Makro Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(7)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Nazlı Şahin
27 Nisan 2021
5.0

Makro Eğitimine katıldım ve bilmediğim çok şey öğrendim. Aslıhan hoca sayesinde kendisi hem bilgili hem de biz öğrencileriyle çok ilgili bir eğitmen. Herkesin bu eğitime katılmasını tavsiye ederim. Dersler çok verimli geçiyor Aslıhan hoca sayesinde...

Safiye Gençer
30 Mart 2021
5.0

Çalıştığım kurumda yöneticim makro eğitimi almamı istedi ve bu eğitime kayıt olup sertifikamı aldım. Bilmediğim çok şey öğrendim ve iş hayatında oldukça faydasını görüyorum. Aslıhan hoca hem bilgili hem ilgili bir eğitmen. :) Enstitüde diğer eğitimlere de katılacağım. Excel ve makro eğitimlerini de herkese tavsiye ediyorum. Online Makro Eğitimi'nin 1 yıl boyunca erişime açık olması da çok güzel...

Dilek Aydemir
26 Mart 2021
5.0

Online makro eğitimine katılıp sertifikamı aldım. İş hayatım için oldukça fayda sağlayan bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

Anıl Sarcıhan
Anıl Sarcıhan
17 Temmuz 2020
5.0

bu site üzerinden şimdiye kadar aldığım en iyi eğitimdi diyebilirim. Anlatım tarzı, örneklemelerinden canlı yayın deneyimine kadar her şey güzeldi. Teşekkürler hocam.

Nazlı şahin
02 Haziran 2020
5.0

Aslıhan Hocamın diğer bütün derslerini aldım ve hepsi çok verimli ve faydalı geçti şimdi de Macro Eğitimini alacağım canım hocam manevi annem sizi çok seviyorum.

Sümeyye Şahin
31 Mayıs 2020
5.0

Aslıhan hocamızdan normal excel, ileri excel aldım başarıyla tamamladım şimdide macro excel alacağım çok güzel bilgiler edineceğime eminim düşünmeden alın derim :)

Gözde Budak
Gözde Budak
31 Mayıs 2020
5.0

Beklediğim Makro Eğitimi sonunda açıldı :) Umarım uzun dönem eğitimler sadece Makro ile kalmaz devamında 3D tasarımlar için Solidworks de açılırsa çok güzel olur :)