Instagram'da Etkili Satış Yapma Teknikleri Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(27)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Emircan Ulubay
23 Mayıs 2021
5.0

Online Instagram'da Etkili Satış Yapma Teknikleri Eğitimi'nin oldukça faydasını gördüm. Tüm işletme sahiplerine ve bu alanla ilgilenen herkese kesinlikle katılmalarını tavsiye ederim. Sınavda başarılı olup sertifikamı da aldım. İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki diğer e-ticaret, satış ve pazarlama eğitimlerine de katılarak kendinizi geliştirebilir ve iş hayatında başarı elde edebilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Elif Akın
01 Nisan 2021
5.0

İnternette ürün satmak denildiği zaman akla gelen ilk platformlardan biri de artık Instagram uygulaması. Bu eğitimde instagram hesabı kurmaktan başlayıp, marka değeri yaratmaya kadar her konuda bilgi sahibi olacaksınız... Benim de satış yaptığım bir instagram hesabım var ve Instagram'da Etkili Satış Yapma Eğitimi'nin oldukça faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum. Online eğitim programını hazırlayan Enstitü'ye ve katkılarından dolayı eğitmenimize teşekkürler.

Arife Dilara Yılmaz
14 Şubat 2021
5.0

Dinlerken çok keyif aldığım aldığım ve çok yararlı bilgiler öğrendiğim bir eğitimdi. Teşekkürler Burak hocam. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayşenur Kuş
Ayşenur Kuş
28 Aralık 2020
5.0

Burak hoca, bu konuda gerçekten yetkin bir eğitmen. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yağız Ali Uludağ
19 Aralık 2020
5.0

Faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler

Hande Karabacak
16 Ağustos 2020
5.0

verimli bir dersti Burak hocamızdan çok şey öğrendim kesinlikle tavsiye ediyorum 😊

çiğdem Kahraman
16 Ağustos 2020
5.0

Instagram satışları ile ilgili çok faydalı bir eğitim oldu. Burak hocaya teşekkür ederim.

Gizem Altun
20 Temmuz 2020
5.0

satışlarımda patlama yaşadım çok çok faydalı bir eğitim şiddetle tavsiye ederim :)

Ebru Erdemli
07 Temmuz 2020
5.0

İnstagram hesabı açarken, nelere dikkat edilmesi gerektiği (ki daha önce hesap açıp, aktif kullanamamış biri olarak) konusunda, verdiği örneklerle farkındalık yarattığı için Burak Hocama çok teşekkür ederim.

Neşe Onur
Neşe Onur
29 Haziran 2020
5.0

Burak Hocanın bu dersine çok keyifle katıldım. Benim gibi instagram dahil sosyal medyada neredeyse sıfır düzeyde olan birini 5 günün sonunda bir işletme hesabını (kendimce) yaratıcı bir şekilde oluşturma postlarını paylaşma düzeyine getirdiyse, size çok daha fazlasını yapabilir. Ben hızımı alamadım ve Burak hocanın Facebook & Instagram Reklamcılığı dersine de katıldım :)