Close
Mobil Menu Bars

İşaret Dili Eğitimi Yorumları

Yorumlar(208)
Ortalama Değerlendirme 4,7

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Tutku Elçeken
05 Temmuz 2020
5.0

Dersler çok keyifli. Ayrıca Asuman hocanın net ve açık anlatımları dersi daha da anlaşılır kılıyor. İyi ki katılmışım. Asuman hocamıza emeklerine dolayı teşekkür ederim. Hedef ileri seviye :)

Şerife Ak
28 Haziran 2020
5.0

Kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Cümle örnekleri ile ders çok daha verimli oluyor. Asuman hocaya bilgileri için çok teşekkür ederim.

Atiye Kırca
21 Haziran 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi. Asuman Hanım sürekli yaptığı tekrarlarıyla eğitim kalıcı oluyor ve bildikçe daha çok öğrenmek istiyorsunuz. En kısa zamanda ikinci kuruna da katılacağım. Tavsiye ederim.

Nazmiye Fidan Kaşdibi
08 Haziran 2020
5.0

Eğitimimi dün itibariyle bitirdim. Değerli bur eğitimdi. Asuman Hocamıza sabri ve çabası içinn ayrıca değerli aktarımları için çok teşekkür ederim.

Selçuk Özer
18 Mayıs 2020
5.0

Evde, kalmamızı gerektirecek bu zorlu süreçte; etkin iletişim becerilerine sahip, güler yüzlü, harikulade deneyimlere sahip olan işaret dili eğitmeni ve tercümanı Asuman hocaya bu geliştirici, öğretici ve aynı zamanda keyif verici eğitimlerinden dolayı teşşekkür ederiz...

Selinay Cengiz
17 Mayıs 2020
5.0

Çok faydalı, verimli bir eğitimdi. Hocamız da her şeyi çok güzel anlatıyor derslerin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. İşaret dili öğrenmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla katılabilir👏🏼👍🏼

Ece Kahraman
16 Mayıs 2020
5.0

Harika bir eğitimdi. Özellikle dile ilginiz varsa tavsiye ederim. Asuman hocanın anlatımı çok keyifli.

Narmin Seyidli
07 Mayıs 2020
5.0

Asuman Hoca çok güzel ve anlaşılır bir şekilde ders anlatıyor. Tesekkür ederim :)

Aysun Bayık
06 Mayıs 2020
5.0

Şahane bit eğitimdi Asuman Hoca çok naif ve anlatımı açık anlaşılır emeği için teşekkürler.Eğitim aldıktan sonra kişi bolca tekrar yaparak kendini geliştirebilir.

ömer Faruk Idiş
28 Nisan 2020
5.0

Uzun zamandır işaret dili ögrenmek ve buna dair bir adım atmak istiyordum.Asuman Hoca ekran karşısında gayet açık ve net bir şekilde iletişim kurabiliyor , ögretebiliyor.Hali hazırda ögrendiklerimi pekiştirmek ve geliştirmek için bireysel olarak çalışmaya devam etmem gerekiyor yalnızca.En temelden ögrenmeniz gereken ne varsa bu egitimde ve Asuman Hocadan gerekli destegi alabilirsiniz.Geriye kalan tek şey bireysel olarak çalışmaya devam etmekte :)

Melike Yıldırım
20 Nisan 2020
4.0

İstanbul İşletme Enstitüsü’ne böyle bir fırsat sundukları için teşekkür ediyor, işaret dili eğitimin alırken gerçekten çok keyif aldığımı belirtmek istiyorum. Asuman Hocamız son derece sempatik ve kibardı. Eğitim süresi boyunca kısa bir zamanda birçok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Kaliteli ve faydalı bir tecrübe oldu benim için. Son olarak sertifika sınavının beni biraz hayal kırıklığına uğrattığını belirtmek istiyorum. Maalesef gereken özen gösterilmemişti. İki adet aynı soru farklı soru şekilleriyle karşıma çıktı ayrınca konu dağılımıda oldukça oratısızdı. Bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim. Tekrar emeği geçen herkese teşekkürler ederim.

Irem Demir
09 Nisan 2020
5.0

Eğitim çok faydalıydı. Asuman Hanım’ın anlatımı ve ders işleyişi çok akıcı ve etkiliydi. Canlı yayınlara giremememe rağmen videolardan izlediğimden aklımda hiç soru işareti olmadı,dersler yeterince açıklayıcı idi. İstanbul İşletme Enstitisüne bu imkan için teşekkür ederiz.

Sinem Köken
09 Nisan 2020
5.0

Öncelikle istanbul işletme enstitüsüne çok teşekkür ediyorum. Kaliteli ve uygun bir egitim sagladıkları için, daha sonra Asuman hocaya çok teşekkür ediyorum çok kısa zamanda çok verimli ders anlatışına gerçekten bu kadar kısa süre içerisinde çok şey ögreniyosunuz ve keyif alıyorsunuz. kesinlikle ileri seviye işaret dili kursunada katılacagım.

Adem Demir
09 Nisan 2020
1.0

Çok verimli bir eğitim Asuman hanımın güleryüzlülüğü de ekstradan güzellik katıyor mutlaka alması gereken bi kurs

Mert Kocadayilar
09 Nisan 2020
5.0

10/10 Asuman Hoca çok anlaşılır bir dil kullanıyor. Teşekkürler

Nagihan Yıldız
05 Nisan 2020
5.0

Verimli ve keyifli bir eğitimdi. Hocanın anlaşılır dili, sürekli tekrarı, her soruyu atlamadan cevap verdiği, konuyu kaynatmalarına izin vermediği çok özel bir eğitim oldu. 10 yıldız olsaydı 10 da 10 verirdim. Herkese tavsiye ederim.

Nazan Özen
23 Mart 2020
5.0

Asuman hoca o kadar anlaşılır ve net anlatıyor ki eğitim bitmesin istiyorsunuz.Tavsiye ederim.

Ercan Okur
30 Ocak 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. İşaret dili eğitmenimiz Asuman Çalışkan, çok verimli içsel bir dille haberleşme sürecini interaktif bir şekilde kurarak biçimsel bilginin genişleme potansiyeline sahip düşünsel becerileri mümkün kılarak en öte seviyede gelişmemizi sağlamamız için bizlere öğrenme isteği sağladığı için çok teşekkür ederim. Fazla fazla fark yaratmak potansiyellere renk katmaktır. İçsel güce sahip olmak nasıl bildirim kurulacağını bilmektir. Özgün dil anlayışlarını geliştirerek ilişkileri inşa etmek isteyen herkesin bu eğitime katılması için mesafe katediyorum.

Serkan Halil öksüz
26 Ocak 2020
5.0

Bu zamana kadar en keyif aldığım eğitimlerden biri oldu. Kısa bir sürede çok şey öğrendim.Özellikle Asuman hocama sabrı ve özverisi için, bu imkanı bize sağlayan sizlere ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim..

Emre Doğan
13 Ocak 2020
5.0

Asuman hoca kesinlikle bu işin en iyilerinden. Kısa sürede çok şey kattı. Öğrendiklerimden dolayı şanslı hissediyorum. Engelli kardeşlerimizi anlama ve tanıma yolunda güzel bir deneyim oldu.

