Konsantrasyon Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(81)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Oray Bağşi
Oray Bağşi
06 Haziran 2021
5.0

Çok keyif aldığım bir eğitimdi. Sizinle birlikte uygulamaya başladığım öğretilerin karşılığını aldığımı hissediyorum. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam. Görüşmek dileğiyle.

Sarıgül Yıldız
23 Mayıs 2021
5.0

Benim kanaatime göre; eğitimlerden aldığınız verim, içerikten çok eğitmenle ilgili bir durum. Ve net olarak söyleyebilirim ki; bu eğitim uzun zamandır aldığım en iyi ve keyifli eğitimlerden biriydi. Zeynep Hoca şahane bir eğitmen. Teşekkür ediyorum kendisine. :)

Ahmet Kebude
20 Mayıs 2021
5.0

Başlamadan bilemezsiniz. Ancak başladığınızda iyi ki diyeceğiniz bir fırsat eğitimi.

Ali Durmaz
09 Mayıs 2021
5.0

Online Konsantrasyon Eğitimi gerçekten fayda göreceğiniz harika bir eğitim. Konsantrasyon sorunu yaşayanlar ya da daha iyi odaklanmak isteyen herkes katılmalı. Kendinize çok şey katacağınız bir eğitim. İçerik çok akıcı ve oldukça verimliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum... Eğitmenimize ve Enstitü'ye teşekkürler. 

Naz Güntürkündür
08 Mayıs 2021
4.0

Pozitif, güler yüzlü bir eğitmen. Konsantrasyon, çalışma ortamı, kişisel gelişim tarzı konularda hiç bilginiz yoksa güzel bir giriş olabilir. Bilginiz varsa, başka eğitimlere göz atabilirsiniz. Biraz temel bilgiler tarzı bir eğitim. Kayıttan dinlemek benim için daha iyi oldu, soru cevaplar çok uzamış gibi. Eğitimde yapmayın denen birşey olmasına rağmen 1,5 hızda dinlediğimi de itiraf etmeliyim. :) 5 değil de 3 videoda da bitebilecek bir içerik var aslında.

Burçin Aygün
Burçin Aygün
21 Nisan 2021
5.0

Zeynep hocamla harika bir ders gördük. Teşekkürler kendisine. Çok akıcı açıklayıcı idi. :)

Sonay Özvural
19 Nisan 2021
5.0

Zeynep hocanın akıcı anlatımı, enerjisi ve etkileşimli ders işlemesiyle aldığım en verimli ve keyifli eğitimlerden biri oldu Konsantrasyon Eğitimi. Çok teşekkür ediyor, herkese mutlaka tavsiye ediyorum.

Kevser Coşkun
16 Nisan 2021
5.0

Bir YKS öğrencisi olarak bu eğitimi çok yaralı buldum. Derslerde öğrendiğim bilgileri günlük hayatınızda da uygulayınca farkı anlıyorsunuz. Bence yararlı bir eğitim. Hocamız da çok samimi. Tavsiye ediyorum.

Büşra Arslan
05 Nisan 2021
5.0

Zeynep hocanın paylaştığı tüm bilgiler farkındalığınızın artmasına ve motive olmanıza çok büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Zeynep hocanın pozitif enerjisi, güler yüzü, öğrencileriyle iletişim halinde olması da anlatımı o kadar güzelleştiriyor ki dolu dolu bir eğitim olmasını sağlıyor. Bu eğitimi alın aldırın. :) Teşekkürler Zeynep hocam.

Rana Gerek
30 Mart 2021
5.0

Bu zamana kadar katıldığım en iyi eğitimlerden biri de online Konsantrasyon Eğitimi oldu... Yapacağım yeni bir işe başlarken, ders çalışırken her alanda motive olmamı sağlayan, farkındalık yaratan bir eğitim! Özellikle öğrencilerin katılması gerektiğini düşünüyorum. Sertifikamla gelen hediyeler için ve kişisel gelişim alanında faydalı eğitimler düzenlediği için Enstitü'ye teşekkür ediyorum.