AnasayfaOnline Eğitimlerİtalyanca Kursu (A1)
54 Online
10.269 Öğrenci

İtalyanca Kursu (A1)

İtalyaca A1 eğitimini sıfırdan başlayanlar için hazırladık. Tane tane ve etkileşimli anlatımla kısa sürede öğrenin.
5
(3)

İtalyanca kursumuz bu güzel dili hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek isteyenler için tasarlanmıştır. Turistler, öğrenciler ve iş hayatında olanlar için tasarlandı. Kursu bitirdikten sonra İtalyanca ile ilgili harika bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Yeni bir dil öğrenmek zor olabilir. Kelime listeleri, fiil çekimleri ve diğer öğrenmeniz gereken şeyler canınızı sıkabilir. Fakat geliştirdiğimiz teknolojiyle birlikte kelime kartları ve diğer şeyleri biz hallediyoruz. Size sadece eğitime katılmak ve öğrenmek kalıyor.

Neden İtalyanca?

İtalyanca, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere dünyada yaklaşık 67 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri kolunda yer alan İtalyanca, müzikalitesi olan bir dil olması sebebiyle, yeni bir dil öğrenimine ilgi duyan herkesi henüz daha ilk dersten etkilemektedir. Latin alfabesine sahip olması sebebi ile kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yapısal olarak Türkçe'den farklıdır; fillerin şahıslara göre çekimlenmesi, artikel bazında isimlerin maschile(erkek)/femminile (kadın) olarak ayrımı, ve fillerin çekiminin zaman-şahıs uyumu içerisinde olması şeklindeki dil kuralları, sağlam bir temel üzerine başlangıç yapıldığında öğrenen kişiyi zorlamamakta, aksine gitgide dili keşfedebilmenin mutluluğunu yaşatmaktadır.

Zengin tarihi, coğrafyası, edebiyatı ve kültürü; bir Akdeniz ülkesi oluşu sebebiyle yemek çeşitliliği ve lezzet uyumu, sıcakkanlı insanlara sahip oluşu gibi etmenler ile de İtalya, kendine hayran bırakmaktadır.

İtalyanca Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Yeni bir dil öğrenmeyi hedefleyenler,

  • İtalyan diline, edebiyatına ve kültürüne ilgi duyanlar,

  • İtalyanca konuşulan bir ülkeye turist olarak gidecekler,

  • İtalya’da bir yaşam düşünenler,

  • Akademik eğitiminde veya kariyerinde yer vermek isteyenler,

  • Erasmus veya benzeri bir program ile belirli bir süre için İtalya’da bulunacak öğrenciler,

  • Sosyal, kültürel ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler.

Devamını göster
İtalyanca Kursu (A1)
89160
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
İspanyolca Kursu A2
5
(3)

İspanyolca Kursu (A2)

12 Konu5 Saat
Çağla AlperÇağla Alper
17099
IELTS kursu
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Magdalini TimouMagdalini Timou
19979