Betül Özkan Şahin
30 Aralık 2019
5.0

Gördügüm bir reklam üzerine kayıt olup burdan aldigim ilk kurstu. Acaba bir haftada ne öğrenebilirim diye düşünmüştüm. Asuman Hocam ile dolu dolu bir hafta geçirip işaret dilinin temel kavramlarini öğrendim. Öğrendiklerimi tekrar edip çalışarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Bugün ilk kez işitme engelli birine kendimi anlatma ve kendisini anlama fırsati buldum. Yaşadığım mutluluğu kelimelere dökmek mümkün değil. Bana dünyaya sessiz penceresinden bakan bu samimi ve sevgi dolu insanlari anlama imkanini sağlayan işaret dilini öğreten Asuman Hoca'ya ve bu eğitim imkanini sunan IIENSTİTÜ ye teşekkür ederim...

Saime Doğan
22 Aralık 2019
5.0

Enstitüde birçok eğitim aldım. Hepsinden çok şey öğrendim. Ama en beğendiğim, dolu dolu geçirdiğim eğitim İşaret Dili oldu. Hocama çok teşekkürler.

Beyza Erköseoğlu
02 Aralık 2019
5.0

Öğretmen dersi çok güzel anlatıyor herşeyi akılda kalacak şekilde öğretiyor gerçekten çok iyi bir öğretmen herkese bu eğitimi tavsiye ederim

Buse Serin
02 Aralık 2019
5.0

Bir haftada ne kadar etkili olur ki diye düşünmüştüm ama Asuman hanım bir harika sorulan her soruya cevap veriyor.

Büke Didem Akbaba
27 Kasım 2019
5.0

Öğretmenimiz gerçekten çok iyi. Çok faydalı oldu benim için. Böyle bir imkan sunduğunuz için teşekkür ederim.

Meryem Alişan
23 Kasım 2019
5.0

Eğitim kalitesi ilgi alaka ve samimi ortamıyla tercih edilebilecek en iyi eğitim kurumu tavsiye ederim.

Melikenur Isa
18 Kasım 2019
4.0

Bu kadar kısa sürede böyle öğrenebileceğimi açıkçası düşünmemiştim. İleri seviyeye cesaretlendirdi beni. Bu fırsatı bizlere sunan herkese tesekkur ediyorum kendi adıma.

Emrah çetkin
11 Kasım 2019
5.0

Faydalı bir eğitim

Mehmet Küçükeken
05 Kasım 2019
5.0

Güzel bir eğitim planlaması yapılmış.

Yunus Pehlivan
26 Ağustos 2019
5.0

Enstitüde defalarca eğitim aldım ama bu eğtim bambaşka. Hocamızın ders esnasında online anketi ile soru sorması dersi öğrenirken eğlenceli hale getiriyor. İstediğiniz ders sorularını mutlaka severek cevaplayan hocamıza teşekkürü bir borç bilirim :) Herkese de tavsiye ederim. 1 dil 1 insan

Bahar Tezcan
20 Ağustos 2019
5.0

Çok güzel bir deneyimdi benim için tek kelimeyle mükemmel hocama burdan çok teşekkür ederim

Aysel Akgül
07 Ağustos 2019
5.0

Ben Asuman hocamdan ve eğitimden oldukça memnun kaldım. Kısa zaman diliminde bir çok şey öğrendik. Derslere canlı katılmanız, deneme sınavlarını yapmanız ve pdf'lerden tekrar etmeniz dili geliştirmek için en iyi yöntem. Sınavı 11 dakikada bitirip güzel puanla sertifikamı aldım. Bu eğitimi almak isteyen arkadaşlar zorlanırım diye düşünmesinler. Hocamız çok yardımcı oluyor ve de çok ilgili. Teşekkür ederim her şey için hocam <3 Yeni eğitimlerde görüşmek üzere =)

Özge Ünal
06 Ağustos 2019
5.0

Kısa sürede çok şey ogrenebilmek gercekten etkili

Deniz Kutunmangil
06 Ağustos 2019
5.0

Tek kelime ile harika çok teşekkür ederim.

Hatice Çimen
06 Ağustos 2019
5.0

Ders ve içeriği harikaydı, hocamız da oldukça yardımcı oldu. Yalnızca cümle kurulması birazcık artırılabilirse mükemmel ötesi olur, sevgiler ☺️

Didem Özdemir
05 Ağustos 2019
5.0

Güler yüzlülüğü ve akıcı ve akılcı ders anlatımı sayesinde ders nasıl geçiyor anlamıyorsunuz bile, teşekkürler Aslıhan Hocam :)

Hazel Yamaç
05 Ağustos 2019
5.0

Bu kadar az zamanda o kadar çok öğrendim ki Asuman öğretmene çok teşekkür ederim gerçekten çok faydalı bir uygulama :)

Emel çavuşoğlu
30 Haziran 2019
5.0

İlk kez katılmama rağmen bir çok şeyi öğrendim. Teşekkür ederim :)

Kezban Kayar
18 Haziran 2019
5.0

herkese tavsiye ederim. teşekkürler

Bihter Yeşilyaprak
18 Haziran 2019
5.0

Bu kadar kısa sürede ve kolayca öğrenebileceğimi hiç tahmin etmezdim. Özellikle soru-cevap kısımları ile pekiştirilmesi çok güzel. Asuman Hanım'a emekleri için teşekkür ederim; ama biliyorum ki yolun daha çok başındayım.

Ayşegül Arslan
17 Haziran 2019
5.0

Çok faydasını gördüm çok fazla ilgilenemediğim halde videoları bir kez izlemem yetti anlatis tarzınız hep aklım teşekkür ederim

Nahibe Kılıç
17 Haziran 2019
5.0

Hocam eğitim çok faydalıdır elinize emeğimize sağlık.

Ayşegül Arzu Bayram
17 Haziran 2019
5.0

Guleryüzlü,, insanları ve işini seven ,isini hakkıyla yapan biri.Ifadeleri açık ve anlaşılır.Tesekkür ederim.

Ayşegül Arzu Bayram
17 Haziran 2019
5.0

Öncelikle işini ve insanları gerçekten seven bir eğitici olduğu için teşekkür ederim.Guler yüzlü, ,sabirlı bir egitimci.Anlatimı gayet açiķ ve anlaşılır.

Ceyda Basaran
17 Haziran 2019
4.0

Oncelikle bu guzel program icin cok tesekkur ederim. Benim icin guzel bir deneyim oldu. Artik isitme engelli biri ile karsilastigimda iletisim kurabilecegim....

Gizem Aytar
17 Haziran 2019
5.0

Çok teşekkür ederim

Celil Dincer
17 Haziran 2019
4.0

Her insanın temel düzeyde bilmesi gerek bence. Çok kaliteli bı eğitim. Dışarıdaki eğitimlerden hiçbir farkı yok. Teşekkürler

Berna şahan
17 Haziran 2019
5.0

kısa sürede çok şey öğrendim. Teşekkür ederim. Hocamız da çok akılda kalıcı anlatarak kolayca öğrenmeme yardımcı oldu.

