Japonca Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(34)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Canan Kırboğa
30 Haziran 2021
5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Emeği geçen iienstitü ve Bahadır hocaya teşekkür ederim..

Vildan Utu
29 Mayıs 2021
5.0

Kısa sürede Japonca'nın mantığını anlamak için oldukça etkili bir eğitim. Bahadır hocanın enerjisi çok güzel. ありがとうバハディール先生

Nihal Duran
26 Nisan 2021
5.0

Online Japonca Eğitimi keyifli olduğu kadar verimli geçen bir eğitim süreciydi. Sertifika almak için tereddüt etmiştim ama yanılmışım. Belge baskısı oldukça kaliteli ve özenli paketleme yapılmış. :) Gönderdiğiniz hediyeler için de buradan ayrıca teşekkür ederim. Enstitü her anlamda başarılı ve kaliteli bir online eğitim platformu. Yeni bir dil öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Eğitmenimize de katkılarından dolayı teşekkürler.

Murat Burç
Murat Burç
19 Nisan 2021
5.0

Japon dili ve kültürü hakkında hep merak içerisinde olanlar için alınması gereken bir kurs. :) Nerden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu kurs tam size göre. İyi ki almışım diyorum. :)

Amina Tekin
17 Nisan 2021
5.0

Japonca öğrenme merakımı ilgisiyle daha da arttırdı Bahadır Sensei. :) Çok güzel, keyifli bir ders haftasıydı. 先生、どうもありがとうございました。

Nilay Gençdoğmuş
17 Nisan 2021
5.0

Japonyaya ve Japoncaya ilgi duyuyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu kurs tam size göre. Bahadır hoca ile birlikte eğlenerek öğreniyorsunuz. 5 günün nasıl geçtiğini anlamadım bile. :)

Sema Gökçe Toklucu
Sema Gökçe Toklucu
15 Nisan 2021
5.0

Japonca ile ilgilenen veya merak edenler varsa eğer bu derse katılsınlar. Bahadır hocamız ile aktif ve eğlenceli bir şekilde dersler işleniyor. Doğru bilenen yanlışlardan da bahsediliyor. Hocamıza ilgisinden ve emeğinden dolayı da çok teşekkür ederim. Bıkmadan yardımcı oldu bizlere. :))) Bence katılmak isteyen varsa vakit kaybetmeden gelsin derslere.

İrem Gümüş
02 Nisan 2021
5.0

Eğer Japonca'ya merakınız varsa bu dersi kesinlikle almanızı öneriyorum. İnanılmaz keyifli ve oldukça öğretici bir dersti. Her derse keyifle katıldım ve hiçbir saniyesinde sıkılmadım. Temel konuşma için gereken çoğu şeye sahip olabileceksiniz diye düşünüyorum. Dersin devamın da gelmesini umut edip Bahadır hocama tekrardan teşekkür ediyorum.

Serdal Çal
22 Mart 2021
5.0

Oldukça başarılı bir kurs oldu benim için. Başlangıç için güzel bir giriş oldu. Hocalarımıza çok teşekkür ederim herşey için.

Ramazan Malgır
21 Mart 2021
5.0

Bahadır hocam öncelikler her şey için teşekkürler. 5 gün gibi kısa bir süre içinde konuşma yöntemiyle bizlere öğrettiniz. En önemlisi bunu yaparken ben hiç sıkılmadım. Derslere ayrılan süre 1 saat gibi uzun bir süre olmasına rağmen, bana çok daha kısa geldi. Umarım sizden gelen çok daha iyi eğitimlere girme şansını elde edebilirim. İyi ki varsınız.