AnasayfaOnline EğitimlerKullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi
20 Online
73.903 Öğrenci

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi

Kullanıcı deneyiminin ne olduğunu bu konuda ne zaman ve neden araştırma yapılması gerektiğini tüm ayrıntılarıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitiminde göreceksiniz.
5
(5)

Günlük hayatımızda her an ve her saniye duyu organları vasıtasıyla binlerce uyaran ile karşı karşıyayız. Bu süre zarfında ayrıca reklamlar, duyurular vb. pek çok iletişim çabasına da maruz kalıyoruz. Tüm bu çevresel çeşitlilik; bireylere, ürünlere, markalara kısaca hayata dair değerlendirmelerimizin temelini oluşturuyor. Peki bunların ne kadarının farkındayız? Hatta daha da önemlisi tüm bunlar bir olguya dair bütün görüşümüzü şekillendirebilecek güçte ise "deneyim" kavramının hayatımızdaki yeri nedir?

Özetle; deneyim her şeydir. Kişi, ürün ya da hizmete yönelik yaşadığımız deneyim sonraki tüm davranışlarımızı şekillendirir. Belirtilen önemi sebebiyle bu eğitim; ürün geliştirme sürecinden itibaren deneyim tasarımı nedir, nasıl ölçülür, nasıl iyileştirilir, tüm bu soruların cevaplarını bulmanız için tasarlanmıştır. 

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

  • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.

  • Aktif bir internet bağlantısı.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Ürün ve hizmet geliştirme süreçlerinde görev alanlar,

  • Pazarlama ve satış alanında çalışanlar,

  • Kendi işinde fark yaratmak isteyenler,

  • Tüketici davranışına ilgi duyanlar

  • Her bölümden öğrenciler için uygundur.

Devamını göster
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi
389855
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları6
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Dijital Pazarlama Eğitimi
4.9
(331)

Dijital Pazarlama Eğitimi

15 Konu5 Saat
EğitmenSedat Ateş
775259
Web sitenizin trafiğini ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak için SEO konusunda uzmanlaşın. SEO kursumuz temel bilgilerden ileri düzey tekniklere kadar her şeyi kapsamaktadır, sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.
4.9
(28)

SEO Eğitimi

11 Konu5 Saat
Yemliha TokerYemliha Toker
550209
Sosyal medya becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimimize göz atın. Bu kapsamlı eğitim, kitlenizin ilgisini çeken içerikler oluşturmaktan stratejinizi yönlendirmek için verileri Insights'ta kullanmaya kadar sosyal medyada ustalaşmak için bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Bu eğitimin sonunda bir sosyal medya uzmanı olacaksınız!
EğitmenSedat Ateş
775259