Nevruz çelik
07 Haziran 2019
5.0

Merhaba , 10 Haziran’da başlayacak olan eğitim de saat var mı acaba yani çalıştığım için kaçırmaktan Korkuyorum 3 arkadasım var ve çoğu zaman onları Anlamıyorum :( çok hızlılar , onlara yardımcı olmak ve onları daha iyi anlamayı çok istiyorum

Ertan Kaçoğlu
29 Mayıs 2019
5.0

Eğitime başlamadan önce "acaba öğrenebilir miyim, yapabilir miyim" şeklinde sorular vardı kafamda. Ancak Asuman hoca ile tanışınca ve dersleri düzenli takip edince kolayca üstesinden gelebileceğimi anladım. Öğrettikleriniz için, emeğiniz için çok teşekkür ederim Asuman hocam :)

Handan öyken
27 Mayıs 2019
5.0

Asuman hoca ile, çok yeni ilgi duymaya başladığım işaret dili eğitimine giriş yaptığım için çok mutluyum. Kendisine öğretme becerisi, kibarlığı, ilgisi için çok teşekkür ederim. Bu dile ilgisi olan varsa mutlaka düzenli zaman ayırıp bu eğitimi takip etmesini öneririm.

Mives Sevim
25 Mayıs 2019
5.0

dersleri heycanla ve keyifle izledim ve dinledim gözlemledim.sağlıklı bir iletişim kurmamız için gerekli olan eğitimi bizlere ögrettiniz. çok teşekkür ederim ve faydalı oldu.konuşmadan konuşmak

Emine Sındır
17 Nisan 2019
5.0

Derslerinizi buyuk bir keyifle izledim.ogrenme süreci hiç bir zaman bitmez.bana ogrettiginiz,değer kattığını her şey için teşekkür ederim bundan sonra da devamını sizden bekliyorum.ben egitimciyim,bizler için yeni şeyler öğrenmek mesleğimize değer katıyor.boyle bir uygulamanın ücretsiz olması çok güzel böylelikle çoğu kişiye ulaşılır.hocam dersleri anlayışınız ve kavratma yeteneğiniz çok iyi yalnızca öğretilecek kelimelerin arka planda gösterilmesi daha iyi olur diye düşünüyorum.saygilarimla

Sibel Yüzlük
16 Nisan 2019
5.0

Mükemmel anlatımınız sayesinde çok çabuk öğrendim. Teşekkürler Asuman hocam... ?

Özge Doğan
15 Nisan 2019
5.0

Çok yararlı oldu, Asuman hoca'ya çok teşekkür ederim.

Slavica Jordanova Uzan
15 Nisan 2019
5.0

Harika bir egitim! Egitmen bir kelime ile Mukkemel. Ogrenmek istiyorsaniz eger dogru adresi burasi!

Irem Dönmez
15 Nisan 2019
5.0

Çok güzel ve verimli bi dersti teşekkürler ?

Ergül Doğan
15 Nisan 2019
5.0

Çok verim aldım sayenizde çok teşekkür ederim?

Nuray Yeşilöz
15 Nisan 2019
5.0

Güzel enerjiniz ve anlatımınız için teşekkür ederim hocam ??

Rüveyda Akduman
15 Nisan 2019
5.0

Ders muhteşemdi hocamız her sorunumuza yardımcı oldu kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum

Esra Kaya
15 Nisan 2019
5.0

eğitim çok faydalı oldu benim için çok teşekkür ederim.

Merve Torgay
03 Nisan 2019
5.0

Çok güzel eğitimdi, teşekkürler?

Merve Torgay
03 Nisan 2019
5.0

Çok güzel eğitimdi, çok teşekkürler ?

Ahmet Bora
22 Mart 2019
2.0

sürekli bağlantı kesildi. söylememize rağmen hoca dikkate almadı.

Tuğba özer
19 Mart 2019
5.0

Asuman hoca işaret dilinde çok fazla işaret olmasına rağmen olabildiğince akılda kalıcı şekilde anlatmaya çalışıyor. Sayesinde 5 günde cümle kurabilecek düzeye geldik. Emekleri ve sabrı için teşekkür ederim.

Büşra Aksoy
09 Mart 2019
5.0

Uluslarası işaret dili için bir kurs planı mevcut mudur? Türk işaret dili ile uluslarası işaret dili arasında çok büyük farklar var mıdır?

sevgi intişah
04 Mart 2019
5.0

sınavlar nasıl oluyor ? yani hocayla canlı mı yoksa test gibi mi?

öykü Can
25 Şubat 2019
5.0

İşaret dili öğrenmek istiyorum. Çünkü benim işitme kaybım var fakat cihaz kullanıyor, duyuyor ve konuşuyorum. İşaret diline ilgim vardır. Üniversiteye bir yılım kaldı ve benim hedefim özel eğitim öğretmenliği olmak. İşitme engellilere, sağırlara, işitme kaybı yaşayanlara yardım etmek istiyorum. Çünkü ben yaşadım ve neler hissettiğimi, neler yaşadığımı çok iyi biliyorum. Yardım edeceğim insanları çok iyi anlayacağım. İşaret dili öğrenmek benim için çok önemli. Sağır insanlarla iletişim kurmak ve onlara yardım etmek, yalnız bırakmak istemiyorum. ?? Siz iyi insanlarsınız. Çok teşekkürler.

Ece Ertem
18 Şubat 2019
5.0

Sevgiler ?

Ismail Güngüt
18 Şubat 2019
5.0

İşaret dili öğrenmek istiyorum çünkü konuşma ve işitme engelli akrabalarım var ve yıllardır iletişim kurarken yalnızca gülümseyerek sırtına dokunarak anlaşılamayacak bir iletişim kurma şeklim vardı geçte olsa bunu değiştirebileceğimi düşündüm,tesadüfen gördüğüm bu sitedeki eğitimi almak üzere katıldım çok da iyi oldu, zor anlayan biri olduğum halde bir şeyler öğrendim farkındayım daha iyi öğrenebilmek için yine katılıyorum, katkılarından dolayı bizlere bildiklerini sabırla öğretmeye çalışan ,Asuman Çalışkan hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim,çok emek harcadı ,ve tabii ki,İstanbul İşletme Enstitüsü kurucuları ve destek verenleri sizlere de çok teşekkür ederim,iyi ki varsınız

Derya Bolat
17 Şubat 2019
5.0

Gercekten Asuman hocanin cok pratik bi anlatimi var herkesin.sorularini da cevaplamaya gayret ediyor cok da kibar ve sabirliydi emekleri icin cok tskkurlr bnm isaret dili sertifikam var ama tekrar amacli almak istedim bnm icin cok iyi oldu yeni bilgiler de katti bana ustelik. Yalniz 1 haftalik bi egitim isaret dili icin yeterli degil iienstutu ailesinden ricamiz bu egitimin 2 haftaya cikarilmasidir ya da devami niteliginde bir kurs koyarsaniz cok iyi olur bu kisa surede bile hocamiz cok verimliydi 2 haftada cok cok iyi ogrenebilecegimizi dusunuyorum. Son olarak bu ucretsiz egitim firsati icin emegi gecen herkese cok tskkurler

Hamdi şentürk
10 Şubat 2019
5.0

profilime girdiğimde "Uzem" yazan kısmı göremiyorum ve online derslere saatler kala şifrem henüz gelmedi.

Bekir Akkuş
10 Şubat 2019
5.0

Manevi rehberlik ve danışmanlık eğitimi alıyorum, muhatabım işitme engelli biri olursa onunla iletişime girebileyim ve onunla anlaşabileyim diye bu eğitimi almak istiyorum.

Ayşe Süeda Ersoy
04 Şubat 2019
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Tavsiye ederim. Asuman Hocama ve emeği geçen herkese teşekkürler...

Hülya Kiliç
03 Şubat 2019
5.0

İşaret diline ilgim vardı, bu eğitim ve Asuman hanım sayesinde işaret dili daha kolay ve anlaşır bir hal aldı. Teşekkürler Asuman hanım. dersler çok güzel ve keyifliydi.

