İspanyolca Kursu (A1) Comments

Back to Training Page
Comment(16)
Course Rating 5,0
Belma Demir
Belma Demir
03 Kasım 2021
5.0

Tüm dilleri öğrenme isteğim var, hepsini almam mümkün olsa hepsini almak isterdim, ispanyolca da çok keyifli bir dilmiş, çağla hocamında ağzına sağlık.. latince alfabeden oluştuğu için öğrenmek çok zor gelmedi, herkese ispanyolca eğitimini tavsiye ederim :) ileri seviyeside açılacağını söylemişti çağla hoca sabırsızlıkla onuda bekliyorum..

Özge Metin
Özge Metin
09 Ekim 2021
5.0

Çağla hocamızın emeğine sağlık...A1 seviyesi olmasına rağmen bana çok şey kattı. İyi ki katılmışım. Diğer kurları sabırsızlıkla bekliyorum :)

Seher Yaylaci
27 Ağustos 2021
5.0

merhaba acaba ücretsiz kayıt günleri var mı ?

Berkan Başyiğit
27 Mayıs 2021
5.0

Bu zamana kadar katıldığım en iyi online eğitim platformu İstanbul İşletme Enstitüsü diyebilirim... Özellikle katıldığım online yabancı dil eğitimlerinin oldukça faydasını gördüm ve kendimi geliştirdim. Hem sosyal hem iş hayatımda katkı sağlayan bu eğitimler için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Online İspanyolca Kursu (A1) oldukça verimli geçen ve eğlenceli bir eğitimdi. İspanyolca öğrenmek isteyen herkese katılmalarını tavsiye ederim. 

Gizem Kaya
22 Mayıs 2021
5.0

Dersi açılır açılmaz aldım ve iyi ki de almışım. İspanyolca öğrenmek çok zevkli. Buna hocamızın katkısı mutlaka var. Kendisi gayet güzel ve anlaşılır anlatıyor. Umarım diğer kurlar da açılır.

Aslıhan Berber
17 Mayıs 2021
5.0

Online İspanyolca Kursu ile bildiklerimi pekiştirmiş oldum. Sınavda başarılı olup sertifikamı da aldım. Herkese tavsiye ederim. Keyifli geçen bir eğitim süreciyedi. 

Büşra Direk
13 Mayıs 2021
5.0

Dersler oldukça verimli geçiyor. Kısa sürede çok fazla şey öğrendim. Hocamız çok anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Umarım eğitimin devamı da gelir. :)

Buğrahan Direkçi
12 Mayıs 2021
5.0

Tereddüt etmiştim ama o kadar güzel bir eğitim ki... Eğlenerek öğrendim diyebilirim. Yabancı dil eğitimleri konusunda İstanbul İşletme Enstitü'sü çok başarılı ve Online İspanyolca Kursu da faydasını göreceğiniz kolaylıkla öğrenebileceğiniz düzeyde bir eğitim. Herkese tavsiye ediyorum. 

Aladdin Balcı
07 Mayıs 2021
5.0

Online İspanyolca Eğitmi'nde canlı derslere katılamadım. Videoları izleyerek eğitimi takip etmeme rağmen o kadar verimli geçti ki. Yeni bir dil öğreniyor olmanın heyecanı bambaşka. Herkese tavsiye ediyorum. Mutlaka katılmalısınız. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

Dilara Süve
03 Mayıs 2021
5.0

Kısa sürede çok fazla şey öğrenebileceğiniz bir kurs. Çağla Hoca samimi ve donanımlı bir eğitmen. Enerjisini çok sevdim. Herkese tavsiye ederim. Emekleriniz için teşekkürler hocam.