AnasayfaOnline EğitimlerKullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi
20 Online
73.903 Öğrenci

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi

Kullanıcı deneyiminin ne olduğunu bu konuda ne zaman ve neden araştırma yapılması gerektiğini tüm ayrıntılarıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitiminde göreceksiniz.
5
(5)

Günlük hayatımızda her an ve her saniye duyu organları vasıtasıyla binlerce uyaran ile karşı karşıyayız. Bu süre zarfında ayrıca reklamlar, duyurular vb. pek çok iletişim çabasına da maruz kalıyoruz. Tüm bu çevresel çeşitlilik; bireylere, ürünlere, markalara kısaca hayata dair değerlendirmelerimizin temelini oluşturuyor. Peki bunların ne kadarının farkındayız? Hatta daha da önemlisi tüm bunlar bir olguya dair bütün görüşümüzü şekillendirebilecek güçte ise "deneyim" kavramının hayatımızdaki yeri nedir?

Özetle; deneyim her şeydir. Kişi, ürün ya da hizmete yönelik yaşadığımız deneyim sonraki tüm davranışlarımızı şekillendirir. Belirtilen önemi sebebiyle bu eğitim; ürün geliştirme sürecinden itibaren deneyim tasarımı nedir, nasıl ölçülür, nasıl iyileştirilir, tüm bu soruların cevaplarını bulmanız için tasarlanmıştır. 

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

  • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.

  • Aktif bir internet bağlantısı.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Ürün ve hizmet geliştirme süreçlerinde görev alanlar,

  • Pazarlama ve satış alanında çalışanlar,

  • Kendi işinde fark yaratmak isteyenler,

  • Tüketici davranışına ilgi duyanlar

  • Her bölümden öğrenciler için uygundur.

Devamını göster
Bu görsel, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) ile ilgili çevrimiçi bir kursa katılan bir kişiye aittir. Elinde kurstaki materyallerin yazılı olduğu bir kağıt tutuyor ve parmağıyla işaret ederek materyalin önemini gösteriyor. Kişi odaklanmış ve dikkatli görünerek eğitimin önemini vurguluyor. Görselde ayrıca arka planda bir bilgisayar görülmekte ve bu da çevrimiçi kursun amacını vurgulamaktadır. Genel olarak bu görsel, UX Tasarımının uygun eğitim ve odaklanma yoluyla öğrenilebilecek ve geliştirilebilecek bir beceri olduğu fikrini aktarıyor. Alanda rekabetçi kalabilmek için en son teknolojiler ve trendlerle güncel kalmanın önemini vurguluyor.
01420
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları6
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görsel dijital pazarlama alanında bir online kursu tasvir etmektedir. Sakallı ve bıyıklı bir adam çerçevenin ortasında parmağıyla işaret ediyor. Beyaz gömleği ve sarı arka planı parlak ve canlı bir kontrast oluşturuyor. Arka planda ayrıca bir bileziğin ve bir adamın yüzünün yakın çekimini görebiliyoruz. Bu görsel, dijital pazarlama kursunun ideal bir temsili olup, ön planda materyalin önemini gösteren bir erkek yer almaktadır. Renklerin, nesnelerin ve yüz ifadelerinin birleşimi, görsele dijital pazarlama için bir coşku ve heyecan hissi veriyor. Bu görsel, dijital pazarlamanın getirebileceği bilgi ve heyecanın mükemmel bir temsili.
4.9
(331)

Dijital Pazarlama Eğitimi

15 Konu5 Saat
Resimdeki adam ışıl ışıl gülümsüyor, gözleri neşe ve sevinçle kırışıyor. Dişleri tamamen düzgün ve beyaz, yanakları mutlulukla parlıyor. Açık mavi bir gömlek giymiş ve koyu renk saçları düzgünce taranmış. Ellerini önünde kavuşturmuş, yüzünde memnuniyet ve tatmin ifadesi var. Rahat bir duruşu var, rahatlık ve konfor hissi veriyor. Resmin arka planı açık gri, bu da onun parlak gülümsemesini daha da öne çıkarıyor. Görüntü mükemmel bir şekilde yakalanmış, neşe ve memnuniyet hissi yayıyor.Sedat Ateş
775519
Bu görüntü SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hakkında bir çevrimiçi kursu yansıtıyor. Bir ekranın önünde konuşan takım elbiseli bir adam görülüyor. Adam gözlük ve kahverengi bir gömlek giyiyor ve sağ eliyle bir şeyi işaret ediyor. Arka planda, beyaz metinli bir tabelanın yakın çekimi ve beyaz zemin üzerinde sarı bir sayı var. SEO eğitimi ve kursları, işletmelerin web sitelerini ve içeriklerini arama motorları için nasıl optimize edeceklerini daha iyi anlamalarına yardımcı olabilir. Doğru SEO teknikleri sayesinde işletmeler arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer alarak web sitelerine daha fazla trafik çekebilir ve daha fazla müşteri kazanabilirler. SEO kurslarının yardımıyla işletmeler, anahtar kelimeleri stratejik olarak nasıl kullanacaklarını, arama motoru algoritmalarına hitap eden içerikleri nasıl oluşturacaklarını ve çevrimiçi pazarlamanın nüanslarını nasıl anlayacaklarını öğrenebilirler.
4.9
(28)

SEO Eğitimi

11 Konu5 Saat
Gözlüklü ve kırmızı ceketli beyaz bir adam mavi bir duvarın önünde durmaktadır. Yüzünde ciddi bir ifadeyle dosdoğru ileriye bakıyor. Saçları kısa ve kahverengidir ve gözleri gözlüklerin arkasında gizlidir. Kırmızı ceketinin altında açık mavi bir gömlek, siyah pantolon ve siyah ayakkabılar giyiyor. Kollarını önde kavuşturmuş ve ayaklarını hafifçe açarak ayakta duruyor. Yirmili yaşlarının sonunda ya da otuzlu yaşlarının başında gibi görünüyor.Yemliha Toker
5500
Kızıl saçlı, sakallı ve beyaz gömlekli bir adam başparmağını kaldırıyor. Yüzü görüntünün odak noktasıdır, arka planda bulanık bir bilezik vardır. Sağında beyaz zemin üzerinde siyah bir yazı ve üstünde içinde beyaz bir tik olan yeşil bir daire var. Adamın geniş bir gülümsemesi var ve yaptığı işten çok memnun görünüyor. Sanki neşesini vurgulamak istercesine etrafı güneşli bir atmosferle çevrili. Gözleri kapalı ve başparmağıyla onay ve pozitiflik ifade eden bir işaret yapıyor. Coşkusu bulaşıcı ve bu resme bakarken iyimserlik hissetmemek mümkün değil.
Resimdeki adam ışıl ışıl gülümsüyor, gözleri neşe ve sevinçle kırışıyor. Dişleri tamamen düzgün ve beyaz, yanakları mutlulukla parlıyor. Açık mavi bir gömlek giymiş ve koyu renk saçları düzgünce taranmış. Ellerini önünde kavuşturmuş, yüzünde memnuniyet ve tatmin ifadesi var. Rahat bir duruşu var, rahatlık ve konfor hissi veriyor. Resmin arka planı açık gri, bu da onun parlak gülümsemesini daha da öne çıkarıyor. Görüntü mükemmel bir şekilde yakalanmış, neşe ve memnuniyet hissi yayıyor.Sedat Ateş
1287524