Liderlik Eğitimi - Postmodern Liderlik Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(68)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Ayfer Salduz
01 Haziran 2021
5.0

Umur hocam, anlatımınız doğallığınız ve içten oluşunuz; dersin hem zevkli hem de akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Teşekkürler.

Nurselin Koçan
Nurselin Koçan
01 Mayıs 2021
5.0

Umur hocaya çok çok teşekkürler. Gerçekten çok verim aldığım, zevkle katıldığım bir dersti. Konular açık ve net anlatıma diyecek laf yok. :)

Devrim Bozalioğlu Arıkök
07 Nisan 2021
5.0

Umur hoca çok net ve konuya hakim. Anlatımı da çok güzel. Verimli bir ders oldu. Canlı ders ve videoları tekrar izledim. Teşekkürler.

Doğanay Yaktu Yalım
01 Nisan 2021
5.0

Umur hocama çok teşekkür ediyorum. Çok verimli, zevkli, hiç bitmesin dediğim bir eğitimdi. Emeğinize sağlık.

Kezban Demir
25 Mart 2021
5.0

Liderlik eğitimi içerik ve işleniş açısından beklediğimden çok daha iyiydi. Eğitmen ilgili ve enerjisi de çok güzeldi. Katılan herkes faydasını görecektir. Kendi adıma emeği geçenlere teşekkür ediyorum. :)

Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
07 Aralık 2020
5.0

Umur hocam bu güzel ve verimli eğitim için çok teşekkür ederim.

Jan Sine Uygur
Jan Sine Uygur
06 Aralık 2020
5.0

Cok teşekkürler Umur Hocam; sizi dinlemek, sizden öğrenmek gerçekten çok keyifli ve yararlı idi... Umarım daha başka eğitimlerde desizin bilgilerinizden yararlanabilir, kendimize bir şeyler katabilir ve ufkumuzu aydınlatabiliriz... Sağlıkla kalın... Emekleriniz ve paylaşımlarınız için tekrar tekrar teşekkürler..

Tolga Kal
Tolga Kal
01 Aralık 2020
5.0

Umur Bey'in Postmodern Liderlik Eğitimi'ni tamamladım. Ezberci eğitimin zorluklarını yaşadığımız günümüz dünyasında anlatımlarınızla bizi kalıp bilgilerin kısa süreli hafızaya atmamızın aksine uzun süreli hafızamıza bilgi tohumlarını yerleştirdiğiniz için gönülden teşekkür ederim. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Muhammed Mücahit Boz
18 Kasım 2020
5.0

Hocam süpersiniz !

Nisa Arslantürk
01 Kasım 2020
5.0

Umur hocanın derslerini dinlemek eğitim almaktan ziyade sohbet dinler gibi keyifli geçiyor. Her iki eğitimine de katıldım, konuya hakimliği inanılmaz güzel. Umur hoca gibi bir insanı tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum, herkese tavsiye ederim.