Merve Gülşah Tirün
01 Şubat 2019
5.0

Hocalar çok ilgili. Ben çok verimli bir hafta geçirdim herkese de tavsiye ediyorum.

Yeşim Akkaya
27 Ocak 2019
5.0

Asuman hocama teşekkürler gerçek bir eğitmen kısa sürede çok şey kattınız bana eğitimlere devam

Derya Konukcu
20 Ocak 2019
5.0

çok zevkli, öğrenelim arkadaşlar !

Ebru Taylan
20 Ocak 2019
5.0

Asuman Hanıma özellikle teşekkür ederim. Son derece sabırlı ve ilgili bir eğitmen. Bütün sorulara tek tek cevap verdi. Hatta teknolojik aksaklıklarla bile canla başla uğraştı. Hiç sıkmadan bu kadar yüklü bir programı tamamladı. Eğitimi aldığım için çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Tek sorun ekranın çok küçük olması ve bağlantı yüzünden görüntünün zaman zaman çok bozulmasıydı. Çözülebilirse çok daha iyi olur. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Serdal Yel
18 Ocak 2019
5.0

hocam ders videolarini nasil izliyebiliyorz?

Ahmet Cengiz Karakeleş
13 Ocak 2019
5.0

İşaret dili ile ilgili kitap önerebilirmisiniz

Jale Güneş
07 Ocak 2019
5.0

Çok teşekkür ederim

Zafer Bayata
07 Ocak 2019
4.0

Asuman Hocam İşaret Dili dersinde gösterdiğiniz sabrınız ve verdiğiniz emekleriniz için teşekkürler.. Başarılar.. Ayrıca bu eğitimi herkese tavsiye ediyorum. Engelli insanlarımıza vereceğimiz en küçük bir destek bile bizi mutlu eder.

Selma Sıdır
07 Ocak 2019
5.0

Asuman hanıma ve iienstitü ye çok teşekkür ediyorum kendimi geliştirmemde inanılmaz bir katkı sağladınız iyi ki varsınız...

çiğdem Melek
07 Ocak 2019
5.0

İşaret dili öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim gerçekten çok faydalı bir eğitim oldu. Ben daha önce başka bir kursa gitmiştim orası yüz yüzeydi ama buradaki gibi çok şey öğretilmedi.Burada ders saati diğer kursa göre az ama daha verimli oldu. Derse kayıt olurken tavsiyem boş olduğunuz bir haftada kayıt olun çünkü dersler birer saat (toplam 5 ders) ama çok yoğun yani çok şey öğretiliyor ve ders notları da var . Asuman Çalışkan hocamıza ve eğitimde emeği olan herkese faydalı bir eğitim yaptıkları için çok teşekkür ederim.

Yusuf özdemir
07 Ocak 2019
5.0

harika bir eğitim oldu herkesin eline emeğine sağlık..

Senem özyurt
02 Ocak 2019
5.0

ben derslere giriş yapamıyorum

Tahsin Albayrak
01 Ocak 2019
5.0

Buradan almış olduğum bu dersle işitme engelli arkadaşlarımıza yardımcı olabileceğim inanıyorum. Katkıda bulunan herkese teşekkürler.

Burcu Akman
31 Aralık 2018
5.0

Dersler saat kaçta başlayacak bana bilgi verilecek mi

Şeyma Acar
21 Aralık 2018
4.0

Bir de bunu deneyelim deyip kayıt olduğum bir programdı azda olsa merak ediyordum fakat eğitim başladıktan sonra severek öğrendiğim bir eğitim oldu.Tek rica devam niteliğinde bir eğitim daha olursa daha yararlı olacağını düşünüyorum :)

Hüseyin BÜYÜKÇANGA
10 Aralık 2018
5.0

Hiç anlamam yapamam diye katıldığım eğitimden bu sonuçla ayrıldım. Öğrenciniz olarak sizden iki küçük ricam olacak. Mevcut kursu geliştirici bizim daha çok pratik yapmamızı sağlayacak bir kurs daha açılabilir. ????

Belma Demir
09 Aralık 2018
5.0

Öncelikle bu derside eklediğiniz için İstanbul İşletme Enstitüsüne çok teşekkür ederim tüm emeği geçenlere de.. Asuman hocam harikasınız, iyi bir eğitmen ve güler yüzlüsünüz sorulan sorularımıza ve bizlere çok iyi öğretici oldunuz başta sizden dolayı ve daha sonrasında bu eğitimin herkes tarafından alınması gerektiğinide düşünerek 2. kez almış oldum çok şey öğrendiğimi düşünüyorum sayenizde :) herkese de tavsiye ediyorum sonuçta hepimiz birer engelli adayıyız ve cevremizdeki işitme engelli kişilere yardımcı olmak ve onları daha iyi anlamak için duyarlılık göstermemiz adına çok önemli

Enes Kuzu
05 Aralık 2018
5.0

Merhaba bu aldığımız sertfika 1. Seviyemi oluyor

Meral Müstakime Fidan
04 Aralık 2018
5.0

İstanbul işletme Enstitüsünün verdiği eğitimlere bayıldım. Asuman hocamın naifliği çok hoşuma gitti. Her sorumuzu cevaplamaya çalıştı. Bizi hiç bir zaman geçiştirmedi. Sırf unutmamak adına tekrar tekrar almak isteyeceğim bir eğitim. Hem bu eğitimi bizlere ulaştıran bu güzel işletmeye hemde biricik hocamıza sonsuz teşekkür ederiz .

Yunus Emre Altuntaş
03 Aralık 2018
5.0

Merhaba dersi kaçırdıktan daha sonra izleyemiyor muyuz?

şeyma Sağlam
03 Aralık 2018
5.0

merhaba, bir sorum olacaktı bu eğitimde başarılı olmakla birlikte adalet bakanlığında yeminli tercüman olabilecek yetenekte olabilir miyiz, yoksa günlük veya temel bir seviye mi kazanırız ?

Destek Ekibi

Günlük konuşma dilinde ve temel yetkinlik seviyesinde eğitim alacaksınız.

Zeynep Günnur Aslan özgürler
03 Aralık 2018
5.0

İşaret dili eğitiminin 3 aralıkta başlayacağı bilgisini vermiştiniz.Ancak sitede 17 aralık diyor.Hangisi doğru ?

Destek Ekibi

Eğitimler iki haftada bir açıldığı için ikiside doğru. Önemli olan sizin hangi tarihte başlayan eğitime kayıt olduğunuzdur.

hatice tekin
02 Aralık 2018
5.0

Ders cok zevkli gecti..Hem eglenceli hem de ögretici oldu.Hepimiz engelli adayıyız ve ogrenilen hersey yasamimizda karsimiza cikacaktir.Degerli hocamiza cok tesekkurler

