınız :)

Zeynep Nilsu Ergin
15 Aralık 2020
5.0

Masal anlatıcılığı yolculuğunda Sibel hoca ile çalışmak çok keyifliydi. Çok tatlı olan hocamız, eğitim süresi boyunca teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla sürece aktif katılımımızı sağladı. Hem Sibel hocayla hem de diğer katılımcı arkadaşlarımla harika bir eğitim süreci geçirdim. Sibel hocayı tanıyınca onun tüm eğitimlerini almak için can atabilirsiniz :)