AnasayfaOnline Eğitimlerİtalyanca Kursu (A1)
270 Online
102.692 Öğrenci

İtalyanca Kursu (A1)

İtalyaca A1 eğitimini sıfırdan başlayanlar için hazırladık. Tane tane ve etkileşimli anlatımla kısa sürede öğrenin.
5
(3)

İtalyanca kursumuz bu güzel dili hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek isteyenler için tasarlanmıştır. Turistler, öğrenciler ve iş hayatında olanlar için tasarlandı. Kursu bitirdikten sonra İtalyanca ile ilgili harika bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Yeni bir dil öğrenmek zor olabilir. Kelime listeleri, fiil çekimleri ve diğer öğrenmeniz gereken şeyler canınızı sıkabilir. Fakat geliştirdiğimiz teknolojiyle birlikte kelime kartları ve diğer şeyleri biz hallediyoruz. Size sadece eğitime katılmak ve öğrenmek kalıyor.

Neden İtalyanca?

İtalyanca, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere dünyada yaklaşık 67 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri kolunda yer alan İtalyanca, müzikalitesi olan bir dil olması sebebiyle, yeni bir dil öğrenimine ilgi duyan herkesi henüz daha ilk dersten etkilemektedir. Latin alfabesine sahip olması sebebi ile kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yapısal olarak Türkçe'den farklıdır; fillerin şahıslara göre çekimlenmesi, artikel bazında isimlerin maschile(erkek)/femminile (kadın) olarak ayrımı, ve fillerin çekiminin zaman-şahıs uyumu içerisinde olması şeklindeki dil kuralları, sağlam bir temel üzerine başlangıç yapıldığında öğrenen kişiyi zorlamamakta, aksine gitgide dili keşfedebilmenin mutluluğunu yaşatmaktadır.

Zengin tarihi, coğrafyası, edebiyatı ve kültürü; bir Akdeniz ülkesi oluşu sebebiyle yemek çeşitliliği ve lezzet uyumu, sıcakkanlı insanlara sahip oluşu gibi etmenler ile de İtalya, kendine hayran bırakmaktadır.

İtalyanca Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Yeni bir dil öğrenmeyi hedefleyenler,

  • İtalyan diline, edebiyatına ve kültürüne ilgi duyanlar,

  • İtalyanca konuşulan bir ülkeye turist olarak gidecekler,

  • İtalya’da bir yaşam düşünenler,

  • Akademik eğitiminde veya kariyerinde yer vermek isteyenler,

  • Erasmus veya benzeri bir program ile belirli bir süre için İtalya’da bulunacak öğrenciler,

  • Sosyal, kültürel ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler.

Devamını göster
Bu çevrimiçi kurs görüntüsü uzun saçlı, mutlu bir şekilde gülümseyen bir kadını gösteriyor. İtalyanca kursundan (A1) keyif alıyor gibi görünüyor. Saçları uzun ve dalgalanıyor ve yüzünde parlak, neşeli bir ifade var. Görünüşe göre bir süredir İtalyanca öğreniyor ve artık becerilerini sergileyecek kadar kendine güveniyor. Kendini dil öğrenme yolculuğuna adamış biri için harika bir örnek. Bunu yaparak başarısını hak etti ve İtalyanca A1 kursunun mükemmel bir temsili.
01175
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görselde kollarını kavuşturmuş, kendinden emin ve özgüvenli bir tavır sergileyen bir kadın tasvir edilmiştir. İspanyolca Kursu A2, dili orta seviyede öğrenmek için harika bir yoldur. İspanyolca gramer, telaffuz ve kelime bilgisinin tüm temellerini açık ve anlaşılması kolay bir şekilde öğretir. Kursun ses ve video dosyaları, öğrencilerin pratik yapmalarına ve İspanyolca konuşma becerilerinde güven kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca, kurs öğretilen kavramları pekiştirmeye yardımcı olan interaktif alıştırmalar da içermektedir. Bu kurs sayesinde öğrenciler, İspanyolca konuşan kişilerle etkili bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olacak güçlü bir İspanyolca temeli oluşturabilirler. Ayrıca, kursun çevrimiçi eğitmeni öğrencilere kişiselleştirilmiş tavsiye ve geri bildirim sağlamak için hazırdır. Bu kurs, orta seviyede İspanyolca öğrenmek için ideal bir yoldur.
5
(3)

İspanyolca Kursu (A2)

12 Konu5 Saat
Çağla AlperÇağla Alper
12570
Bu online kurs, IELTS sınavına hazırlanmak isteyenler için idealdir. Öğrencilerin IELTS sınavında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı dersler ve materyaller içerir. Kurs, dört dil ve iletişim becerisinin tümünü kapsayan modüllere ayrılmıştır: okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Sınav konuları, stratejileri ve ipuçları hakkında ayrıntılı açıklamalar sağlar. Öğrenciler ayrıca çeşitli uygulama etkinlikleri ve alıştırmalarla becerilerini pratik edebilirler. Bu tam kurs, öğrencilerin istedikleri IELTS puanına eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Kısa, siyah saçlı ve sıcak bir gülümsemeye sahip güzel bir kadın kameranın önünde duruyor. Üzerinde pembe çiçek desenli beyaz, bol bir gömlek ve bir çift açık renk kot pantolon var. Dudakları yanaklarına kadar uzanan geniş bir gülümsemeye dönüşürken gözleri sevinçle kapalıdır. Kolları dirseklerinden hafifçe bükülmüş ve elleri gevşek bir şekilde kot pantolonunun ceplerine sokulmuş. Güneş yakındaki bir pencereden parlıyor ve yüzünü yumuşak, doğal bir ışıkla aydınlatıyor. Neşenin resmidir, sıcaklık ve memnuniyet yayar.Magdalini Timou
21170