Şemsi Defne Göz
26 Kasım 2018
5.0

Merhaba, Çok keyifli ve başarılı bir eğitim haftası geçirdim?.Şahsım adına sizlere çok teşekkür ederim .İşaret dili benim hep içimde saklı öğrenmek ve bunu hayatıma uygulamak istediğim alanlardan biriydi. Bu özel deneyimi bana yaşattığınız İçin Başta Asuman Çalışkan’a ve sizlere minnettarım .Sevgi dolu ve engellerin bir nebze olsun farkında olabileceğimiz bir yaşam dileğiyle✋️

goncagul çiftçi
26 Kasım 2018
5.0

Öncelikle şunu belirtmek isterim; sayın Asuman hocam eğitim süresince sabırlı bir şekilde tüm sorularınıza cevap veriyor ve gerçekten bu dilin püf noktasını sizi öğretmeye çalışıyor o yüzden kendisine sabrından dolayı teşekkür ederim. Bu yorumu okuyan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum, arkadaşlar bir haftada işaret dilini öğrenmeniz mümkün değil bu eğitimden sonra kendinizi sürekli geliştirmeniz gerekiyor, 1 haftada nasıl ingilizce öğrenemediğimiz gibi işaret dilini de öğrenemeyiz sadece 1 haftada öğrendiklerimiz bizim o dile aşina olmamızı sağlıyor ve bu işin içinde olan deneyimli kişinden öğrenmek hareketleri de doğru yapmamıza vesile oluyor kısacası bu dil zor bir değil sadece tekrar etmek gerekiyor. Ben size 1 haftalık eğitimlerinizi bitirdikten sonra bir sonraki eğitime de katılmanızı ve bol bol Youtube'tan işaret diliyle söylenmiş şarkıları izlemenizi öneriyorum çünkü gerçelten şarkılardan bir çok şey öğrenmeniz mümkün. Kısacası eğer gerçekten birşey öğrenmek istiyorsanız ona yoğunlaşırsanız başarmanız asla imkansız değildir. Herkes kendi başarısını ve başarısızlığını kendi belirler, eğer hayatınızın bir dönemini başarmak için adamazsanız, bütün dönemini başarısızlığa adamış olursunuz. Umarım bu yazıyım size faydalı olur. İyi günler.

Nursaç Büyükgök
26 Kasım 2018
5.0

Çok faydalı olduğunu düşünüyorum bu programın çok teşekkürler ders notları çok anlaşılır ve güzel buldum

Büşra KARAHAN YILMAZ
26 Kasım 2018
5.0

Cok eğlenceli ve zevkli bir dersti. Bize bu imkani saglayan herkese cok tesekkur ederim ☺️

Ayşenur ÖztÜrk
21 Kasım 2018
4.0

Eğitim sadece 7 gün mü? İşaret dilini sadece 7 günde öğrenecek miyiz?

sümeyye karlık
21 Kasım 2018
5.0

ders saatleri ne zaman

Fatma Nur Kuş
19 Kasım 2018
3.0

Ders saati toplam kaç saat ?

gülşah tepeq
13 Kasım 2018
5.0

gercekten cok etkili bir ders öğretmeni süper

Mustafa Yücel
11 Kasım 2018
5.0

Çok eğlenceli geçen bir haftayı asuman hocamızın yardımlarıyla güzel bir şekilde bitirdik ve sınava girdik. Saygı değer asuman hocama verdigi kıymetli bilgiler ,zaman ,sabır ve nezaketinden dolayı çok tesekkur ederim Işaret dili bilmek ayricaliktir deyip herkese tavsiye ediyorum. . Saygılarımla

Gülden Aydınoğlu
11 Kasım 2018
5.0

2 ders kacırdım diğerlerinin tekrarını yaptım sınavda basarılı olabilecegi mi sanmıyorum videoları tekrar ızleyip diğer 25 Kasım'da uygulanacak olan sınava girebilir miyim ? bunun için 19 kasımda baslayacak olan online egitime kayıt mı yaptırmam gerekli yoksa direkt sınava giriş hakkım baki mi? ayrıntılı bilgi rica ederim iyi çalışmalar

Lutfiye Can
11 Kasım 2018
5.0

Beden dili eğitim kursunun tekrarı ne zaman bilgi lütfen

Hatice Şen
09 Kasım 2018
5.0

tercümanlık için de kurs açabilir misiniz?

TEVFİK YÜKSEL
06 Kasım 2018
4.0

Asuman hanımın anlatması ile ilgili bir problem yok, ama görüntü kalitesi çok kötü ve kesilmeler olabiliyor. Görüntü kalitesinin kötülüğü bazı hareketlerin anlaşılmasında zorluk yaratabiliyor.

Destek Ekibi

Görüntü kalitesinde problem göremedik. İnternetiniz yetersiz olabilir. Wifi ile bağlanmayı deneyiniz.

Gonca doğan
29 Ekim 2018
5.0

Hangi saatlerde olacak eğitim acaba?

Saliha soyoral
28 Ekim 2018
5.0

İşaret dili öğren engelleri Yok et ! Kesinlikle alınması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca hoca da çok bilgili, çok keyifli bir ders geçirdik.

Gülden Aydınoğlu
25 Ekim 2018
5.0

5 kasımda açılacak olan işaret dili eğitimi saat kaçla kaç arası online başlayacak?

Cihan aydın
22 Ekim 2018
3.0

Meehabalar. Bu sertifikanın uluslararası geçerliliği var mı? Yoksa uluslararası geçerliliği olması için ne yapmak gerekiyor?

Sibel Bakır
21 Ekim 2018
2.0

Merhabalar sınavlar da mi online oluyor ve sertifikayı ücretsiz alabilmek için kaç puan almak gerekiyor ve dersler saat kaçta başlıyor ? Teşekkürler

Gülüzar sarı
20 Ekim 2018
2.0

Ben yeni kayıt yaptırdım fakat işaret dili eğitim tarihi geçmiş tekrar bununla ilgili bir çalışmanız olacak mı olursa nasıl haberdar olabilirim ?

Hümeyra sever
19 Ekim 2018
3.0

merhaba,eğitimleri ne zaman ve nereden izleyebiliyoruz?

Destek Ekibi

online eğitim yöntemiyle internet üzerinden eğitimlere katılabilirsiniz.

Talha TAŞDEMİR
19 Ekim 2018
5.0

Merhaba, Siirt'in Eruh ilçesinde ilkokul öğretmeni olarak görev yapıyorum. Sınıfımda bi işitme engelli öğrencim var ve tüm sınıfa işaret dili öğretmenlik istiyorum. Acaba sınıfımda akıllı tahtadan eğitimi açarak bu kurstan yararlanabilir miyiz? Dersler saat kaçta olacak? Teşekkürler

Destek Ekibi

Evet yararlanabilirsiniz. Dersler akşam ancak gündüz dersin tekrarını izletebilirsiniz :)

Pınar uçak
14 Ekim 2018
5.0

Merhabalar :) ders içerikleri, asuman hocanın samimiyeti, pratik yapmak için hazırlanmış deneme testleri... hepsi bana çok yarar sağladı. herkese tavsiye ederim.

Ayşenur ODABAŞI
14 Ekim 2018
5.0

Merhaba. İstanbul İşletme Enstitüsü'nün vermiş olduğu işaret dili kursu gerçekten çok başarılı.Öğretmen eğitimi çok iyi günlük yaşam örnekleriyle akılda kalıcı.Bu kısa sürede verimli başarılı bir kurs .İlerletmek bize kalmış.Bu kurs için emeği olan herkese teşekkürler .

Gülşen Topsakal
14 Ekim 2018
5.0

Dersler çok güzel eğlenceli ve gayet açıklayıcı. İşaret dili öğrenmenin bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.

Dilek Apaydın
14 Ekim 2018
5.0

Merhaba. İstanbul İşletme Enstitüsü'nü ve bu kurslarda emeği geçen herkesi kutlarım. İşaret dili öğrenmenin gerekliliğini fark eden biri olarak, bu kurstan çok yararlandığımı söyleyebilirim. Süre kısa da olsa öğretmenimizin anlatımı gayet akılda kalıcıydı. Bundan sonrası pratik yaparak ilerletilebilir. Bu kursun bize ulaşmasında payı olan herkese çok teşekkür ederim.

Dilek Apaydın
14 Ekim 2018
5.0

Merhaba. İstanbul İşletme Enstitüsü'nün uygulamış olduğu bu çalışma takdire şayan. Bu kurs ile ilgili çok araştırma yaptım. Enstitünün böyle bir kursu olduğunu, araştırmalarım sonucunda tesadüfen öğrendim ve katılmaya karar verdim. İyi ki katılmışım. Öğretmenimiz gerçekten çok başarılıydı. Çok kısa sürede işaret dilini, en azından başlangıç safhasını öğrenmemde büyük katkılar sağladı. Anlatımı akılda kalıcı ve günlük işaretlerle destekleyiciydi. Bundan sonra bilgileri ilerletebilmek ve kendimizi geliştirmek yapacağımız pratiklerle olacaktır. Bu gibi kursların açılmasında ve hizmet verilmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Ece ZORLU
14 Ekim 2018
4.0

Öncelikle kaliteli bir eğitim süreci olduğunu düşünüyorum. Eğitimi veren kişilerin alanlarında uzman olduklarını ve anlatma becerisi anlamında da yeterli olduklarını düşünüyorum. Bana göre tek kusuru, bütün kurs sürelerinin aynı oluşu. Diksiyon Eğitimi ile İşaret Dili Eğitimini aynı anda aldım. Diksiyon Eğitimi için eğitim süresini yeteri görürken İşaret Dili için verilen eğitim süresini asla yeterli ve sağlıklı bulmadım. Bunun dışında birşeyler öğrenerek ve başka eğitimler için geri döneceğimi garanti ederek ayrılıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Canan Çaylı
09 Ekim 2018
5.0

Anlamadığımız noktaları defalarca ve akılda kalıcı şekilde anlatan, tavrı ve güleryüzüyle motive eden harika bir öğretmen.

DEREN ÖZDENER
29 Eylül 2018
5.0

Asuman hocaya teşekkürler, olabilecek en yararlı şekilde ders anlattı. Fakat dersin süresi az veya seviyesi olması gerekir ingilizce gibi. Çünkü pekiştirmeye zaman yetmiyor :) Herşey için, desteğiniz için teşekkürler,

Engin Öğreten
28 Eylül 2018
4.0

Ders uygulamanız çok iyi ancak az da olsa bir birikim olmalı bu ders için. Zaman ve gün sınırlamasından dolayı böyle olması gerekiyor dolayısı ile. Güzel imkanlar için teşekkürler. Bu ilk bölüm diğeri yok idi. İngilizcenin ikinci seviyesi de açılmış çok sevindim. Yakında ona da katılıp kendi adıma iyi işlere devam edeceğim. Saygılar

Dora Treves
27 Eylül 2018
5.0

malesef canlı yayında görüntü alamıyorum

Aygül Odabaşı
24 Eylül 2018
5.0

Çok yararlandım. Çok iyi bir eğitimdi.Teşekkürler.

Aysun Çakır
22 Eylül 2018
5.0

Çok faydalı, verimli bir eğitim

ayşegül kaya
14 Eylül 2018
4.0

tesekkür ederim hocam

burak molla
04 Eylül 2018
5.0

asuman hocam benim için çok değerli bir hocam çok güzel anlatıyor insanın içine okuyor kalbine okuyor akılda kalıcı oluyor bana çok faydası oldu arkadaşlar eğitime katılacak olanlar candan dinlesnler uygulasınlar eğitim bitti yaparım deyip geçmeyin ders notlarını indirin egzersiz yapın çok kolay ögrenirsiniz asuman hocam bir daha sonsuz teşekür ederim allah ondan razı olsun benden bir engelliyim engelli okullunda mezunum ben bu kadar başaracağımı bilmiyordum neden engelli okulunda okudum hastalıgım yüzden okudum asuman hoca can kullağıyla dinleyin

Hayrunisa Seda
03 Eylül 2018
5.0

sanırım öğrenmek için can attığım bu alfabeyi burada ücretsiz olarak görmek mükemmel olacak :)

Mustafa Ersin YILDIRIM
03 Eylül 2018
5.0

Asuman hocanın anlatımı gerçekten çok öğretici ve eğlenceliydi. Kendisine ve bu imkanı bize tanıdıkları için ilgililere teşekkür ederim.

Gözde Aldemir
02 Eylül 2018
5.0

ASUMAN HOCAMIZ ÇOK AKILDA KALICI ANLATIYOR .HERKESE TAVSİYE EDERİMM.

Seydanur Tatar
01 Eylül 2018
5.0

Asuman çalışkan hocama çok teşekkür ederim ders anlatımı çok güzel çok yardımcı oldu bu bilgiler yani isaret dili hayatıma çok katkı sağladı oyuzden çok teşekkür ederim sizi tanımak ve derslerinize katılmak çok eğlenceli ve çok güzeldi

Seydanur Tatar
01 Eylül 2018
5.0

Öncelikle böyle bir siteniz olduğu için size teşekkür ederim sizlerden çok şey öğrendim bazı derslerden geçtim bazılarından kaldım ama bana çok fayda sağladı oyuzden sizlere teşekkür ederim

Gizem KAYIKÇI
28 Ağustos 2018
5.0

Eğitmenin başarılı anlatımıyla gerçekten kendimi işaret dili ile kısmen de olsa ifade edebiliyorum. eğlenceli ve faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ancak her dil gibi işaret dili de kullanım ve tekrarla kalıcı olacaktır.

Kadir Mutlu
26 Ağustos 2018
5.0

Egitim çok iyi

Halime genç
20 Ağustos 2018
5.0

Harika kurslar açıyorsunuz... Teşekkürler.

Rüveyda Üçüncü
20 Ağustos 2018
5.0

Derslere katılmadan önce ücretsiz olduğu için verimsiz geçer herhalde diye düşünerek girdim. Kesinlikle yanılmışım. Asu hoca bu işi iyi biliyor. Sadece 1 haftada temel işaret dili eğitimimi içime sinerek tamamladım. Ekibe bir kez daha teşekkürler ?

Zeynep Şengül
16 Ağustos 2018
5.0

Her şey için teşekkürler. Çok eğlenceli ve öğretici bir eğitim geçirdim. Tavsiye ediyorum herkese, Asuman hoca çok sabırlı ve yardımcı oluyor

Hatice Buse Uraş
31 Temmuz 2018
5.0

Gerçekten bir şeyler öğrendiğinizi hissettirecek bir ders. Hocamızın samimiyetinden tutun, dersin ortamına kadar her şeyiyle çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum, seçtiğiniz takdirde pişman olmayacaksınız.

Duygu Ayyıldız
29 Temmuz 2018
5.0

29 temmuz 2018

Zeynep Sayan
22 Temmuz 2018
5.0

Bu kurum tam olarak nerede?

Melek Gündüz
21 Temmuz 2018
2.0

Peki sertifika alımında ücret ödeniyor mu?

Sezen Kaplan cirikoglu
10 Temmuz 2018
5.0

Gunumuzde her alanda kullanilan ve kullanilmasi gereken bir dil...

nursima oğuz
10 Temmuz 2018
5.0

Hoca gerçekten çok ilgiliydi ders kayıtlarında problem olduğunda mesaj yoluyla bizzat ilgilendi.Çok teşekkür ederim kendisine

Gediz Deren Öktem
09 Temmuz 2018
5.0

Yazı değerlendirmek için çok faydalı bir eğitim oldu. Asuman hoca işaretlerin mantığını, nasıl aklımızda tutacağımızı etkili bir şekilde anlattı. 1 haftadan daha uzun sürerse daha yararlı olabilir. Ders notları, deneme sınavları, canlı yayınlar çok yararlı oluyor. uzun zamandır işaret dili öğrenmek isteyen biri olarak çok işime yaradığını söyleyebilirim.

Eda Ezgin
09 Temmuz 2018
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu teşekkürler Asuman Hanım. :)

HİLAL BAL
23 Haziran 2018
5.0

Sıfırdan başladım.Şu an ilk adımı attım.Gerçekten çok iyiydiniz Asuman Hanım.Devamını getireceğim elbette ki.Önemli olan iyi bir başlangıçtır.Güzel başladık sizinle.Yalnız işaret dili için 1 hafta gerçekten çok yetersiz.en az 2 hafta olması gerekir.Koca dil 1 haftada öğretilemez.Süreyi uzatmanızı veya 2.kur,3 kur şeklinde kursları bölmenizi temenni ediyorum.Elinize ağzınıza sağlık.Hocam online eğitim saatine de saniyesi saniyesine uymayıverin biz açana kadar konu ilerliyorsunuz olmaz ki =)

Ömer Karakurt
14 Haziran 2018
5.0

Gerçekten çok yararlı bir eğitim oldu 1 saatlik eğitim de bukadar öğrenildiyse uzun süreli eğitimi düşünemiyorum. Teşekkürler Asuman hocam :)

H.LEVENT ERGÜN
10 Haziran 2018
5.0

ÖNCELİKLE Sevgili Hocamız Asuman Çalışkan a teşekkür ederim..Dersler oldukça güzel geçiyor.Kısıtlı süre içerisinde oldukça fazla şey öğreniyoruz.Ama en önemli nokta bu öğrendiklerimizi kullanabileceğimiz ve konuşabileceğimiz bir arkadaş edinebilmemiz.Bunun için dernekler ön plana çıkıyor.Her şey için Teşekkürler.Ayrıca İİENSTİTU yönetime bu tür eğitimler sağladığı içn ayrıca teşekkürler.. H.LEVENT ERGÜN

Berra Sur
09 Haziran 2018
5.0

Eğitim kaliteli, sorulan sorulara anlık cevap alınıyor. Belki arada tekrar dersleri yapılabilir malum her derste bir sürü kelime öğreniliyor. 3 ders + tekrar(soru cevap) şeklinde ilerlenilseydi daha verimli olabilirdi ama özet ve deneme sınavı olayı güzel. Tavsiye ederim

Özlem Dalkoparan
09 Haziran 2018
5.0

Beklediğimin çok üzerindeydi online bir eğitim için başarılı. Canlı derslerde Asuman hoca çok ilgili tüm soruları cevaplıyor, teşekkür ederiz.

Teslime Akgün
09 Haziran 2018
5.0

işaret dili eğitimi iyikilerimden biri oldu. hele ki asuman hocamızın anlatımı mükemmel. şimdiye kadar baya yerde öğrenmeye çalıştım ancak tam olarak konuya hakim olamayan insanlar vardı. Eğitimin online olması beniz gibi zaman problemi yaşayanlar için mükemmel bir çözüm olmuş.

DİLEK ÖZBEY
08 Haziran 2018
3.0

Sınavlar nasıl nerede yapılıyor acaba ?

merve nurözbek
07 Haziran 2018
5.0

merhaba arkadaşlar ben işaret dilini pratiğe dökebileceğim arkadaşlar arıyorum eğer sizde benim gibi pratik ve akıcı konuşmak istiyorsanız mailimi bırakıyorum entstitü ye ve hocalarımıza da teşekkür ediyorum böyle bi hizmet sağladıkları için [email protected]

sedef çulluhan
04 Haziran 2018
1.0

kayıt yaptırdım derse nasıl nerden başlayacagımı bulamadım

Destek Ekibi

Derse girebilmek için uzaktan eğitim sistemine giriş yapmalısınız. Bilgileriniz profilinizde "UZEM Erişim Bilgilerim" bölümündedir.

Rabia Er
28 Mayıs 2018
5.0

Dersler oldukça zevkli geçiyor. hocamıza ve enstitüye teşekürlerimi iletiyorum.

Tuğçe YILDIRIM
20 Mayıs 2018
3.0

Isaret dili egitimine nasil giris yapacagim

Sevval bayram
20 Mayıs 2018
4.0

Nasıl izlicez dersler kaydolacak mı yayın saati kaç acabaaa ?

Özkan Kaptan
20 Mayıs 2018
5.0

Sertifika veriliyormu diye sormak yerine ne öğreneceğim diye sorsanız daha mantıklı olurdu bence. bende merak ediyorum ders içeriğini vs. umarım güzel bir eğitim olur.

Muhammet Emin Tak
20 Mayıs 2018
4.0

eğitimin sonunda sertifika veriyor musunuz? eğer sertifika verilmeyecekse katılmanında çok anlamı yok...

Okan Bulut
20 Mayıs 2018
5.0

İşitme engelli bireylerle iletişim kurmak isteyen herkes bu eğitimi almalı. 1 hafta gibi kısa bir sürede, (dersleri iyi dinlerseniz) çok şey öğrenebilirsiniz.

Gülistan Özer
20 Mayıs 2018
5.0

İnternet üzerinden katılabilmek çok güzel. canlı eğitim yapılmasıda sanırım başka yerde yok...

Sevgi Şenses
19 Mayıs 2018
5.0

Açıkçası beni içeirk olarak tatmin etti. Dolu bir eğitim. eğitmende konuya hakim. Anlatımı akıcı.

Abdülkerim Sert
19 Mayıs 2018
5.0

Aynı eğitimi başka siteden 400 TL ye aldım. videolar ve ders notları koymuşlardı önüme. keşke daha önce görseydim burayı.

Serdar Kurnaz
19 Mayıs 2018
5.0

Eğitimin 1 hafta olmasına dem vuranlar olmuş ama başka yerlerde bu eğitimi binlerce liraya satıyorlar. üstlek canlı eğitim bile yok. teşekklerler iie

Ayça Çobanoğlu
19 Mayıs 2018
2.0

Canlı derste çok absürd soru soran kişiler var. asuman hoca bunlara karşı çok töleranslı ve dersin kalitesini düşürüyor.

Derya Paça
19 Mayıs 2018
1.0

Beğenmedim, yeterli değil.

Tuğba Sağlam
19 Mayıs 2018
5.0

7 günlük eğitim işaret dili için çok yeterli olmasada işaret dilini öğrenmede büyük kolaylıklar sağlıyor.

Emre Uç
18 Mayıs 2018
5.0

özel eğitimde çalışmak istiyorum benim için güzel bi başlangç oldu

Metin Yalçınkaya
16 Mayıs 2018
5.0

sivil toplum kuruluşlarında gönüllü yer alıyorum bulunduğum projelere güzel bir katkı sağladı. teşekkürler

Rukiye Özdoğan
15 Mayıs 2018
5.0

Ben önceden de katılmıştım. Asuman hanım video çekerken kalite gercekten çok düşük ve o yüzden de yaptıkları anlaşılmıyordu. Bu sorunu çözerseniz iyi olur.

