Close
Mobil Menu Bars

İş Analizi ve Görev Tanımı Eğitimi Yorumları

Yorumlar(18)
Ortalama Değerlendirme 4,3

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Sakine Ovacıllı
14 Haziran 2020
5.0

Eğitim için teşekkürler. İletişimi kuvvetli bir eğitmen. Eğitim içeriği iş analizi konusunda deneyimli kişiler kadar temel düzeyde bilgisi olan katılımcılara da hitap ediyor.

Mustafa Yılmazkaya
31 Mayıs 2020
5.0

Teşekkürler faydalı bir Eğitim.

Murat Çiçek
28 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli bir eğitim.

Bahattin Sayur
14 Mayıs 2020
5.0

Harika bir eğitim deneyimi yaşadım gerek eğitmen Bilal Şentürk gerekse ders içerikleri çok iyiydi ilk Eğitimim olmasına rağmen keyif alarak katılım sağladım.Teşekkürler İİE

Esra Apaydin
14 Mayıs 2020
5.0

İİE 'ye ve Bilal Şentürk 'e cok tesekkur ederim. Ilgi duyduğum konularda kendimi geliştirmek için muhteşem fırsatlar sunuluyor.Karşılığını sertifikayla taclandirmak cok guzel . Egitimlere devam...

Ercan Okur
05 Mayıs 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. İş analizi ve görev tanımı eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, zamanın rehberliğinde önemli direkleri işleyerek benimsetici durumları uygun prosedürlerle gerçek yönleri destekleyici çizelge kurallarıyla ayrıntılı bir şekilde dikkate alarak çözümlerin kıvamlarını kimlikleyici çalışmalarla öngörerek açık ekranlarla spesifik akışları doğru politikalarla belirleyerek iş performansının dalgalanmalarını değişik nedenlerle teyit ederek yeni revizyonların oluşumlarını geliştirici fikir tutkularıyla yutarak iç ilişkilerin çıkış yolarını bizlere hissettirdiği çok teşekkür ederim. İlişkilerin anahtarını yükseltmek yeteneklerin gelişiminde bir kariyer inşa etmektir. Kullanışlı yaklaşımları doldurmak neye ihtiyaç olduğunu görmektir. İyi haberlerle istenilen alımları ele geçirmek isteyen herkesin bu eğitime katılması için gerçekleri yansıtıyorum.

Ercan Okur
15 Temmuz 2019
5.0

İEE öncelikle teşekkür ediyorum.İş analizi ve görev tanıtımı eğitimi, en etkin değişimlerinizi sindirerek yüksek kazanımlar toplamanızı, dönüşümlerle değerli deneyimlerinizi gösterişli kılmanızı, görüşlerinizi paylaşarak anlam dolu yaşama ilhamlar vermenizi, hayallerinizi doldurarak tüm gerçekleri okumanızı, fikirlerinizi gerçekleştirerek muazzam tarihler yazmanızı, bir şeyleri fark ederek farklı ışıkları görmenizi, bilinçlerinizi tazeleyerek ritimlerle zaferlere ulaşmanızı, durum ve olguları çeşitli yönlerde ele alarak narlandırmanızı, olayların gelişmesini teşvik ederek amaçlarınızı oluşturmanızı, derin ve anlatılamaz duygularınızı ilişkilendirerek yansıtmanızı, olanaklarınızı fırsata çevirerek köklü atılımlar yapmanızı, kaliteli süreç tutumlarınızı derecelendirerek hamleler sağlamanızı ve daha birçok hareket yönlerini ele alarak ciddi değişiklikleri görmeye başlayacak ve gerçekliğin farklı algı yollarına açıklık getireceksiniz.Eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, katılımcılara sıcak ışıklarla sarılarak güçlü uygulamaları gösteren, lezzetli tatlarla yaratıcılığı buluşturan, tüm gerçekleri tartışarak stratejileri aşılayan ve aynı zamanda nasıl daha başarılı olunacağını öğreten, cesaretleri şehvetlendiren sevdalı birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak bilinç seviyelerini yükseltmelerini diliyorum.

Gülşen Yegin
12 Nisan 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'nden çok sayıda eğitim aldım. Bu eğitimlerin 3 adedi Sayın Bilal Şentürk 'ün eğitimiydi. İnsan Kaynakları yalnızca ilgi alanım , mesleğim değil. Buna rağmen eğitimden inanılmaz keyif aldım . Sayın Bilal Şentürk'ün eğitim misyonundan ve mesleki bilgisinden her zaman etkilendim. İş hayatınızda farklı şeyler öğrenip ufkunuzu genişletmek iştiyorsanız doğru yerdesiniz. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü.

Kadir Sak
29 Mart 2019
5.0

Bilal beyin verdiği eğitimlerin genelinde gayet anlaşılır bir akış söz konusu. Kariyerime faydası olacağını düşündüğüm İş Analizi ve Görev Tanımı Eğitimini Bilal beyden almış olduğum için mutluyum

Nebile Akçay
18 Ocak 2019
5.0

Hocam dersiniz cok faydalıydı verdiğiniz bildiler için cok teşekkürler

Miraç Taşan
08 Kasım 2018
5.0

Gerek ders videoları ,gerek ders notları ve ödevlerle bu alanda gerçekten çok fazla bilgi edindim.çok teşekkürler

SEVAL GANİOĞLU
22 Ağustos 2018
2.0

Aynı anda farklı dersler alıp vidyo ve ders notları sayesinde başarılı olmama rağmen bu ders için aynı şeyi söyleyemiyorum.Online dersin vidyosu canlı değildi ve eski vidyolardı. Vidyodaki ses problemi ve vidyolarının içeriği sebebiyle ders notlarını çalışmama rağmen sınav sorularındaki farklılık yüzünden bu dersten kaldım. Ayrıca başarısız olduğum bu dersin sınavından kaç puanla kaldığımı bilemiyorum. Sonuç olarak sadece başarısız yazıyordu.

Selçuk Memiş
30 Temmuz 2018
5.0

İş analisti olacak kişiler, işi gözlemlerken kendileri içinde geliştirici olacaktır.

Şahap Bultan
20 Mayıs 2018
1.0

Katıldığım hafta yeterli sayı oluşmadığından canlı ders yapılamadı. Bu yüzden ders notlarını okuyarak bilgilendim ve sınava hazırlandım. Bu kurumdan şu ana kadar aldığım 9 eğitimden sadece bundan geçemedim. Sebebi de sınav soruları, ders notlarıyla uyumlu değildi. Ders notları çok yüzeyseldi. Sınavda hayal kırıklığına uğradım.

Şilan Urak
17 Mayıs 2018
2.0

Bencede çok zordu. Bildiğim kadarıylada bu sınavdan geçen kişi sayısı çok az.

Salman Taş
17 Mayıs 2018
3.0

Sınav soruları çok zordu çok... ben hayatımda bu kadar zor sertifika sınavı görmedim.

Burak Meral
16 Mayıs 2018
5.0

Bu kadar yoğun iş temposunda işimle ilgili eğitim alıp kendimi geliştirebilmek, aynı zamanda oturduğum yerden sertifika alabilmek paha biçilemez.

Bahadır Tüter
15 Mayıs 2018
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü...