İnsan Kaynakları Asistanlığı Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(38)
Ortalama Değerlendirme 4,8
Betül Tuğçe Yaka
23 Haziran 2021
5.0

İK kariyer hedefiniz varsa ve temel şeyleri öğrenmek adına bir eğitim arıyorsanız uygun bir eğitim. Selin Hoca tarafından anlatılan bilgilerin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Gerçekten keyifli ve akıcı videoları. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Sümeyye Akbulut
Sümeyye Akbulut
18 Haziran 2021
5.0

İK üzerine kariyer hedefi olan herkesin katılmasını tavsiye ediyorum. Çok kaliteli bir eğitmenden ders alacaksınız. Üslubu olsun, ders anlatım şekli olsun, verdiği örnekler olsun her şeyiyle mükemmel bir ders oldu benim için. Çok teşekkür ederimmm Selin hocam:)

Eren Yeşilsu
27 Mayıs 2021
5.0

Online İnsan Kaynakları Asistanlığı Eğitimi'ni İK alanıyla ilgilenen herkes katılmalı! Sertifikamı da aldım ve edindiğim bilgiler iş hayatımda da oldukça fayda sağladı. Özellikle bu alanla ilgilenen öğrenciler ve kariyer hayatının başında olanlar için CV'de bulunması gereken bir sertifika olduğunu düşünüyorum. Bağlantı sorunu olmadan eğitime katıldım ve gerçekten kaliteli bir platform... Eğitmenimize ve emeği geçen herkese teşekkürler.

Yaren Eroğlu
Yaren Eroğlu
24 Mayıs 2021
5.0

Muhteşem bir hoca. Anlatımı, iletişimi ile iyi ki dersi almışım dedirten bir hoca. Keşke daha uzun olsaydı. Emeğinize sağlık hocam.

Çiğdem  Karaçam
Çiğdem Karaçam
24 Mayıs 2021
5.0

Şahanesiniz hocam! Gerek enerjiniz gerek eğitiminizle gönlümüze taht kurdunuz... İyi ki denk düştü yollarımız. :)

Merve Çevik
14 Nisan 2021
5.0

İyi ki almışım dediğim eğitimlerden biri oldu. Selin hocamızın enerjisi, anlatışı, herşeyi mükkemmeldi. Kesinlikle düşünmeden katılın eğitim sonunda çokça bilgilenmiş olacaksınız. Selin hocamızın eline emeğine güzel yüreğine sağlık.

Duygu Taşdemir
24 Mart 2021
4.0

Canlı yayında hocanın görüntü kalitesi çok iyiydi fakat internet bağlantım zayıf olduğu için izleyemedim... Enstitüde başka eğitimlere de katılacağım.

Gülsüm Tuncer
Gülsüm Tuncer
16 Mart 2021
5.0

Her şeyiyle bir bütün olan Selin hocama çok teşekkür ederin. Çok başarılı ve öğretici bir eğitim oldu . Elinize, emeğinize sağlık:)

Ayşe Aslan
14 Mart 2021
5.0

İnsan kaynakları alanında eğitim almak istemiştim fakat insanlık eğitimi de aldım. Teorilerden oluşmuş soğuk ve cansız bilgiler bütünü değil samimi, sıcak ve insancıl bir eğitimdi. Selin Hoca'yı hiç unutmayacağım.

Deniz Yavaş
19 Haziran 2020
5.0

Çok iyi bir kurum çok kaliteli bir eğitimdi. Emeğinize sağlık. Çok teşekkürler