Close
Mobil Menu Bars

Korece Eğitimi Yorumları

Yorumlar(20)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Şule Maral
25 Ekim 2020
5.0

Korece ileri seviye kursu da açılsa keşke.

Alperen Şencan
22 Ekim 2020
5.0

Bu dili nasıl anlıyorlar ya demiştim. Bir günde alfabeyi çözüp, gördüğüm kelimeleri yavaşça okumaya başladım. Hocamız çok iyi anlatıyor, tavsiye ederim.

Asude Çelik
14 Ekim 2020
5.0

Harika ve eğlenceli bir kurs. Eğitmen hocası Asuhan hanım çok cana yakın ve başarılı.

Nudem Babür
11 Ekim 2020
5.0

Umarım uzun dönemi açılır çok eğlenceli bir kurstu.

Eda Derle
09 Ekim 2020
5.0

Harika bir ders... Çok keyifli geçti, Asuhan öğretmenin devam derslerini bekliyoruz.

Berfin Demirhan
21 Eylül 2020
5.0

Asuhan hocayla kesinlikle dersten sıkılmazsınız, çok ilgili ve işini de çok seven ve severek yapan bir hoca. Konuların dışında da ayrıntılı önemli noktalara da değinen biri. Sadece dersi anlatıp geçeyim demiyor. Çok faydalanacağınıza eminim. Şimdiden iyi dersler. Ben de hocama çok teşekkür ederim.

HİRA ÖZTÜRK
09 Ağustos 2020
5.0

Ben üç kere bu eğitime katıldım hiçbirinde de sıkılmadım. Ancak ileri seviyesi gelse çok iyi olur umarım gelir.

Rabia Aksamaz
21 Mayıs 2020
5.0

Çok eğlenceli bi Eğitimdi.Hocanın anlatımı akıcı ve anlaşılırdı.Teşekkürler.

Irem Ipek
21 Mayıs 2020
5.0

Asuhan Hocayla sadece dersi degil yeni bir dili denemenize imkan yok. Çok ilgili, tek tek herkesle ilgilenip derse katılım konusunda bizi sürekli teşvik etmesi sayesinde hiç sıkılmadık.Benim açımdan çok verimli ve eğlenceliydi. Mutlaka uzun döneme devam etmek istiyorum.

Süheyla Işık Akgöz
18 Mayıs 2020
5.0

Kesinlikle çok eğlenceli bir eğitimdi.Derslere katıldığımda o kadar eğlenceli geçiyor ki Asuhan hocayla dersi sevmemenize imkan yok.Çok akıcı anlayımıyla çok çabuk kavrıyorsun.Aynı dil gurubunda olmamız da çok büyük bir artı.Uzun dönem dersleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Seher Arslan
23 Nisan 2020
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Alfabeyi ve dilin yapısını öğrendim. Hocanın anlatımı akıcı ve sadeydi. Teşekkürler.

Yağmur Boğatepe
23 Nisan 2020
5.0

Eğitmen çok tatlı ve cana yakın ayrıca korece çok güzel bir dil bu imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Aybüke Sultan Gündoğdu
09 Nisan 2020
5.0

Alfabeyi öğrendikten sonra geriye sadece sözcükleri öğrenmek kalıyor aslında, bizim dilimizle aynı dil ailesinden olduğu için Avrupalılara nazaran bizim için çok daha kolay bir dil. Üstelik eğitmen Asuhan hanım, ilginiz yoksa bile kesinlikle size bu dili sevdirecektir. Üstelik sıfırdan bir alfabeyi 2 günde öğretebiliyorsa gerçekten bu başarılı olduğunun ispatıdır. Kendim için boş geçen bir gün daha yaşamak yerine, yeni şeyler öğrenerek mutlu oluyorum. İnsan beyni, içine her şeyi alabilen bir karadelik gibi, onu boş yere bekletmek yerine en azından bu sistemi kullanarak hayatınıza yeni pencereler açmanızı öneririm.

Canan Eren
09 Nisan 2020
5.0

Bu dersi hazırlayan herkese teşekkür ederim

Bünyamin Erdoğan
09 Nisan 2020
5.0

Yeni, farklı ve harcadığınız zamana değecek bir eğitim. Bununla birlikte, canlı derslerde eğitmenin dikkatini dağııtacak çok şey var. Teknik sorunlar, öğrencilerin gereksiz soruları gibi

Bünyamin Erdoğan
09 Nisan 2020
5.0

Yeni, farklı ve harcadığınız zamana değecek bir eğitim. Bununla birlikte, canlı derslerde eğitmenin dikkatini dağııtacak çok şey var. Teknik sorunlar, öğrencilerin gereksiz soruları gibi

Zekai şahin
29 Mart 2020
5.0

Korece dilinin, Türkçe gibi Ural Altay dil ailesinden gelmesi büyük avantaj. Ayrıca çok sempatik olan Koreliler ile bağlantı kurmak hoş olacaktır.

Ercan Okur
15 Ocak 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Korece eğitmenimiz Asuhan Durmuş, konuşma ve yazılı anlatım becerilerini geliştirmek için dilin temel yapılarını öğrenmeyi daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirerek içsel anlatımla son derece sistematik bir şekilde yapılara vurgu yaparak öğrettiği için çok teşekkür ederim. Dillerdeki akıcılığı anlamak büyük farkların kaynağını bulmaktır. Görüşlerin gerçek sonuçlarına inmek değişik değer kazanımlarını okumaktır. Dil kullanma becerisini ustaca geliştirerek öne çıkmak isteyen herkesin bu eğitime katılması için dokunuyorum.

Sevgül öçgel
15 Ocak 2020
5.0

Hoca çok güzel ders anlatıyor bu eğitimden sonra temel olarak koreceyi öğrenmek mümkün kesinlikle tavsiye ederim

Ayşegül Ertekin
12 Ocak 2020
5.0

Hoca çok ilgiliydi. Dersler kesinlikle sıkıcı değildi. Elinden geldiğince çok bilgi öğretmeye çalıştı. Teşekkürler.