İnsan Kaynakları Yönetiminde Eğitim ve Geliştirme Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Ali Murat Salcan
27 Mayıs 2021
5.0

Öncelikle İstanbul İşletme Enstitüsü'ne bizlere böyle fırsat sundukları için teşekkür ederim. Aldığım eğitimlerin iş hayatımda oldukça faydasını gördüm. İK alanıyla ilgili olanlar, sektörde çalışanlar, öğrenciler için fayda sağlayacak harika bir eğitim süreciydi. Başarılı olup sertifikamı da aldım. Beklediğimden daha iyiydi diyebilirim. Online İnsan Kaynakları Yönetiminde Eğitim ve Geliştirme Eğitimi'ni herkese tavsiye ediyorum...

Canan Ali
Canan Ali
25 Nisan 2021
5.0

Eğitmenin diksiyonu, enerjisi harika... İnsan bu platformdaki eğitimleri bittirdiği zaman üzüldüğü zamanlar oluyor. O yüzden daha çok İk eğitimi açarsanız bizlere ve İk alanıyla ilgili olanlara çok daha faydası olur... ''Attığınız taş kuşu ürküttü hocam'' öğrencilerinizde güzel etkiler bıraktınız... Yolunuz açık, eğitimleriniz bol olsun. Bizler de bol bol dinleyelim.

Beyza Genç
29 Mart 2021
5.0

Kariyerimde İnsan Kaynakları alanında ilerlediğim için bu eğitim bana çok katkı sağladı. Sertifika ile gönderdiğiniz hediyeler için ayrıca teşekkür ederim. Belge basım kalitesi ve paketleme çok iyiydi... İnsan Kaynakları alanındaki diğer eğitimlerinize de katılıp sertifika alacağım.

Eylem Girgil
25 Mart 2021
5.0

Bayıldım! Harika bir online eğitim deneyimi oldu benim için. Ben işe alım sorumlusu olarak, insan kaynakları alanına merakı olan herkesin katılıp Cv'sine bu eğitimin sertifikasını eklemesini öneriyorum. Eğitmenimize sevgiler.

BÜŞRA ÜNEK
17 Şubat 2021
5.0

Selin hocamız eğitim vermek için doğmuş sanki. Samimiyeti ve pozitif enerjisiyle dersini saatlerce dinleyebilirsiniz. İKY 3.sınıf öğrencisi olarak özellikle deneyimlerini paylaşması ve her anlattığını destekleyici belgeler sunması benim için çok değerli oldu, videolarında aradığım her şeyi buldum. Sizin gibi eğitmenlere ihtiyacımız var iyi ki katılmışım :))

Burcu  İnaç Akagündüz
Burcu İnaç Akagündüz
05 Şubat 2021
5.0

Katıldığım en keyifli, akıcı su gibi hızlıca geçip ama kalıcı bir dersti. Enerjisini ve anlatım tarzından tutunda bilgisi ve samimiyetiyle gerçekten harika biri selin hanım. Bütün İK modüllerini tek tek anlatsın, yeniden yeniden alırım.

Fatma Kaya
05 Şubat 2021
5.0

Selin hoca tam anlamıyla eğitmen nasıl oluru gösteren mükemmel akıcı anlatımı olan bir profesyonel. Ayrıca çokta sempatik, konusuna oldukça hakim ve enerjisi yüksek bir kişi. Açıkcası eğitimden beklentim çok yüksek değildi fakat dopdolu oldukça faydalı bilgilerle donatılmış bir eğitimdi. Eğitimi alırken hayatımla ilgili kararları keşke hocam alsa beni olmam gereken noktaya koysa dedim. Online olarak bu güveni ve enerjiyi geçirmek hiç kolay değildir. Eğitimi anlayıp yorumlamanız hiçte zor olmayacak oldukça sıralı ve yerinde bilgilerle ilerliyor.Eğitimi alıp vakit ayırdığınızda bu yorumlarımın altını hocamın fazlasıyla nasıl doldurduğunu zaten anlayacaksınız. Keşke sizin gibi emekçi insanlarla karşılaşıp çalışma fırsatımız olsaydı hocam. İyi ki online da olsa sizi tanıma fırsatım oldu. Emekleriniz ve katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Hilal Ulusoy Kaykusuz
22 Ocak 2021
5.0

Çok sempatik bir eğitmen ve su gibi geçen bir eğitim teşekkürler Selin hocam

Zeynep Alfat
21 Ocak 2021
5.0

Selin Hoca ile zaman nasıl geçiyor hiç farkına bile varamıyorsunuz. Mükemmel bir enerjisi var, aşırı dinamik ve akıcı bir şekilde ilerletiyor dersi. Öğretmeye çalışma çabası zaten tartışılmaz. Asla pişman olmazsınız aksine çok daha yararlı olacağından hiç şüphem yok :)

Belma Demir
Belma Demir
11 Ocak 2021
5.0

Bir eğitmende görmek istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz selin hocada, bir kere enerjisi çok yüksek, dersler nasıl geçti anlamadık bile. Son güne gelindiğinde hepimiz eğitimin bittiğine çok üzüldük.. Bilgi ve o bilgiyi bizlere aktarabilmesi çok iyiydi. Hiç dersten kopmadan dinleyebiliyorsunuz. Tüm arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir eğitim oldu. İK ile ilgili verdiğiniz bilgiler bizler için çok değerliydi ağzınıza ve emeğinize sağlık selin hocam, başka eğitimlerinizde de görüşmek dileğiyle.. Yeni eğitimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum