Koçvari Liderlik Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(7)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Halil Çakır
  01 Nisan 2021
  5.0

  Online Koçvari Liderlik Eğitimi, Burcu hocamızdan aldığım üçüncü eğitim. Hem kişisel hem kariyer gelişimine katkı sağlamak isteyen herkese tavsiye edebileceğim mükemmel bir sertifika programı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  İpek SÖZEN ÇUBUKÇUOĞLU
  İpek SÖZEN ÇUBUKÇUOĞLU
  22 Ocak 2021
  5.0

  Yaşamın her alanına dokunan, Burcu Topçu Ekelik'in anlatımı ile kıymetlenen besleyici bir eğitim. Her bir parçasını o denli anlaşılır ve duru bir şekilde anlattı ki... Emeğine bin teşekkür. Kişinin kendine dair bir yolculuğu da başlatıyor Burcu Hanım. Öğrenme süreci içerisinde destekleyici ve cesaret veren tavrı ile tam bir koçluk örneği sergiliyor zaten.

  Özlem Çavuş
  Özlem Çavuş
  03 Ekim 2020
  5.0

  İnsanız nihayetinde kendimizin değerini farketmeksizin, sınırlarımızın ötesine geçememiş olmamız, bizi asıl kendi zihnimizde yolculuğa çıkartan gücü bulmamız konusunda katkı sağlayan, başarılı ve öz verili bir hocamızdır. Burcu hocamızın bütün eğitimlerine katılmış olmam da benim için bir ayrıcalıktır. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Ali Akyol
  18 Ağustos 2020
  5.0

  Burcu hocam öğretmeyi seven,dersin dışında kendisi bireysel olarak öğrencilerle ilgilnenen daha fazlasını öğretmeyi seven ve katılımcılara liderlik yoluna giderken kendine bakmayı çok güzel anlatan eğitmendir.Eğitim kişisel farkındalık açısından herkesin alması gereken eğitimdir.

  Remziye Beyli
  18 Ağustos 2020
  5.0

  Kişisel gelişim için 10 numara bir eğitim diyebilirim. Hocamızın sizi doğru anlaması ve yönlendirmeleri, yolunuzu aydınlatma açısından son derece güven veriyor..

  Dilara Fırtına
  22 Haziran 2020
  5.0

  Aldığım en yol gösterici eğitimdi. Özellikle burcu hocam alanında çok başarılı bir eğitmen ve koç

  Duygu Karsli
  10 Haziran 2020
  5.0

  O kadar faydalı bir eğitim ki anlatamam. Hangi alanda lider olursanız olun kendinizi tanımanız, farkındalık kazanmanız için müthiş faydalı bir içerik ve güler yüzlü, enerjik, öğrenciyi de işin içine katan bir eğitim. Hocamıza sonsuz teşekkürler...