Melek Kaymaz
15 Mayıs 2018
5.0

İşaret dilini hep öğrenmek istemiştim. İstanbul İşletme Enstitüsü sayesinde amacıma ulaştım. Teşekkürler.

Tuna Aktürk
14 Mayıs 2018
5.0

Sayenizde İşaret Dilini öğrendim. Asuman hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Teşekkürler enstitü ailesi.

Sevgi Gönül
05 Mayıs 2018
3.0

Merhaba hangi saatlerde çalışmalarınız olacak ogrenebilirmiyim

Cennet Haktan
30 Nisan 2018
5.0

Kurs başladığında bilgimiz olacak mı ? Ve nasıl olacak ?

Burcu çiftçi
29 Nisan 2018
2.0

07 mayısta başlayan işaret dili eğitimine hangi site üzerinden erişebileceğiz? E-postaya bildirim gelecek mi

Ayşegül Reçber
26 Nisan 2018
5.0

23 Nisan 2018'de başlayacak olan eğitim 7 Mayıs 2018'e alınmış. Ertelenme bilgisinin mail yolu ile iletilmesi gerekmiyor mu?

Destek Ekibi

Kesin ulaşsın diye SMS göndermiştik Ayşegül hanım.

Hakan Alkan
23 Nisan 2018
4.0

24 nisan döenemi eğitimi kaçta başlayacak bilgi verilecekmi

Elif DEVREN
21 Nisan 2018
5.0

Sınavlar online mı olucak?

Destek Ekibi

Evet internet üzerinden yapılmaktadır.

Elif DEVREN
21 Nisan 2018
5.0

Sınavlar online mı olucak ?

Destek Ekibi

Sınavlar internet üzerinden yapılmaktadır.

Fatma Damatoğlu
15 Nisan 2018
4.0

.2018 Sınavlar online mı olacak Birde sertifika bize nasıl ulaşacak acaba

Elmas erbay saral
15 Nisan 2018
5.0

etkli bir destek eğitimi dersler düzenli takip edilebilirse verim alınır. dersler etkili. ben vardiyalı çalıştığım için vardiyeme ters bir haftaya geldi emeği geçen herkese teşekkür ederim.23 nisandaki pragrama yeniden kayıt olmak istiyorm.Ancak kabl edilirmiyim bilmiyorm.

Fatma Damatoğlu
11 Nisan 2018
5.0

Merhaba ben işaret diline kayıt olamıyorum 2 adet kaydım gözüküyormuş ama ben bir tanesine başvurdum yani insan kaynakları asistanlığı eğitimine başvurdum ve şimdide işaret diline başvurmak istiyorum ama sistem kabul etmiyor yardımcı olur musunuz.

Destek Ekibi

Merhaba, sorun giderildi. Başarılar.

Hatice elbir
10 Nisan 2018
5.0

Sınavlar online mı olacak Birde sertifika bize nasıl ulaşacak ben kayseride yaşıyorum.

Destek Ekibi

Eğitim internet üzerinden yapılmaktadır.

Elif Ay
09 Nisan 2018
5.0

Bugün başlayacak olan eğitimin saati belli mi?

Aleyna demir
07 Nisan 2018
5.0

Saatleei ne zaman olucak derslerin acaba

Aleyna demir
07 Nisan 2018
5.0

Saatleei ne zaman olucak derslerin acaba

Tuğba TEMEL
02 Nisan 2018
1.0

9 nisanda yazmışsınız tarihi ama saat vermemişsiniz. Tam saat kaçta? Bi de saati kaçırırsak tekrar dinleyebiliyor muyuz?

Destek Ekibi

Genellikle akşam saatlerinde yapılmaktadır. Tekrarını video olarak izleyebilirsiniz.

Hilal AYTAÇ
26 Mart 2018
4.0

Merhabalar :) Ben bugün başlayacak eğitim için kaydolmuştum ama ders bilgilerine erişemiyorum. Başka bir alandan mı giriş yapılıyor acaba?

GÜLİSTAN IĞNAK
26 Mart 2018
5.0

İyi günler ben işaret dili dili eğitimine kayıt yaptırdım.26 martta dersim vardı şimdi derslerimde işaret dili yok nedenini öğrenebilirmiyim?

Destek Ekibi

Merhaba, destek masasından talep oluşturabilir misiniz?

Nisa Feneraydın
25 Mart 2018
5.0

Dersler başladığında mail gelecek mi? Ve sertifikayı hangi süre zarfında alabileceğiz?

Destek Ekibi

Merhaba, evet eposta ile bilgilendirme yapacağız.

Gülcan Hasdemir
22 Mart 2018
5.0

Saat kacta başlayacak ?

Destek Ekibi

Genellikle akşam saatlerinde yapılmaktadır.

Metin süme
20 Mart 2018
5.0

Merhaba asuman hanım sizlerle görüşmek istiyorum telefonla

Aslıhan yılmaz
20 Mart 2018
5.0

Merabalar bende sertifika almak istiyorum ücretsiz mi acaba? Eger alırsam 1 nisandaki sınav nasıl olacak

Gúlsima çiçek
12 Mart 2018
1.0

Bu programın eğitimi bugün başlamıyor muydu

LEYLA ARIKAN
12 Mart 2018
5.0

merhaba, eğitim ne zaman başlayacak ve nasıl katılacağız?

Destek Ekibi

Merhaba, en yakın eğitim tarihi 26 Mart 2018. Nasıl kayıt olabileceğini gösteren help dokümanlarına göz atabilirsiniz.

Ahmet Yasin Fidan
09 Mart 2018
5.0

Daha önce İşaret dilini öğrenmek istemiştim.Hatta bir kaç yere başvuru yapmıştım ama çok yüksek fiyatlar çekmişlerdi. Bu eğitim ücretsiz fakat 7 gün. Sizce işaret dili öğrenmek için 7 gün yeterli bir süre mi Bilginizi almak isterim.

melike nacak
08 Mart 2018
5.0

bu hafta eğitimlere katılamaycak gibiyim daha sonra tekrar başvuru yapabilir miyim?

Destek Ekibi

Sorunuza uygun cevabı help dokümanlarında bulduk. İncelemek için tıklayınız.

Nisan Ergün
07 Mart 2018
5.0

Merhabalar ilk defa boyle bir sınava tabi tutulucam derse giriş kaçta başlayacak yada sınav kaçta başlayacak kacirildigi taktirde ne olur gibi soru isaretlerim var bilgisi olan bireylerin yada görevlinin bilgi vermesini arz ediyorum şimdiden teşekkürler ?.

Destek Ekibi

Help dokümanlarında sorunuza uygun bir yanıt bulduk. İncelemek için tıklayınız.

LEYLA ARIKAN
07 Mart 2018
5.0

merhaba sertifika ücreti ne kadar?

Destek Ekibi

Merhaba, help dokümanlarından sorunuza uygun bir yanıt bulduk. Tıklayınız.

Bahar Ayas
06 Mart 2018
5.0

Sadece başarılı olduğumu görebiliyorum.kac puan aldığımi göremeyecek miyim?

Destek Ekibi

Görebiliyorsunuz Bahar hanım. Detaylı bilgi için help.iienstitu.com adresine bakınız.

Halit Kulaç
06 Mart 2018
5.0

Büyük İhtimal 21 yada 22 gibi başlar

Emine
04 Mart 2018
5.0

12 martta saat kaçta başlayacak ve nasıl programa girilecek